Kolica za bebu

odgovora

Objavljeno

Ova druga su bila moj favorit :D Preslatka su!!!

I moj :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo chicco trio tour, svemirski brod :D Pice kao luda.

chiccotriotour4zestaw.jpg

Bas su dobra. Ja nisam videla ova sa ovako napred suzenim tockovima. Tj pre 3 godine su bila ovakva ali sa tri tocka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebo D. boja kolica mi je ludiloooooooo!!! I kolica su super, ali boja im daje bas neki shmek!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B. Dimic kolica su bas lepa, i mi smo uzeli chipolino... Htela sam i ja ovakva samo nije bilo nekih boja za decake pa sam uzela ona pooky...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B. Dimic kolica su bas lepa, i mi smo uzeli chipolino... Htela sam i ja ovakva samo nije bilo nekih boja za decake pa sam uzela ona pooky...

Lepa su i tvoja kolica. Meni se sviđaju sa jednim točkom, ali kažeš da nisu stabilna. Šteta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepa su i tvoja kolica. Meni se sviđaju sa jednim točkom, ali kažeš da nisu stabilna. Šteta

Jesu stabilna, po meni čak i više od četvorotočkaša...sve to zavisi kome šta odgovara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepa su i tvoja kolica. Meni se sviđaju sa jednim točkom, ali kažeš da nisu stabilna. Šteta

Ma ova druga su ipak lepsa uzivo, boja i izgled kompletan... Zato sam najvise i zamenila :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage devojke, procitala sam sve sto ste pisale u ovoj temi :) Ja nikako da se opredelim koja kolica da kupim...... :( Muka ziva!

Evo u cemu je moja dilema...... Naaaaaaaaaaajvise mi se dopadaju Peg Perego kolica u boji Iris! Boja je preeelepa, svaki put kada ih vidim negde na ulici okrenem se za njima i pomislim joj blago njima sto imaju bas ova kolica!!! E sad, pored toga sto mi se kolica u toj boji dopadaju, zelela bih da imam sva tri dela, t.j. i onaj deo koji se podesava iz lezeceg u sedeci, i nosiljku, i auto sediste.....i torbu :) Nasla sam ih, i kostaju 82.000,00 dinara!!!

E sad, Chicco enjoy kolica koja su takodje lepa, samo sto nisu u mojoj omiljenoj boji (Iris) nego su crveno-bordo, a imaju sva ta cetiri dela, kostaju 43.000,00 - plus daju 10% popusta, znaci ispod 40.000,00 izadju kolica. Duplo jeftinija od Peg perego!

Da li su Peg perego kolica duplo bolja od Chicco kolica????

Meni je bas bezveze da platim kolica 400 eura vise samo zbog boje......joj ne znam......ili da kupim ta Peg perego Iris ali samo kolica, bez nosiljke, auto sedista i torbe, onda kostaju kao ta Chicco trio enjoy....... A i ta chicco su lepa, stvarno su lepa, samo sto mi nije jasno zasto su duplo jeftinija nego peg perego.....odmah se postavlja pitanje sta to njima fali......

Molim vas za pomoc!

Cmok!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage devojke, procitala sam sve sto ste pisale u ovoj temi :) Ja nikako da se opredelim koja kolica da kupim...... :( Muka ziva!

Evo u cemu je moja dilema...... Naaaaaaaaaaajvise mi se dopadaju Peg Perego kolica u boji Iris! Boja je preeelepa, svaki put kada ih vidim negde na ulici okrenem se za njima i pomislim joj blago njima sto imaju bas ova kolica!!! E sad, pored toga sto mi se kolica u toj boji dopadaju, zelela bih da imam sva tri dela, t.j. i onaj deo koji se podesava iz lezeceg u sedeci, i nosiljku, i auto sediste.....i torbu :) Nasla sam ih, i kostaju 82.000,00 dinara!!!

E sad, Chicco enjoy kolica koja su takodje lepa, samo sto nisu u mojoj omiljenoj boji (Iris) nego su crveno-bordo, a imaju sva ta cetiri dela, kostaju 43.000,00 - plus daju 10% popusta, znaci ispod 40.000,00 izadju kolica. Duplo jeftinija od Peg perego!

Da li su Peg perego kolica duplo bolja od Chicco kolica????

Meni je bas bezveze da platim kolica 400 eura vise samo zbog boje......joj ne znam......ili da kupim ta Peg perego Iris ali samo kolica, bez nosiljke, auto sedista i torbe, onda kostaju kao ta Chicco trio enjoy....... A i ta chicco su lepa, stvarno su lepa, samo sto mi nije jasno zasto su duplo jeftinija nego peg perego.....odmah se postavlja pitanje sta to njima fali......

Molim vas za pomoc!

Cmok!

Moja ćerka do prvog rođendana nije nikako htela u kolica, a nije jedina takva. Zato, ne razmeći se previše :) . Drugo, mislim da se kod tih kolica debelo nalaćuje marka. Chicco su odlična kolica (mi ih imamo), a neke žene su zadovoljne i sa jeftinim nemarkiranim kolicima. Da sada kupujem kolica, ne bih sigurno davala velike pare!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi imamo maxi cosi kolica i vise smo nego zadovoljni.kolica su jako prakticna ali bi samo da upozorim da su dosta teska i to ume da bude veliki problem,ako zivite u zgradi bez lifta. ja sam to resila tako sto mi kolica stoje u gepeku od auta. sve u svemu bilo koja kolica da kupujete obratite paznju na tezinu kolica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja ćerka do prvog rođendana nije nikako htela u kolica, a nije jedina takva. Zato, ne razmeći se previše :) . Drugo, mislim da se kod tih kolica debelo nalaćuje marka. Chicco su odlična kolica (mi ih imamo), a neke žene su zadovoljne i sa jeftinim nemarkiranim kolicima. Da sada kupujem kolica, ne bih sigurno davala velike pare!!!

