Kako smo se upoznali..

odgovora

Objavljeno

Nasa prica nije nesto mnogo zanimljiva kao vase :D

Upoznali smo se u januaru 2006 posredstvom zajednicke prijateljice, poceli da se zabavljano 12 aprila 2006 godine, nismo se razdvajali :D :D zaprosio me je u januaru2008, al sam se ja malo neckala, te mlada sam, te nisam sigurna i na kraju pristala (uradila sam pravu stvar) :)

Vencali smo se 12 aprila 2008, posle dve godine zabavljanja, i posle jos dve godine dosla je nasa princeza. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U studentskoj menzi :) Isla sam na veceru sa drugaricom, i sele smo za njegov sto, posto su se oni poznavali. Niti se on meni svideo, niti ja njemu (posle mi je rekao da sam mu to vece izgledala kao neki jadnicak-bila zima, a ja natruntaaanaaa, posle celog dana predavanja, izmrcvarena i nikakva). Poceli smo slucajno da se srecemo svako vece u menzi, posto sam ja samo na veceru stizala da idem, a nekako smo bas u isto vreme isli. I tako, malo pomalo, to sretanje vise nije bilo slucajno... Inace sam imala vec decka u Srbiji (u Italiji sam studirala), pa nekako nisam htela previse da se opustim sa ovim mojim. Shvatila sam da mi je drag tek kad sam za svoj rodjendan otisla u menzu nadajuci se da ce on biti tamo da mi cestita, posto mi je bio jedini prijatelj u Trstu, a iduceg dana je kretao kuci za raspust, tako da se ne bismo vise videli koju nedelju, pa kad ga nisam nasla, bila sam jaaaako razocarana. Za raspust sam isla kuci i bila ponovo sa svojim deckom, ali sve vreme sam mislila o mm. Kad smo se vratili s raspusta, odmah smo se sreli u menzi, i sad je vec vidjanje bilo i za rucak i za veceru... Onda sam primetila da on sve manje jede, da je sve nervozniji... Cesto bi krenuo da me nesto pita pa se na pola puta predomislio... I tako, ja sam pocela da ga zezam da se zaljubio, pa da ga ispitujem ko je ta srecnica... A on, mukica moja, sve se usteze, crveni, nikad pre toga nije bio zaljubljen :) Ne znam ni kako je do toga doslo, ali pocela sam da idem kod njega kuci da gledamo filmove, i to sve cesce. Sve to vreme nismo upste razmenili brojeve telefona! Jednom smo se dogovarali da idemo na karneval, i tu sam videla da hoce da mi trazi br, ali nije imao hrabrosti, xixixi! Pa sam mu ga ja samoinicijativno dala. Karneval je otkazan znog kise, ali mi smo se svejedno sredili, on se obrijao, ja nasminkala, i ostali smo kod kuce-da gledamo filmove :lol: To je trebalo da bude nas prvi izlazak, ali eto... Sve vreme sam cekala da nacini prvi korak, ali nista od toga. Dok jednom... Vec smo oboje znali sta nas ceka, samo je trebalo to vise da se desi. Pozvao me je jednog dana da dodjem, i ja dosla :) Igrali smo neku igricu na kompu, i dogovor je bio da ako ja pobedim, mogu da ga pitam sta hocu, a ako on pobedi, moze da trazi sta hoce od mene. Prvi put me je pustio da pobedim, i ja sam ga pitala sta to vec danima hoce da mi kaze, ali se usteze... I tako, isprica mi on ceo svoj zivot, sve do trenutka kad se prvi put zaljubio-a to je bilo tih dana, samo, kaze, reci ce mi u koga malo kasnije. Sledecu partiju pobedi on, i... Trazi od mene poljubac :) A meni neprijatnoooo! Pocnem da se smejem kao blesava i pitam ga gde hoce da ga poljubim, mozda u guzicu?? Koja budala! Pa ga poljubim u obraz, on kaze ne... U celo... Ne... U ruku... Ne... I na kraju pogodim gde je hteo... Eto, to je bio nas prvi poljubac, 13.02.2008. Kazem mu da necu ozbiljnu vezu, da jos uvek moram da raskrstim sa onim u Novom Sadu, da budemo samo posebni drugari, i te fore... I zvanicno je i bilo tako, samo nas dvoje se nismo uopste razdvajali :P Ali on je zbog tog "zvanicnog" jako patio, a meni bilo zao, tako da smo posle par meseci "zvanicno" postali momak i devojka. A sve to vreme ja sam i dalje "zvanicno" bila sa onim drugim :lol: Medjutim, i on je u Novom Sadu sve to vreme nezvanicno imao devojku, kako mi je sam posle rekao, i sad smo on i ja u dobrim odnosima. MM i ja smo se vencali posle godinu ipo dana zabavljanja, 19.08.2009.

