Kako smo se upoznali..

odgovora

Objavljeno

Jao sve price su super, al ovaj tvoj deo Sanjice mi je FENOMENALAN!!! Triput sam se vracala da povatam ko je tu kome sta :lol:

Cure, divno je citati ovako lepu temu i vase odgovore! ;)

Hahaha :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A posle kazu kako internet ne valja. Razdvaja ljude... Nije, brate, tacno.

SPAJA LJUDE!!! :D :D :D

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno zanimljiva tema i lepe priče :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo jedan od onih parova koje je spojila tehnologija- mobilni telefon! :P

Preko njegovog rodjaka koji se zabavljao sa mojom rodicom dobijem njegov br. telefona, koji nisam iskoristila do momenta kada mi je fax toliko dosadio, da nisam imala pametnija posla, nego da citam one gluposti sto sam pisala po rubovima svesaka i knjiga- i tako naletim na njegov br.

Dopisivali smo se oko 9 mjeseci prije upoznavanja.

Nakon naseg prvog susreta sam osjetila da mi se svidja, ali nisam neke nade polagala u to, jer smo bili udaljeni 100 kilometara. Par mjeseci sam se muvala sa drugim momcima, izlazila, zezala se, dok nisam shvatila da je on stvarno ozbiljan i da zeli vezu... To je bilo 2005. godine- od tada smo zajedno i ni jednog momenta se nisam pokajala sto je bas on osoba pored koje cu ostariti! d035.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo jedan od onih parova koje je spojila tehnologija- mobilni telefon! :P

Preko njegovog rodjaka koji se zabavljao sa mojom rodicom dobijem njegov br. telefona, koji nisam iskoristila do momenta kada mi je fax toliko dosadio, da nisam imala pametnija posla, nego da citam one gluposti sto sam pisala po rubovima svesaka i knjiga- i tako naletim na njegov br.

Dopisivali smo se oko 9 mjeseci prije upoznavanja.

Nakon naseg prvog susreta sam osjetila da mi se svidja, ali nisam neke nade polagala u to, jer smo bili udaljeni 100 kilometara. Par mjeseci sam se muvala sa drugim momcima, izlazila, zezala se, dok nisam shvatila da je on stvarno ozbiljan i da zeli vezu... To je bilo 2005. godine- od tada smo zajedno i ni jednog momenta se nisam pokajala sto je bas on osoba pored koje cu ostariti! d035.gif

Eh te tehnologije :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh te tehnologije :lol: :lol:

Ko ih izmisli, ruke im se pozlatile. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene, sve ste carice! Kako ste zanimljivo opisale ovu ultrazanimljivu temicu, svaka čast! A sad ja:

Ja došla u susedno mesto u posetu drugarici i izvela je na piće, da častim što sam diplomirala na faxu. U bašti kafića u kojoj smo nameravale da sedimo odmah spazimo njenog druga /koga sam poznavala/ sa svojim drugarima /koje nisam poznavala; među kojima je bio i moj mužić/, i naravno sednemo za susedni sto i započnemo priču. MM sam odmah od prvog trena šmeknula i deklarisala kao "dobro parče". U njegovom pogledu i glasu sam osetila da sam se i ja njemu odmah svidela. Osećala sam se u elementu, fino i opušteno pa sam ćaskala sa svima, a pri tom najčešće pogledala na stranu MM do koga sam sedela. Neobično zvuči /vidite, i ja imam ovaj "španska sapunica" citat/ ali sam posle kratkog vremena i par razmenjenih rečenica, osetila kao da ga znam 100 godina, kako se potpuno kapiramo, da smo na istoj talasnoj dužini. Pošto je već bilo vreme da se razilazimo kućama da se spremimo za izlazak "groznice subotom uveče" pao je dogovor da ćemo se nas dve "možda" kasnije pridružiti momcima, da idemo svi u diskoteku u obližnji grad. Čim smo dobile trenutak nasamo iscrpno sam ispitala drugaricu šta zna o tom momku kojeg sam htela da osvojim. Nije znala baš mnogo /što je ipak pozitivno, jer ko je šire poznat uglavnom je poznat po lošem, kontam ja/ ali posle najbitnijih info: normalan, slobodan, neopterećen bivšom/neuzvraćenom ljubavi, rešim ja da onako potpuno neopterećeno izađemo sa njegovim društvom, pa šta bude biće. I bilo je /svašta... ha,ha,... ;) / posle par vrućih letnjih ritmova i mog veoma zavodljivog i očigledno efektnog mešanja kukovima! Ostatak večeri nas je društvo zezalo da pravimo bar male pauze za vazduh! ha, ha, ha... :lol: Od tad smo zajedno, nerazdvojni, i zaljubljeni kao prvog trena kad smo se prvi put videli. Presrećna sam da ja, koja u bajke u realnom životu ne veruje, živi u sreći, sa srećom, i čeka našu malu bebicu -srećicu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubav je diiiivnaaa!!! d020.gif

