Kako smo se upoznali..

odgovora

Objavljeno

kikiriki... :D :D :D:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm i ja smo se upoznali preko foruma.

Sve devojke, devojcice i zene-udate su se lepile za njega. A ja takve bas volela da kuliram, i tako je i bilo. Oboje smo bili omiljeni na forumu, on od zenske populacije, ja od muske. I tako proslo nekoliko dana on meni prvi posalje poruku, na koju ja odgovorim tek sutra, kao nezaineresovana sam. Haha tako i on meni na moju odgovori tek sutra... Isti igraci! :lol: Sve je krenulo kao neko zezanje, dok se neprimetno nismo nas dvoje osamili, i samo se mi dopisivali. To je trajalo nekih 9 meseci, saznala sam bas sve o njemu,i on o meni. A slike nismo videli, mada oboje vec zaljubljeni do usiju... :wub: Slika je bila cisto formalno tek da se prepoznamo kad se vidimo. :D Odlucim ja da slavim Novu godinu kod njega 200km dalje od moje kuce... :) Proveli smo se fenomenalno, ostanem ja kod njega kuci jos nekih 2-3 dana posto zavejalo, a on u planinskom selu ziveo. :D Moji vec digli uzbunu za mnom da se vratim kuci. :D Vratim se ja kuci nakon par dana, i eto ga on za mnom posle 5 dana, dodje on kod mojih da se upozna, kroz par dana mi se verimo. I tako pocnemo da zivimo zajedno.....to nasa prica.... :):rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

divno sandra.... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sandra, prica vam je prelijepa.. t4520.gif

Veoma dobro mi je poznato dugo dopisivanje i zaljubljivanje bez vidjenja... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlucim ja da slavim Novu godinu kod njega 200km dalje od moje kuce... :) Proveli smo se fenomenalno, ostanem ja kod njega kuci jos nekih 2-3 dana posto zavejalo, a on u planinskom selu ziveo. :D Moji vec digli uzbunu za mnom da se vratim kuci. :D Vratim se ja kuci nakon par dana, i eto ga on za mnom posle 5 dana, dodje on kod mojih da se upozna, kroz par dana mi se verimo. I tako pocnemo da zivimo zajedno.....to nasa prica.... :):rolleyes:

Extra :) Pa nema, ko to odmah ne presece, retko kad ode do kraja :) Zivela brzina! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno...Kad se dvoje nadju...sudbina umesa prstice i zakuva...mmm planinsko selo zimi...romanticno :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala... :wub: :wub: :wub:

Meni je trebao citav jedan dan da iscitam lepo i natenane svaku pricu, mogu reci prelepo.... :wub: pa rekoh da napisem i ja ukratko moju.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno...Kad se dvoje nadju...sudbina umesa prstice i zakuva...mmm planinsko selo zimi...romanticno :wub:

Jeste romanticno, te godine je sneg napadao oko pola metra... :D Bas je bilo WOW, ja dete iz Vojvodine, ravnica i sve to....odoh u planinu...nedodjija...:) Ali lepo je bilo...tamo kad zaveje nema da mrdas iz sela. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da se prikljucim zenskom cavrljanju :P Ja sam mog dragog znala iz vidjenja,sladak cikica ali zato sam ja za njega bila samo slatka klinka (12.god je starija od mene).E onda me je zvao da pocnem kod njega da radim i ja sam pristala ali samo iz jednog razloga:'Da vidim zasto me ceo zivot ne primecuje".I tako sam ja pocela da radim kod njega,oblacila se seksi,sredjivala se ali on i dalje mene ne konstatuje.Posle 2-3 meseca rada kod njega pocne on kao meni da salje sms (gde si ti mala,jel hocemo na pice,ocemo u bioskop...)Da da onda je on poceo da obraca paznju na mene i evo tek sada kad se prisecam sta je i kako bilo vidim da je on poceo da se interesuje za mene tek onda kada sam ja pocela njega da izbegavam.Da skratim,ja sam jedina osoba koja njegov adrenalin zna da spusti na pravi nivo a to mu je potrebno u njegovom ludackom zivotu.Posle mesec dana smo se smuvali i od tada sam ja njegovo srce.Sad u januaru ce da bude dve godine od kako smo zajedno a najlepsi dokaz da nam je super jeste nasa beba od 7 meseci SARA.P.S.A BIO JE NEDODIRLJIV :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srce malo- ukrotiteljka! :lol:

