Porodilište "Gradska bolnica Zvezdara" - Beograd

odgovora

Objavljeno

Termin mi je u junu.I meni se cini da je super,i nekako imam poverenja.Zato pitam,jer me interesuje iskustvo sa njim i carskim.Dobila sam preporuke za njega,ali ne znam nikoga kome je carski on radio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehi procitala sam da je guzva u porodilistu pa su vas otpustili za 48h.Reci mi stanje je isto sto se tice ostalog....ljubazni svi,bebe su sa mamama,prljavo kupatilo....?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehi procitala sam da je guzva u porodilistu pa su vas otpustili za 48h.Reci mi stanje je isto sto se tice ostalog....ljubazni svi,bebe su sa mamama,prljavo kupatilo....?

Porodiliste je renovirano i jos uvek se renovira. Kupatila su sredjena, nova, CISTA, kao i sobe. Prosto da ne poverujes. Guzva je uzasna, otpustali su posle 48h i prvorotke, sta da ti kazem... Osoblje je i dalje super, sto je najvaznije... Bebe su sa mamama, jedina zamerka je sto mi ovaj put nisu uzeli bebu prvu noc, a prethodna dva puta jesu, sto puno znaci. Ovaj put sam bila u cetvorokrevetnoj sobi, pa bude malo guzva, ali sobe su velike, pa je ok. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooo super...mislim i da nije renovirano opet bih se tamo poradjala...ali verujem.da znaci puno.Aha,pa dobro..ja i onako ne spavam skoro dve godine kako treba,nece ni ta noc nista da mi promeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obradovah se sad sto se izlazi posle 48h. :D

Prosli put je malo falilo da tako izadjem, ali porodih se malo posle podne, tj. oko 13h, pa ostadoh jos jednu noc.

Jedva docekam da mi donesu bebu(donosili su ih posle nekoliko sati od porodjaja) i vise volim da je sa mnom stalno. Sve mi se svidja sto si napisala ehi, jedino ta guzva... Nadam se da ne utice na odnos osoblja prema porodiljama, a verujem da ce guzve biti stalno, posebno sad, nakon renoviranja.

Ehinacea voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se sa tobom Svejedno.I ja sam jedva cekala da idem kuci sa V....a tek sada kada me kod kuce cekaju dvoje ne znam kako cu uspeti i tih 48h da izdrzim.

svejedno voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahhahahhahahaha, ja sam taj treci put bila domaca :D

i bas sam jedva cekala da se naspavam tu prvu noc. rekla sam da mi ga ne donose. Preprosle god sam se zaj. pa su mi je doneli sat vremena posle onog lezanja i to.... od onda sam sastavila dan i po nespavanja, i dan i noc racunam. reko neces vala, ovaj put cu se naspavati! :) 

sta zurite bre :P 

Luliska voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

proverih, porodila sam se u 12 i 15 i eto, zbog tih 15 minuta, ostadoh jos jednu noc. 

sta kud zurim, pa sta cu tamo, lepse mi je kod kuce. ako mislis na donosenje bebe, meni ne smeta, a spavacu u svom krevetu, tamo ionako ne bih spavala kako bog zapoveda, bila beba sa mnom ili ne. i ne dam bebu, moja je. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tako sam se ja zajebala dva puta :D  

srednja mi je jako los spavac, tako da sam otisla tamo da se naspavam :) 

salim se, ali mrcvarila sam se celu noc s bolovima pa sam htela da odremam malo pre nego sto mi donesu bebu. jbg, sta cu, i ja imam dusu, samo sto je niko ne ferma :D :P 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav, ženske! :) Ja ću se za koji dan poroditi u Gradskoj (pišem iskustvo kad bude sve fino i finito :wub:), samo me zanima ovaj deo za mobilni... Rekoste da ne može sa mobilnim u boks, što sam i pretpostavila, nego da sestra može da mi ga donese kad se završi porođaj. A gde budu moje stvari za to vreme? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se porodila u Gradskoj u januaru i bile su moje stvari zajedno sa telefonom sa mnom u boksu. Tacnije, telefon je bio na prozoru iza moje glave, ne daju da telefon bude sa tobom na krevetu sto je i normalno. Posto je mom porodjaju prisustvovala moja deugarica telefon mi je dala u ruke bukvalno cim je smizla izasla napolje ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da, sve stvari su sa porodiljom u boksu i telefon je pored ili u torbi. Ako je zena sama na porodjaju, babica ce joj dodati telefon cim se porodjaj zavrsi. Kada srede bebu i donesu vam je(dok ste jos u boksu), mozete je i slikati. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se porodila u Gradskoj u januaru i bile su moje stvari zajedno sa telefonom sa mnom u boksu. Tacnije, telefon je bio na prozoru iza moje glave, ne daju da telefon bude sa tobom na krevetu sto je i normalno. Posto je mom porodjaju prisustvovala moja deugarica telefon mi je dala u ruke bukvalno cim je smizla izasla napolje ^_^

