Msn, Skype

odgovora

Objavljeno

Google talk (na gmail-u)

Gde zivis u Svici? Volim da dolazim tamo, drugarica mi je u Cirihu, obozavam Svicu

Ja sam dalekoooooo od Ciriha ,jedno 3sata mozda i vise.. Ne secam se koliko smo putovali od aerodroma do ovde... A grad se zove Le LOcle ,blizu francuske granice..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam FB nalog i koristim SKUPE koje je vrh, nedaj boze da ga ukinu.Imam i MSN nalog mada mi je nesto komplikovan, svima je jednostavan samo meni komplikovan.

Inace preko skupe-a svaki dan bar jedan put cujemose i gledamose sa mojima, cak ja sam pijem kafu sa mamom, preko skupe-a/ :lol: :lol:

I ja !!!! Ja i muz smo doruckovali preko skype ,ili stavimo kamere da gledaju na krevet i spavamo i tako se budimo ujutru !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od FRA regije sam bila samo u Zenevi i Lozani, tako da ne znam gde je taj grad. Gtalk sam bas najvise koristila kada sam caskala sa tom drugaricom, jer je radila za neke fancy klijente i nisu bili dozvoljeni chat programi, ali zato gtalk moze svuda ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od FRA regije sam bila samo u Zenevi i Lozani, tako da ne znam gde je taj grad. Gtalk sam bas najvise koristila kada sam caskala sa tom drugaricom, jer je radila za neke fancy klijente i nisu bili dozvoljeni chat programi, ali zato gtalk moze svuda ;)

Mi smo bili prosle nedelje u LOzani(ili ovde)?? Tamo je bas lepo,a sad hocemo da idemo za Zenevu... Kaze tamo je jos lepse!! A mi smo oko 80km udaljeni od LOzane,mozda i manje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja koristim skype, MSN, Fb, gtalk....

Isto! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja koristim samo msn najvise sa sestrom razgovaram kamera i kao da je ovde sa nama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristim skype zbog roditelja kako bi videli Victoriu,a tako se cujem i sa ostalim rodjacima. Razgovori iz Svajcarske inace nisu skupi za pozive upucene ka Srbiji,ali mi je praskticnije da koristim skype gde mogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo SKYPE,da nam nije toga ne bi mogli zaraditi za telefon.A super je,pricas koliko hoces,a plus se i vidimo,moji roditelji,sestra,sestre od mog muza svi su u Srbiji. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja koristim Skype za razgovore sa mojima. Imala sam pre instalirano svasta na racunaru- MSN, Yahoo, G-chat, ma svaki sam program isprobala. Skype mi je sad jedini ostao.

Obicno se sa mojima cujem 1-2 puta nedeljno preko njega, ali ih pored toga zovem i telefonom jer imam posebnu karticu preko koje su razgovori sa 90% zemalja jako jeftini.

Inace smo i mm i ja tako vezu odrzali jer bi prosli meseci dok se vidimo. Umeli smo da pricamo po 3-4h, on da zaspi, a ja da radim za fax i gledam ga. Kad smo mala i ja bile kod mojih dva meseca svake veceri smo se ukljucivali i razgovarali. Bilo je bitno da dete ne zaboravi tatu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jer koristite Skype ili Msn???Ja non stop,najvise skype,ranije da se vidim sa muzem koji je bio ovde u Swiss a mi u Srbiji,sada da se cujem sa familijom u Srbiji,a i jeftinije mi je da pricam sa svekrvom preko skypa,jer ne trosimo nista.. msn koristim vise da se dop sa bratom itd... A vi ?

Da,imamo oboje i smatram da je fenomenalna stvar da vidim ljude koje dugo nisam vidjela,a plus je i jeftinije!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imala msn vise ne,koristim skype jako cesto,jer imam puno rodbine u Macedoniji

i naravno imam profil na FB-u :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milenice ja mislim da ne moze... Nisam sigurna... ali mi se cini da ne mozes..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milenice ja mislim da ne moze... Nisam sigurna... ali mi se cini da ne mozes..

OK, JA DA PITAM... VIDIM DA ZA MSN NUDE KAD NAPTAVIS TIKER ALI NE ZNAM GDE DA UBACIM...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eh to sam i ja uradila ,stavila ovamo gde obicno pises , kao status,ali nista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A NA SKAJPU TIKERI JEL MOGU DA SE POSTAVE?

Milenice,legendo, i ja sam se to pitala?! :rolleyes: Pokusavala sam,ali vidim da ne moze.Steta... <_<

Inace,ja koristim skajp svakodnevno, da bih se cula i videla sa svojima u CG.Prava stvar zaista,mozes opusteno da se ispricas o svemu i svacemu. Sa drugaricama da zabudalis do besvesti.. Ako vec nismo zajedno, a ono nas nekako skajp priblizi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

skype ali ne bas cesto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Skype i msn svakodnevno,posto smo "preko" to nam je najjeftiniji vid komunikacije a uz to babe i dede vide unuka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm...ne razumijem se baš najbolje, ali zanima me, da li se sa SKYPE-a može uputiti poziv na mobilni telefon i da li je komplikovano?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa, mozes ali treba da kupis skype kredit, ne znam kako je to organizovano, u Srbiji je dosta komplikovano!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OK, zanima me, kada te neko tim putem zove, šta ti bude kao identifikacija na telefonu(dolazni poziv)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E to nemam pojma! Nisam sigurna, ali mislim da takvi pozivi nisu ni moguci na ovoj teritoriji, to samo u svetu moze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm...ne razumijem se baš najbolje, ali zanima me, da li se sa SKYPE-a može uputiti poziv na mobilni telefon i da li je komplikovano?

Da,naravno ako je instaliran skype,bez problema!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristim i msn i skype i google talk :)

Ima zajednički softver za čet, al meni svaki ima svoju namenu pa koristim posebbno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.