Kolica za bebu

odgovora

Objavljeno

gde kupujete kolic za bebu i ostalu opremu..krevetac itd

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Krevetac, povijalicu,posteljinu i ostale sitnice smo kupili u Aksi. Kolica smo uzeli u Ready group (mislim da se tako zove), ljuljaskicu u nekoj prodavnici za bebe, nije bas poznata. Ready je malo manje poznat od Akse ali imaju iste stvari, ali mnogo, mnogo jeftinije (to sam kasno ukapirala, nego nema veze).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja takodje kupujem u Aksi, zaista ima veliki izbor kolica.

najbolje bi bilo da tamo pogledas.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja kupujem u Aksi.Tony gde se nalazi Ready?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja kupujem u Aksi.Tony gde se nalazi Ready?

Postoje valjda 3 prodavnice Ready kod nas. Jedna u Kalci, druga u Zoni 3, a treca ne znam tacno gde je. Mi smo bertonne kolica kupili u Zoni 3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupila sam tamo gde je povoljnije...uglavnom je u svim radnjan, bilo poznate ili ne, sve isto osim cene...izbegavam te izvikane radnje jer su cene paprene i istu stvar kupim za mnogo manje para u sto bi se reklo "radnja iza coska".

Krevetic nam je doduse napravio prijatelj koji je stolar i to od pravog drveta.

Kolica nisu neke marke ali su izdrzala vise od kuminih koja je imala markirane. Setalicu smo pozajmili, a ogradica mi nije trebala i nismo je ni imali...

Mislim da uopste nije bitno gde kupujes vec sta kupujes, a cena definitivno ne garantuje i kvalitet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupila sam tamo gde je povoljnije...uglavnom je u svim radnjan, bilo poznate ili ne, sve isto osim cene...izbegavam te izvikane radnje jer su cene paprene i istu stvar kupim za mnogo manje para u sto bi se reklo "radnja iza coska".

Krevetic nam je doduse napravio prijatelj koji je stolar i to od pravog drveta.

Kolica nisu neke marke ali su izdrzala vise od kuminih koja je imala markirane. Setalicu smo pozajmili, a ogradica mi nije trebala i nismo je ni imali...

Mislim da uopste nije bitno gde kupujes vec sta kupujes, a cena definitivno ne garantuje i kvalitet...

E,BAS TAKO NINA! mi smo sad u pohodu po radnjama i stvarno se nagledas svakakvih cena,a posto obe zivimo u poprilicno FOLERSKOM I POZERSKOM gradu,svi se odmah lepe za super ulickane radnje i izvikane brendove...mi smo odlucili da bude sto prakticniji ,da kupimo kvalitetno a ne preskupo.

za NS bih rekla da su SANDRA i Radosnica medju realnijim i bolje snabdevenim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E,BAS TAKO NINA! mi smo sad u pohodu po radnjama i stvarno se nagledas svakakvih cena,a posto obe zivimo u poprilicno FOLERSKOM I POZERSKOM gradu,svi se odmah lepe za super ulickane radnje i izvikane brendove...mi smo odlucili da bude sto prakticniji ,da kupimo kvalitetno a ne preskupo.

za NS bih rekla da su SANDRA i Radosnica medju realnijim i bolje snabdevenim

Radosnica da ali Sara je bila najpovoljnija pre 3 god. kada smo mi kupovali takve stvari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radosnica da ali Sara je bila najpovoljnija pre 3 god. kada smo mi kupovali takve stvari

na klisi je otvorena baby sandra(ili nesto slicno,znam sigurno da je sandra),oni su i maloprodaja i veleprodaja,radnja je mala,ali roba moze da se poruci i iz kataloga.imaju chippolino kolica,a prave i namestaj za decije potrebe(krevetice,komode...) ,recimo,kod njih sam do sad videla ubdeljivo najjeftiniju posteljinu i komode,kolica mozes naruciti i iz kataloga.na saru sam zaboravila,ali bih po nekim cenama rekla da ne zaostaju za drugima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

na klisi je otvorena baby sandra(ili nesto slicno,znam sigurno da je sandra),oni su i maloprodaja i veleprodaja,radnja je mala,ali roba moze da se poruci i iz kataloga.imaju chippolino kolica,a prave i namestaj za decije potrebe(krevetice,komode...) ,recimo,kod njih sam do sad videla ubdeljivo najjeftiniju posteljinu i komode,kolica mozes naruciti i iz kataloga.na saru sam zaboravila,ali bih po nekim cenama rekla da ne zaostaju za drugima

