Pidzamice :)

odgovora

Objavljeno

Dosle su ove vrucine, a bice sve toplije i toplije.. Moj bebac se preznoji dok spavka ako ima makar jedan sloj odece viska. Stvarno ne podnosi vrucinu. Plus sto ima veliku kosicu. Sinoc je spavkao u majici na kratke rukave i pampersu. Inace mu oblacim ili tanke pidzamice ili neku tanku benkicu, majcicu.. Kako je kod vas? Sta oblacite vasim malisanima kad spavkaju, po ovim vrucinama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo bodić kratkih rukava i pokrijem ga pelenicom. Strašno je vruće...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, a kako li cemo jula?? Spavace bepci goli, ko od majke rodjeni, vidim ja :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo isti, pamucni bodic i laki pokrivac. Iako se oba moja sina ( 4 god. i 7 mes.) mnogo znoje ipak mislim da im treba pokriti bar stomacice ( ako je moguce) cak i leti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas u kući nije pretoplo, a kad su vrućine, rashladim sobu klimom. Sin spava u bodiju kratkih rukava, a pokrivam ga samo preko stomaka nekim frotirom...mada se on vrlo brzo otkrije, tako da mogu slobodno da kažem da spava nepokriven...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas u kući nije pretoplo, a kad su vrućine, rashladim sobu klimom. Sin spava u bodiju kratkih rukava, a pokrivam ga samo preko stomaka nekim frotirom...mada se on vrlo brzo otkrije, tako da mogu slobodno da kažem da spava nepokriven...

I moja ćerka se uvek otkrije. Stalno spava nepokrivena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I Mina se otkriva stalno pa malo malo gledam da je pokrijem, ovde jos nema tih vrucina tako da spava u pidzamici ali kada se vratimo verovatno ce spavati samo u majici kratkih rukava i pelenama... Jos cu pre spavanja dobro da rashladim sobu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas je bas hladovina leti.Sinoc je spavala u majcici kratkih rukava i tri cetvrt pidzamici, bila u letnjem dzaku,a da, i carapama nazuvicama :) .Planiram da joj bas za vrucine,kad ni kod nas nece biti bas prijatno,sasijem dzak od onog materijala od koga su tetra pelene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jana spava u tankoj pidzamici i frotirskom dzaku i prekrijem je tanjim prekrivacem. Nasa kuca ima bas debele zidove i ako se vodi racuna da ne udje vrucincina unutra,stvarno bude super hladovina. Nocu je cak prohladno. Ako bas pripece najjace sto moze onda je tu klima,ali to nam je kao nuzno zlo i maximalno je izbegavamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bodic dugih rukava i vreca za spavanje bez rukava, tanka,pamucna. Otkirva se po noci pa sam tako sigurna da je ''pokriven''.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bodić kratkih rukava i tanak donji deo. Ne vredi ga pokrivati jer sve brzo baci sa sebe, a sada i nema potrebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jednodelnu pidzamicyu sa kratkim rukavima i nogavicama. Lena se otkriva ali ovo joj je super, nije joj go stomacic!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jednodelnu pidzamicyu sa kratkim rukavima i nogavicama. Lena se otkriva ali ovo joj je super, nije joj go stomacic!

Znam na sta mislis.. ;) Ja obozavam te jednodelne pidzamice.. Nekako su mi najprakticnije. Tanke su, a tiba je zasticena :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iako je napolju pakao, kod nas je uvece bas prijatno...tako da za sad nosimo tanku pidzamicu i pokrivam mu stomak uvek frotirom.....ali u julu se zagreju i zidovi pa budeo pakao u stanu, ali ja nocu ne trpim vrucinu, pa onda po celu noc drzim upaljenu klimu.....ali upaljenu u dnevnoj sobi i otvorim vrata od drugih soba da hladan vazduh polako ulazi...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moji andjeli spavaju u pidzamice,ali se non stop otkrivaju nocu,ne vole kad su pokriveni.Obicno je u njihovoj sobi malo svezije pa im oblacim pidzamice da im nebi bilo hladno,evo sinoc su spavali samo u body,jer je bilo bas vrucina,skoro 27 stepeni,ali oni i dalje po svom ,samose otkrivaju,a ja stalno ih pokrivam da se nebi prehladili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pelene i tanka benka a pokrivam je pelenom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li im obuvate carapice dok spavaju? Moja curica ima 3 meseca i bas ne podnosi vrucinu, ali se plasim da se ne prehladi, pa nosimo i danju i nocu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li im obuvate carapice dok spavaju? Moja curica ima 3 meseca i bas ne podnosi vrucinu, ali se plasim da se ne prehladi, pa nosimo i danju i nocu.

Odkad su pocele ove vrucine carapice smo izbacili iz upotrebe :lol: Ne nosimo ih ni preko dana ni tokom noci.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li im obuvate carapice dok spavaju? Moja curica ima 3 meseca i bas ne podnosi vrucinu, ali se plasim da se ne prehladi, pa nosimo i danju i nocu.

i moja beba ima tri meseca,kakve carapice,izbacili smo ih cim je krenula vrucina,sad joj dok spava oblacim bodi sa kratkim rukavima,pokrijem je pelenom i ostavim prozor na kip,nista joj ne fali,cak protegne na ledjima kad je uspavam oko 22h i ne mrdne do 7h kad se promeskolji da jede i cim zavrsi,nastavi da spava :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U proteklom periodu spavali smo samo u bodicu i pokrivali se pelenom,a sada spavamo u pizdamici(koju je dobio od moje prijateljice-extrem intimo),preslatka je... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U proteklom periodu spavali smo samo u bodicu i pokrivali se pelenom,a sada spavamo u pizdamici(koju je dobio od moje prijateljice-extrem intimo),preslatka je... :rolleyes:

imas temu "slike garderobe nase dece", pa nam je pokazi :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e mi smo vec poceli da nosimo tanku pidzamicu...ne pokrivamo se jos ni sacim ali eto uveli smo duge rukave :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm...Pidzamica,carape(obavezno),frotirski dzak,preko cebence...ako u toku noci jos zahladni onda joj dodajem jos sloj po sloj...nije bas da nisam normalna nacisto...ali kod nas je sad u kuci hladnije nego zimi(tad se greje)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf, i kod nas je u stanu ovih dana noću hladnije nego zimi, tako da svaku noć uključujem onaj uljni radijator i radi čitavu noć, a dete spava u bodiju sa dugim rukavima i donjem delu pidžamice i pokriven je sa dva prekrivača. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dunjica spava u pidzamici iz dva dela ali ispod (obavezno) ima bodic. Na nogicama carapice i pokrivam je cebencetom. Kad je stavim da spava, tada iskljucuju grejanje, ali zato kad je hranim u 3h, toplana ponovo greje tako da joj pomerim cebe i pokrijem je tankim prekrivacem i tako spava do 7h ujutru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.