Da li uzimate osiguranje za dete pre putovanja?

odgovora

Objavljeno

mi smo jedne godine nepromisljeno otisli na letovanje u inostranstvo koje se neslavno zavrsilo jer se mali povredio. bolje da ne kazem koliko smo platili bolnicke usluge tako da od tada gde god da idemo uzimamo osiguranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uplaticu zdravstveno osiguranje za bebca posto idemo na more.Da li neko zna da mi kaze,ukoliko mi ne daj Boze zatreba lekar u Grckoj,da li osiguranje pokriva bilo koju kliniku,privatnog lekara kod koga odem,ili imaju spisak gde mogu da se obratim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uplaticu zdravstveno osiguranje za bebca posto idemo na more.Da li neko zna da mi kaze,ukoliko mi ne daj Boze zatreba lekar u Grckoj,da li osiguranje pokriva bilo koju kliniku,privatnog lekara kod koga odem,ili imaju spisak gde mogu da se obratim?

To je najbolje da se informišeš u agenciji koja vas vodi na more, a i osiguravajućem društvu. Traži da ti daju spisak koje sve gradove, DZ i sl. pokrivaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada budeš uplatila, objasniće ti sve. Neki naši prijatelji su imali baš pozitivna iskustva sa Delta generali, ali svuda je princip da prvo pozoveš neki broj, pa te oni upute gde je najbliži dr koga pokriva njihovo osiguranje. A verovatno mogu i odmah da ti kažu gde treba da vodiš dete ako ti, ne daj Bože, zatreba. Bar sam ja shvatila da je tako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idem na more u junu. Treba mi info gde da uzmem osiguranje, na sta da obratim paznju...???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idem na more u junu. Treba mi info gde da uzmem osiguranje, na sta da obratim paznju...???

Ja sam prosle god.kada smo isli u Grcku uzela osiguranje.Sad sam zaboravila koje :( .Moj bebac je imao jednu noc temperaturu,ja sam na more otisla sa kaljom.tamo smo iskoristili osiguranje,dr nas pogledao.Ja sam lekove ,tj.dva sirupa dobila besplatno.Tako da savetujem osiguranje za svaki slucaj,bolje da ne treba.Mislim da je za mene kostalo 1000 din,a za bebca je bilo upola jeftinije.Evo sad pogledah ...Basler osiguranje je u pitanju bilo

respect, Dachy i Comsi-Comsa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A to je za Cg sto ti pricas, nasha..mi idemo u grcku, pa uzimamo ono redovno osiguranje koje i nama placamo..delta generali ili uniqa..valjda je to dovoljno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A to je za Cg sto ti pricas, nasha..mi idemo u grcku, pa uzimamo ono redovno osiguranje koje i nama placamo..delta generali ili uniqa..valjda je to dovoljno..

Aha, a ja sam nesto umislila da idete u CG..Da da, za Grcku ti je dovoljno to osiguranje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obratite paznju samo na to sto pojedine osig.kuce imaju u Grckoj, Turskoj, Egiptu i ne znam da li jos negde sada, mrezu lekara koji prihvataju polisu osiguranja, i kod kojih je i najbolje otici. Ukoliko se ode kod lekara koji nije u toj mrezi, mogu odbiti polisu, a kasnije, ako platite tog lekara i odete da refundirate novac, moze se desiti da osiguranje ne isplati sve. Znam da je verovatno svima zamorno da citaju Uslove osiguranja, ali stvarno koriste, jer nijedno osiguranje na svetu ne pokriva 100 % sve dogadjaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 Dodjoh da vas pitam za putno osigiranje a vi se raspisale. Ja sam htela da uplatim u Dunav osiguranju sad nista shvatila nisam da li jje ok ili nije. 

Inace za ovo da me vidite kao briznu majku, pa toje kompliment kakav u ziivotu dobila nisam! ♡ 

Telefon mi je puko pa slabo pisem jer pisem retardirano pa se nerviram.

Zvoni mi standarna samsung melodija tj i ne zvoni  jer je ivek smanjen ton. Zajedno smo  skoro 10 godina.   Volela bih da sam malo vrednija i malo opustenija.  Poljubih se valjda prvi put u osmom razredu. 

A citat:  ne navikavaj se ni na dobro ni na lose, jer prodje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maro, ako je kao kod nas , onda je odlično. (Mislim na dunav osiguranje) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maro ja sam uplacivala preko ddor a ako imas super karticu i salju onu knjizicu sa popustima 2 dana su gratis ako je putovanje preko 10 dana. Ja sam bas zadovoljna nadam se da je jos ista praksa sto se tice koriscenja usluga, nismo nista placali tamo lekaru nego su oni to sve regulisali direktno nazvali smo onaj broj sto se dobije i rekli da malu boli uvo oni nas pitali koje mesto i koja adresa e sad nismo znali adresu nego naziv vile i bila je pored prodavnice neke pa smo objasnili rekli nam da ce nas zvati opet za 5 min sa detaljima i stvarno su brzo nazvali i rekli da ce doci doktorica u aparman za 5 do 10 min. Brzo je dosla pogledala usi napisala sta da uzmemo u apoteci i da ne roni par dana i to je to nabadala je malo srpski haha al sve smo se razumeli mogli smo po povratku da dostavimo racun iz apoteke ali suma je bila oko 5 evra i nisam htela da se cimam oko toga. To je bilo pre 2 godine nisam sigurna da li su uslovi isti.

svejedno i Margaritta volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.