Nasa zajednicka prica

odgovora

Objavljeno

Ali nekada razum mora reći završnu reč....zarad dobrobiti dece (ko o čemu baba o uštipcima)...jbg...tako je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaaaaaaa koji raspllet, sad mi yao ovg drugog muya jadan, misli da je dete njegovo a ona neyna ni koga voli od njih dvojice <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

FILIPA,ne odredjujemo mi koga cemo voljeti a koga ne....

nekad,ma koliko te neko drzao kao kap vode na dlanu,ne mozes da ga zavolis...jednostavno to nije to....

Ali nekada razum mora reći završnu reč....zarad dobrobiti dece (ko o čemu baba o uštipcima)...jbg...tako je to...

Slažem se sa mna mamom.

Ko kaže da ja ne bih zavoljela tog bogatog, markantnog gospodina. Ja to kažem iz svoje perspektive.p0603.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da sam ja ta djevojka, odnosno žena, zaboravila bi svog prvog muža/zlostavljača :D i okrenula se ovom novom...koji mi drži "kao kap vode na dlanu"...znači ima svoju istoriju, neće me nikada "probadati" što sam već bila nečija...

A ovaj prvi, razbojnik...jok, kad tad će me opet udariti, neće vjerovati da je to njegovo dijete...itd.

Meni se dopada Filipin rasplet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da sam ja ta djevojka, odnosno žena, zaboravila bi svog prvog muža/zlostavljača :D i okrenula se ovom novom...koji mi drži "kao kap vode na dlanu"...znači ima svoju istoriju, neće me nikada "probadati" što sam već bila nečija...

A ovaj prvi, razbojnik...jok, kad tad će me opet udariti, neće vjerovati da je to njegovo dijete...itd.

I meni se sviđa ovaj rasplet. :9

FILIPA,ne odredjujemo mi koga cemo voljeti a koga ne....

nekad,ma koliko te neko drzao kao kap vode na dlanu,ne mozes da ga zavolis...jednostavno to nije to....

Ali Maybe je napisala da je devojka na neki način zavolela svog drugog muža. ;)

Ali nekada razum mora reći završnu reč....zarad dobrobiti dece (ko o čemu baba o uštipcima)...jbg...tako je to...

Slažem se! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam imala jednog takvog...koliko god sam se trudila da ga zavolim,jednostavno nisam mogla,nije mi se dalo...a jadnicak mi zvijezde s neba skidao...

Mama mazo...ruku na srce, tada si bila klinka...samo ljubav zuji kroz glavu. ;) mene sada brinu mnogo snažnije stvari od ljubavi.

A, i akterka je u nekim zrelijim godinama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam imala jednog takvog...koliko god sam se trudila da ga zavolim,jednostavno nisam mogla,nije mi se dalo...a jadnicak mi zvijezde s neba skidao...

Sunce moje, NISU svi isti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa 16 je imala kada se udala, nije valjda umrla, rodila, upoznala drugog, našla prvog u jednoj godini :o

Baš glupo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama mazo...ruku na srce, tada si bila klinka...samo ljubav zuji kroz glavu. ;)mene sada brinu mnogo snažnije stvari od ljubavi.

A, i akterka je u nekim zrelijim godinama.

Upravo tako, u nekim zrelijim godinama, narocito kada na svet dodju deca neke stvari postaju prioritet.

I da... Maybe dopada mi se ovaj tvoj doktorat :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaaa, to nije fer pitanje, kada ja znam kako se prica zavrsava ;):D

Ali ja nisam mislila na to. Da si ti pisac, kakav bi onda kraj bio? Ili da si u koži glavne junakinje, kakva bi bila tvoja odluka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe reci kraj sad me bas zanima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I na kraju su ziveli ..... hm??? ...

Grozno..doći će njoj "iz dupeta u glavu"...kad je opet izlema. :(

Ja prosto ne znam kakva bi to ljubav trebala biti da mene odvoji od djeteta. Ona mi se u toj priči zgadila...ne znam ni da li bih čitala II dio knjige da postoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne svidja mi se ovaj deo kad ostavlja dete :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne svidja mi se ovaj deo kad ostavlja dete :angry:

Ni meni. Puno govori o glavnoj junakinji, koja je sopstvene emocije i emocije dva muškarca stavila ispred interesa svog deteta. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se bas dopada ovaj tvoj II nacin :rolleyes: raspleta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da me sutne i onda se sve to izdesava - onda bih tu pricu zavrsila na jedan od dva nacina.

Ili osvetnicka prica - preobucena u decaka, pobegla bih. Koristeci se umom, vesto bih se vratila kuci, tamo bih se pretvarala da mi je drago sto sam se vratila i sto sam opet zajedno sa muzem, ali bih cekala priliku da pred svima pokazem kakva je njegova narav, pogotovo pred mojim ocem, generalom. Prolazilo bi vreme, porodila bih se, tek bi mi se onda ukazala prava prilika na jednom slavlju ... Izazvala bi njegovu ljubomoru flertom, on bi ponovo nasilnicki nasrnuo na mene - a moj otac bi poludeo kada bi to video i odbranio bi me. Skoro bih postala udovica, ali bih onda primirila oca i dozvolila ovom nasilniku da zivi - uz uslov da zauvek napusti Grcku i da se nikada vise ne vrati. Posle izvesnog vremena, upoznala bih jednog brzo-napredujeceg i markantnog oficira iz armije mog oca ... i ziveli bi srecno do kraja zivota :rolleyes:.

Ovaj deo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Мени се освета допада, јел сам сад мало злобна :unsure::unsure: :unsure:

Nisi i meni se dopada :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Мени се освета допада, јел сам сад мало злобна :unsure::unsure: :unsure:

Nisi :D I meni se ta ideja svidja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.