albumi za slicice,stikere


odgovora

Objavljeno

Drage mame da li vasoj deci kupujete albume za slicice? Ja sam ih obozavala kad sam bila mala,moja mama je sacuvala neke i sad su mi bas draga uspomene.Mislim da mi je prvi bio SARA KEJ-predivno-,pa Snezana i sedam patuljaka,Strumpfovi...Ja san nedavno Jani kupila album Pepa Pig posto joj je to za sad jedini crtani lik. Uzivamo u zajednickom lepljenju slicica :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

obozavam albume iako sam neke vec prodala preko ebaya :)

ali stvarno ih volim....kad sam bila mala skupljala sam sve zivo, pa tako i svaki album tj slicice......

i luki vec lepimo zivotinjsko carstvo iako kaskamo dosta sa slicicama jer cokoladice dobijamo samo kad neko dolazi iz srbije,ali nema veze....sad skupljamo, to jest mm i ja, south africa fifa world cup 2010....xaxaxa...nema veze ostace luki.....

a kad rece sara kej.....i ja sam imala taj album, ali gde je pitaj Boga......

koje su sad aktuelne slicice u srbiji osim fudbala???i koliko kostaju kesice sa slicicama...ovde su 60 centi...ne znam da li je to mnogo ili ne...ali kad pomislis da ti je potrebno za jedan album oko 50 evra...hm........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja volim albume i slicice.. Bebac je jos mali, ali mama i tata su podetinjili pa popunjavaju virtuelni album na netu-svetsko prvenstvo u fudbalu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja cura je još mala, a uz to je i divlja, pa ne verujem da bi lepila sličice, već da bi sve pocepala.

Baco, tvoja ćerka je rođena 28.1 2009? Moja je je 27. 1. 2009. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Secer, ne znam bas da ti kazem kojih slicica i albuma ima kod nas,nisam bas nesto obracala paznju. Ovaj Pepa mi je zapao za oko jer je album bas,bas veliki,a i Jana voli Pepu pa reko ajde. Iskreno i ja bas uzivam u lepljenju slicica,cari roditeljstva :P . Jedna kesica u kojoj ima 5 slicica kosta 30 din.

Kristal,da, Jana je rodjena 28.01.2009.Moja sestra je rodjena 27.01 i bas je navijala da se i Jana rodi istog dana pa da zajedno prave zurke,ali eto,moj dr je bio dezuran 28 i tako smo se dogovorili. Cesto sestru zovem Savka,nasta ona poludiiii :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eto vidis ovde su duplo skuplje slicice...

ali dobro i plate su im 3 puta vece...mozda ima veze i sa tim :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj sin skuplja sve što ima veze sa čudovištima, dinosaurusima, Ben 10-om, a naravno sad je i fudbal aktuelan! Obično bira sličice ili kartice koje se dele sa nekim grickalicama i slatkišima pa je zadovoljstvo duplo, hahaha...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam kao klinka imala Zivotinjsko carstvo koje sam skupljala sa bratom i Sarah Kay kasnije sama, kad sam krenula u skolu.

Mala nam obozava stikere i licno ne znam nijedno dete koje ih ne voli u bilo kom uzrastu. Ne kupujemo jos albume al uzimamo slikovnice sa stikerima, decije casopise koji imaju i delove za lepljenje, kupimo posebno stikere pa njima dekorisemo cestike, pravimo Bozicne i Uskrsnje ukrase itd. Lepa su zanimacija. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame da li vasoj deci kupujete albume za slicice? Ja sam ih obozavala kad sam bila mala,moja mama je sacuvala neke i sad su mi bas draga uspomene.Mislim da mi je prvi bio SARA KEJ-predivno-,pa Snezana i sedam patuljaka,Strumpfovi...Ja san nedavno Jani kupila album Pepa Pig posto joj je to za sad jedini crtani lik. Uzivamo u zajednickom lepljenju slicica :P

Jao pepa prase..steva obožava taj crtani i naravno lepimo sličice hehe..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao pepa prase..steva obožava taj crtani i naravno lepimo sličice hehe..

:D:D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedno vreme smo kupovali svaki koji izađe, ali nismo postizavali da ih sve dovršimo, tako da sam odustala od toga. I moj sin gleda Pepu, ali sva sreća te ne zna šta su to sličice i albumi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo album sundjer bob,ogi ga samo gleda a ja lepim slicice.Menjam cak i duplikate sa decom.Ja sam skupljala kao mala i to puno.Onaj Barbi,pa Esmeralda,Marisol i Zlobnica,Hugo,Mocne rendzere,Izzy... :lol: Jos ih cuvam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo album sundjer bob,ogi ga samo gleda a ja lepim slicice.Menjam cak i duplikate sa decom.Ja sam skupljala kao mala i to puno.Onaj Barbi,pa Esmeralda,Marisol i Zlobnica,Hugo,Mocne rendzere,Izzy... :lol: Jos ih cuvam!

zar je postojao album esmeralda???!!! :blink::blink:

:lol:

i moja mama cuva moje albume.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedan jedini album koji sam imala bio je sa mocnim rendzerima, moja maija su bili omoti od cokolade , skupila sam oko 500 razlicitih, i salvete, ne secam se koliko ih je bilo, ali svakako sam napunila kutiju.

Victoria je za sada jos uvek mala, izbora ima, pa ce ona vec smisliti sta ce joj biti zanimacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.