Kako smo se upoznali..

odgovora

Objavljeno

Izvini Nadja, ja potpuno zaboravila nas razgovor na spec. pitanjima ... rekla sutra cu, kad ono ... Omela me negativna energija.

Kako sam upoznala mm? Hehehe, nas su namestili - i to ni manje ni vise nego moji roditelji i njegovi ujak i ujna. Moj otac je davne 1999 radio u istoj firmi kao i njegova tetka. Mm je te godine zavrsio prvu godinu faksa i dosao da provede raspust kod ujaka, a ja sam to leto lencarila, prvi put u zivotu izlazila sa drustvom do 5 ujutru (sto je mog tatu odusevilo) i spremala se za poslednju godinu srednje.

Uglavnom, da malo skratim jer bi ovo mogla da bude dugacka prica :rolleyes:, ujna od mm predlozi mom ocu da se nas dvoje upoznamo, kao manje-vise istih smo godina, on ne zna grad, gde se izlazi (sto sam ja, jel' da, proucila), itd. Mozete da zamislite kako sam ja bila odusevljena tim predlogom ... Nisam uopste htela ni da cujem, pogotovo ne jer su ga moji pre mene upoznali i davili me sa time kako je to "jedan veoma divan i pametan decko, visok, crn, sportista ...". Ja zamislila drvosecu, i to ne bilo kakvog drvosecu, vec nekog mutavog koji se DOPADA mojim roditeljima. Bljak. Ipak, htela ne htela, naterali su me da idem sa njima u posetu ujaku i ujni, i mm naravno. A vrhunac njihovog petljanja je bio kada me je mama sa vrata vratila nazad u sobu da se PRESVUCEM, jer "pobogu dete neces valjda tako obucena (u trenerci) da ides?"

Presvucena da zadovoljim mamu, otisla ja u goste - i jos sa vrata sam ostala bez teksta, sto mi se nikada u zivotu, ni pre ni posle, nije desilo . Ljubav na prvi pogled, ja od tada u nju verujem. Uglavnom, ja sam bila kao neka polu-retardirana devojka i to ne samo to vece, vec citavih nedelju-dve dana, uopste nisam mogla normalnu recenicu da izustim, samo sam se smeskala i klimala glavom i molila Boga da on ima o cemu da prica, jer su meni sve teme i reci potpuno isparile iz glave - a on elokventan do bola, duhovit, sa osmehom od kog kolena klecaju (i to sam sa njim potvrdila, kolena zaista mogu da klecaju).

To vece smo se dogovorili da ponovo za koji dan zajedno izadjemo na zurku nekog njegovog poznanika (znaci nije bas da nije imao nekog drugog da mu pokaze sta i kako, hehe), ovog puta bez pratnje , medjutim, nije bilo sudjeno, ja se razbolela (od svih dana, bas tada). Kasnije, dosta kasnije, mi je taj njegov drug pricao kako mm uopste nije bilo svejedno i da je celo vece proveo u kuhinji i pricao o meni - ne znam samo sta, posto sam ja jedva pet recenica izgovorila u toku naseg prvog susreta, hehehe.

Elem, opet sam oduzila iako, verujte mi na rec, ovo je kratka verzija . Proslo je citavih nedelju dana do naseg ponovnog susreta, tada me je prvi put uzeo za ruku i tako smo se setali, izjavio je da ce biti samo moj dokle god je sa mnom i da ocekuje to isto i od mene - sto je meni bilo veoma simpaticno, cak se i sada kezim dok ovo kuckam kad se setim - ukrao je neku veoma glupu snalu iz prodavnice u kojoj smo kupili cigare samo zato sto sam je ja gledala :rolleyes: i posle mi je, onako mangupski, poklonio :rolleyes: ... I nas prvi poljubac, taj isti dan ... Dva meseca kasnije me je zaprosio, a tacno tri meseca od dana naseg prvog poljupca smo se vencali.

Eto, to je to, kako smo se mi upoznali :D.

:rolleyes: Ovo smatram samo jednim divnim pocetkom tvoje price... A obecala si mi mnogo vise :rolleyes: Kako to da ste uopste pomislili tako mladi da se uzmete? Gde ste ziveli, sami? Od cega? Kako ste zavrsavali studije? Mene sve to fascinira, sve bih te u detalj ispitala :D I sjajno mi je sto su sve to vasi isprovodadzisali, hhahahaha!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sudbina je čudo :)

A kako su tvoji reagovali na toliku razliku u godinama?

