Kolica za bebu

odgovora

Objavljeno

Liteway je model. Nisu ni skupa.

I mene interesuje to za brisanje profila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Liteway je model. Nisu ni skupa.

I mene interesuje to za brisanje profila.

I mene interesuje zašto nam je Klara otišla sa Bebca. Pa šta se to dešava!!!????

Inače gledajte da kolica budu što laganija, ili ćete kupovati ponovo. Govorim iz iskustva. Promenila sam 3 kolica. I na kraju smo slatko iskoristili neka bezimena sa buvljaka. Inače smo imali Kiko medžik i Kiko treking. I uopše nisam zadovoljna sa njihovim kvalitetom. Naš treging se pokvario posle 6 meseci korišćenja. Dubak koji sam kupola svojoj bratanici posle 2 meseca korišćenja raspalo se sedište. Kiko Mama stolica koju smo nasledili jedva je izdržala 2 deteta, pocepala se navlaka za sedište...

Mi smo prava Kiko beba, sve smo imali kikovo, osim ležajke. Čak i prvo auto sedište smo dobili Kikovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mene interesuje zašto nam je Klara otišla sa Bebca. Pa šta se to dešava!!!????

Inače gledajte da kolica budu što laganija, ili ćete kupovati ponovo. Govorim iz iskustva. Promenila sam 3 kolica. I na kraju smo slatko iskoristili neka bezimena sa buvljaka. Inače smo imali Kiko medžik i Kiko treking. I uopše nisam zadovoljna sa njihovim kvalitetom. Naš treging se pokvario posle 6 meseci korišćenja. Dubak koji sam kupola svojoj bratanici posle 2 meseca korišćenja raspalo se sedište. Kiko Mama stolica koju smo nasledili jedva je izdržala 2 deteta, pocepala se navlaka za sedište...

Mi smo prava Kiko beba, sve smo imali kikovo, osim ležajke. Čak i prvo auto sedište smo dobili Kikovo.

[/quote

Dosta ljudi koji su imali Kikova kolica nisu uopste zadovoljni, moja drugarica je upravo

kupila druga posle kupljenih kikovih...

Da li imate iskustva ili znate nesto o kolicima Cam ili Graco?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dosta ljudi koji su imali Kikova kolica nisu uopste zadovoljni, moja drugarica je upravo

kupila druga posle kupljenih kikovih...

Da li imate iskustva ili znate nesto o kolicima Cam ili Graco?

Mi imamo Graco, i prezadovoljni smo!

Lagana su (7 kg), lako je njima upravljati, i ne mislim kupovati druga za ljeto. Evo, ovako izgledaju sa navlakom:

nmk-100-47.jpg

I bez nje:

h98-100-46.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo Graco, i prezadovoljni smo!

Lagana su (7 kg), lako je njima upravljati, i ne mislim kupovati druga za ljeto. Evo, ovako izgledaju sa navlakom:

nmk-100-47.jpg

I bez nje:

h98-100-46.jpg

I moja drugarica iz parkića je imala Grako i prezadovoljna je.

Neznam nikog sa Cam-ovim kolicima da bih prenela utiske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo Graco, i prezadovoljni smo!

Lagana su (7 kg), lako je njima upravljati, i ne mislim kupovati druga za ljeto. Evo, ovako izgledaju sa navlakom:

nmk-100-47.jpg

I bez nje:

h98-100-46.jpg

Puno ti hvala, bas si mi pomogla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozete li mi neko reci kakva iskustva ima sa bertoni plasma kolicima ili da predlozi neka druga za tek rodjenu bebu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prvo dete mi se dugo vozalo u graco kolicima..extra su a sada smo na poklon dobili jungle ..jedina zamerka im je mala korpa ispod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozete li mi neko reci kakva iskustva ima sa bertoni plasma kolicima ili da predlozi neka druga za tek rodjenu bebu?