Da, da, sve stvari su sa porodiljom u boksu i telefon je pored ili u torbi. Ako je zena sama na porodjaju, babica ce joj dodati telefon cim se porodjaj zavrsi. Kada srede bebu i donesu vam je(dok ste jos u boksu), mozete je i slikati. :)

E, super! :) Ja sam spremila i manju torbu za box, pa ću tu da stavim i telefon. Hvala na odgovorima! :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako imas vise torbi, sve ce biti sa tobom u boksu. Nemas gde da ih ostavis dok te ne rasporede u odredjenu sobu, nakon porodjaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dva porođaja u Gradskoj- 2014. i 2016. i oba puta sve super. 

Prvi put me je porađao dr Bojović, babica nemam pojma kako se zvaše, i nemam zamerki osim što mislim da su malo mogli da mi pomognu da otvaranje ide malo brže, al su me ipak pustili da sve ide svojim tokom i opet sve prošlo ekstra- bebac super, ja bez rane. Čim su bebca uzeli da mere neka od sestara mi je dodala telefon iz torbe da nazovem muža. Pošto sam se porodila u toku noći, bebca su mi tek sutra posle vizite doneli. A tu drugu noć mi je oko tri ujutru pedijatrijska sestra sama došla i ponudila da odnese bebu da ja i druge mame odmorimo, pošto se budio svako malo, a druge dve mame u sobi suse sveže porodile i bebe još nisu bile sa njima. Nikakvu vezu nisam imala, za porođaj sam prvi put kročila u tu bolnicu.

Drugi porođaj sam zapala kod dr Đorđević, opet nemam pojma za babice,mislim da je jedna Marija ili tako nešto. Ona me je odma parkirala u boks, probušila vodenjak i roknula indukciju i za dva sata je sve bilo gotovo- bolelo uzasno, ali sta da se radi. Ne znam da li joj je to praksa ili je bilo zato što sam došla pet prstiju otvorena. Isto je sve bilo ekstra, ne bih imala šta da zamerim ni dr ni sestrama. Opet sam došla bez veze i bez da sam pre porođaja dolazila na neki pregled tu. Porodila sam se oko 9 uveče, bebca su mi opet doveliujutru posle vizite. Opet sam prošla bez rane, mada to što ne seku ima iprednosti i mana, ja sam mislila da to ne seku po nekoj proceni, ali znam i zene koje su imale ozbiljan problem koji bi se izbegao seckanjem, al ih nisu secnuli. Pošto sam odmah bila stavljena u boks, dali su mi da telefoniram i ja sam telefon imala uz sebe sve vreme, samo sam ga stavila pod jastuk kad je krenulo guranje i opet- čim su krenuli da mere bebce ja sam zvala muža.

Što se tiče posteljine- pred vizitu će vam roditi čistu posteljinu ako tražite, a ovako u toku dana će da cinculiraju. Otpusti kreću od 13:00 po principu čiji muž prvi stigne ta prva ide kući.

Ono što znam iz tuđih iskustava je da su za epidural teški- teško je to ugovoriti sa njima, al je posle mog prvog porođaja sa mnom u sobi bila mama koja se porodila na epiduralu, samo ne znam da li je imala vezu ili ne, ali je ona dokaz da je i to moguće srediti tamo.