Ja inače nemam tih predrasuda ;)

Mislim da me je spasila starija sestra koja je jedno vreme bila u vezi sa deckom (covekom) koji je 23 godine bio stariji od nje. Mm su upoznali jos kada sam se ja druzila sa njim i totalno im se svideo, kada sam im saopstila da sam ludo zaljubljena u njega i da planiram da zivim sa njim, a on je stariji od mene 16 godina bilo je ono "dobro ,bar nije 23 :P ). Tata se jako kratko kolebao, ali onda se i njemu totalno svideo tako da sa sam dobro prosla u odnosu na to sta sam ocekivala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe, pa gde o tome da ti pisem, na pp? Ovo je tema za upoznavanje, ne bih da budem OT :P:rolleyes: Mislim mogu ja sturo da ti odgovorim, al' to nije zanimljivo :rolleyes:. Od dana kada smo se smuvali nismo se razdvajali nijedan jedini dan, bezala sam sa casova kada je pocela skola samo da budem sa njim sto duze, cudo je uopste da sam srednju skolu zavrsila, hehehe. On nije hteo da se vrati na faks koji je pohadjao prethodne godine, nego se prebacio na faks koji sam ja planirala da upisem (i na kraju upisala). Logicno je bilo da se uzmemo, inace nas i nasu ljubav niko ne bi shvatio ozbiljno, cak ni ovi sto su je isprovodadzisali, hehehe. Moj otac nije bas bio odusevljen, ali posto i moji roditelji imaju veoma slicnu pricu (moja mama je imala 19 godina kada su se upoznali i da bi se vencali uz dozvolu roditelja oni su napravili mene), i posto nije zeleo da moram da pravim jedan mali kmecavi razlog samo da bi oni pristali, pristao je, za divno cudo, bez otpora :D. Ziveli smo dva meseca sa mojima, pa posle toga sami, oboje smo radili neke prilicno glupave poslove, pili mnogo kafe i jeli uglavnom samo piletinu, ali smo preziveli. Studirali smo o trosku drzave, odnosno, od dugova koje nam je drzava dala - sada ih vracamo, sa kamatom <_<. To je otprilike to, stura verzija.

:wub: :wub: Ovakve se ljubavi zaista dešavaju samo jednom u životu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvini Nadja, ja potpuno zaboravila nas razgovor na spec. pitanjima ... rekla sutra cu, kad ono ... Omela me negativna energija.

Kako sam upoznala mm? Hehehe, nas su namestili - i to ni manje ni vise nego moji roditelji i njegovi ujak i ujna. Moj otac je davne 1999 radio u istoj firmi kao i njegova tetka. Mm je te godine zavrsio prvu godinu faksa i dosao da provede raspust kod ujaka, a ja sam to leto lencarila, prvi put u zivotu izlazila sa drustvom do 5 ujutru (sto je mog tatu odusevilo ) i spremala se za poslednju godinu srednje.

Uglavnom, da malo skratim jer bi ovo mogla da bude dugacka prica :rolleyes:, ujna od mm predlozi mom ocu da se nas dvoje upoznamo, kao manje-vise istih smo godina, on ne zna grad, gde se izlazi (sto sam ja, jel' da, proucila), itd. Mozete da zamislite kako sam ja bila odusevljena tim predlogom ... Nisam uopste htela ni da cujem, pogotovo ne jer su ga moji pre mene upoznali i davili me sa time kako je to "jedan veoma divan i pametan decko, visok, crn, sportista ...". Ja zamislila drvosecu, i to ne bilo kakvog drvosecu, vec nekog mutavog koji se DOPADA mojim roditeljima. Bljak. Ipak, htela ne htela, naterali su me da idem sa njima u posetu ujaku i ujni, i mm naravno. A vrhunac njihovog petljanja je bio kada me je mama sa vrata vratila nazad u sobu da se PRESVUCEM, jer "pobogu dete neces valjda tako obucena (u trenerci) da ides?"

Presvucena da zadovoljim mamu, otisla ja u goste - i jos sa vrata sam ostala bez teksta, sto mi se nikada u zivotu, ni pre ni posle, nije desilo . Ljubav na prvi pogled, ja od tada u nju verujem. Uglavnom, ja sam bila kao neka polu-retardirana devojka i to ne samo to vece, vec citavih nedelju-dve dana, uopste nisam mogla normalnu recenicu da izustim, samo sam se smeskala i klimala glavom i molila Boga da on ima o cemu da prica, jer su meni sve teme i reci potpuno isparile iz glave - a on elokventan do bola, duhovit, sa osmehom od kog kolena klecaju (i to sam sa njim potvrdila, kolena zaista mogu da klecaju).