Moracu da odem da vidim sediste za auto i posteljinu , ostalo mi ne treba za sad. Nasa ima 3 god, a kad dodje drugo ( jednog dana ) imam sve od nje jer smo kupovali sve univerzalnih boja pa nam je sve jedno hoce biti decko ili devojcica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo ih kupili u Imago dečijem tržnom centru. Tamo ima dobar izbor svega za decu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo kupili Giordani kolica u Aksi u Immo centru. Bila sam pre neki dan i odusevila sam se novim modelom. Da sada kupujem kupila bi njih, Giordani Ethos duo. Mozete okrenuti bebu da gleda u vas ili da ledjima bude okrenuta vama. I ne morate da je pomerate da biste rotirali sediste vec samo okrenete rucke. Odlicna su. A sediste mozete korisiti i kao auto sediste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo sam vec napisala u temi o kolicima ali evo i ovde. za one koje se odluče za peg perego kolica, naručite ih preko sajta www.pegperego.rs. dostavljaju u roku od 2 dana, besplatno, a cene su im mnogo niže nego u prodavnici. Model koji smo mi odabrali (pliko p3 comleto) je npr. oko 6000 jeftiniji!!! Naravno išla sam u prodavnicu da ih vidim i isprobam, pa sam ih naručila. treba sutra da mi stignu i jedva čekamo da se vozamo za vikend!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanima me kako ste odabrali marku i vrstu kolica za vasu bebu?

Molim vas pisite vasa iskustva sa raznim modelima.

Hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanima me kako ste odabrali marku i vrstu kolica za vasu bebu?

Molim vas pisite vasa iskustva sa raznim modelima.

Hvala unapred

ja sam sada u fazi razgledanja kolica i znam da necu uzeti mclaren, ako se tako pishe niti graco, jer su neki modeli ozloglasheni ne znam da li je to opravdano ili ne ali u svakom slucaju cu ih zaobici... mislim da je najbitnije da budu lagana i da imaju sve neophodne funkcije, okretanja drshke, dobri tockovi, ravna podloga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanima me kako ste odabrali marku i vrstu kolica za vasu bebu?

Molim vas pisite vasa iskustva sa raznim modelima.

Hvala unapred

Ako kupuješ kolica, čula sam da je najbolje da budu ona iz tri dela. jer se po ceni ne razlikuju puno od običnih, a imaš i sedeljku za auto koja je inače posebno baš skupa.

Neko ne voli velike točkove, ali moja drugarica ih baš hvali jer može da ide svugde da se šeta i da ne probudi bebu truckanjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako kupuješ kolica, čula sam da je najbolje da budu ona iz tri dela. jer se po ceni ne razlikuju puno od običnih, a imaš i sedeljku za auto koja je inače posebno baš skupa.

Neko ne voli velike točkove, ali moja drugarica ih baš hvali jer može da ide svugde da se šeta i da ne probudi bebu truckanjem.

Ja vec imam sediste za kola maxi cosi, dala mi je drugarica, tako da mislim da mi taj dodatak nije potreban. Ja sam gledala Cam kolica, mnogo su mi se svidela, ali ne znam kakva su.

Hvalili su i maclaren, a za graco ne znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DRAGE ZENE,OVU TEMU VEC IMATE ;) i poprilicno je razradjena pase tamo mozete informisati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DRAGE ZENE,OVU TEMU VEC IMATE ;) i poprilicno je razradjena pase tamo mozete informisati

E pa tražili su je ali nije nađena...ako znaš pošalji link...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa tražili su je ali nije nađena...ako znaš pošalji link...

jedino ako clara 82 kada je brisala profil da je obrisala i svoje teme.to je bila njena tema.bas cu da pogledam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ni jA ne mogu da je nadjem: ( izgleda da ju je klarka obrisala zajedno sa sobom:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jas ja poracav preku internet kolickata Chipolino Ultra i ja plativ vkupno 180 evra. Trkalata se golemi a i lesno se sklopuva

Chipolino Ultra Pink

Chipolino Ultra 2010

super su kolica! Boja mi se najvise svidja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ta kolica smo i mi prucili, a ja sam imala bookmarkovanu temu i pise greska kad kliknem, kada je Clara82 brisala profil izgleda da je obrisana i tema :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo chicco koja su teska samo 7 kg. Meni ne odgovaraju teza, jer sam sitna, pa ne mogu da ih popnem na stepenice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.