Kako smo se upoznali..

odgovora

Objavljeno

ja sam njega povukla za moj stol i otvoreno: KO SI TI?

Svaka cast na hrabrosti !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako ti je to; KO PRVI DJEVOJCI NJEGOVA DJEVOJKA...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pogresio covek broj telefona i tako me davio danima .........kao sladak glas romantika i tako to...p.osto je bio vojno lice rekoh ajd da pristanem da se vidimo i tako je krenulo....posle tri meseca smo odlucili da se venacamo i evo i dan danas ljubav cveta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram vam ispričati još jedno zanimljivo iskustvo...

Najbolja prijateljica nikako nije mogla naći srodnu dušu...pa odlučih upetljati svoje prste. Jedno veče sam izašla i tako sjedim ja pa skontah tipa koji bi idealno pristajao pomenutoj prijateljici. Odem do njega: kažem mu kako se odavno sviđa mojoj prijateljici, ali da je ona dosta stidljiva, pa ako bi je on mogao nazvati, i on se složi. Brzo javim prijateljici kako me je jedan dečko pitao za nju, pa sam mu dala broj telefona, nadajući se da se neće naljutiti. I dogovore oni susret(sreća moja što je to bilo na mjestu gdje nema mnogo ljudi), da bi u priči skontali moju laž i da se uopšte ne poznaju, da se nikada prije nisu vidjeli!

I tako oni nastavili viđanje...i u braku su 2 godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ti se bavis i provodadzisanjem! :D

Mora da je prelijep osjecaj kada znas da si nekoga i na taj nacin usrecila! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A BIK sam u horoskopu...

hm,i ja sam bikonja u horoskopu,tek te sad volim ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam ti rekla da se moramo bolje upoznati?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pogresio covek broj telefona i tako me davio danima .........kao sladak glas romantika i tako to...p.osto je bio vojno lice rekoh ajd da pristanem da se vidimo i tako je krenulo....posle tri meseca smo odlucili da se venacamo i evo i dan danas ljubav cveta

Hehe, kako to ni od cega pocne... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram vam ispričati još jedno zanimljivo iskustvo...

Najbolja prijateljica nikako nije mogla naći srodnu dušu...pa odlučih upetljati svoje prste. Jedno veče sam izašla i tako sjedim ja pa skontah tipa koji bi idealno pristajao pomenutoj prijateljici. Odem do njega: kažem mu kako se odavno sviđa mojoj prijateljici, ali da je ona dosta stidljiva, pa ako bi je on mogao nazvati, i on se složi. Brzo javim prijateljici kako me je jedan dečko pitao za nju, pa sam mu dala broj telefona, nadajući se da se neće naljutiti. I dogovore oni susret(sreća moja što je to bilo na mjestu gdje nema mnogo ljudi), da bi u priči skontali moju laž i da se uopšte ne poznaju, da se nikada prije nisu vidjeli!

I tako oni nastavili viđanje...i u braku su 2 godine...

Da ti ja posaljem devera mog na koji dan, m? :P:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drugi dan razmene studenata, drugi kraj sveta, ulazim u trpezariju hotela gde za stolom sedi njih 15-ak... Od svih lica vidim jedno i moram, ali apsolutno moram da odem, upoznam se, pruzim ruku za dobrodoslicu bas njemu... Ne znam zbog cega, ne znam sta me je nateralo, mislim da nikada necu saznati jer bilo je i lepsih i zgodnijih i pristupacnijih...

Rekli su mi "neces ga razumeti, akcenat mu je tezak, mnogo slenga koristi, srecno u komunikaciji"... Otkad je to bio problem meni tvrdoglavoj? Pricali smo, i pricali, i setali kraj basti punih jasmina, opijali se mirisom cveca meni otad omiljenog od kog uzdrhtim kad probudi mi secanja...

Nista nije bilo vaznije od onoga tu i tada, od nas dvoje, bez proslosti i buducnosti... Nismo mogli znati da li cemo se ikada vise i sresti, bili smo svoji, otvoreni, iskreni... Jedne noci kada su svi otisli na spavanje a nas dvoje ostali da lezimo pod zvezdama kraj bazena, te noci se desio prvi poljubac.