To vece smo se dogovorili da ponovo za koji dan zajedno izadjemo na zurku nekog njegovog poznanika (znaci nije bas da nije imao nekog drugog da mu pokaze sta i kako, hehe), ovog puta bez pratnje :P, medjutim, nije bilo sudjeno, ja se razbolela (od svih dana, bas tada). Kasnije, dosta kasnije, mi je taj njegov drug pricao kako mm uopste nije bilo svejedno i da je celo vece proveo u kuhinji i pricao o meni - ne znam samo sta, posto sam ja jedva pet recenica izgovorila u toku naseg prvog susreta, hehehe.

Elem, opet sam oduzila iako, verujte mi na rec, ovo je kratka verzija :P. Proslo je citavih nedelju dana do naseg ponovnog susreta, tada me je prvi put uzeo za ruku i tako smo se setali, izjavio je da ce biti samo moj dokle god je sa mnom i da ocekuje to isto i od mene - sto je meni bilo veoma simpaticno, cak se i sada kezim dok ovo kuckam kad se setim - ukrao je neku veoma glupu snalu iz prodavnice u kojoj smo kupili cigare samo zato sto sam je ja gledala :rolleyes: i posle mi je, onako mangupski, poklonio :rolleyes: ... I nas prvi poljubac, taj isti dan ... Dva meseca kasnije me je zaprosio, a tacno tri meseca od dana naseg prvog poljupca smo se vencali.

Eto, to je to, kako smo se mi upoznali .

Hehehe, pa gde o tome da ti pisem, na pp? Ovo je tema za upoznavanje, ne bih da budem OT Mislim mogu ja sturo da ti odgovorim, al' to nije zanimljivo . Od dana kada smo se smuvali nismo se razdvajali nijedan jedini dan, bezala sam sa casova kada je pocela skola samo da budem sa njim sto duze, cudo je uopste da sam srednju skolu zavrsila, hehehe. On nije hteo da se vrati na faks koji je pohadjao prethodne godine, nego se prebacio na faks koji sam ja planirala da upisem (i na kraju upisala). Logicno je bilo da se uzmemo, inace nas i nasu ljubav niko ne bi shvatio ozbiljno, cak ni ovi sto su je isprovodadzisali, hehehe. Moj otac nije bas bio odusevljen, ali posto i moji roditelji imaju veoma slicnu pricu (moja mama je imala 19 godina kada su se upoznali i da bi se vencali uz dozvolu roditelja oni su napravili mene), i posto nije zeleo da moram da pravim jedan mali kmecavi razlog samo da bi oni pristali, pristao je, za divno cudo, bez otpora . Ziveli smo dva meseca sa mojima, pa posle toga sami, oboje smo radili neke prilicno glupave poslove, pili mnogo kafe i jeli uglavnom samo piletinu, ali smo preziveli. Studirali smo o trosku drzave, odnosno, od dugova koje nam je drzava dala - sada ih vracamo, sa kamatom . To je otprilike to, stura verzija.

Jaaaoj, kako je ovo divna prica! Ja sam se skroz raznezila kad sam procitala, i da znas da kad sam sve procitala bila sam u fazonu - a sta dalje? jos jos jos!!!

Kako ste se snalazili da zivite sami i studirate, ti si ipak bila mlada... mislim, sve ove klasicne kucne poslove, plus posao, plus faks... svaka cast! :)))

Hocemo jos! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Boze kakve divne price, sva sam se raznezila!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sve:

Kako ste upoznale svoje muževe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sve:

Kako ste upoznale svoje muževe?

Često sam svraćala u jedan arapski klub gde je on radio.Ni na kraj pameti mi nije bilo da ćemo se uzeti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sve:

Kako ste upoznale svoje muževe?

Svog muza znam ceo zivot.Jedne letnje noci riba posla u grad :lol: ,a komsija stao da je poveze :lol: ,i postadoh ja najsrecnija zena na svetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sve:

Kako ste upoznale svoje muževe?

Imamo i temu o tome... U studentskoj menzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sve:

Kako ste upoznale svoje muževe?

Net je čudo....na nekom sajtu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sve:

Kako ste upoznale svoje muževe?

