Šišanje

odgovora

Objavljeno

Mi se moramo šišati...upadne mu pramenčić u uho pa ga jadnička jako zasvrbi...a on ne zna o čemu se radi...pa se počne udarati po glavi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi se moramo šišati...upadne mu pramenčić u uho pa ga jadnička jako zasvrbi...a on ne zna o čemu se radi...pa se počne udarati po glavi...

:lol: :lol: :lol: Sladak je...I mi imamo isti "problem",ali ne planiramo da sisamo Nikolu,mozda samo malo siske,prije rodjendana!Meni su tako slatki djecaci sa duzom kosom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi se moramo šišati...upadne mu pramenčić u uho pa ga jadnička jako zasvrbi...a on ne zna o čemu se radi...pa se počne udarati po glavi...

:lol: Slatkis mali... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da nije potrebna posebna priprema za prvo sisanje...Ali ja uvek kazem svaka majka najbolje poznaje svoje dete,te zna od cega bi se mozda uplasilo, sta voli,ili sta nevoli...Moju mladju cerkicu Adrijanu smo sisali proslo leto,nisam je posebno pripremala na to jer frizerku dobro poznaje a mi znamo sta ona voli da cacka kod nje u salonu(cesljevi ,snale,lak za kosu...) :) . i tako dok se ona tim stvarima igrala,naravno sedeci kod mame u krilu,frizerka je uspela da je osisa... :) E sad ti imas sina pa predpostavljam da kao decak i nema interes na takvim stvarima...al pokusaj sa omiljenom igrackom,kao da sisate i nju i njega istovremeno,mozda ce mu biti zanimljivo...E da i javi nam kako je uspelo! Veliki pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neće biti problem dok ne uključi mašinicu...makazama se ne može "dovesti do savršenstva" :lol:

Kao što kažeš, svaka majka najbolje poznaje svoje dijete...tako i ja...već zamišljam njegovo histerisanje! A omiljena igračka...šerpa... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neće biti problem dok ne uključi mašinicu...makazama se ne može "dovesti do savršenstva" :lol:

Kao što kažeš, svaka majka najbolje poznaje svoje dijete...tako i ja...već zamišljam njegovo histerisanje! A omiljena igračka...šerpa... :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo Nikolu sisali prvi put kod kuce jer mi je drugarica frizerka, pa sam je pozvala kod nas. Tada smo mu dali onaj mobilni tel. igracku i to mu je okupiralo paznju. Bio je super

Stefan isto tako, ali Andjela mi IMA VRLO MALO KOSE :( , a mm i ja nakupovali citavu kolekciju snalica i svaki dan gledamo da li je poraslo malo kose pa da joj nakacimo nesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se pre neki dan sisali po drugi put.Prvi put je bilo malo komplikovano,moja sestra je zabavljala dok sam je ja sisala (inace sam frizerka) i malo se bunila kdok sam joj sekla siske.Pre neki dan smo se sisali po drugi put,ovog puta samo siske i nije ni primetila! :lol: I ovog puta je moja sestra sedela i igrala se sa njom dok sam je ja sisala i stvarno je super proslo!I mnogo mi izgleda ozbiljnije sa novom frizuricom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooooooooooooo, ja ne znam kako ćemo to i šiške smo mu jedva skratili koliko samo vrti glavom kad vidi da ćemo nešto da mu uradimo...

Dva puta je gledo tatu kod frizera i nije bio raspoložen ni da sedne!

Mislim da ćemo ga dati tetki da ga vodi, jer kad ga je vodila da se šiša super se zabavljao, kaže da nije dramio čak je sedeo i čekao da ona završi...

Možda jer ja nisam tu, pa nema koga da cima da drami :lol:

Videćemo, šišali ga još nismo volemo njegove lokne i tata ne da da ga šišamo još...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Htela sam da se napravim pametna i sama ošišam svoje čedo i sada sam je tako oždrapala da izgleda kao dečko :angry::(:blink: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Može slike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Može slike?

Prvo da je slikam, a onda moram da čekam da mi mm nakači slike, jer ja nikako ne znam :unsure::lol: . Načekaćete se :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo da je slikam, a onda moram da čekam da mi mm nakači slike, jer ja nikako ne znam :unsure::lol: . Načekaćete se :lol: .

Možda kosa i naraste do tada.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Htela sam da se napravim pametna i sama ošišam svoje čedo i sada sam je tako oždrapala da izgleda kao dečko :angry::(:blink: .

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam upravo sama osisala Janu,na paz frizuricu.Mnogo joj je smetala kosa pozadi na vratu i sve sam joj to lepo stesala,da joj ne smeta.Sada ima bas pravu lepu frizuricu i bas mi je smesna i slatka tako posisana,a i mnogo joj je lakse.

A koseeeeeeeee svuda po kuci ,joj treba sad ovo ocistiti,al dobro vazno je da se nije bunila,a sisanje uspelo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam upravo sama osisala Janu,na paz frizuricu.Mnogo joj je smetala kosa pozadi na vratu i sve sam joj to lepo stesala,da joj ne smeta.Sada ima bas pravu lepu frizuricu i bas mi je smesna i slatka tako posisana,a i mnogo joj je lakse.

A koseeeeeeeee svuda po kuci ,joj treba sad ovo ocistiti,al dobro vazno je da se nije bunila,a sisanje uspelo.

BRAVOOOO za mamu i mirnu ćeru!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam upravo sama osisala Janu,na paz frizuricu.Mnogo joj je smetala kosa pozadi na vratu i sve sam joj to lepo stesala,da joj ne smeta.Sada ima bas pravu lepu frizuricu i bas mi je smesna i slatka tako posisana,a i mnogo joj je lakse.

A koseeeeeeeee svuda po kuci ,joj treba sad ovo ocistiti,al dobro vazno je da se nije bunila,a sisanje uspelo.

Bravo!Slikaj je da vidimo mamino remek djelo!Mi bi danas trebali na sisanje! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Frizerka Cicka :lol: :lol:

Bravo za Janu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi planiramo da Stefija šišamo „na ćelavo“. Ne znamo kako ćemo. Prvo je bilo da ga vodimo kod frizera, sad oćemo sami, al nam frka od reakcije... A i tako nam je sladak ovako sa kosicom, plava, na krajevima loknice. Kad ga ošišamo ima da bude dečkić, nema vše ovog bebastog izgleda... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo odlucili da se ne sisamo dok je zima,pa cemo vidjeti na sta cemo liciti! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi treba da skratimo šiške, a to je nemoguća misija, moje dete non stop okreće glavu i prati gde su makaze... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo odlucili da se ne sisamo dok je zima,pa cemo vidjeti na sta cemo liciti! :lol:

takodje... mada njemu sporo i raste kosa a i nema neku gustinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo pre dva dana sisali Andjelu (drugi put) i plakala je kad se zavrsilo :huh: htela je jos da se sisa :lol: frizerka je rekla da to jos nikad nije dozivela!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahaha Anđela je čudo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.