Pidzamice :)

odgovora

Objavljeno

Evo stiglo je prolece,samim tim i noci su toplije.U cemu spavaju sada vase bebice?

Ja ne znam sta da obucem mom bebcu jer se puno znoji.Trenutno spava u bodicu dugih rukava,donjem delu pidzamice,u vreci za spavanje.Nekad ga pokrijem cebencetom ali tek ujutru posto je hladnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada bi ja tako obukla moju bebu ona bi se skuvala.

Tokom cele godine spava samo u bodiju.Zimi dugi rukav leti kratak.

Letos i cim smo dosli iz porodilista pokrivala sam je skoro providnim prekrivacicem,spavala je u bodiju kratki rukav,pored otvorenog prozora..

Sada samo frotir cebence.

Imamo dzak koji nikada nismo upotrebili. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada bi ja tako obukla moju bebu ona bi se skuvala.

Tokom cele godine spava samo u bodiju.Zimi dugi rukav leti kratak.

Letos i cim smo dosli iz porodilista pokrivala sam je skoro providnim prekrivacicem,spavala je u bodiju kratki rukav,pored otvorenog prozora..

Sada samo frotir cebence.

Imamo dzak koji nikada nismo upotrebili. :D

Ja se nesto plasim da ga ostavim samo u bodicu.Sve mislim bice mu hladno :unsure: a dzak koji imamo vrlo je tanak.Videcu da ga narednih dana stavljam samo u bodicu u dzaku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andjeo sve je stvar kako ga naviknes.Mi smo sada i po kuci cesto samo u bodicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luka spava u bodicu dugi rukav i donji deo pidzamice. U dzak nece nikako, a ja bih bas volela posto se otkriva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure, dobili smo pidžamicu od kume. To nam je prva, ali nije samo zbog toga posebna. Ima strašan natpis: "Ako mislite da sam ja dobar frajer, čekajte da vidite mog tatu". Mm se oduševio. Kaže, kao da je on birao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure, dobili smo pidžamicu od kume. To nam je prva, ali nije samo zbog toga posebna. Ima strašan natpis: "Ako mislite da sam ja dobar frajer, čekajte da vidite mog tatu". Mm se oduševio. Kaže, kao da je on birao.

I, gde su slike? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zimi nosimo bodić i donji deo pidžame, leti spava u majičici na bratelice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za sve: da li oblacite deci pizamu za dnevno spavanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za sve: da li oblacite deci pizamu za dnevno spavanje?

Ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za sve: da li oblacite deci pizamu za dnevno spavanje?

Ne, eventualno je malo raskomotim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za sve: da li oblacite deci pizamu za dnevno spavanje?

Mi pidžamu ne nosimo ni noću :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E dobro, onda nisam luda :lol: Nego me je mm jedno vreme ubedjivao da treba da joj je oblacimo, kao da se ne prlja krevet od odece... Ali mislim da je to preterano, pa tako da i Luna spava kako je preko dana obucena, tj. ovih dana samo u peleni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E dobro, onda nisam luda :lol: Nego me je mm jedno vreme ubedjivao da treba da joj je oblacimo, kao da se ne prlja krevet od odece... Ali mislim da je to preterano, pa tako da i Luna spava kako je preko dana obucena, tj. ovih dana samo u peleni.

Pa dobro i ja mislim da baš ne bi trebala da spava u garderobi u kojoj se igra..ipak se deca valjaju i po podu...po dvorištu...ipak svašta im se može 'zakačiti' i to da unesu u krevet ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za sve: da li oblacite deci pizamu za dnevno spavanje?

uglavnom je u pelenama i potkosuljici :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa dobro i ja mislim da baš ne bi trebala da spava u garderobi u kojoj se igra..ipak se deca valjaju i po podu...po dvorištu...ipak svašta im se može 'zakačiti' i to da unesu u krevet ;)

Presvlacim je samo ako vidim da se bas isprljala, tj. dosad nije ni bilo potrebe, otkad je prohodala, toplo je pa spava golisava, a ranije nije imala kako da se nesto posebno prlja. Videcu kad zahladni, mozda se i ja predomislim :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo celo leto spavali samo u bodicu... a sad spavmo u pidzamici... a mama je bacila oko i na jednu narandzasto sivu pidzamicu iz prenatal radnje.... :P ali ona je bas zimska...

IMG_4048.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li šta ljepše od djeteta u pidžami :) Hahaaaa...mi smo od naše komšinice dobili žutu pidžamu sa WINX lutkama, ona dobila za rođendan dvije, pa nama dala...kako je smiješan u njoj....

Ovo nam je omiljena....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo dosta pidzamica i pre neki dan sam mu kupila jednu sa likovima Toma i Dzerija.On se odusevio i kad sam mu je obukla ponavljao je "Mis,maca".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo celo leto spavali samo u bodicu... a sad spavmo u pidzamici... a mama je bacila oko i na jednu narandzasto sivu pidzamicu iz prenatal radnje.... :P ali ona je bas zimska...

I mi isto, po vrućinama u bodiću, sad već pidžamice... Mada najčešća kombinacija gore bodi, dole pidžama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li šta ljepše od djeteta u pidžami :) Hahaaaa...mi smo od naše komšinice dobili žutu pidžamu sa WINX lutkama, ona dobila za rođendan dvije, pa nama dala...kako je smiješan u njoj....

Ovo nam je omiljena....

Baaas je lepa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.