Isto jedan mali minus za njih, mada možda i nije do njih već do moje dece, ali da napomenem- obojici sinova je pupak morao dodatno da se vezuje, e sad ne znam da li su ih oni loše vezali ili je njima prosto to tako samo od sebe išlo.

Moja preporuka za ovo porodilište svakako i savet: samo pratite babicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, kao što sam obećala malo opširnije priče. Nikako da stignem... sve krenem pa moram da prekinem zbog cokalice. :)

I nakon što je prošlo više od dve nedelje od porođaja dana, malo popustila euforija i sve to, moji utisci o Gradskoj su ostali isti - oduševljena sam! Atmesferom i osobljem na prvom mestu, a onda i uslovima koji su, nakon renoviranja drugog sprata (odeljenje porodilja) baš dobri!

Ono što me je posebno oduševilo je podrška dojenju -  od porodilišta do otpusta. Znala sam da su OK što se toga tiče, ali zaista nisam očekivala ovako jaku podršku dojenju - gde pedijatrijske sestre (barem najveća većina) kada nude dohranu obavezno napomenu da ako majka ima mleka treba da doji i ne bi trebalo da daje dohranu jer će tako poremetiti laktaciju. clap.gif. Ne mogu da kažem da se baš posvećuju individualno svakoj porodilji (nerealno bi i bilo...) ali, koliko sam videla na odeljenju, tu su za savete i pitanja.

Pored toga to su mi bebu stavili na grudi čim sam se porodila i vratili je posle merenja i pranja na minut-dva minuta, na prvi podoj su mi je doneli dok sam još ležala u hodniku porodilišta i čekala da malo stane krvarenje i da me smeste na odeljenje - sestra je stajala pored mene nekoliko minuta i pridržavala bebu dok je cokalica vukla. (Ja sam i razmišljala da zaustavim nekog ko izađe iz neonatologije koja je uz porodilište, da zamolim da mi daju malo bebu dok čekam, ali sam bila ubeđena da će da me otkače. Kad, eto njih samih sa istom idejom! 16.gif )

Samo porodilište je mnogo lepo (meni je u odnosu na Front prijatnije). Kao prvo, imaju muziku!  :clap:  Kao drugo, sve je nekako otvoreno i super organizovano, tako da nemaš utisak da si sam. Imaju centralizovani komp na kojem se vide svi aktivni CTG-ovi - i verovatno još štošta - gde lekar ima pregled dešavanja na svim stolovima (možda je ovako i u drugim porodilištima, ali  ovde to možeš da vidiš i čuješ pa se samim osećaš mnogo sigurnije).

Odnos prema porodiljama, od pripreme za porođaj do u samoj sali je sjajan - ovo kaže i mnogo žena sa kojima sam pričala na odeljenju, a i generalno po netu su najzastupljenije pohvale za Gradsku upavo zbog odnosa zaposlenih.  Atmosfera u porodilištu je isto priča za sebe - mada sigurno puno zavisi od ekipe koja je u tom momentu na okupu - kad sam se ja porađala bilo je baš živo i baš mi je jak utisak ostavilo to što svi funkcionišu kao uigran tim, brzi su, efikasni, ali se i zezaju međusobno, skroz deluju opuštajuće. :hug: U porodilište može da se unese telefon koji ti spuste negde pored kreveta i odmah ti ga daju kad se porodiš.

Da, primetila sam i da se trude da čuju povratnu informaciju o utiscima porodilja, upućuju na knjigu utisaka, insistiraju da im se kaže kakvih je problema eventualno bilo i sa kim, u čijoj smeni itd.

Ne znam šta bih još rekla o Gradskoj, a da se ne ponavljam… Moj opšti utisak: čista desetka pa i + pride, za trud. ;)