Sledeca dva meseca ce biti i ostati moje najlepse leto u zivotu. Trcala sam s posla i pravo u njegovu sobu i zagrljaj uletala, nalazili smo nacin da u zemlji gde je to nama nevencanima zabranjeno delimo postelju, ljubimo se i za ruke drzimo na ulici...

Da mi nije svejedno znala sam onda kada je otisao i ja citave noci grcala u suzama... Cekala sam da se vratim kuci, da se cujemo, nisam znala sta cemo i kako. Otada pa dok 6 meseci kasnije nije stavio prsten na moju ruku spajale su nas i lepe i lose stvari, nedace u kojima smo bili tu jedno za drugo, prebrodili ih zajedno... Znala sam da me niko nije niti ce voleti ko sto me je on voleo tada i drago mi je da je iza nas 3god braka i jedno divno malo bice da mamu i tatu podseca na to da prava ljubav nadje nacin da premosti hiljade kilometara...

Moja pesmica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pogresio covek broj telefona i tako me davio danima .........kao sladak glas romantika i tako to...p.osto je bio vojno lice rekoh ajd da pristanem da se vidimo i tako je krenulo....posle tri meseca smo odlucili da se venacamo i evo i dan danas ljubav cveta

I ti se lozis na vojna lica? :lol: :lol: :lol:

MM i ja smo se upoznali u KST-u davne 1997.Bili smo klinci i to pomalo nacugani...Ne bas romanticno...Znam da mi je prisao i pitao da li hocu da mi isprica bajku.I eto,prica ih jos uvek :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drugi dan razmene studenata, drugi kraj sveta, ulazim u trpezariju hotela gde za stolom sedi njih 15-ak... Od svih lica vidim jedno i moram, ali apsolutno moram da odem, upoznam se, pruzim ruku za dobrodoslicu bas njemu... Ne znam zbog cega, ne znam sta me je nateralo, mislim da nikada necu saznati jer bilo je i lepsih i zgodnijih i pristupacnijih...

Rekli su mi "neces ga razumeti, akcenat mu je tezak, mnogo slenga koristi, srecno u komunikaciji"... Otkad je to bio problem meni tvrdoglavoj? Pricali smo, i pricali, i setali kraj basti punih jasmina, opijali se mirisom cveca meni otad omiljenog od kog uzdrhtim kad probudi mi secanja...

Nista nije bilo vaznije od onoga tu i tada, od nas dvoje, bez proslosti i buducnosti... Nismo mogli znati da li cemo se ikada vise i sresti, bili smo svoji, otvoreni, iskreni... Jedne noci kada su svi otisli na spavanje a nas dvoje ostali da lezimo pod zvezdama kraj bazena, te noci se desio prvi poljubac.

Sledeca dva meseca ce biti i ostati moje najlepse leto u zivotu. Trcala sam s posla i pravo u njegovu sobu i zagrljaj uletala, nalazili smo nacin da u zemlji gde je to nama nevencanima zabranjeno delimo postelju, ljubimo se i za ruke drzimo na ulici...

Da mi nije svejedno znala sam onda kada je otisao i ja citave noci grcala u suzama... Cekala sam da se vratim kuci, da se cujemo, nisam znala sta cemo i kako. Otada pa dok 6 meseci kasnije nije stavio prsten na moju ruku spajale su nas i lepe i lose stvari, nedace u kojima smo bili tu jedno za drugo, prebrodili ih zajedno... Znala sam da me niko nije niti ce voleti ko sto me je on voleo tada i drago mi je da je iza nas 3god braka i jedno divno malo bice da mamu i tatu podseca na to da prava ljubav nadje nacin da premosti hiljade kilometara...

lepo zaista !!! srecno i ubuduce :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MICILICI tvoja priča je predivna...

Podsjeti me na neki crno-bijeli film...ne znam zašto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drugi dan razmene studenata, drugi kraj sveta, ulazim u trpezariju hotela gde za stolom sedi njih 15-ak... Od svih lica vidim jedno i moram, ali apsolutno moram da odem, upoznam se, pruzim ruku za dobrodoslicu bas njemu... Ne znam zbog cega, ne znam sta me je nateralo, mislim da nikada necu saznati jer bilo je i lepsih i zgodnijih i pristupacnijih...

