Emisija "Vreme je za bebe"

odgovora

Objavljeno

Interesuje me da li gledate ovu emisiju i da li bi se prijavile za učešće?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja gledam...zanimljiva je! Ne bih se prijavila jer nisam opuštena pred kamerama, pa bih čudno djelovala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja gledam, ali ne bih se prijavila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ti RUSKINJA, bi li se ti prijavila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gledala sam ranije, ali sada nemam vremena-ili cuvam bebu ili visim s vama na Bepcu :lol: Mislim da se ne bih prijavila..

Ruskinja, pridruzujem se Jelleninom pitanju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada sam bila trudna 2008 htela sam da se prijavim, a mm ni u ludilu, danima smo se raspravljali...i onda je rekao da mogu JA da se prijavim, ali da on neće učestvovati ( njegovo objašnjenje za neučestvovanje je isto kao i Jellenino, a i još jedna okolnost)...naravno to nije cilj emisije...Gledam svaku emisiju, jedino ako nisam kod kuće, ali onda obavezno gledam reprizu. Emisija je pun pogodak, po meni, i drago mi je da je neko došao na ideju da je realizuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja i mm smo je ranije non stop gledali,on je cak i hteo i da se prijavimo,ja nisam htela,ali on je ipak zvao.Zvao je nekoliko puta i nikako da dobije vezu,i bilo mu bas krivo,jer je siguran da bi im nasa prica bila zanimljiva,kako smo se upoznali itd---- Ali sta ces... A za emisiju sve pohvale...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne i ne, niti je gledam niti bi se ikada prijavila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Emisiju gledam kada se sjetim- mislim da je bas zanimljiva, pogotovo nama koji se spremamo za najvecu ulogu u zivotu. Ne bih se prijavila, a ni mm nije za to, jer ne voli kada je pred kamerama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok sam bila trudna, gledala sam tu emisiju redovno jer me je jako zanimalo kako izgleda porođaj. Posle porođaja sam je gledala ponekad, a sada je više uopšte ne gledam.

KruelaDeviL voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne gledam je, a sigurno se ne bi ni prijavila. Da se poradjam il' da dojim dete pred kamerama...nema sanse...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U toku trudnoce sam je gledala redovno, sad kad "naletim". Prijavila se ne bih, jedino bih volela da se prijavi neko iz Banja Luke, cisto da vidim kako bi se Dr i babice odnosile prema porodilji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U toku trudnoce sam je gledala redovno, sad kad "naletim". Prijavila se ne bih, jedino bih volela da se prijavi neko iz Banja Luke, cisto da vidim kako bi se Dr i babice odnosile prema porodilji.

Pa, glumili bi finoću i pristojnost, kao i svi koji su do sada učestvovali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre sam gledala cesto, pogotovo kada sam bila trudna. Sada samo kada naletim ali volim da odgledam onda do kraja i da vidim ta mala slatka stvorenja :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedna moja poznanica je ucestvovala,najvise zbog tih 500 evra.

Ja bih u zemlju propala od blama,da samo pricam o svom zivotu,a kamoli da dojim ili se poradjam,pred kamerama.Ajde i to nekako,ali da posle jos sebe gledam...Nije to za mene :lol: :lol: :lol:

Jedino sto mi se svidja,je sto se doktori i babice polome oko trudnice/porodilje.Pa kad su na UZ dr. im strpljivo sve objasnjava...pa to traje.Ja sam 3 puta bila na UZ u bolnici,jednom sam jedva izvukla koliko je MOJA beba teska,a da ti slucajno okrenu monitor da i ti vidis bebu...to je samo dobar vic (nazalost)

Nisam skoro gledala( ne da mi Bebac.com ;) ),dok sam bila trudna cesce sam je pratila

