Hranilica

odgovora

Objavljeno

Da li neko prodaje polovnu stolicu za hranjenje,ocuvanu naravno.neka mi posalje poruku na 0641361285.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasa jebila ovakva.Sad je malo model zastareo, ali to smo ipak kupili pre 4 god. :)

12930733240.jpg

Naša je slična ovome ali je totalni "anonimus" po marki jer nigde nije nalepljeno koja je marka a u prodavnici nismo dobili kutiju.

Ne da smo zadovoljni, nego smatramo da nam je to najbolja moguća oprema koju smo kupili za Emu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice i Unina mama super su stolice.

Nije nesto udobna ali sve u skladu sa mogucnostima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasa jebila ovakva.Sad je malo model zastareo, ali to smo ipak kupili pre 4 god. :)

12930733240.jpg

Stvarno je lepa a i ocigledno bas udobna za bebicu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije nesto udobna ali sve u skladu sa mogucnostima...

Meni je bas lepa, nadam se da cete je lepo iskoristiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naša je slična ovome ali je totalni "anonimus" po marki jer nigde nije nalepljeno koja je marka a u prodavnici nismo dobili kutiju.

Ne da smo zadovoljni, nego smatramo da nam je to najbolja moguća oprema koju smo kupili za Emu.

I nama je ova super, ali zauzima dosta prostora. No dobro, ko nam je kriv kad nam nije ogromna dnevna soba :lol:

Ali generalno sam jako zadovoljna stolicom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo nasa Cam stolica kupili u Swici pre 12 god kao nova je ima i nazad ladicu vise polozaja je ...

mzb-Fotogr.jpg

511-Fotogr.jpg

I ja sam imala slicnu cam-ov,isto staru 12 godina.Mina ju je iskoristila maksimalno.Meni je bila fenomenalna,da ne poverujes da je toliko stara.Nazalost,bila je pozajmljena ,pa smo morali da je vratimo.A to znaci da za dva meseca kupujemo novu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bertoni%20primo%20safari%20fruit%20green

danas kupili ovu, mnogo mi se svidja!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj Ivana sto je slatka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi idemo sutra da kupimo hranilicu, pa sam ovu smeknula, pa da pitam da li neka od vas mozda ima bas ovu i kako je zadovoljna?

gin-berton.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja je PEG PEREGO,još Mašina.Dosta slična ovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm..ne mogu ti pomoći...meni iskreno nikad nije palo na pamet da investiram novac u stolicu za hranjenje... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sa prvim detetom sam se namucila jer je nisam imala vec sam dete hranila u lezaljci-hranilici.Kad je prerasla sedela je za stolom al posto je sto vislji od njene glave bio hranjenje je bilo nezamislivo...sad sam poucena iskustvom resila da kupim a ne bacaju mi se neke silne pare na to mozda ako neko ima polovnu da proda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi idemo sutra da kupimo hranilicu, pa sam ovu smeknula, pa da pitam da li neka od vas mozda ima bas ovu i kako je zadovoljna?

gin-berton.jpg

nasa je ista samo drugi dezen. meni je super jer dok nije sedeo bas lepo moze da se obori u dva polozaja. zgodna je i prakticna..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je za prvo dete hranilica bila promasena investicija. Sad ne mogu bez nje. Niti ja znam da hranim bebu van nje, niti ona da jede. :D

Imamo Chicco Polly.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je hranilica super stvar,mi smo nasu platili 4000 i Dunja je obozava.

Suludo je davati velike pare za ''markirane''.

Nasa je ovakva,samo druge boje i bez igracke.http://www.justclick.rs/catalog/product_in...roducts_id=3537

I nasa je ovakva,samo roze. Besmisleno mi je davati po 100-200e na neke "markirane" hranilice. I ove su dobre. Mada je moje dete sad u fazonu da sedi kod nekog u krilu da brlja po tudjem tanjiru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj super su te hranilice,moram uzeti i ja.Mislim da ce mi puno pomoci prilikom hranjenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali ne pomaže samo prilikom hranjenja....

Meni je F.tu sjedio dok sam ja kuhala ručak, spremala stan...on se zanimao grickalicama i bio na sigurnom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvonka bas super hranilica,sve su lijepe moram reci..Kod nas imaju drvene,puno vise zastupljene,meni ruzne i za djecu neudobne,ove vase su sve savrsene i imaju chicco,samo marka,ne daju mi se silne pare za ovo ali et vidjecemoo

Vidi u Ikei,tu ces sigurno naci za manje pare super hranilicu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.