Porodilište "Gradska bolnica Zvezdara" - Beograd

odgovora

Objavljeno

Ja sam u 16. nedelji trudnoce i vodim je u Gradskoj Bolnici kod dr. Vesne Stojanovic, kod nje sam otisla po preporuci ali me jos dodatno interesuje da li je neko kod nje vodio trudnocu i bio na porodjaju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u 16. nedelji trudnoce i vodim je u Gradskoj Bolnici kod dr. Vesne Stojanovic, kod nje sam otisla po preporuci ali me jos dodatno interesuje da li je neko kod nje vodio trudnocu i bio na porodjaju. :)

Ja ne vodim kod nje, ali sam jako dugo dugo lezala tamo. Vesna je zmaj od zene, odlican doktor, pun pogodak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u 16. nedelji trudnoce i vodim je u Gradskoj Bolnici kod dr. Vesne Stojanovic, kod nje sam otisla po preporuci ali me jos dodatno interesuje da li je neko kod nje vodio trudnocu i bio na porodjaju. :)

Pozdrav AngelQueen,

Obe trudnoće sam vodila kod nje, i oba puta mi je, naravno, bila na porođaju...

Reći ću ti samo da je fantastična.

Za nju i dr. Bojovića sve najbolje, mada u Gratskoj nekako ne moš da omaneš sa lekarom ko god da te primi.

Dr Stojanović vodi trudnoću do kraja, čeka i po nekoliko dana ako prođe termin da porođaj počne prirodno, pa onda indukcijom samo ubrza

Na momenta je možda malo pre glasna, ali kada treba da se gura, meni je i trebao neko ko će da vikne, i iz panike me vrati u realnost. Ne volim cico, kuco, draga...ako me razumeš, malo zakomplikovah rečenicu.

U svakom slučaju, u dobrim si rukama, a ako imaš pitanja, možeš i poruku da mi pošalješ.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima!!!

Ja sam u 27-oj nedelji, i sl. nedelje bi trebala da idem prvi put kod dr Vesne Stojanović. Vidim da su komentari za nju uglavnom pozitivni, što me posebno ohrabruje jer idem kod nje po preporuci. Svaki komentar mi je bitan pa Vas molim da pišete. Hvala unapred ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bila danas kod dr. Bojovića... radio mi UZ, lepo se ispričali, uzela telefon da se raspitam za vežbice i odem opet za mesec dana... taman kad budem 35. nedelja...

l

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakva su iskustva sa baby friendly na Zvezdari? Da li ste za ili protiv?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja nisam bila na b friendly jer nije bilo mesta zbog renoviranja a htela sam...na kraju se ispostavilo da je ipak bolje sto nisam jer su one sestre apsolutno ignorisale zene koje su bile na b.friendliju a bebe su vristale po ceo dan...sto se tice dr Vesne ona me je pregledala pred otpustanje i to je bio jedini ginekoloski pregled posle koga mi nije doslo da zadavim doktora...inace svi su super samo izbegavajte Jankovicku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam danas kod dr Vesne i žena me je apsolutno oduševila! Tako je prijatna, fina, opuštena, zeza se..ma sve naj!!! Samo mi je žao što nisam ranije išla kod nje. Sve u svemu, prvi utisak čista 10!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svimaaaaa!

Imam pitanje za one koje su se vec porodile u ovom porodilistu. Da li znate, da li se revizija materice posle porodjaja kod njih radi u opstoj ili lokalnoj anesteziji? Ili bez anestezije? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svimaaaaa!

Imam pitanje za one koje su se vec porodile u ovom porodilistu. Da li znate, da li se revizija materice posle porodjaja kod njih radi u opstoj ili lokalnoj anesteziji? Ili bez anestezije? :blink:

Meni su nakon prvog porodjaja radili reviziju pod opstom ili ti totalnom anestezijom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su nakon prvog porodjaja radili reviziju pod opstom ili ti totalnom anestezijom.