Upoznali se u menzi, a prvo dete zaceli u studentskom domu :) Izdrzavali se od studentske stipendije :lol: A ja u drugoj trudnoci diplomirala... Eto... Jedna pricica u znaku studiranja. Najlepse je djacko doba!

majat voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upoznali se u menzi, a prvo dete zaceli u studentskom domu :) Izdrzavali se od studentske stipendije :lol: A ja u drugoj trudnoci diplomirala... Eto... Jedna pricica u znaku studiranja. Najlepse je djacko doba!

Lepa prica :wub: :wub:

al ovaj deo posebno :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upoznali smo se 1999. posle bombardovanja... Brat i ja smo izašli u kafić u kraju na bilijar... I tako smo menjali ekipe za stolom... Ja sam išla u srednju a mm je studirao... Družili ce godinu dana, pa smo počeli da se zabavljamo....

A onda smo posle 5 meseci odlučili da se raziđemo, seksa nije bilo... niko ga nije ni pominjao, ali me je i tad mm ljubio... mmmm... :)

Posle smo ostali u kontaktu i po nekad otišli na piće - možda dva puta godišnje... Trač partija... :)

Pre pet godina, počeli smo da idemo na piće malo češće, a i svaki drugi treći dan me je vraćao kući sa posla, kao eto idem kolima oćeš sa mnom... Što da ne... Ni na pamet mi nije palo da će da se desi nešto, o udaji da ne pričam... Tada bi se slatko nasmejala....

Elem, počnemo da se viđamo "bez obaveza", kad se vidimo - vidimo... Bez ljutnje ako neko prekine. Posle 6 meseci krenem ja da se izvlačim iz toga (vezala sam se) ali mm a tad dečko kaže DOBRO... Ja pitam jesi siguran, a on meni kaže - da ako sam rešila mogu da odem, takav je dogovor, ali da on ne želi da se mi raziđemo...

I evo nas gde smo... U braku!!!

