Hranilica

odgovora

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, Nela pa preslatka je! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

stolice.gif

Nasa je ovakva,moja seja mu kupila za prvi rodjendan,pitala me kakvu hocu,ja rekla i ona kupila,i stvarno je odlicna stvar-sad mi ponekad rucka za tim stolom,pise na njemu..mislim da je ova varijanta korisnija od onih obicnih hranilica,mada nemam nista protiv takvih,svako uzme ono sto mu odgovara.I da,mnogo mi je sluzila kao bezbedno mesto za njega dok kuvam,tu je pored mene,u mojoj visini i sve super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ovu kupila bratancu pre 5 godina,i sad je koristi kao stočić

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na prodaju polovna Graco Tea Time stolica za hranjenje. Vrlo stabilna stolica, zahvaljujuci sirokoj osnovi. Idealna za sve sa uskom/malom kuhinjom, jer se sklapa jednom rukom, i sklopljena zauzima jako malo mesta (samostalno stoji+uska je, dimenzije sklopljene stolice: 15×61×122cm). Takodje se vrlo lako razmontira i moze se ubaciti u bilo koji gepek (dimenzije rasklopljene stolice: 73×71×100cm), sto je cini savrsenom za one koji cesto putuju. Vrlo je lagana, samo 4,3kg. Visina oslonca za noge se podesava u 2 polozaja, a posluzavnik se podesava u 3 polozaja. Sediste je od plastificiranog materijala, a deo izmedju nogu je od istog materijala – mekan, odlican za decake. Ima sigurnosne pojaseve. Sediste je iz jednog dela, lako se skida i stavlja, i sve se moze prati u ves masini. Mogu je koristiti deca vec od 6 meseci. Stanje – kao na slici, manja ispucalost plastificirane presvlake na delu za sedenje i gornje kaiseve smo mi namestili, jer je jedan originalan izgubljen (nama je dovoljan bio samo donji kais). Cena: 3000rsd. Na sledecim linkovima mozete videti da je cena nove stolice preko 7000 rsd http: //www. takolako. rs/user/stolice-za-hranjenje/graco-hranilica-tea-time-baby-blue/44_784_39194_1_0_0/item. jsp i http: //www. svezakucu. rs/www/singleitem_buy. php? id=18057.

P1080882.jpg

1.jpg

2.jpg

P1080884.jpgP1080885.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, pomagajte, treba da kupujem hranilicu ali muž i ja nikako da se složimo oko izbora :P Naime, on je vrlo zainteresovan da kupimo onu drvenu stolicu, čisto "glat", bez ičega na sebi osim onih kaiševa. Znači, nema nikakvu podlogu za sedenje niti naslonjač, tj. naslonjač ima ali je drveni. On želi drvenu jer je stabilna, izdržljivija nego plastične i bolje se uklapa u prostor, što je i istina, ali mene sve nešto strah da će detetu u onome biti mnogo neudobno, a nismo našli nikakav jastučić ili podmetač koji se može fiksirati. Ima li neko iskustva s ovakvim hranilicama i možete li ih preporučiti?

Cena nije baš mala pa ne bih da bacimo novac na nešto u čemu dete neće hteti da sedi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, pomagajte, treba da kupujem hranilicu ali muž i ja nikako da se složimo oko izbora :P Naime, on je vrlo zainteresovan da kupimo onu drvenu stolicu, čisto "glat", bez ičega na sebi osim onih kaiševa. Znači, nema nikakvu podlogu za sedenje niti naslonjač, tj. naslonjač ima ali je drveni. On želi drvenu jer je stabilna, izdržljivija nego plastične i bolje se uklapa u prostor, što je i istina, ali mene sve nešto strah da će detetu u onome biti mnogo neudobno, a nismo našli nikakav jastučić ili podmetač koji se može fiksirati. Ima li neko iskustva s ovakvim hranilicama i možete li ih preporučiti?

Cena nije baš mala pa ne bih da bacimo novac na nešto u čemu dete neće hteti da sedi.

Neznam o kojoj pricas,najbolje odvedi dete u radnju i stavi da sedi pa ako se ne buni-ta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mora da dam preporuku - Chipolino video koja je em jaka, em prakticna (samo prebrises) a i nije nesto skupa pre svega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na preporuci, i meni se ova sviđa ali je nažalost nema ovde gde ja živim, mahom nema ništa da valja ispod 200 dolara, a baš da se uzdam u mišljenje deteta od 5 meseci ne znam baš :lol: pošto se njemu sem ležanja na stomaku ništa ne sviđa. Koju god sam gledala da mi se svidela nekako mi kad se naslonim rukom na nju ne stoji mi stabilno, bojim se da će ovaj moj vrcko to prevrnuti čim malo još dobije na kilaži.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sta vi mislite o hranilici,dal je kasno sad da mu kupim,koliko se mislim prodje vrijeme.neko mi kaze to je bacanje para neko to je bas korisno...e sad ne znam pa me zanima vase misljenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo je dobili za prvi rođendan i slatko smo se poslužili sa istom! :)

Takve stvari je najbolje pozjamiti od nekoga, pa videti ako odgovara super, ako ne - ne bacati pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi jos nemamo hranilicu, hranimo se u kolicima. Razmisljam da kupim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi jos nemamo hranilicu, hranimo se u kolicima. Razmisljam da kupim.

i ja mi se razmisljamo,dal da je uzmemo...ja bih voljela,al se oped boim da nije pacanje para...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi jos nemamo hranilicu, hranimo se u kolicima. Razmisljam da kupim.

i ja mi se razmisljamo,dal da je uzmemo...ja bih voljela,al se oped boim da nije pacanje para...

Lepo vam kažem - pozajmite pa probajte. Ako deci bude odgovaralo, lako ćete da kupite ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hranilicu smo dobili od komšija, zaista su preskupe! Doduše, komšinicina sestra je trudna, termin je u martu, ali poslužiće nam koliko nam posluži :)

Anyway, pre neki dan nam je stigla ova sjajna stvar : BeeCool hranilica St.Tropez Još je bila na popustu taj dan kada smo je uzeli, zajedno sa sve ptt troškovima ispalo je oko 2600 din.

Planiramo par dana otići na planinu, mislim da će nam poslužiti, a nadam se da nećemo morati da kupujem standardnu hranilicu kada ovu, koju koristimo budemo vraćali, već da će nam ova nova raditi posao za stolom :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li znate gde ima da se kupi rezervna presvlaka za hranilicu Peg Perego Prima Pappa?

Nasla sam negde za 39€,i to talno izgubila i nemam pojma koji je to sajt. Cerkica je sa necim izbusila i pocela da vadi vunu,pa ja skinula i hocu novu da nabavim,a nemam pojma gde. 

Bila je ove boje navlaka,ali sad mi nije bitno,koju god da znate ako ima negde

http://www.welcomemrbaby.com/de/prima-pappa-diner-savana-beige-de.html?gclid=CjwKEAiAt_K0BRCzjtv92_HGoR0SJAA9QNn_kaggVZJg1jvEDKyvIG_HzexkkO5mdukmjrNI9UzGbBoC2u_w_wcB

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eg, zar nema negde online da se naruci? Ja sam narucila bas za pp prima pappa dinner ovde u bg, sa njihovog zvanicnog sajta za Srbiju. Kostala je 4000din, cini mi se. Mora da mozes negde da narucis, a da nije iz  Srbije. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.