Hvala Mama SWAT na odgovoru. :)

Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bila danas kod dr. Bojovića... radio mi UZ, lepo se ispričali, uzela telefon da se raspitam za vežbice i odem opet za mesec dana... taman kad budem 35. nedelja...

l

Pozdravi mi puno Jacu i Slavicu, glavne zenske za vezbice. Bas mi je drago da ides kod njih.

Kakva su iskustva sa baby friendly na Zvezdari? Da li ste za ili protiv?

Za, za, za, za!!!! Bila sam sticajem okolnosti i na jednom i na drugom odeljenju kad sam se porodila, tako da je moj odgovor za tebe veliko ZA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje ja sam cula da je bf sprat renoviran kompletno i da su cak i wc sredili, novi prozori...

pa mozda izgleda lepo, sigurno je bolje nego sto je bilo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje ja sam cula da je bf sprat renoviran kompletno i da su cak i wc sredili, novi prozori...

pa mozda izgleda lepo, sigurno je bolje nego sto je bilo!!!

kompletan drugi sprat je "renoviran" i otvoren u utorak 11. 10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kompletan drugi sprat je "renoviran" i otvoren u utorak 11. 10.

I ti ces tamo? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ti ces tamo? :)

ja sigurno hocu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sigurno hocu :)

Da li ides mozda na vezbe tamo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li ides mozda na vezbe tamo?

ne idem na vezbe, posto mi je ovo druga trudnoca, pa sam vec odvezbala :)

ali cula sam skroz pozz komentare... u prvoj trudnoci sam isla na vezbe u dz, a porodila se u frontu <_< nisam ni razmisljala o gradskoj. ali sada sam sasvim sigurna!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da MojBebac ide tamo na vezbe i da je njena informacija potpuno tacna. ;)

Dobro si izabrala. Ja uvek kazem da je gradska bolnica, za nas Beogradjanke, privilegija. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da MojBebac ide tamo na vezbe i da je njena informacija potpuno tacna. ;)

Dobro si izabrala. Ja uvek kazem da je gradska bolnica, za nas Beogradjanke, privilegija. :)

uh toliko pozitivnih komentara... trebala sam i prvi put bolje da se raspitam, ali platila sam danak svom neiskustvu! sad sam malo starija, pa sam se zainteresovala i shvatila da je to za mene i beku najbolja opcija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uh toliko pozitivnih komentara... trebala sam i prvi put bolje da se raspitam, ali platila sam danak svom neiskustvu! sad sam malo starija, pa sam se zainteresovala i shvatila da je to za mene i beku najbolja opcija

Jeste i plus BF je, po meni, jako vazna opcija zbog dojenja. Ti sve to, ustvari, najbolje znas. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste i plus BF je, po meni, jako vazna opcija zbog dojenja. Ti sve to, ustvari, najbolje znas. ;)

pa posle porodjaja sam mislila nikad vise bf, ali za to su bile krive sestre u frontu. sad sam sasvim sigurna da je za bebu i mamu to zaista najbolja moguca opcija... i koliko god da je mozda tesko, ti prvi dani su zaista jako bitni, a i nezamenljivi :)

tako da ja bf toplo preporucujem svim buducim mama ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa posle porodjaja sam mislila nikad vise bf, ali za to su bile krive sestre u frontu. sad sam sasvim sigurna da je za bebu i mamu to zaista najbolja moguca opcija... i koliko god da je mozda tesko, ti prvi dani su zaista jako bitni, a i nezamenljivi :)

tako da ja bf toplo preporucujem svim buducim mama ;)

Slazem se. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje ja sam cula da je bf sprat renoviran kompletno i da su cak i wc sredili, novi prozori...

pa mozda izgleda lepo, sigurno je bolje nego sto je bilo!!!

Bravo! Bravo! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo! Bravo! :)

i ja kazem bravo, posto sam cula da i nije bas bilo za pohvalu... to je nas cekalo da se sredi, pa da mi dodjemo lepo u novo da rodimo nase babce!!! pozz za sve mame koje biraju gradsku!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.