macka maza, Luliska i andjelita volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko zna jel Velinka babica i dalje radi u gradskoj? Tnx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta je sada sve potrebno nositi od stvari u ovo porodilište, ako neka ima skorija iskustva? Šta vam je sve stvarno bilo potrebno? Spremam torbu, ali mi deluje kao da je potrebno nenormalno mnogo stvari i skroz mi je nelogično...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dugo mi je trebalo da se sastavim posle porodjaja, pa ne zamerite na duzinu posta. Elem, porodih se aprila ove godine u Gradskoj, iako sam sve do 36.nedelje trudnoce isla privatno i gde su mi svi zivi preporucili da idem u Dragisa Misovic, pa cak i moja dr, ja eto zbog dobrog tretmana koji sam imala u septembru 2017.g (dijagnostikovana hiperemeza, lezala 5 dana u Gradskoj), sto zbog blizine bolnice (10 minuta udaljena od stana), resih da se porodim u Gradskoj. Pitala sam doktorku da mi preporuci nekoga u Gradskoj i ona dok je nabrajala, na kraju preporuci dr. Ivana Bojovica. Vidim na forumu mu ga svi hvale, videh da je dobio i nagradu kao najbolji ginekolog, rekoh ajde, iako su mi brat i snaja preporucivali doktora Kusljevica sve vreme. Odem ja u DZ Palilula gde im lepo kazem gde hocu i kod koga da se porodim, dobijem uput i odem u Gradsku, gde prethodno pitam kad radi dr. Bojovic. Dosla sam na pregled u 37.nedelji, prvo me je sestra na infopultu bukvalno pojela sto nisam zakazala iz DZ, rekoh da stvarno nisam znala da treba da se zakaze, jer valjda bi mi rekli ovi u DZ. Nece ona mene da vrati, jel' te posto sam 37.n, nego ajde da udjem kod doce.  Udjem kod doktora i kazem preporucila vas je ta i ta doktorka,on je meni jedno 10 minuta drzao predavanje kako se danas sve zakazuje, cak i kod frizera i ne znam gde. Jos jednom mu lepo kazem da u DZ niko nije spomenuo da moram da zakazem u DZ pregled za bolnicu. Vrlo me je neljubazno primio, sama sam se dovijala da dodjem na pregled, cak mi je jednom dao i pogresnu informaciju kad radi, nego sam zvala bolnicu da pitam. Predjem ja termin porodjaja i kaze doktor dodjite u petak da vas pregledam, ja dosla kontrakcija nigde, beba nije spustena, nisam otvorena. A on me lepo smesti na patologiju (ko je tamo lezao,zna o kojem hororu pricam ), nit je rekao kad ce me opet pregledati, niti bilo sta. Ceo vikend sam se vukla po patologiji, niko da ti dodje u posetu, jer je zabrana poseta zbog epidemije malih boginja. Nekako docekah ponedeljak, kad moj doktor u viziti, nit me je pitao kako sam, niti bilo kakve detalje u vezi daljeg odvijanja mojeg porodjaja. Samo odgovor na pitanje da ce pregledati doktor u ambulanti i to je poslednje put da sam doticnog doktora videla (verovatno je ocekivao da mu pdmah po dolasku iskesiram evre). Porodjaj po meni je trebalo da se desi dan kasnije, ali su oni sve ubrzali, jer sam u ponedeljak polako krenula da se otvaram, probusili su mu vodenjak(dr. Mavric) i ostavili me da lezim 2 sata na stolu bez babice na vidiku i naravnonda mi se zamutila plodova voda. Porodio me doktor Radovanovic, koji je rekla bih medju mladjima po stazu i ima karakteristican smisao za humor (nekima se ne dopada), ali je vrlo brzo ustanovio da mi se zamutila plodova voda. Nekoliko puta opominjao babice da me dole obrisu i zamene peskire, da ne pominjem nesrecni epidural za kojim sam zapomagala i to mi je sredio, jer pojedini (Dr. Mavric) nisu hteli, cak su anesteziologe nazivali sarlatanima. Da li je sve na kraju moglo da prodje bolje, jer sam se porodila uz pomoc vakuma, rekla bih da, ali sta je tu je. Bebac je rodjen i zdrav je, a to je najbitnije. Moja preporuka vam je da povedete ako mozete muza sa sobom na porodjaj i ako treba pred isti da dogovori sa odredjenim doktorom cifru, ili nadjite dobru vezu, da sve prodje kako treba. Na menadzment porodilista Gradske bolnice apelujem da zaposle vise anesteziologa, jer je sramota da zene na porodjaju mole za epidural. Jbt, zagazali smo dobrano u 21. vek, hocu  da se porodim kako zelim, sta koj moj placam zdravstveno, ako sve zivo mora da se plati po nekoliko puta?! Sledeci put planiram da se porodim privatno ili u Dragise Misovica. 

