Porodilište "Gradska bolnica Zvezdara" - Beograd

odgovora

Objavljeno

I ja cu morati po uput pa da ponovo zakazem!Imas li neki broj za zakazivanje da ne idem tamo samo zbog toga?

3810762

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisi mi rekla je li dr Plavsic?

jeste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

3810762

Hvalaaaaaa!Taman ce se doktorka cuditi tebi za uput pa ce joj biti logicno kad i ja budem trazila iduce nedelje :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvalaaaaaa!Taman ce se doktorka cuditi tebi za uput pa ce joj biti logicno kad i ja budem trazila iduce nedelje :-)

Nije mi dala uput :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi dala uput :-)

Kako to bas lici na nju :-)Ali imas onaj stari,zar ne?Nece te vratiti sa njim,valjda!Ides li na sedam dana na ctg?Ne znam da li ja da odmah zakazem za iducu nedelju da ne cekam da idem u DZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako to bas lici na nju :-)Ali imas onaj stari,zar ne?Nece te vratiti sa njim,valjda!Ides li na sedam dana na ctg?Ne znam da li ja da odmah zakazem za iducu nedelju da ne cekam da idem u DZ

Stari mi je ostao tamo. Mislim da i u ambulanti mogu da ti daju uput, nije problem. Meni su rekli da dođem za dve nedelje.Mada kako stvari stoje (kako beba stoji) možda se ja i pre tog ctg porodim:).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stari mi je ostao tamo. Mislim da i u ambulanti mogu da ti daju uput, nije problem. Meni su rekli da dođem za dve nedelje.Mada kako stvari stoje (kako beba stoji) možda se ja i pre tog ctg porodim:).

Meni su vratili uput a doktor sto je bio tamo nije mi rekao kad opet da dodjem :-)Meni je termin 2.11. a po UZ 10.10. tako da smo i mi u pripravnosti:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su vratili uput a doktor sto je bio tamo nije mi rekao kad opet da dodjem :-)Meni je termin 2.11. a po UZ 10.10. tako da smo i mi u pripravnosti:-)

Onda ti ne treba novi,jer svi uputi važe mislim 6 meseci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Može li neko da mi kaže, pošto je sada obavezan BF, kako tata,seka mogu da vide bebu? Da li je dozvoljeno da ulaze u sobu u vreme posete ili smeš sa bebom do onog dela gde je lift?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Manjica, za vreme poseta sestre nose bebe kod njih u boks. Tate mogu da vide bebu jednom, naravno preko onog stakla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Manjica, za vreme poseta sestre nose bebe kod njih u boks. Tate mogu da vide bebu jednom, naravno preko onog stakla.

kad sam ja bila, pre posete odnose bebe a onda sestra donese bebu da vidi porodica, to traje bukvalno minut.. bar je tako bilo pre mesec dana, ne verujem da se nesto promenilo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bogami,nisu mi ga radili...tako ja odem na pregled jer sam presisala termin skoro 10 dana i oni me zadrze na odrzavanju,posle 2 dana setanja po hodnicima,lose hrane i dosade (za ta 2 dana mi niko nije uradio ultra zvuk i imala sam samo jedan pregled,jedino svaki dan ctg na kom beba igra fudbal :) znaci nikako joj nije bilo do izlaza napolje)i posle ta dva dana meni krenu bolovi u 11 uvece,s obzirom da sam po prirodi sivonja ja sam do 7 ujutro cutala da ne probudim nikoga,stiskala zube,tusirala se 5 puta da dodjem sebi,sestra mi nije verovala da imam kontrakcije celu noc na 5 minuta jer nekukam..i tako dodje 7 sati ujutro pregleda me doktor i kaze ''u salu,5 prstiju''...ja dole,redno klistir i to..i kazem hocu u kadu(sve briseve imam uredne,analize i ostalo,vodenjak nije pukao ..i oni me pogledaju i iskuliraju),pristali su da tata dodje da prisustvuje..od pola 9 lezim na stolu a kontrakcije na 2,3 minuta..tata je u medjuvremenu stigao i ukljucili su mi nekakvu stimulaciju,valjda nije isto kao indukcija,i tu mi se gubi pojam o vremenu..jos 2 sata ludackih kontrakcija na minut,otvorena skroz,vodenjak ceo,a beba na ctg-u i dalje kao ranije ,uopste se nije smirila za porodjaj..dolaze doktori ,buse mi vodenjak,voda cista kao suza,u medjuvremenu su poceli i naponi ,ja guram ali nece,svi nalegli na mene ali nece,pojacavaju mi tu stimulaciju,i dalje svi guramo ali nece...vakum i ni to nece...bebac se zaglavio negde(nisu mi rekli ni gde ni kako)ja pocela da padam u nesvest i hitan carski rez..jedva nas spasu..a do zadnjeg momenta trudnica iz udzbenika,ne znam sta da mislim.dal je bilo do njih ili do mene i mog tela..ja ne znam,znam da se nisam lepo provela,kao da sam se duplo poradjala.i svemu je bio kraj tek u 2 popodne,tako da sam 15 sati provela u porodjaju a posle toga i muke od carskog..zahvalna sam doktoru i svima jer je sve ipak ispalo dobro,i sto su svih 7 dana koliko sam posle bila svi pitali i obilazili me,a ujedno se pitam zasto je tako ispalo..sve u svemu,zgrada je ok,cisto je,svi su fini i ljubazni(sem pojedinih klinki koje rade kao sestre sa bebama,ali to je druga tema),hrana je klasicna bolnicka,ali sve je ok..to je moje iskustvo sa zvezdare ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dakle lutrija da li ce anesteziolog biti tu ili ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Savetovali su mi u institutu za majku i dete kad sam tamo radila dabl test, da odem u bolnicu u kojoj zelim da se poradjam i da tamo radim jos jedan ekspertni uz u 21. nedelji trudnoce. Jel treba u Zvezdari zakazati ranije i koliko ranije, i jos ako neko ima broj telefona :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fox, ja sam nasla ovo na njihovom sajtu:

Ginekologija

Telefoni dostupni pacijentima

Stacionar 3810 625 i 3810 728

Ambulanta 3810 764 i 3810 762

Dopunski rad 3810 764

Fox voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zna li neko kakva je u ovom porodilistu, procedura odbijanja vakcinisanja deteta?

da li je potrebna izjava o tome ili nesto drugo?

ako neko ima iskustva sa tim, bilo bi lepo da podeli informacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Savetovali su mi u institutu za majku i dete kad sam tamo radila dabl test, da odem u bolnicu u kojoj zelim da se poradjam i da tamo radim jos jedan ekspertni uz u 21. nedelji trudnoce. Jel treba u Zvezdari zakazati ranije i koliko ranije, i jos ako neko ima broj telefona :D

ja sam dabl radila u Zvezdari i kad sam ih pitala jos tada koliko ranije da dodjem da zakazem taj ekspertni uz, rekli su nedelju do dve dana. ja sam TRI nedelje ranije otisla i rekli su mi da im je raspored pun!!!! slepci! pa su mi umesto za 21 nedelju trudnoce, ekspertni zakazali tek za 24-tu. (mada ekspetni se radi od 21 do 24 nedelje valjda, ali opet)...

dakle, moj ti je savet sto ranije zakazi!!

bullet i Fox volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na odgovorima, ja te brojeve nisam nasla ili nisam videla ili se nisam snasla :) Okrenucu pa da vidim sta i kako i zakazati vec danas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo malo svezih informacija sto se tice konsultacija sa anesteziologom u gradskoj.Rade u anestezioloskoj ambulanti utorkom i cetvrtkom od 12 do 13.30 soba broj 5. Ja idem sutra pa ako saznam jos nesto javljam ;)

Schveca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se javim sa mojim iskustvom :)

Vodenjak mi je pukao u 4 ujutro,lagano pokupili stvari,obukli se i u bolnicu,bez kontrakcija.Obavili prijem i pregled i stavili me u pripremnu sobu sa krevetom jer sam bila samo prst otvorena i tako do 4 popodne,naravno kontrakcije su krenule posle 2,3 sata.Porodila sam se sto bi rekli na suvo posle 14 sati,od toga 2 sata u sali,kad sam bila na 6 prstiju.Bitno da ne smarate dr i babicu svaki cas jer vas onda secnu i cao.

Sve u svemu najbitnija vam je babica koja vas poradja,iako je dugo trajalo porodila sam se iz 3 napona,slusala sam babicu i nisam se ni pocepala niti su me sekli.Rodio se moj prvenac Konstantin 3,5 kg i 52 cm dug.Osoblje je uglavnom ok s tim sto se medjusobno ne trpe i ima izuzetaka naravno...Bebu su mi doneli isto vece na par sati pa opet ujutro u 6 i onda je stalno bio sa mnom.

Pitajte ih sve sto vas interesuje,mi smo odmah poceli da sikimo i nisam htela da ga dohranjujem tako da je mleko krenulo normalno 3. dan,do tad je bilo po malo i sa cvoricima i bolno gde su mi opet puno pomogle pedijatrijske sestre sa pokazivanjem masaze i izmlazanjem.A za epidural navodno nije bilo anesteziologa koji bi mi dao,citaje nisam nikome platila.Toliko od mene,zelim vam brze i lake porodjaje :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo, Zoks, čestitam! Iskreno, ja nisam imala pojma da se sečenje može izbeći -- rekao nam je dr u školici da se to rutinski radi u 99% slučajeva (i da to obično ženu ne boli).

Prelepo ste ime izabrali za sina. Nek vam je živ i zdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitamo Zoks! Nek je ziv i zdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je termin 14.avgusta.....planiram u Gradsku.... Ima li jos neka mama sa svezim iskustvom...procitala sam sve od pocetka :) da li se menjalo nesto sto se tice stvari koje treba da ponesemo za nas I za bebu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se nadovezem, sta se dobija u onim paketima? Bg bebi klub ili sta vec?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se nadovezem, sta se dobija u onim paketima? Bg bebi klub ili sta vec?

Mislim da ima tema o sadrzaju tih paketa sto se dobija u porodilistu,potrazi.

Ja se secam da je bilo 10 tetra,5 svedskih pelena,paket pampersa,peskiric,neke zekice,bodic,kapica,i nekih kupkica,mleka,krema,knjiga o nezi novorodjenceta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.