Super!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srce malo, prelepo... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srce malo...kako si ga smuvala, svaka čast...džabe mu bilo 12 godina prednosti. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da znate zene moje da se i sama sebi divim kako sam uspela tako nezainteresovanog ciku da zeznem. :D Taj cika sada bolje izgleda nego kada sam ga navela na blud...Mozda se i do kraja zaljubim u njega.Salim se!!!Mada ume on da me iznervira ali meni bude lakse kad znam da cu za njega uvek da budem RIBA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I uvek mlada... :) Njegova devojčica... To je super!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm i ja smo se sasvim slučajno upoznali na letovanju u Grčkoj, uveče u diskoteci. Bilo je to u julu 2006. On i njegov drugar su mene i moju drugaricu častili pićem, jer smo kao zemljaci. Inače mm je od mene stariji tačno 10 godina, on je 1971. godište i kada sam to čula, prvo mu nisam verovala, jer izgleda mladoliko, ali kada nam je pokazao l.k. i uverili se, rekla sam drugarici da ništa neću da imam sa tim matorcem. :D Oni su sutradan uveče putovali kući, a mi tek što smo došle, tako da sam to gledala kao spas od njega. Taj dan smo proveli ceo dan zajedno na plaži i nekako mi se ipak svideo, pa smo razmenili brojeve telefona i dogovorili se da ga ja zovem kada se vratim iz Grčke. Ja sam se vratila 21.7. ujutro, taj ceo dan prespavala, na njega sam i zaboravila i on me uveče zove. Iskreno, u početku ga nisam ni prepoznala. On je hteo da to veče izađemo, ali me zaista mrzelo, a sutradan sam imala neke obaveze, pa smo se videli 23.7. 2006. i to je početak naše veze. Kada sam ga to veče ugledala zaljubila sam se na 1. pogled (to je tada bio sve ukupno, koji pogled???), a tek kada mi je dotakao ruku i poljubio u obraz, kakva hemija. Celo veče smo razgovarali, smejali se, često mi je dodirivao ruku, a meni svaki put prođu žmarci. Kada smo izašli iz restorana, negde oko 23h, krenuli smo u šetnju po Zemunskom keju. U jednom trenutku me zaustavio, uzeo rukama moju glavu i poljubio me u usta. Kada se nisam onesvestila. Zabavljali smo se 2 godine i 4 meseca kada smo nekako odlučili da se venčamo. Bio je novembar mesec i njegovi, a i moji roditelji su rekli što ne pričekamo lepo vreme, sledeće godine april, maj...ali ne, mi odlučili i gotovo. Hteli smo svadbu da pravimo 22.11. (moj i MIhin rođendan-koja slučajnost), ali u restoranu gde smo odlučili praviti (tamo gde me izveo 1.put) tada nije bilo slobodno, pa je naša svadba bila 15.11.2008.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zašto sam uvjerena da je ovdje bila priča od ŠEĆER-a? Ili sam sanjala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PREKO NJEGOVOG DRUGA... PRISAO JE KAO SA NJIM DA SE POZDRAVI DA BI ME UPOZNAO... :wub: POSLE CAO CAO DUZE VREME... POSLE KO ZNA KOLIKO RAZMENA BROJEVA PORUKICE ITD.ALI JA NISAM TAD HTELA NISTA I TU JE SVE STALO... POSLE DVE GOD.UPISEMO ZAJEDNO ISTU SKOLU I TU OPET SVE KRENE... ALI OD TADA SMO NERAZDVOJNI... DA NE OPISUJEM SVE DETALJE MRZI ME DA KUCAM DUGA JE TO PRICA UGLAVNOM DELOVALO JE KAO DA NAM JE SUDJENO... POCELO JE KAO NAJLEPSA VEZA U MOM ZIVOTU... BIO JE OSOBA NA KOJU BIH MOGLA UVEK DA SE OSLONOM I POSLE MESEC I PO DANA ZABAVLJANJA POCELI SMO DA ZIVIMO ZAJEDNO A POSLE PAR MESECI SE I VENCALI... I SAD SE VOLIMO NAJVISE NA SVETU... NE BIH MOGLA DA ZAMISLIM ZIVOT BEZ NJEGA.... ETO UKRATKO DA NE DAVIM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam sve procitala, stigla sam do pola! Price su vam super! Sanja89 je unijela dozu humora, dovoljnu da meni krenu suze na oci! :lol: Clara mi ima nekako najsladju pricicu!