Mi smo se '99-te,ja sam krenula u srednju skolu,a on je bio cetvrta srednje i u vezi sa mojom drugaricom. ;) Uzasno me je nervirao,pravio se mnogo pametan,glumio nekog frajera. I kad su oni raskinuli,odahnula sam jer nisam vise morala da gledam tog smora. Sretali smo povremno u gradu tokom kasnijih godina. 2009.godine dobijam novi posao,odlazim na razgovor sa direktorkom i prva osoba na koju nailazim u toj skoli je ON! Mnogo se promenio,sazreo je i prestao da gnjavi. :lol: Osetila sam nesto prilikom tog susreta,ali taman posla da priznam. Znacilo mi je sto imam nekog "poznatog" u novoj sredini i gledala sam ga kao prijatelja.Medjutim,on je imao nesto drugo na umu i posle mesec dana sam popustila,smuvali smo se i posle 6 meseci verili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Net je čudo....na nekom sajtu :D

Ahahahahahah i ja se preko neta upoznala sa muzem, takodje preko nekog sajta...t4301.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sve:

Kako ste upoznale svoje muževe?

jeseni '98 izasla sa drustvom, sa jednim od njih trebala da se smuvam to vece, ali mm bio hmmmm, i eto nas jos uvek zajedno, a taj drugi je njegov najbolji drug i prvi komsija :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svog muza znam ceo zivot.Jedne letnje noci riba posla u grad :lol: ,a komsija stao da je poveze :lol: ,i postadoh ja najsrecnija zena na svetu.

Meni je ova prica najjaca :lol:

A maybe.. romanticno i predivno :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je ova prica najjaca :lol:

A maybe.. romanticno i predivno :wub:

Potpis, potpis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se '99-te,ja sam krenula u srednju skolu,a on je bio cetvrta srednje i u vezi sa mojom drugaricom. ;) Uzasno me je nervirao,pravio se mnogo pametan,glumio nekog frajera. I kad su oni raskinuli,odahnula sam jer nisam vise morala da gledam tog smora. Sretali smo povremno u gradu tokom kasnijih godina. 2009.godine dobijam novi posao,odlazim na razgovor sa direktorkom i prva osoba na koju nailazim u toj skoli je ON! Mnogo se promenio,sazreo je i prestao da gnjavi. :lol: Osetila sam nesto prilikom tog susreta,ali taman posla da priznam. Znacilo mi je sto imam nekog "poznatog" u novoj sredini i gledala sam ga kao prijatelja.Medjutim,on je imao nesto drugo na umu i posle mesec dana sam popustila,smuvali smo se i posle 6 meseci verili.

Sta radi tm?

Bas ste me osvezile ovim pricama.

I, ko je krio ovu temu do sada? Gde i zasto? :ph34r::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta radi tm?

Bas ste me osvezile ovim pricama.

I, ko je krio ovu temu do sada? Gde i zasto? :ph34r::lol:

Predaje moje "omiljene" predmete iz osnovne-fiziku i hemiju! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hajde i ja malo da vas nasmejem i ugusim.

Pre 2 god raskinem dugu vezu i udjem u jako turbulentan period u svom zivotu.Posao po ceo dan, izlasci, problemi u porodici..... Pucanje po savovima na sve strane, ogroman pritisak itd...

Taman kad se sve malo smirilo, jelte ja kao detence uzmem da igram igricu malo da opustim mozak, ali kako je dugo nisam igrao ne znam sta da radim.

I vidim tu nekog lika sa "nasim" nickom pa rekoh da priupitam ahahahah.

Kad stize odgovor, nemam ni ja pojma, rekao mi brat da mu pomognem.

malo po malo uletimo mi u pricu, cujemo se preko skype i ne odemo na posao taj dan oboje ahahahha,pricali negde do 5 popodne, pa se culi jos par puta, i oko 8 uvece se konacno vidimo. meni odmah kliknulo u glavi, medjutim smekeru prokuva auto ispred meka, i ja onako kao da me neko popiskio idem pesaka u Mcdrive i uzimam klopu, donosim njoj i trcim po vodu da sipam u auto, a ja nju mukicu tako parkirao da je sve vreme prska voda iz prskalice ahahahaha.

Ostalo je istorija,osvojim je je nekako ipak, mada jos ne zaboravlja ono prskanje i sad cekamo bepca kojeg ne mogu da docekam.

U celoj prici ima necega iz razloga sto sam ja vrlo proracunat tip, koji ne srlja, dok sam ovde sam sebe iznenadio i nisam pogresio.

Uglavnom sad sam najsrecniji sa mojom trudnjacom i nista ne bih menjao u celoj ovoj nasoj prici :).

Nice i Star volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hajde i ja malo da vas nasmejem i ugusim.

Pre 2 god raskinem dugu vezu i udjem u jako turbulentan period u svom zivotu.Posao po ceo dan, izlasci, problemi u porodici..... Pucanje po savovima na sve strane, ogroman pritisak itd...