Fox i Makicaaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima, ako ima jos neko sveze iskustvo sa zvezdare, neka ga neko podeli sa nama :) ja se dvoumim gde cu drugi put da se poradjam. Prvi je bio u frontu i ne bi imala mnogo lepog da ispricam o toj ustanovi :/ razmisljam o Zvezdari, cula sam dosta pozitivnih utisaka.

Luliska voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Porađala sam se u Gradskoj dva puta, prvi put je zamerka bila stara kupatila i nehigijena, sada to vise nije problem.Moglo bi da bude i čistije da su žene pažljivije i da se ne ponašaju prema principu neko drugi će to očistiti.

Moji porođaji, oba prirodna prvi put malo vise seckanja, drugi put manje.Doktorke dobre, babice odlične.Bebe krupne, a visoko tako da su doktorke oba puta pritiskale bebu da se spusti.Oba puta bez epidurala, malo indukcije, boli užasno ... ali na samom kraju...porođaji trajali oko 2.5 sata zadnjih pola sata sa jakim kontrakcijama i uzasnim bolovima...

Preporucila bih Gradsku, išla sam i na preglede pre porođaja i svi doktori su bili odlicni, nemam zamerki. 

Pedijatra dr.Snežanu Vuković moram posebno da pohvalim, žena je nasmejana, posvećena svom poslu, voli bebe i otvorena za svako pitanje.
Hrana odlična, kolači fantastični, poslednji put me tako okrepilo toplo mleko, ne volim kad žene počnu da se prenemažu nad tanjirom, hrana i porcije su primerene porodiljama i nije teško izdržati tih par dana.

Nisam za apartman naročito ako je prva beba, zbog iskustva drugih bolje je u običnim sobama.

.

Makicaaa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prisustvo tate na pprodjaju u Gradskoj? Epidural u gradskoj? Procedure? Unapred hvala mamiceeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Porađala sam se u Gradskoj dva puta, prvi put je zamerka bila stara kupatila i nehigijena, sada to vise nije problem.Moglo bi da bude i čistije da su žene pažljivije i da se ne ponašaju prema principu neko drugi će to očistiti.

Moji porođaji, oba prirodna prvi put malo vise seckanja, drugi put manje.Doktorke dobre, babice odlične.Bebe krupne, a visoko tako da su doktorke oba puta pritiskale bebu da se spusti.Oba puta bez epidurala, malo indukcije, boli užasno ... ali na samom kraju...porođaji trajali oko 2.5 sata zadnjih pola sata sa jakim kontrakcijama i uzasnim bolovima...

Preporucila bih Gradsku, išla sam i na preglede pre porođaja i svi doktori su bili odlicni, nemam zamerki. 

Pedijatra dr.Snežanu Vuković moram posebno da pohvalim, žena je nasmejana, posvećena svom poslu, voli bebe i otvorena za svako pitanje.
Hrana odlična, kolači fantastični, poslednji put me tako okrepilo toplo mleko, ne volim kad žene počnu da se prenemažu nad tanjirom, hrana i porcije su primerene porodiljama i nije teško izdržati tih par dana.

Nisam za apartman naročito ako je prva beba, zbog iskustva drugih bolje je u običnim sobama.

.

Potpisujem sve rečeno, osim za hranu. Stvarno je oskudna. Jedno jutro smo dobili dva parčeta šunke i jedno parče hleba. To je stvarno siromašno. 

A ovo ostalo, sve pohvale. Doktori, sestre, babice... Bebi frendli program je meni bio super, zato što sam se prvi put porodila, pa su mi dobro došli saveti iskusnijih porodilja. :) Prisustvo oca na porođaju je dozvoljeno - potrebno je da uradi bris grla i nosa, ako ima bakterije neće ga pustiti. Epidural je dostupan, samo bih ja preporučila da ako možete obavite par pregleda kod nekog doktora u bolnici kako bi mogao da vam da uput da uradite sve neophodne analize za epidural. 

