Dojenje i rekreacija

odgovora

Objavljeno

e ,idem sadmalo off topic,ali mebas intyeresuje ta fama oko ,,kvarenja`` ili ti ,,kiseljenja`` mleka u dojkama...je li tomoguce?i moZeli neko da mi to objasni HVALA :)

Mislim da se mleko u dojkama nikad ne može pokvariti i da je ono uvek sveže i toplo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da se mleko u dojkama nikad ne može pokvariti i da je ono uvek sveže i toplo :)

TO I JAMISLIM,MADASU MI NEKE ZENE REKLE DA JE MOGUCE DA SE MLEKO,,UKISELI``AKO DUGO STOJI U DOJKAMA :wacko::blink: PAMmezivo interesuje,imali ta prica naucnu pozadinu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TO I JAMISLIM,MADASU MI NEKE ZENE REKLE DA JE MOGUCE DA SE MLEKO,,UKISELI``AKO DUGO STOJI U DOJKAMA :wacko::blink: PAMmezivo interesuje,imali ta prica naucnu pozadinu

ne znam.... al idem nekom logikom, ako mleko dugo stoji u dojkama znači da beba ne sisa, tako da i ako se mleko "ukiseli" nema veze...mada ne verujem u to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heheheh ipak sam pokrenula temu jeeeeeeee....ja inace mnogooo volim solarijum a znam da ne valja i sta sve moze da se desi od solarijuma...ali za to za kiseljenje mleka sam procitala na nekom hr forumu i bas me kopkalo..ali ako enav-in muz kaze da moze onda idem ..jeee , kazi hvala muzu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne moze se pokvariti. Ako dugo ostane, razidje se tj.pocne da se povlaci. Pa, kako vam se ne upale dojke kad prestanete da dojite, a nije odmah stalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa da ima logike..a i sto se solarijuma i saune tice meni je logicno da toplota povecava kolicinu mleka - koliko znam tople obloge se stavljaju da se razrade dojke , a hladne da se zaustavi mleko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

posle tri meseca sam počela sa trbušnjacima.

čak ni je jedem puno jer nemam baš apetita, mleka ima uvek, i ima ga puno.

najviše jedem voća i korn fleksa, piletine i ribe.

mleka imam za nahraniti celu porodicu :)

Ivana13 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja planiram da krenem na fitnes uskoro, bar dva puta nedeljno, ne mogu da se vucem po bolnicama vise i da idem kod ginekologa. YelenaC, sta ti mislis o dojenju i fitnesu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja planiram da krenem na fitnes uskoro, bar dva puta nedeljno, ne mogu da se vucem po bolnicama vise i da idem kod ginekologa. YelenaC, sta ti mislis o dojenju i fitnesu?

:unsure: Šta ovo treba da znači? Mislim, kakve veze ima sa fitnesom i dojenjem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:unsure: Šta ovo treba da znači? Mislim, kakve veze ima sa fitnesom i dojenjem?

Hahahahaha, pa da pitam doktora draga :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahahaha, pa da pitam doktora draga :P

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Sta li si ti pomislila ;D :D ;D da sam ja totalno fiju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Imam bebca od 4 meseca i ja sam ovih dana pocela da idem u teretanu. Malo nordijske skije, malo bajs, malo vezbice. Na traku za trcanje jos nisam krenula, sto zbog kilaze (imam 20kg vise nego kada sam zatrudnela), sto zbog grudi (ne prija mi kada "skacu" :D ). Pre treninga obavezno nahranim bebca, pokupim ranac i gas. Sreca pa sam pazarila brus za dojenje, tj vise je kao top posto nema korpe, i mnogo mi je udoban za trening. Malo sam i ishranu korigovala-previse sam jela raznorazne grickalice, slatkise, vazda nesto zvakala. Izbacila sam sokice, pijem zamo vodu i to oko 3l dnevno, nastavila sa Hipp-ovim cajem za dojilje, i nemam nikakvih problema, a mnogo se bolje osecam. Nadam se da ce tako i ostati, da necu odustajati od treninga, jedini razlog da odustanem je da se, pak pokaze da mi smeta rekreacija i da imam ili manje mleka ili losije mleko. Bitnije mi je da ona mala guza rucka ono sto je najzdravije za njega a to je majcino mleko, a ja uvek mogu da krenem sa rekreacijom kad god zelim.

Izmenjeno od strane Ivana13

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima, u okviru hotela imam welness pristup - slana soba, parno kupatilo, finska sauna, topla klupa i hidromasazna kada...pa me zanima dal je neko imao iskustva?

Sem sto od toplote moze da mi krene mleko u sred uzivancije ako pijem dovoljno vode da nadoknadim znojenje ne znam sta bi moglo da skodi...!?!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.