Rana od CR

odgovora

Objavljeno

Od pre mozda nedelju dana ,kad god se savijem ili tako nesto pocne da me boli rana uzasnoooo... Dosad me nije bolela,ali je odjednomm pocela,.Da li jos neka ima takav prooblem???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mene boli ponekad,ali bol je bas intenzivan.Nisam pitala dr o cemu se radi,valjda to tako mora.... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Porodila sam se prije 5.mjeseci,ali boli jos uvijek...ocigledno da mora...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se porodila pre dva meseca i na promenu vremena me boli rana i kada ima odnose sa partnerom i tada me unutra boli.Ali ne znam zasto ni ja nisam razgovarala sa dr.VALJDA TO TAKO MORA MADA NE ZNAM NI SAMA!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imala sam dva CR, i drage moje istina da u početku boli ali nakon godini dana ili par meseci ne boli. Obavezno se konsultujte sa lekarom. Mene ništa ne boli i sigurna sam da nikoga ne treba da u toj meri ometa u normalnom zivotu. Jedino tokom ciklusa osećam malo veću bol u predelu rane, ostalih dana je sve OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se porodila pre 8 meseci i uzasno me svrbi rana ponekad-toliko da bih uvukla prst kroz rez i pocesala se! Nekad mi dodje da se rasplacem koliko mi to smeta! :D Svrbi iznutra i cudno je jer samo sa desne strane svrbi a ne ceo oziljak... A sa te strane mi je i ostao deo konca...pricaju mi da konac sam ispadne vremenom. Mozda me i zbog toga svrbi toliko- mozda bi trebalo da posetim lekara?!?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se porodila pre 8 meseci i uzasno me svrbi rana ponekad-toliko da bih uvukla prst kroz rez i pocesala se! Nekad mi dodje da se rasplacem koliko mi to smeta! :D Svrbi iznutra i cudno je jer samo sa desne strane svrbi a ne ceo oziljak... A sa te strane mi je i ostao deo konca...pricaju mi da konac sam ispadne vremenom. Mozda me i zbog toga svrbi toliko- mozda bi trebalo da posetim lekara?!?!

Mozda...to se i meni desava,ali kao neko peckanje...a svaki dan "zakazujem" pregled kod ginekologa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imala cr pre 6 meseci i sto se tice rane malo mi je cudno stanje. Jos dok sam bila u bolnici nisam imala skoro nikakve bolove. I dan danas neka 2 centimetra iznad reza uopste ne osecam kad predjem prstom po kozi ili se cesem. Ali zna jako da svrbi. Jel ima neko slicnu situaciju? :blink:

jasha voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i mene svrbi !!!! ne znam zasto ali ponekad me bas bas bas uzasno svrbi !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imala cr pre 6 meseci i sto se tice rane malo mi je cudno stanje. Jos dok sam bila u bolnici nisam imala skoro nikakve bolove. I dan danas neka 2 centimetra iznad reza uopste ne osecam kad predjem prstom po kozi ili se cesem. Ali zna jako da svrbi. Jel ima neko slicnu situaciju? :blink:

Ja sam imala CR pre sedam meseci i slicno mi je stanje kao kod tebe. Nije mi ta utrnulost oko oziljka tako jaka kao ranije. Deluje mi da ce vremenom to u potpunosti nestati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam se pordila cr. rije nesto vise od dvije godine

i nikakvih ali aposlutno nikakvih bolova nisam imala tako da mi niko nije vjerovao u tu pricu ali stavrno je tako ja sam ustala istog dana setala i neke sestre su mi rekle da je to zbog toga malo pretrpis prvi dan pa kasnije misici i sve proradi pa manje boli nesto u tom smislu

desavalo mi se da me s vremena na vrijeme fisne sto vi kazete pogotovo na promjenu vremena ranije vise i to ne

a ta utrnulost kao da ne osjecate to mjesto tj. taj predio stomaka postepeno nestane meni je to u pocetku bilo teze od bilo cega sad je vec i to nestalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam se pordila cr. rije nesto vise od dvije godine

i nikakvih ali aposlutno nikakvih bolova nisam imala tako da mi niko nije vjerovao u tu pricu ali stavrno je tako ja sam ustala istog dana setala i neke sestre su mi rekle da je to zbog toga malo pretrpis prvi dan pa kasnije misici i sve proradi pa manje boli nesto u tom smislu

desavalo mi se da me s vremena na vrijeme fisne sto vi kazete pogotovo na promjenu vremena ranije vise i to ne

a ta utrnulost kao da ne osjecate to mjesto tj. taj predio stomaka postepeno nestane meni je to u pocetku bilo teze od bilo cega sad je vec i to nestalo

vanjaanja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam imala carski rez pre skoro godinu dana.Tada je bolelo užasno. Nisam mogla da se ispravim. Sad ne osećam neki bol. Mislim da ne bi trebalo da boli posle par meseci. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IvanaK mogu ti reci da mi polako prolazi utrnulost, verovatno ce za koji mesec sasvim da nestane.

