Hranilica

odgovora

Objavljeno

E, pa na Limundu ima lepis stvaricica da se vidi :lol: Hvala ti Lilika

pa daaaaaaaa...paja od toga zivim trenutno,prodajemo polovnu markiranu garderobu iz uvoza....a bogami ia tamo sam kupila dosta stvarcica za kucu po vise nego povoljnim cenama,ali je sajt zaraza nekad uhvatim sebe gde prolaze sati tamo.....tamo planiram da kupim krevetac za bebu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Komsinice,jesi li gledala u Brestill-u? Mi smo tamo kupili pre godinu ipo dana bertonne i bas sam zadovoljna...bila je oko 100e otprilike.Odes, vidis ako ti se svidja narucis preko neta jeftinije cak i sa placenom postarinom.

Mi smo tricikl kupili za 4500 preko neta,a takav je u radnjama oko 6800

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citana, jel to posle Ideje? Gde se nalazi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MI SMO KUPILI CHICCO NEKU,ZA 8400DIN,ODLICNA JE,I CENA JE I DALJE TA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupili smo Geuther Swing 2355 stolicu za hranjenje,imamo je kratko,ali sam zadovoljna. Drvena je,nema dodatne kaisice,ali se moze kupiti univerzalni pojas za stolice bez istog. Ima odlicne ocene sigurnosti i moze se koristiti do 85kg,sto mi je veca sigurnost,nego kaod plasticnih koje idu do 50kg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupili smo Geuther Swing 2355 stolicu za hranjenje,imamo je kratko,ali sam zadovoljna. Drvena je,nema dodatne kaisice,ali se moze kupiti univerzalni pojas za stolice bez istog. Ima odlicne ocene sigurnosti i moze se koristiti do 85kg,sto mi je veca sigurnost,nego kaod plasticnih koje idu do 50kg.

E Victoria to su one koje rastu sa deteom pa na kraju i odrasli mogu da ih koriste! Super su, ja bas gledala za devera i jetrvu da im uzmemo za povojnicu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi imamo BREVI stolicu, uglavnom je od plastike(sem nogica, one su metalne).imam je skoro 5 godina ali nisam preterano zadovoljna jer je sediste ispucalo, sundjer je poceo da odpada.za 1.dete nisam ni imala, za 2. samo je kupili, evo 3.je koristi, i molim Boga da izdrzi jos malo da moze i Maja da je upotrebi a posle cu da je bacim.neprakticno je kod tih plasticnih sto sediste ne moze da se menja, ni vadi ni naruci posebno, dok kod drvenih moze...zato dajem prednost drvenim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo je nasa- Bubu, jeftina da jeftinija nije mogla biti! Platili smo je polovnu 25 evra! Odnosno, bila je nova, jer su je brat i snajka kupili za bebca koji nije htjeo ni jednom da sjedne u nju.

Ja sam stvarno zadovoljna, jer mi ni najmanje nije bitno da je markirana, nego da je cvrsta, sigurna, i da se moze lako ocistiti. A i nije mi bitno sto se ne spusta naslon jer tu samo rucka. Tako je srecan kada treba da sjedne u nju, zna da mu slijedi klopa. :lol:

z2k-slika-.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

slika-Bertoni-hranilica-za-bebe--2000095

Nasa je ovakva.Nova,nekoriscena.Nece u nju pa nece...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

xhi-a.jpg

Luka je dobio ovu drvenu (druga nam je boja samo..), rastavi se i bude posebno sto i stolica.. generalno je ok, mada mi ne deluje bas najudobnija ali jos uvek radi posao. kad bude vreme novoj bebi cemo MI kupiti drugaciju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo je nasa- Bubu, jeftina da jeftinija nije mogla biti! Platili smo je polovnu 25 evra! Odnosno, bila je nova, jer su je brat i snajka kupili za bebca koji nije htjeo ni jednom da sjedne u nju.