Sve su pricice slatke, uzivam dok ih citam! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaista su sve priče lepe, pune ljubavi i nežnosti. Ja sam moju napisala u kratkim crtama, pa mi sad zvuči kao da nema nikakvih emocija...Ali, šta ću, nisam neki romanopisac... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok sam pisala moju pricicu, jos vise sam se zaljubila u mog muzica :):wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok sam pisala moju pricicu, jos vise sam se zaljubila u mog muzica :):wub: :wub: :wub:

Nego! t7119.gif t7102.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dosao je trenutak da se i ja raspisem.. Ovako..

Upoznali smo se na doceku 2005.god. On je bio sa mojom drugaricom (koju nisam videla dugo), a ja sa njegovim drugom (kog on nije video dugo). Ja sam tada bila mnogo neozbiljna, nisu me zanimale duge veze, imala sam 19 god. Javila sam se drugarici i ona nas je upoznala, a ja sam pomislila : Kakav slatkis! Naravno, nije mi ni palo na pamet da se muvamo, ipak je bio zabranjeno voce.. Ali, da mi se dopao, dopao mi se :D

4 meseca posle NG, otisla sam van grada, i nije mi na pamet palo da me je sve vreme trazio. Moja tadasnja najbolja drugarica, sa kojom sam se telefonom nonstop cula rekla mi je da je jedan mnogo sladak decko zaljubljen u mene i da li da mu da moj br. Po njenom objasnjenju, ukapirala sam o kome se radi. Rekla sam joj da mu da. Medjutim, kada smo se sledeci put cule, ona mi je rekla da su poceli da se zabavljaju!!!!!! Ja sam bila u soku...... Prvo da mi to "najbolja" drugarica uradi, a drugo pomislila sam kako je pokvaren. Ali, nastavila sam da se druzim sa njom jer sam joj poverovala (guska!) da se mnogo zaljubila i te gluposti. Medjutim, pocela je da prica kako je on nikada ne ljubi, kako se ponasa samo kao drug prema njoj. Nista mi nije bilo jasno. Ja sam se avgusta vratila u grad, oktobra smo krenule na fakultete, i nisam ga videla sve do njene slave, a zatim i na njenom rodjendanu. To je bilo decembra. Na rodjendanu je sedeo preko puta mene i celo vece nije skidao pogled s mene. To me je bas iznerviralo, ali moram priznati da mi je malo i godilo. Iz inata sam se smuvala sa njegovim drugom, ali to je bila cista zezancija, vise drugarski odnos. Eeeee, to je pokrenulo dogadjaje.. Secate se moje drugarice sa pocetka price? Ona i ta moja "najbolja" drugarica su se urotile i svakodnevno mi pricale kako on o meni prica svasta, da sam najgora i sl. A njemu su pricale kako ja svasta pricam o njemu. To vrzino kolo se kasnije razmrsilo.. Jednog dana mi je prekipelo i pozvala sam mog tadasnjeg decka, njegovog druga i rekla mu da kaze mom sadasnjem muzicu da me vise ostavi na miru, sta on ima o meni da prica. Nekom ludom slucajnoscu, mm je bio kod njega, tako da mi ga je dao preko telefona da ja to njemu licno kazem. MEDJUTIM! MM me je pitao da li moze da me sutradan pozove da na miru sve raspravimo. Rekoh ok. Kada me je pozvao, 4 sata smo pricali. Evo njegove price: Na NG sam mu se mnogo dopala i trazio me je i moj broj od mojih drugarica, ali one nisu htele da mu daju. Pricale su mu da se nikada necu vratiti u grad (sto je bila laz), i zato se on smuvao sa tom mojom "najboljom" drugaricom da bi mogao nekako da bude u korak sa informacijama o meni, da li cu se vratiti i sl. Zato je nije ni ljubio niti bilo sta slicno. Kada je poceo da mi prica, neke stvari su mi se pojasnile, a neke praznine u pricama mojih dragih "drugarica" popunile. Ja sam raskinula sa tim deckom i konacno smo bili zajedno. Smuvali smo se 30. januara 2006. na Prepodobnog Antonija, kako se danas zove nas sin. Na nekoj od tema sam napisala da mi se to ime dopalo, i tek sam, kada nam se sin rodio i kada smo mu vec dali ime, slucajno pogledala u kalendar i iznenadila se kada sam videla da bebac nosi ime po svecu kada smo poceli da se zabavljamo.