A da,mm je jednom skoro zaplakao kad je video kako kupaju bebu iznad lavaboa,i kako ih bacakaju po rukama kao da istovaraju vekne hleba (muskarci)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ranije sam pogledala neku emisiju,ali sam obavezno plakala,emocije.Dok sam bila trudna ne,nisam zelela na taj nacin da saznam sta me ceka na porodjaju,a sad nikako. Ne bih nikada ucestvovala ni u jednom reality programu,ne prija mi taj vid eksponiranja. A cini mi se da kad bih mi pocele porodjajne muke da bi svi zajedno leteli.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odgledam s vremena na vreme neku epizodu. Svaki put kad prikazu bebicu, meni krenu suze. :rolleyes: A ne bih se prijavila NIKAD!!! Ne podnosim kamere. Uopste se ne osecam prijatno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam gledala dok sam bila trudna........trebalo bi više da se bave samom trudnoćom porođajem i bebama(po mom mišljenju)...previše stavljaju akcenat na ljubavnu priču....ne bih se prijavila...u stvari ja možda i bi,al'mm nikad... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gledam povremeno! Nikada se ne bih prijavila!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odgledam s vremena na vreme neku epizodu. Svaki put kad prikazu bebicu, meni krenu suze. :rolleyes: A ne bih se prijavila NIKAD!!! Ne podnosim kamere. Uopste se ne osecam prijatno...

Isto i ja kao ti, jos dok sam bila trudna, ma svaki put kad pokazu bebu ja u plac :) A ne bih se prijavila, jednostavno ne vidim sebe u toj prici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi gledamo kad naletimo ili kad se setimo da treba da bude na programu.

ja se redovno rasplacem kad vidim bebu :) sam koncept emisije mi nije posebno interesantan,ali mi je lepo da gledam svu tu decicu i srecu koju donose :) vidis svakakve ljudske price i situacije ,vidis sta je zivot,kako ljudi zive i razmisljaju.

nisam znala da se ucesce placa,ne bih ucestvovala niti sam sa mm ikada o tome razgovarala.ja ne volim da pustam druge lako u intimu mog doma,a da jos to sve bude na televiziji,nema sanse :lol: uvek pomislim da ce to da gledaju i ljudi koje ni za zivu glavu ne bih pustila u kucu ili im poverila nesto iz svog licnog zivota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslednja emisija, koja je bila na programu 19.6. je baš profesionalno odrađena, veoma mi se dopalo kako su svi akteri bili opušteni...Priča je imala i tužnih momenata, ali ovo je jedna od boljih, koja je urađena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslednja emisija, koja je bila na programu 19.6. je baš profesionalno odrađena, veoma mi se dopalo kako su svi akteri bili opušteni...Priča je imala i tužnih momenata, ali ovo je jedna od boljih, koja je urađena...

nismo je gledali.o cemu se radilo,eventualno ima li je na youtube da je tamo pogledamo?

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nismo je gledali.o cemu se radilo,eventualno ima li je na youtube da je tamo pogledamo?

hvala

Svaka epizoda može da se odgleda na sajtu RTS-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gledala sam samo jednu epizodu i tako sam se zaplakala, tako me je dusa bolela tri dana posle toga... Samo mi je prolazilo kroz glavu:"Da li je nekome palo na pamet kada su snimali ovu emisiju da ce nekoga zaboleti sto nikako da dozivi to iskustvo? Zasto ona moze, a ja nemogu?" Priznajem, sebicno sa moje strane, al' to je nesto jace... Drugo je da sedim i pricam o tome, a drugo je da gledam te dogadjaje... To je kao da gladnoj deci u Ruandi pustite Kulinarsku emisiju gde se mesaju piletina u softu, cevapi na zaru, sushi kao predjelo, i kao desert profilerole sa brdo sladoleda, a oni jedva dovoljno zelja da imaju za jedan obrok dnevno... Tortura... Ja je uvek izbegavam, cak mi je toliko tesko da i kad sam u gostima negde, zamolim da se promeni program...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.