Poslednji pregled pred porodjaj

odgovora

Objavljeno

Dr mi je dala upute za hbs i za cervikalni bris(vaginalni mi je ona uzela u dz).I sad rekla mi je da za jedno idem u gradski zavod,a za drugo u Dzordza Vasingtona(u pitanju je Bg).Zna li neko za šta se gde ide,je li gužva,moram li da poranim íl mogu u toku dana da odem?i koliko se čekaju rezultatí?Hvala unapred!

Za cervikalni bris u Džordža Vašingotona treba da poraniš, bude gužve, ali brzo ide...rezultati su za 3 dana, tj. trećeg dana posle 12h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr mi je dala upute za hbs i za cervikalni bris(vaginalni mi je ona uzela u dz).I sad rekla mi je da za jedno idem u gradski zavod,a za drugo u Dzordza Vasingtona(u pitanju je Bg).Zna li neko za šta se gde ide,je li gužva,moram li da poranim íl mogu u toku dana da odem?i koliko se čekaju rezultatí?Hvala unapred!

Ja sam bila u Dzordza Vasingtona, klinika za kozne i venericne bolesti, za cervikalni i vaginalni bris. Otisla oko 9, predala knjizicu, mozda pola sata cekala, i prozvala me doktorica, neka mlada, jako prijatna, zacas to zavrsila. Posle 2 dana rezultati, samo dodjes i uzmes, ne ceka se nista. T

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bila u Dzordza Vasingtona, klinika za kozne i venericne bolesti, za cervikalni i vaginalni bris. Otisla oko 9, predala knjizicu, mozda pola sata cekala, i prozvala me doktorica, neka mlada, jako prijatna, zacas to zavrsila. Posle 2 dana rezultati, samo dodjes i uzmes, ne ceka se nista. T

Odlično...malko su postali ažurniji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za cervikalni bris u Džordža Vašingotona treba da poraniš, bude gužve, ali brzo ide...rezultati su za 3 dana, tj. trećeg dana posle 12h.

Ja sam bila u Dzordza Vasingtona, klinika za kozne i venericne bolesti, za cervikalni i vaginalni bris. Otisla oko 9, predala knjizicu, mozda pola sata cekala, i prozvala me doktorica, neka mlada, jako prijatna, zacas to zavrsila. Posle 2 dana rezultati, samo dodjes i uzmes, ne ceka se nista. T

Hvala devojke!Videcu sutra da poranim,danas mi je vec kasno!Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam za tu alternativu,ona uvek postoji.:-) Al gledam da ne platim ništa što ne moram,kriza je!:-D U gradskoj sam planirala.Da li mi za nju još šta treba,osim nabrojanog,imam i krvnu grupu?Hvala,pozz

Poslednji UZ i CTG, koliko se secam. Mozes da poneses sve kopije rezultata i oni ce ti uzeti kopije, ne originale. Originali samo na uvid. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo najsvežijih informacija: u Džordža Vašingtona otišla danas oko 11h,prozvana za 5 min,uzela mi devojka bris,u petak rezultati.Spustila se do gradskog zavoda za hbs,uopšte ne čekah,odmah mi uzeli krv,i u pon će biti rezultati.Još dobih i poklon,disk o prvim nedeljama sa bebom,neke brošurice i octenísept mast-ne znam za šta je.Sve u svemu,mislim da sam super prošla.Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakva dobra informacija!!! napokon neko lepo iskustvo u nasem zdravstvu ;)

Octenisept je antibakterijska krema, najbolji proizvod na trzistu za sad. Ima ga i u spreju, jako je koristan za kucnu apoteku, a moguce je da ce ti ga predloziti za negi bebinog pupka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.