Nase zabavljanje je bilo prelepo, kupovao mi je pokloncice ili ih sam pravio, pisao pisma, svakog dana kupovao po jednu cokoladu, pisao pesme. U braku smo od kraja avgusta, volimo se najvise na svetu i najsrecnija sam sto smo se pronasli.. g13256.gif

g13208.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Tony to se zove sudbina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Tony to se zove sudbina :)

t1803.gif m0629.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je prelijepo! I pored razno-raznih smicalica, vasa ljubav je pobijedila! s035.gifs035.gifs035.gif

Svaka cast i da uvijek budete tako zaljubljeni! s025.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je prelijepo! I pored razno-raznih smicalica, vasa ljubav je pobijedila! s035.gifs035.gifs035.gif

Svaka cast i da uvijek budete tako zaljubljeni! s025.gif

Hvala, dusice! I ja to vama isto zelim.. Puno ljubavi i slatkih bebica! m0647.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baš nam je lepa ova zbirka iskustava sa upoznavanja..sve pričice su na svoj način jedinstvene i simpatične..živela ljubav :lol::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve price su prelepe !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao zenice sto su vam lepe price!

Ja sam mog muza upoznala na prilicno bzvz nacin. Leto 2006 god, par dana pre raskida sa ex deckom ja se uclanim na chat na teletekstu tw Palme :blink: ... Znaci ludilo! I u medjuvremenu raskinem sa tim bivsim i bas sam se spremala za more, kad sam pocela da se dopisujem sa buducim m. Par dana pre mog puta na more dogovorimo se da se nadjemo u gradu da se vidimo uzivo, na prvi pogled mi je delovao jako simpatican i drag a videla sam da sam se ja njemu odmah dopala. Sutradan 2 dana pre mog puta smo se poljubili a dan posle toga smo spavali prvi put, ja sam mislila cim je bio sex tako brzo, nema nista od veze... :rolleyes: Ja posle toga odem sa drugaricom i drugom na more i treceg dana on meni preko telefona kaze "ja ne mogu vise da izdrzim moram da dodjem kod tebe" i tako on dodje na more. I tu smo bili oko 10tak dana zajedno a kad smo se vratili u BGD istog dana smo poceli da zivimo zajedno i vise se nismo razdvajali i tako vec skoro 4 god od toga 2 u braku. On je moja srodna dusa i volecu ga zauvek.... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Preslatko! a015.gif

Ljubav se krije na neobicnim mjestima! s020.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovako... Resila sam da odem ne kaficu sa drugaricom sa kom nikad do tad nisam izlazila. Dodjemo mi u "Mojo club". Udjemo mi unutra i dobijemo od gazde kafe u belim soljama, (da bi smo gatale (srednja skola)) i plus dobijemo najmuzicare, Red Hot Chilli Peppers koncert. Sutra vece, hocu ja opet sa njom, kad mi tamo, neki novi lik... Sednemo mi, i narucimo 4 gorke i 2 slatke u belim soljama i Peppers-e. Posle pola sata (a guzve ni na kilometar) mi dobijemo 4 slatke i 2 gorke u crnim soljama a za Peppers-e je samo rekao "sad ce"... Naravno, nije ih bilo. Meni je zapala slatka kafa... To je zadnji put da sam popila slatku kafu! Sad i zrno oseti koliko mi se smucila!!! Odemo mi. Sledece vece, ja prva idem, otvaram vrata, vidim njega, ja da se vratim, drugarica me gurnu i ja iskulirah... I tu poce prica, "Cao ja sam Veljko, sta cete da pijete..." i malo je poprsavio utisak. Secam se dobro, ako da je juce bilo... Kad sam kretala odatle on me pitao dali cu doci sutra, bice uzivo svirka, da ce mi sacuvati mesto za saknom... Sta mislite, da li sam otisla?... Pa naravno, obecao mi je da ce biti Peppersi u pauzama kada se sviraci odmaraju. :D Posle 4 dana smo se "smuvali" i ete nas sad, tu smo gde smo... :P To se sve dogodilo izmedju 5 i 11 oktobra 2004, kada smo se skotali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se upoznali na poslu, tacnije upoznala sam ga par meseci pre nego sto sam pocela da radim u toj firmi. I odmah me je zvao na kafu i odmah je ''popio'' korpu :D