Moje iskustvo je pozitivno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Моја прича је оваква: долазимо колима трудна жена и ја пред породилиште КБЦ Звездара у три ујутро, лупам на једна врата, закључана, трчим до других 30м даље-закључана. Лупам, излази после мало времена чувар једини, нигде живе душе. Жена изашла из кола код првих врата и не може ни да коракне, не може ни да седне назад па да идемо колима у рикверц. Крећемо пар метара одједном се укопа и почиње да виче: ааах! Беба је кренула!...Сестра дошла с колицима, оним креветом на точкове и стала изнад других степеница, не може да спусти колица јер нема стазе. Стојим укипљен, немам појма шта да урадим, чувар и сестра ме бело гледају, супруга виче из све снаге јер јој је кренуо порођај, на крају више из очајања него од памети узимам је у руке, има скоро 80 кила трудна и носим преко изломљених једних степеница, па преко других на колица. То траје прилично, једва померам ногу пред ногу, миц по миц, полако једва успем да се попнем и на друге степенице, она јечи сво време. Рука ме боли и данас јер сам ваљда истегао лигаменте ваљда као они људи који кад је саобраћајна несрећа, од неке додатне снаге подигну рукама аутомобил. Гурам са сестром колица до лифта, па на спрат, кажу ми дај торбе, трчим до кола, враћам се за 3 минута и чујем сестре како вичу и бебин плач. Значи жена се породила након 5 минута од уласка у болницу. Једно питање на које немам одговор је - шта би било да нисам успео да подигнем супругу и да је унесем? Ова болница уопште нема одговор на тако једноставан проблем- шта ако жени крене порођај пре доласка у болницу, како је унети? Лимене стазе за колица коштају неколико стотина евра, реновирање степеника ваљда исто да не буду као бабини зуби. Ако држави ово није приоритет онда не знам шта јесте. Онда би се могла стаза направити са 2% од плата радника. Да сам ја управник болнице финансирао бих је лично, небих дозволио да ми мужеви уносе жене користећи надљудску снагу извучену из нагомиланог стреса. После видим изнад шалтера плакету за "најбољи пријем у болницу", не знам на шта се ово односи, ваљда на љубазност кад неко дође сам до шалтера.
Супруга оцењује бабице и сестре високим оценама, десетком, ја јој верујем, за пријем то јест спремност за ванредне ситуације дајемо много мању оцену, минималну. Оцене заправо нема, јер је у питању права срамота за здравство и једну установу овог типа.

Далибор Шкорић 

Moja pesmica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Porodila sam se proslog jula,porodjaj je bio carski rez i sto se mog iskustva tice sve pozitivno.Treci sprat na kome su smestene zene koje cekaju intervencije nije renoviran i ne lici ni na sta mada je klopa bila ok.Drugi sprat gde su operacioni blok i intezivna nega je renoviran i moram da kazem da iako nas je bilo dosta u sok sobi posle operacija uvek je bilo dovoljno sestara i doktora,pomagale su oko oblacenja,menjanja ulozaka,prale su nas,pomagale da ustajemo i setamo,redovno menjale katetar i u trecoj smeni uvek bile budne sestre i niti smo trpele bolove niti smo morale da kukamo za nesto.Sto se tice sestara bile su odlicne kao i doktori koji su cesto dolazili u vizitu.Preporucujem zenama koje idu na carski obavezno kupite silikonski kateter.Prvi sprat je sa jedne strane porodiliste sa boksevima i sa druge strane su sobe.Ceo sprat je renoviran,posteljina je cista i svaki dan je bilo ciste posteljine i spavacica na kolicima u hodniku.Hrana je bila ukusna,sestre ima mladih i brzih i naravno starijih i malo ne bas raspolozenih ali su sve strucne,svaki dan pedijatri obilaze decu,sestre donose ciste benkice,tetra i svedske pelene,malo su kasnile sa dohranom ali nista strasno.U torbi za porodiliste obavezno ponesite papuce koje mozete da pokvasite i papuce koje cete nositi ovako.Kupatilo jeste renovirano ali cistacice bukvalno ne stizu da ga ciste non stop,porodiljama je tesko,sve smo krvave i namucene i nazalost nece svaka za sobom da skloni.Poradjam se za par meseci i Opet cu u ovom porodilistu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.