Mislim da su ti super ova kolica što je lilika dobila i dobra su ti Pegolino. To su odlična kopija PegPerego. O Chipolino su okej moja kuma ih ima. ultra je model sa drškom koja se pomera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasa bebica jos nije stigla ali smo mi kupili kolica - Hauck -

Gledali smo da cena bude ok a naravno i da izgledaju ok

8z9-SD5304.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo za Anju kupili chicco kolica 3 u 1,i ona su stvarno super,medjutim sad kad sam se porodila morali smo jos jedna da kupimo i to sa dva sedista,jedno napred za odraslo dete i jedno pozadi za bebu,nisu neka marka ali su odlicna,inace da sam znala da cu tako malu razliku izmedju dece praviti,kupila bih u startu Phil&Teds kolica,mozes ih pogledati na ovom sajtu:

www.phil-and-teds.ch

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo dobili ova kolica - chicco

chicco_s3trio.jpg

Trenutno koristimo ovaj dio gdje je korpa... Inace prezadovoljna sam i kolica su odlicna. Moze da se nakaci samo korpa, posebno da se stavi sjedalica ili da se dodaju dodatci za sjedeci polozaj ... fenomenalna su

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nani super su kolica stvarno su super gledala sam ih u radnji :)

Jos su bolja jer su bila poklon :P

.. ja ih sebi ne bi mogla priustiti, previse su skupa. Malo je glupo sto je ta oprema za djecu i bebe toliko skupa (ako hoces nesto sto valja i da se djetetu ne krivi kicma) ... Treala bi drzava da subventira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima!

U sedmom sam mesecu i polako sam pocela da se raspitujem oko opreme... Na zalost nemamo od koga da nasledimo kolica pa nas ceka kupovina. Meni se najvise dopadaju Peg Perego,ali ne mogu ih priustiti obzirom da zelim da kupim ceo komplet i on kosta preko 60.000 dinara... :(

Bila sam u Axi pre neki dan i prodavac mi je hvalio GIORDANI modular sistem.Italijanska su kolica, za 40.000 se dobije ceo komplet- konstrukcija, car seat, korpa do 6 meseci i onaj deo u kojem se beba posle vozi, torba, dunjica (navlaka za zimu) kao i navlaka za kisu. Dizajn mi se dopada, ali me zanima da li neko ima iskustva sa ovim kolicima jer sam ja zaista prvi put cula za njih, i nemam koga da pitam kako su se pokazala u praksi. Hvala unapred na odgovorima!!!

post-34663-1298219641_thumb.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Novosađanko...mi imamo PEGE PEREGO, samo kolica, bez ostale opreme, tako da bih uvijek njih preporučila...ne moraš kupovati sve ostalo što ide...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Novosadjanko, i mi imamo Peg Perego 3 u 1. I prezadovoljni smo.

Kad kupujes kolica gledaj da kad ih sklapas ne moras da skidas tendu, kocis tockove, itd. Moja drugarica ima CAM 3 u 1 i ona mora da skida tendu da bi sklopila kolica sto nepotrebno oduzima vreme. Zatim, da ti autosediste bude normalne velicine. Nama jos sluzi a moj mali je bas krupan. Pogledaj bas u aksi imas i to auto sediste Peg Perego i to Giordani pa uporedi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A na slici izgledaju super!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima!

U sedmom sam mesecu i polako sam pocela da se raspitujem oko opreme... Na zalost nemamo od koga da nasledimo kolica pa nas ceka kupovina. Meni se najvise dopadaju Peg Perego,ali ne mogu ih priustiti obzirom da zelim da kupim ceo komplet i on kosta preko 60.000 dinara... :(

Bila sam u Axi pre neki dan i prodavac mi je hvalio GIORDANI modular sistem.Italijanska su kolica, za 40.000 se dobije ceo komplet- konstrukcija, car seat, korpa do 6 meseci i onaj deo u kojem se beba posle vozi, torba, dunjica (navlaka za zimu) kao i navlaka za kisu. Dizajn mi se dopada, ali me zanima da li neko ima iskustva sa ovim kolicima jer sam ja zaista prvi put cula za njih, i nemam koga da pitam kako su se pokazala u praksi. Hvala unapred na odgovorima!!!