E, kad sam se i ja zaposlila, cini mi se istog dana sam samo cekala da on naidje, da ga vidim, a sav razgovor se svodio na kulturno pozdravljanje pri susretu.

I tako dva meseca, ali vidim ja da on sve vise posla ima na mom spratu :rolleyes:

I onda ode na godisnji odmor tri nedelje.... Za malo me kap nije udarila kad sam to cula!

Ali, kad sudbina hoce... kolega me pozove na kafu za vreme pauze, ja odem u kafic, kad oni zajedno sede u basti! Jupiiii! :)

I tako, slucajno ili ne, isao je u mom pravcu, ispratio me nazad do posla, dao mi broj telefona... Drugi poziv za kafu sam odmah prihvatila, treci takodje, i KONACNO me pozove u grad da izadjemo kao sav normalan svet!

I tada - nista! Ja vec :wub: a on bi se druzio :blink:

Ali, malo po malo, lepo sam ga dovela u red, i tako vec skoro cetiri godinice, a skoro tri zivimo zajedno :D

I punoooo seeee vooooooliiiimmmooooo :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se upoznali na poslu, tacnije upoznala sam ga par meseci pre nego sto sam pocela da radim u toj firmi. I odmah me je zvao na kafu i odmah je ''popio'' korpu :D

E, kad sam se i ja zaposlila, cini mi se istog dana sam samo cekala da on naidje, da ga vidim, a sav razgovor se svodio na kulturno pozdravljanje pri susretu.

I tako dva meseca, ali vidim ja da on sve vise posla ima na mom spratu :rolleyes:

I onda ode na godisnji odmor tri nedelje.... Za malo me kap nije udarila kad sam to cula!

Ali, kad sudbina hoce... kolega me pozove na kafu za vreme pauze, ja odem u kafic, kad oni zajedno sede u basti! Jupiiii! :)

I tako, slucajno ili ne, isao je u mom pravcu, ispratio me nazad do posla, dao mi broj telefona... Drugi poziv za kafu sam odmah prihvatila, treci takodje, i KONACNO me pozove u grad da izadjemo kao sav normalan svet!

I tada - nista! Ja vec :wub: a on bi se druzio :blink:

Ali, malo po malo, lepo sam ga dovela u red, i tako vec skoro cetiri godinice, a skoro tri zivimo zajedno :D

I punoooo seeee vooooooliiiimmmooooo :wub::wub::wub:

lepo,lepo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lepo,lepo....

:):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao zenice sto su vam lepe price!

Ja sam mog muza upoznala na prilicno bzvz nacin. Leto 2006 god, par dana pre raskida sa ex deckom ja se uclanim na chat na teletekstu tw Palme :blink: ... Znaci ludilo! I u medjuvremenu raskinem sa tim bivsim i bas sam se spremala za more, kad sam pocela da se dopisujem sa buducim m. Par dana pre mog puta na more dogovorimo se da se nadjemo u gradu da se vidimo uzivo, na prvi pogled mi je delovao jako simpatican i drag a videla sam da sam se ja njemu odmah dopala. Sutradan 2 dana pre mog puta smo se poljubili a dan posle toga smo spavali prvi put, ja sam mislila cim je bio sex tako brzo, nema nista od veze... :rolleyes: Ja posle toga odem sa drugaricom i drugom na more i treceg dana on meni preko telefona kaze "ja ne mogu vise da izdrzim moram da dodjem kod tebe" i tako on dodje na more. I tu smo bili oko 10tak dana zajedno a kad smo se vratili u BGD istog dana smo poceli da zivimo zajedno i vise se nismo razdvajali i tako vec skoro 4 god od toga 2 u braku. On je moja srodna dusa i volecu ga zauvek.... :wub: :wub: :wub:

WOW jezicu,opasna si :) bas lepa i interesantna prica...covek dosao na more za tobom,bas romanticno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.