Rekli su mi "neces ga razumeti, akcenat mu je tezak, mnogo slenga koristi, srecno u komunikaciji"... Otkad je to bio problem meni tvrdoglavoj? Pricali smo, i pricali, i setali kraj basti punih jasmina, opijali se mirisom cveca meni otad omiljenog od kog uzdrhtim kad probudi mi secanja...

Nista nije bilo vaznije od onoga tu i tada, od nas dvoje, bez proslosti i buducnosti... Nismo mogli znati da li cemo se ikada vise i sresti, bili smo svoji, otvoreni, iskreni... Jedne noci kada su svi otisli na spavanje a nas dvoje ostali da lezimo pod zvezdama kraj bazena, te noci se desio prvi poljubac.

Sledeca dva meseca ce biti i ostati moje najlepse leto u zivotu. Trcala sam s posla i pravo u njegovu sobu i zagrljaj uletala, nalazili smo nacin da u zemlji gde je to nama nevencanima zabranjeno delimo postelju, ljubimo se i za ruke drzimo na ulici...

Da mi nije svejedno znala sam onda kada je otisao i ja citave noci grcala u suzama... Cekala sam da se vratim kuci, da se cujemo, nisam znala sta cemo i kako. Otada pa dok 6 meseci kasnije nije stavio prsten na moju ruku spajale su nas i lepe i lose stvari, nedace u kojima smo bili tu jedno za drugo, prebrodili ih zajedno... Znala sam da me niko nije niti ce voleti ko sto me je on voleo tada i drago mi je da je iza nas 3god braka i jedno divno malo bice da mamu i tatu podseca na to da prava ljubav nadje nacin da premosti hiljade kilometara...

Zaista si divno ovo napisala, prosto ti interesanto da citas do kraja :rolleyes:

Razmisljas li da se "bacis" na pisanje knjiga ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pogresio covek broj telefona i tako me davio danima .........kao sladak glas romantika i tako to...p.osto je bio vojno lice rekoh ajd da pristanem da se vidimo i tako je krenulo....posle tri meseca smo odlucili da se venacamo i evo i dan danas ljubav cveta

"Zene vole oficire" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Zene vole oficire" :)

ma jok nego me privuko njegov stomacic....a kod mene kazu,,ispod brega raste najbolji kukuruz,, :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lililiiiii...jel berba obavljena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lililiiiii...jel berba obavljena?

uff..pa rodna godina moram da priznam :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvi put sam izasla bez apsolutno ikakve namere da nekoga upoznam. Nisam se ni sredila, mrzelo me je da perem kosu, pa sam je zamaskirala repom, sestri sam ustupila odevnu kombinaciju za to vece jer me uopste nije bilo briga kako izgledam, samod a njoj udovoljim i da joj pravim drustvo. Kad ono medjutim :) sasvim slucajno, preko zajednickih prijatelja sam upoznala svog dragog najdrazeg :) bio je 29.februar 2004. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lepo zaista !!! srecno i ubuduce

Hvala draga! I mi vama svaku srecu zelimo! :wub:

MICILICI tvoja priča je predivna...

Podsjeti me na neki crno-bijeli film...ne znam zašto...

:D

Joj draga hvala, al ja sad kad citam tolko mi zvuci ko one price iz "My love story" da mi dodje da brisem! Kolko li sam te veceri bila osamucena da ovako nesto iskucam :rolleyes:

Zaista si divno ovo napisala, prosto ti interesanto da citas do kraja

Razmisljas li da se "bacis" na pisanje knjiga

:lol: Ma draga nemam ti ja talenta za to, ni ovih par recenica ne znam otkud ovako srocene dodjose! Mm da procita ne bi verovao... Spanska sapunica! :P

Nego lazem sad, mozda mm i poveruje... Pisala sam jednom nesto ovako o njemu i to u pismu koje sam mu dala kad je odlazio... Na srpskom je i prevela sam mu ga tek kad me je zaprosio.

E da niste citirale do sad bih triput obrisala. Sramota me sad da vise stoji tu ova javna "romantika"... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

(buhla @ 29.07.2010, 12:23)

" :P

Jako lepa priča i jako slična mojoj hehhe..mi inače se sredismo sa zajedničkim životom, tako da je sada sve kako treba, što i tebi želim..biće sve ok.. rolleyes.gifwink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lijepo je "preko" Drine!

Gdje zida kuću?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa nemam ti ja vo pojma buhla...i kada ce biti kuca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.