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde i ja da napisem kako sam upoznala oca mog bebca. U junu 2009. pocela sam da radim u jednom shopu(grickalice,cigarete,pokloni...UPLATA LOTO-a). Moj dragi je dolazio kupovao kojekakve gluposti i obavezno uplacivao LOTO,s tim sto mi nije bilo jasno TADA,zasto tip uplacuje 10 listica sa jednom komb. kada moze jedan da popuni i gotova stvar,ali...! I tako je to trajalo. Mic po mic mi se sprijateljimo,ali samo dok sam na poslu. Nije bilo dana da ne dodje. Nakon tri meseca ja dam otkaz,nasla sam drugi posao u blizini tog lokala i kada je dosao ja mu to i kazem. Bla-bla razmenili telefone, cujemo se, vidimo...trala-la! Culi smo se par puta i covek nestade(sept.2009.) Iskreno, nije mi mnogo nedostajao tako da mi nije tesko palo. Nije bio nic posebno..tip sa boxerskim nosem (trenira box, kickbox,taekwondo,mai-tai) prosecne visine, sportske gradje! Prolazio je vreme i ja sam ga totalno zaboravila, Promenila broj i tako! U martu 2010. stojimna stanici cekam bus,kad on...! Par reci i nista...Cao-cao! U nov.2010. Ubacim ja "onu" staru karticu da uzmem neke brojeve i sl. dan meni stize poruka od...njega!!! Dogovorili smo se da izadjemo u dec. Izasli i ja saznala da mu je crkao tel,pa je zato prestao da se javlja, da je cekao par jutara tamo gde sam radila da me vidi,da je cak i ulazio da pita kada radim i jos dosta drugih stvari koje je radio ne bi li me nasao! Izmedju ostalog i zasto je uplacivao LOTO na tako debilan nacin :D !!! Eto nasao me i zajedno smo od 16.12.2010.a nakon godinu dana dobicemo i malenog bebca. Ne cvetaju nam ruze,ali....ko zna mozda se na kraju i isplati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm i ja smo iz istog mesta, isli smo u istu osnovnu skolu, pa smo se tako i znali... Interesantnije je to sto kad sam bila u 5. razredu ludo sam bila zaljubljena u njega, bio mi je prva praaaava veca decija ljubav. I dan danas mogu da se setim tog neponovljivog osecaja kad on, faca, 8. razred, stariji od mene 3 godine, udje u ucionicu... Mesavina radosti, ljubavi, antipatije i simpatije, trema, leptirici u stomaku... Ja buca debeljuca nisam mu se svidjala, a on u grupi najnemirnijih, kao jedna od skolskih faca... Bio je sa nekim devojkama koje su kao bile "wow", i menjao ih svaki dan. Kad je zavrsio osnovnu otisao je u BG, tamo zavrsio srednju i visu, nisam ga 7 godina maltene videla. Za to vreme nekoliko momaka sam imala, sve je to bilo i proslo. A onda smo se posle 7 godina sreli i ponovo, VEROVALI ILI NE, opet neko treperenje u stomaku, posle toliko vremena mi se opet svidjao... Sedeli smo jedno vece u centru zajedno, igrom slucaja, on bio sa svojim, a ja sa svojim drustvom... I on uzeo br. od moje drugarice... Tek posle dve nedelje mi je poslao poruku u fazonu- imam te u imeniku ukucanu kao Natasa, a ne znam ko si :D Waaaau :D Nego nebitno, nakon nekog vremena smo se sr eli i od tada, 29.08.2009. smo zajedno i ocekujemo prvu bebicu! I sad kad mi moja mladja sestra prica kako se nervira zbog neke simpatije ja joj samo kazem- ma sta se nerviras, mozda ces se za jedno 7,8 godina udati za njega, ne kidaj zivce, hahaha :D Ja to iz iskustva :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mnogo slatka prica :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mnogo slatka prica :wub:

Hehe, hvala :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm i ja smo iz istog mesta, isli smo u istu osnovnu skolu, pa smo se tako i znali... Interesantnije je to sto kad sam bila u 5. razredu ludo sam bila zaljubljena u njega, bio mi je prva praaaava veca decija ljubav. I dan danas mogu da se setim tog neponovljivog osecaja kad on, faca, 8. razred, stariji od mene 3 godine, udje u ucionicu... Mesavina radosti, ljubavi, antipatije i simpatije, trema, leptirici u stomaku... Ja buca debeljuca nisam mu se svidjala, a on u grupi najnemirnijih, kao jedna od skolskih faca... Bio je sa nekim devojkama koje su kao bile "wow", i menjao ih svaki dan. Kad je zavrsio osnovnu otisao je u BG, tamo zavrsio srednju i visu, nisam ga 7 godina maltene videla. Za to vreme nekoliko momaka sam imala, sve je to bilo i proslo. A onda smo se posle 7 godina sreli i ponovo, VEROVALI ILI NE, opet neko treperenje u stomaku, posle toliko vremena mi se opet svidjao... Sedeli smo jedno vece u centru zajedno, igrom slucaja, on bio sa svojim, a ja sa svojim drustvom... I on uzeo br. od moje drugarice... Tek posle dve nedelje mi je poslao poruku u fazonu- imam te u imeniku ukucanu kao Natasa, a ne znam ko si :D Waaaau :D Nego nebitno, nakon nekog vremena smo se sr eli i od tada, 29.08.2009. smo zajedno i ocekujemo prvu bebicu! I sad kad mi moja mladja sestra prica kako se nervira zbog neke simpatije ja joj samo kazem- ma sta se nerviras, mozda ces se za jedno 7,8 godina udati za njega, ne kidaj zivce, hahaha :D Ja to iz iskustva :D