Potpisujem i vjerovatno bih tako postupila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe, to i moj muz kaze........da ne treba da dajemo velike pare za kolica kad je pitanje da li i koliko cemo ih uopste i koristiti, kaze bolje da stavimo bebici na stednu knjizicu tu razliku u ceni u kolicima :)

Joj ali kada se meni dopadaju ta skuplja..........:(

Milice, 82.000,00 dinara je oko 800,00 eura. Muz mi putuje u Italiju uskoro, pa moze i tamo da pogleda koliko kostaju......a gde si ih ti kupila, u Sloveniji? Koliko si ih platila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t3t-Fotogr.jpg

ppv-Fotogr.jpg

Ovo su nasa kolica.

U pocetku su mi bila super dok je beba bila mala,udobna su imaju amortizere,ali sada su mi bas teska za guranje,jer je Jana mnogo teza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima!

U sedmom sam mesecu i polako sam pocela da se raspitujem oko opreme... Na zalost nemamo od koga da nasledimo kolica pa nas ceka kupovina. Meni se najvise dopadaju Peg Perego,ali ne mogu ih priustiti obzirom da zelim da kupim ceo komplet i on kosta preko 60.000 dinara... :(

Bila sam u Axi pre neki dan i prodavac mi je hvalio GIORDANI modular sistem.Italijanska su kolica, za 40.000 se dobije ceo komplet- konstrukcija, car seat, korpa do 6 meseci i onaj deo u kojem se beba posle vozi, torba, dunjica (navlaka za zimu) kao i navlaka za kisu. Dizajn mi se dopada, ali me zanima da li neko ima iskustva sa ovim kolicima jer sam ja zaista prvi put cula za njih, i nemam koga da pitam kako su se pokazala u praksi. Hvala unapred na odgovorima!!!

Ista ovakva kolica,u istoj boji smo naručili i mi :) takođe u Aksi.

Jeste li ih uzeli i vi ili je ipak izbor pao na neka druga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby ja uvek glasam naravno za Peg perego, ali ako je tolika razlika u ceni, sto je meni cudno, jer uvek su bili priblizni, onda naravno uzeti tu opciju jeftiniju.

Mi smo imali peg perego, ali moj luka nije hteo u kolica, maksimum po 5 minuta. Ostala su nova. Tek smo kisobran kolica iskoristili zestoko i jos uvek ih koristimo.

Ja sam i protiv one korpe, meni je to totalno nepotrebna stvar, nasta se neke mame nece sloziti samnom.ali ja ne kontam poentu toga.

U svakom slucaju ako je tolika razlika u ceni, nemoj ni razmisljati.Pozz

Cicana I milice super su vam kolica.

Milice u zdravlju da ih vozite :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se potpuno slazem sa tim.

Bolje kupiti dobro sediste,nosiljku kolica i sve to za te pare,nego se petljati sa tim 3 u 1.

Meni bi sada spas bila kisobran kolica,jer kraci je period lezeceg polozaja kada treba udobnost.A tada i ne idemo bas puno negde sa bebom.

Dok je ovaj sedeci period mnogo duzi i do 3 godine....

Sad bi svima preporucila kisobran kolica nego ova sto mi imamo...Uopste nisu prakticna,zauzimaju ceo gepek,kada idem sama mnogo su mi teska kada ubacujem u auto,ma grozno.

Za drugo dete znam kako cu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice,kolica su bas lepa. Vidim neke male izmene u odnosu na nasa,koja su kupljena 2009 i druge su boje. Mislim da si dobro izabrala :) . U zdravlju da ih istrackate.

Cicana,preporucujem ti da kupis kisobran kolica.Super stvar,mi ih jos uvek koristimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala Bacoo :) da li ste vi dobili u tom kompletu i onaj fixator za u kola ili si to posebno kupovala, ili kako se uopste ovo "jaje" fixira u kola :) jos sam ja pocetnik :)

mico, jaje imas detaljno objasnjeno u temi "sedista". samo ga okrenes u suprotnom pravcu od kretanja i prednje sediste priblizis tako da dodorije jaje,to jest da ga drzi sa prednje strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo Secerna ti je sve objasnila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad bi svima preporucila kisobran kolica nego ova sto mi imamo...Uopste nisu prakticna,zauzimaju ceo gepek,kada idem sama mnogo su mi teska kada ubacujem u auto,ma grozno.

Za drugo dete znam kako cu...

ma naravno. vec sa 7 meseci skroz preci na kisobran. ne znam zasto ali deca vise sede u kisobran kolicima, bar je kod nas to slucaj posto ih jo uvek koristimo. a da ne kazem koliko je meni lakse za upravljanje. svanulo mi je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

stigla su i nasa kolica konacnooo ja sam bas zadovoljna :) evo ih jos jednom :) meni su uzivo mnogoooo sladja intenzivnije su boje :)

pliko_switch_compact_on_track_modular_pe

Komplet je mnogo sladak, u zdravlje ih koristili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke od sveg srca preporucujem quinny buzz sa maxi cosi dodatkom za kola. Iako kod nas kazu da quinny nije od rodjenja, nedajte se prevariti, quinny ima sasvim oboren polozaj u koji beba moze lepo da legne. Jedini problem po meni je to sto su malo otvorena pa se vise preporucuju za letnje bebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupili smo kolica, jupiiiiiiiiiiiiiiii!!! Ja sam najsrecnija buduca mama na svetu!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.