Mirjana koliko ja znam rana ume da jako svrbi dok zarasta... Mozda je i kod tebe to u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imala cr pre 6 meseci i sto se tice rane malo mi je cudno stanje. Jos dok sam bila u bolnici nisam imala skoro nikakve bolove. I dan danas neka 2 centimetra iznad reza uopste ne osecam kad predjem prstom po kozi ili se cesem. Ali zna jako da svrbi. Jel ima neko slicnu situaciju? :blink:

I JAAA...KAO DA MI JE UTRNULO...

VEROVATNO PRODJE VREMENOM...

A VREME KAD SE MENJA REZ ME UBIJA.... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i mene bas boli na promenu vremena,a u petak ce dve godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i mene bas boli na promenu vremena,a u petak ce dve godine

Onda ja i ne bih se trebala zaliti,ipak tek je godina dana prosla od carskog!Iskreno,rana me i nije toliko boljela,ali prije dvije veceri sam imala uzasne bolove,duzinom reza,strasno!A o karlici i ledjima da ne pricam,uzas!Moram zakazati masazu,pod hitno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja 2 cr sad cu treci nikad zasvrbila rana nikad zabolela a secena sam od pupka do dole ...

O Zvoncice79,svaka cast!A zar smijes treci?Meni su rekli da samo jos jedna trudnoca,jer imam rez od slijepog crijeva,znaci to bi bile fakticki tri operacije na stomaku,cetvrta bi bila rizicna,u krajnjem slucaju,ovde se niko toga nece da prihvati,otvoreno mi je rekao dr koji me je porodio! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je rana u početku povremeno bolela... sad više ne i super je zaraslo, jedva se vidi linija od cr!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O Zvoncice79,svaka cast!A zar smijes treci?Meni su rekli da samo jos jedna trudnoca,jer imam rez od slijepog crijeva,znaci to bi bile fakticki tri operacije na stomaku,cetvrta bi bila rizicna,u krajnjem slucaju,ovde se niko toga nece da prihvati,otvoreno mi je rekao dr koji me je porodio! :(

Mm je skoro na dezurstvu imao zenu 7 carski rez. Nije preporucljivo, ali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm je skoro na dezurstvu imao zenu 7 carski rez. Nije preporucljivo, ali...

Svaka cast!Meni ne smiju tri,a njoj sedmi carski,izem ti drzavu! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala prije 5 godina jedan cr nakon godine i pol ponovno cr al hvala bogu nemam ni bolove nit me svrbi rana neznam kako cu se osjecati nakon ovog 3 cr koji cu imati u julu ali nadam se kao i ova dva prethodna da ce sve biti ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo,meni vec 7 meseci skoro proslo,i boli na promenu vremena.Svrbi povremeno.Lose je uradjen,imam debeo oziljak,i jos je crven i tvrd.Kad pocinje da bledi?I,da li se sece na isto mesto sledeci?Bas me zanima ovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa meni je vec poceo po malkice sa strane da bledi ali mazem kantarionovo ulje... Ne boli me osim kad spavam na desnoj strani, ne znam zasto... Sve u svemu, zadovoljna sam... A na istom mestu se sece i sledeci put... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene boli na promenu vremena. I to onako sece, neki ostar bol, ali ne traje dugo. Meni je oziljak skoz izbledeo, skoro pa se ne vidi ;) , nije tvrd na dodir.Posto sam secena s desne strane od pupka pa na dole, a debela sam, cini mi se da mi je ta strana stomaka malo uvucena. Tj ne cinimi se, jeste uvucena.Posto ne nosim uske majice to mi iskreno ni ne smeta. Valjda covek kad me je usivao racunao da cu oslabiti pa tu malo zakinuo, cvrc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.