Medeno... Dobro pa ne zavrsi kao Georgina :lol: Nek' se sad malo pitaju drugi o cemu pricam :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Medeno... Dobro pa ne zavrsi kao Georgina :lol: Nek' se sad malo pitaju drugi o cemu pricam :lol: :lol: :lol:

Aaaaa, pa Georgina, prabaka od nase Wide, na nju mislis, pfiaaaaahahahahahahahahaha :D Ili neka staaara forumasica... :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaaa, pa Georgina, prabaka od nase Wide, na nju mislis, pfiaaaaahahahahahahahahaha :D Ili neka staaara forumasica... :lol::lol::lol:

Iiiiihihihihihihiii!!! Mozda je Widina prabaka zapravo ta stara forumasica! :unsure: Hm... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh, nisam ni znala da postoji ova tema.

Muza sam upoznala na poslu, bilo bi cudno da sam negdje u klubu,diskoteci, kaficu jer sam slabo izlazila. <_<

U tom nasem kolektivu bilo je puno zena, uglavnom neudatih, tako da sam mislila da je on garant u vezi sa nekom.

U trenucima sam se osjecala kao Pepeljuga.

Prevarila sam se,jeste bio u vezi,ali ne sa koleginicom. Ko zna koliko ih je u tom trenutku imao, uglavnom kad me je upoznao, sa njima je zavrsio i tek onda mene osvojio.

Bila je to prava ljubav i jos je jaca danas...ja sam njemu bila PRVA PRAVA, a on meni i PRVI i izgleda PRAVI... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bozic 2010.Bila sam uzasno depresivna i tuzna.Sela sam da igram poker na facebook-u.Oko 3 ujutru za sto je dosao mm.Tako smo poceli da chatujemo.Posle dva tri dana smo razmenili msn.Nikada mi se nije nabacivao.S obzirom da je on imao 38 a ja 25 godina,smatrao je da je to uzalud :) Posle nedelju dana uhvatim ja sebe kako ne mogu da docekam da ga vidim on line.Kad mu pozeleni onaj znak na msn-u ja ozarena :) Napisala sam mu:Ja sam se zaljubila u tebe.On covek ne zna sta ga je snaslo,poceo da se smeje.İ objasnjava:znas,ja nisam za ljubav.Imao sam duge veze alı sam svakoj rekao mozemo da se zabavljamo i 30 godina nikada te necu ozeniti..I ostale fore.Pa rekoh,ok,al ja sam se zaljubila.Nemo da me bijes.İ tako dan po dan kaze on meni:ajmo mi u Barselonu na desetak dana pa cemo videti posle.Rekoh,ma kakva Barselona,mene ima il da zenis il nista.E tu je odlepio od smejanja.Kaze nema sanse. :) mislim da je bio 11.februar kad sam odletela u Istanbul da se vidimo.Proveli smo tri dana zajedno,dan zaljubljenih,i bilo nam je divno.Pre nego sto sam trebala da krenem pitao me je da se udam za njega.İ rekla sam DA

Narednih mesec dana sam u Srbiji zavrsila sve obaveze oko posla a radila sam dva posla.Imala sam maret i plus sam vodila knjige za jednu firmu.Pozatvaram ja sve lepo,dam otkaz mesec dana unapred i ne razmisljam.Nemam vremena :) Samo mi je on bio u glavi

19 marta sam dosla u Ankaru,i tog momenta na aerodromu,kad sam ga videla,znala sam da je on covek mog zivota.Vencali smo se 8.aprila.A svadbu smo pravili 1.oktobra.Ne postoje reci kojima mogu da iskazem koliko sam srece imala(jer pameti nisam) :) Mm je,pa malo je reci savrsen.Za mene je i vise od toga.Sada oboje cekamo coveka nasih zivota i radimo na tome da zauvek budemo voliko srecni i zaljubljeni

to=smo=mi voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beki, da postoji izbor za NAJ ljubavnu pricu, ja bih glasala za tvoju :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beki, da postoji izbor za NAJ ljubavnu pricu, ja bih glasala za tvoju :rolleyes:

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beki, da postoji izbor za NAJ ljubavnu pricu, ja bih glasala za tvoju :rolleyes:

ja isto....prelepa prica.... i nadimak mi se dopada beki :lol:

ja sam mom muza nakon razocarenja upoznala u trafici, radila sam dok nisam diplomirala, i to sam igrom slucaja menjala neku curu koja se razbolela , a kod koje je on iz nocne dosao na kafu :rolleyes: i od tada smo nerazdvojni...sudbina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam mom muza nakon razocarenja upoznala u trafici, radila sam dok nisam diplomirala, i to sam igrom slucaja menjala neku curu koja se razbolela , a kod koje je on iz nocne dosao na kafu :rolleyes: i od tada smo nerazdvojni...sudbina...