Ja sam stvarno zadovoljna, jer mi ni najmanje nije bitno da je markirana, nego da je cvrsta, sigurna, i da se moze lako ocistiti. A i nije mi bitno sto se ne spusta naslon jer tu samo rucka. Tako je srecan kada treba da sjedne u nju, zna da mu slijedi klopa. :lol:

z2k-slika-.jpg

Slažem se!!! Valjda da je sigurna za dete i praktična. Ni ja ne patim od mrakiranih stvari!

I mi imamo istu i zakon je!!!

Lako se održava, a dete u njoj najbolje jede svoje obroke i ako smo počeli da je koristimo sa 13 meseci kad je već sve jeo... Sad dođe stane pored nje, viče njam njam - da sedne da klopa. Mi smo našu dobili, baba je platila oko 4500RSD, i mnogo smo zadovoljni. Rekli su nam da se koristi za dete do 3 godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo dobili stolicu na poklon za babine ali uopste nisam zadovoljna,nije to ono sto sam ja zamislila.Sluzi ona ali na njoj pise da je samo za decu od 6-18 meseci,inace je mnja nego ostale.jel i na ovim normalnim pise da je samo do 18 meseci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo dobili stolicu na poklon za babine ali uopste nisam zadovoljna,nije to ono sto sam ja zamislila.Sluzi ona ali na njoj pise da je samo za decu od 6-18 meseci,inace je mnja nego ostale.jel i na ovim normalnim pise da je samo do 18 meseci?

Mi imamo CAM stolicu, na njoj pise da je od 5-36 meseci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo CAM stolicu, na njoj pise da je od 5-36 meseci.

Takodje , mi smo nasu nasledili od brata , zajedno sa ogradicom i zadovoljni smo , radi posao i nije bila skupa :D

_________________________

I have added cool emoticons to this message.

To see them go to http://x.exps.me?965cafdd2a5677a3e2731332034f51a2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja imam Cam kupili u svici pre 12 god

Toliko otrpilike i nasa ima ali je kao nova ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

xhi-a.jpg

Mi imamo ovakvu, ja sam zadovoljna. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice, super je stolica

takva se i meni svidja sad muvam mm da kupimo u skorije vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi cemo morati da kupimo drugu u skorije vreme,ako uspem da ubedim mm.Uskoro ce opet stizati pokloni za babine ali bojim se opet da trazim od drugih da se ne bi ponovila ista greska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi cemo morati da kupimo drugu u skorije vreme,ako uspem da ubedim mm.Uskoro ce opet stizati pokloni za babine ali bojim se opet da trazim od drugih da se ne bi ponovila ista greska.

A ti onda pokaži šta želiš i neće doći do greške :)

Ja sam mojim kolegama sa posla odštampala stranicu sa prenosnim krecetićem koji sam želela, i naglasila da boja bude kao na slici :) Tako sam dobila šta sam htela :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bolje su te ranije sto su se pravile. meni sve sto se svidja je oko 150e a mm mi neda tolikoda platim.. smrc :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo nasa Cam stolica kupili u Swici pre 12 god kao nova je ima i nazad ladicu vise polozaja je ...

511-Fotogr.jpg

Kako su lude boje. Prelepa je!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice i Unina mama super su stolice.

Milice, nasa je bila na tu foru samo Fisher Price i ja sam prezadovoljna. Koristili smo je do 2 ipo godine. Mozda bi i duze, ali pocela je da mi smeta na sred dnevne sobe.I super sto si nasla tako povoljnu. Da vidis nase stvari te velike, zapitala bih se da li je ikad iko ovo koristio, zato verujem da postoje i drugi koji cuvaju stvari, pa onda mozes i naci polovno jako ocuvano.

Ja sam imala problem da sve sto sam davala su mi vracali u uzasnom stanju i jako sam se nervirala zbog toga. Narocito sto smo sve kupovali skupo da bi moglo i drugo dete to koristiti, ali eto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasa jebila ovakva.Sad je malo model zastareo, ali to smo ipak kupili pre 4 god. :)

12930733240.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.