Mi imamo Giordani ali klasicna.Dobro su se pokazala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo dobili Pegolini sa autosedistem,i zadovoljni smo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima!

U sedmom sam mesecu i polako sam pocela da se raspitujem oko opreme... Na zalost nemamo od koga da nasledimo kolica pa nas ceka kupovina. Meni se najvise dopadaju Peg Perego,ali ne mogu ih priustiti obzirom da zelim da kupim ceo komplet i on kosta preko 60.000 dinara... :(

Bila sam u Axi pre neki dan i prodavac mi je hvalio GIORDANI modular sistem.Italijanska su kolica, za 40.000 se dobije ceo komplet- konstrukcija, car seat, korpa do 6 meseci i onaj deo u kojem se beba posle vozi, torba, dunjica (navlaka za zimu) kao i navlaka za kisu. Dizajn mi se dopada, ali me zanima da li neko ima iskustva sa ovim kolicima jer sam ja zaista prvi put cula za njih, i nemam koga da pitam kako su se pokazala u praksi. Hvala unapred na odgovorima!!!

I mi imamo ista kolica, samo su nasa crveno-siva. Odlicna su, imam samo reci hvale za njih. Koristimo ih vec skoro tri godine, mladja cerka ih je nasledila od starije, nema gde ih sve nismo nosili, na more,planinu, selo, grad, svuda su sa nama i nista im ne fali. Dan danas su kao nova.

Mi smo ih dobili iz Italije, tamo je Giordanii veoma popularan. Sve navlake se skidaju, sediste na kolicima, nasloni, ma sve moze da se skine i opere se u masini i posle bude kao novo. Sama kolica su lagana, nisu teska, lako se sklapaju kao kisobran. Jedina zamerka je ta sto sama kolica ne mogu da se okrenu u polozaj da dete gleda u onoga ko gura kolica, ali nama ova funkcija nije bila bas ni potrebna. Nadam se da sam pomogla, pitaj slobodno sta te jos zanima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao zene,DIVNE STE! Hvala na odgovorima <3

Onda definitivno izbor "pada" na Giordani :)

@Filipa:treba mi ceo komplet,jer ne znam sta bih sa bebom bez car seat-a kad sam sama i dok vozim kola!?

Htela sam samo da kazem devojkama koje ce tek kupovati kolica,a citace ovde savete da sam isla u potragu i do Segedina misleci da je tamo bebi oprema dosta povoljnija, ali nije uopste velika razlika u ceni. Mozda oko 2.000 dinara,sto je zanemarljivo.

Doduse,imaju popuste na proslogodisnje modele ali uglavnom ostanu u skroz teget varijanti, ili crna ili skroz braon. Sve u svemu-ne tako atraktivne,i poprilicno tamne boje,ali ukusi su razliciti....Ako neko voli to- onda se isplati otici jer su proslogodisnji modeli jeftiniji i do 50-70 eura,sve zavisi od modela i marke.

Ja zelim za moju bebu neke vedre,vesele boje tako da nisam pazarila,al opet kazem-stvar ukusa...

A novi modeli (koji su oko 2.000 din jeftiniji) se moraju naruciti tj nemaju ih tamo na lageru,i onda stignu za nedelju dana.Dok platis gorivo nakon 7 dana da odes po kolica opet do tamo i nazad-nista ne ustedis. Eto,takva je situacija sa Segedinom,da znate. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam peg perego, slična ovim drugim (moja su RDEČA :lol: )

kad tebi beše PDP? ok su kolica za štrapanje po asvaltu, ali offroad su tragedija! iako sam bila veliki protivnik kolica na 3 točka, sad mi se sviđaju tj čine mi se praktičnija za off road.

Ono što sa sigurnošću mogu da ti kažem - traži kolica koja imaju jednu ručku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.