A šta je on njoj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A šta je on njoj?

Šta te briga :P:D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta te briga :P:D:P

Pa mislim, čovek dolazio kod koleginice na kafu...pa onda zgrabio nju...zanima me jel koleginica izvisila... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

'Ajde da probam malo da uprostim,pošto je komplikovano.

Iza mene je bila najgora godina u životu-

Izgubila sam brata od strica za koga sam jaaako bila vezana,moji se razveli,i jedva sam se izvukla iz jedne patološke veze.

Bila sam 6 meseci sama u totalnoj depresiji.

Mama i ja smo tada živele kod njene tetke koja je sama i ima ćerku u Americi.

Ta ćerka (moja tetka) je to leto došla sa mužem na odmor.

I onda je kod njih počeo dolaziti mm,njen najbolji drug.Ja ga nikada do tad nisam videla,jer je i on 12 godina živeo tamo.

Nedavno se vratio ovde zbog tadašnje devojke,ostavio ceo život da bi ga ona posle nekog vremena ostavila.

U tom trenutku je to ostavljanje trajalo,on u još gorem haosu od mene.

I s obzirom da ga moja tetka mnogo voli,non stop mi je pričala koliko je dobar i koliko ne zaslužuje to što mu se dešava.

Onda je ona rešila po svaku cenu da usreći i njega i mene pre nego što ode i da nam nađe nekoga.

I stvarno joj ni jednog trenutka nije padalo na pamet da bismo mi mogli biti zajedno,nego nam je našla neke druge koji su nam u njenoj glavi bolje odgovarali.

I na sve načine je pokušavala da mene spoji sa tim nekim dečkom,a njega sa tom devojkom,ali svaki put ili neko ne može,ili nam nešto drugo poremeti planove.

Ništa,vrati se ona za Ameriku neispunjene misije,i pošto ih je on vozio na aerodrom,svratio u povratku da ostavi njenu mamu (moju babu) i onda smo pričali,i pričali,i pričali...Razmenili brojeve telefona kao čisto ponekad da se čujemo pošto smo oboje u haosu.

Kad je otišao,meni baba kaže-Ma,džaba mojoj Mileni što se trudi oko pogrešnih ljudi,vidim ja da se među vama nešto dešava.

Ja sam bila u fazonu-Ma,nema šanse,stariji je od mene 17 godina (inače u životu nemam predrasuda,ali to mi je stvarno delovalo mnogo)

I bogami,baba je bila u pravu.

Mi jednostavno od tog trenutka nismo mogli jedno bez drugog!

Verovala sam ja u ljubav na prvi pogled,ali sam mislila da ljudi malo preteruju.

Ja sam posle mesec dana znala da želim dete sa njim.

Počeli smo da pravimo bebu posle 4 meseca i NIKAD se nisam pokajala

Inače,moja tetka je pala u nesvest od sreće kada smo joj javili šta se dešava.

Definitivno je on moja druga polovina i znam da sam imala mnogo više sreće nego pameti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiko, što bi ja rekla, čudni su putevi božiji... Baš lepa priča... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Tika...ko u bajci...na kraju svi srećni.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiko, što bi ja rekla, čudni su putevi božiji... Baš lepa priča... :)

E Tika...ko u bajci...na kraju svi srećni.... :rolleyes:

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A šta je on njoj?

pa on je covek mislio da se ovajdi zaaaaaaa.....kafu :P , kad ono ja... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa mislim, čovek dolazio kod koleginice na kafu...pa onda zgrabio nju...zanima me jel koleginica izvisila... :lol:

naravno da izvisila, sta da joj radim razbolela se u pogresno vreme ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.