Dosla sam u NS sa planom da ostanem godinu dana da se zaje...am izlazim i glumim sponzorusu, jer sam prosla jedan grozan period. Tako je i bilo! Blizilo se vrijeme povratka! Spakovala se ja da idem kuci i kod i dogovorim se sa jednim prijateljem da mi odradi malu tetovazicu i da se vratim! Dolazila sam i prije kod njih, jer su imali malu bebu, ali sadasnjeg muza nisam srela, sve smo se nekako mimoilazili. Dodjem ja da se tetoviram i sjedi neki tip, ja ga iskuliram i zgrabim djete da se izigram. Ma da je stan bio veci ne bih ga ni registrovala :D ! Upoznamo se mi ja odradim tetovazu i kao on ce da me vozi kuci! Ajd vozi! Tu smo pricali i ja mu kazem da za sedam dana idem kuci i da necu nista da imam ni sa kim i da se ne nada mom ostanku! Ja sva ostra u pm. Otkazala ja stan, posao, sve zivo i kao idem! Ne znam kad je doslo do tog momenta da ja skontam da zelim da ostanem i da ga bolje upoznam i da budemo zajedno, jer su mi godinu dana muskarci bili potrosna roba! Uglavnom, ja sam ostala i poceli smo da zivimo zajedno u sobici 3x3 kao podstanari i da pravimo bebu i nadam se da cemo jos da trajemo, posto mi je do sada super!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i moje price. Bila sam u dugoj vezi koja se blizila kraju kad mi je kuma rekla da ima pravog decka za mene, a ja pomislsla-mogu da zamislim!I rece ona dace mu moj broj telefona pa da se vidimo. Ja o tome nisam razmisljala i nikada nisam ni sa kim izasla na slepo. Do tada! A toga dana je sneg padao kao lud! Iako smo se dogovorili da se nadjemo, ocekivala sam da zbog vremenskih prilika otkaze. To se nije desilo. Nasli smo se, razgovarali kao da se znamo celog zivota. A to je u neku ruku i tacno jer je ta moja kuma koja nas je upoznala njegova strina i pre 20 godina smo oboje bili na rodjendanu kod njenog sina. Imamo i zajednicku fotografiju. :lol: Ubrzo nakon naseg prvog susreta, moja veza se okoncala, a ja sam ponovo osetila leptirice u stomaku za koje sam mislila da postoje samo u filmovima. Posle tri meseca smo bili vereni,posle pet u braku. I stvarno uzivamo. Imamo cerkicu Nevenu od 10 meseci, ostvarenje svih nasih snova... Nadam se da ce uvek biti ovako lepo i spokojno. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ju sto je zanimljiva ova tema , kako je do sada nisam videla :P

E ovako...

Ja sam iz jednog malog mesta pored NS iz kog sam otisla trbuhom za kruhom sto bi rekli jos sa 19 godina i rekla da se tamo nikad necu vratiti :) Moj prvi momak je iz tog mesta i imali smo vezu od dve godine punu ljubavi ali preterane :P koju je pratila bolesna ljubomora , naravno njegova ... Jedva sam prekinula vezu sa njim delimicno sam zbog njegovog proganjanja i otisla odatle ... posle sam imala vezu dugu 8 godina i sve je bilo ok ali smo dosadili jedno drugom pa sam godinu dana posle njega bila sama i tuzna i jednog dana stigne meni poruka od jednog poznanika iz tog mog malog mesta : Sanja , moj jedan drug se jako interesuje za tebe i kada mi je rekao ime mog sadasnjeg muza ja u shoku ga zamolim da mi ga vise ne spominje ... :) Jer ime i prezime mm se od onog bolesno ljubomornog momka razlikuje samo po onom "ic" na kraju prezimena, mm nema "ic" nego "ov" i ja nisam skontala o kome se radi nego pomislila da je opet ona psihopata se nalentala na mene :) Da bi mesec dana posle toga se mm i ja sreli u NS na otvaranju jednog kozmetickog salona i posle samo 4 meseca zabavljanja mi se se vencali :D Evo za mesec dana slavimo godisnjicu divnog braka :D sa jos divnijom krunom istog , nasim Markicem ... sreca pa nisam ostala u zabludi :D

PS i da ... sad opet zivim u tom svom malom mestu , koje bas i ne volim ali zato mm volim najvise na svetu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: :wub: :wub:

Sanja lepa prica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NSanja, bas lijepo... :wub:

Sve price su slatke, svaka ima nesto svoje, divne su... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala B.mama ...

Sve price o ljubavi su lepe ...

Sanja89 .. :D Suze na oci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.