Taman kad se sve malo smirilo, jelte ja kao detence uzmem da igram igricu malo da opustim mozak, ali kako je dugo nisam igrao ne znam sta da radim.

I vidim tu nekog lika sa "nasim" nickom pa rekoh da priupitam ahahahah.

Kad stize odgovor, nemam ni ja pojma, rekao mi brat da mu pomognem.

malo po malo uletimo mi u pricu, cujemo se preko skype i ne odemo na posao taj dan oboje ahahahha,pricali negde do 5 popodne, pa se culi jos par puta, i oko 8 uvece se konacno vidimo. meni odmah kliknulo u glavi, medjutim smekeru prokuva auto ispred meka, i ja onako kao da me neko popiskio idem pesaka u Mcdrive i uzimam klopu, donosim njoj i trcim po vodu da sipam u auto, a ja nju mukicu tako parkirao da je sve vreme prska voda iz prskalice ahahahaha.

Ostalo je istorija,osvojim je je nekako ipak, mada jos ne zaboravlja ono prskanje i sad cekamo bepca kojeg ne mogu da docekam.

U celoj prici ima necega iz razloga sto sam ja vrlo proracunat tip, koji ne srlja, dok sam ovde sam sebe iznenadio i nisam pogresio.

Uglavnom sad sam najsrecniji sa mojom trudnjacom i nista ne bih menjao u celoj ovoj nasoj prici :).

Vidiš kako kad klikne - čovek se promeni za čas ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znate onu frku sa anonimusima? I sta se sve tu desavalo? Valjda ste nesto zakacili... E nas dvoje smo iz te price. xD (Ne smem da pricam nista vise, da nas ne isporuce u cuzu xD )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hajde i ja malo da vas nasmejem i ugusim.

Pre 2 god raskinem dugu vezu i udjem u jako turbulentan period u svom zivotu.Posao po ceo dan, izlasci, problemi u porodici..... Pucanje po savovima na sve strane, ogroman pritisak itd...

Taman kad se sve malo smirilo, jelte ja kao detence uzmem da igram igricu malo da opustim mozak, ali kako je dugo nisam igrao ne znam sta da radim.

I vidim tu nekog lika sa "nasim" nickom pa rekoh da priupitam ahahahah.

Kad stize odgovor, nemam ni ja pojma, rekao mi brat da mu pomognem.

malo po malo uletimo mi u pricu, cujemo se preko skype i ne odemo na posao taj dan oboje ahahahha,pricali negde do 5 popodne, pa se culi jos par puta, i oko 8 uvece se konacno vidimo. meni odmah kliknulo u glavi, medjutim smekeru prokuva auto ispred meka, i ja onako kao da me neko popiskio idem pesaka u Mcdrive i uzimam klopu, donosim njoj i trcim po vodu da sipam u auto, a ja nju mukicu tako parkirao da je sve vreme prska voda iz prskalice ahahahaha.

Ostalo je istorija,osvojim je je nekako ipak, mada jos ne zaboravlja ono prskanje i sad cekamo bepca kojeg ne mogu da docekam.

U celoj prici ima necega iz razloga sto sam ja vrlo proracunat tip, koji ne srlja, dok sam ovde sam sebe iznenadio i nisam pogresio.

Uglavnom sad sam najsrecniji sa mojom trudnjacom i nista ne bih menjao u celoj ovoj nasoj prici :).

Idi bre, rasplaka me... A više ne mogu da se vadim na hormone... :P

Tranquilo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pri put kad smo se videli moj sadasnji muz za malo da me udari kolima...:D posle toga smo se dopisivali dugo..upoznali se.. nismo bas imali neko zanimljivo iskustvo sa tim upoznavanjem.. :))) ali ipak sam znala kad sam ga videla da je on onaj pravi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja cu u stilu Zorice Brunclik samo reci :

"Branili su da ga vidjam, branili su redom svi, branili su al' uzalud MI SMO POBEDILI :wub::rolleyes::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zivela sam i radila u NS od pocetka 2009 do polovine prosle godine. Ja tako rinatala danonocno u firmi i nisam spavala uopste 3 dana i 2 noci. I cekam ja tog 29.07.2010. da iscuri radno vreme i da odem kuci da se konacno naspavam. Kad, gle cuda, zvoni mi mobilni...zove drugar iz BG i kaze da je u NS, sa svojim drugom, pa bi voleo da se vidimo i da se javim kad zavrsim sa poslom. Zavrsimo mi razgovor i ja krenem da se nerviram, gde bas sada, zar nisu mogli neki drugi dan, ali kontam, OK, popice kafu, klopamo nesto i oni put pod noge, a ja u carstvo snova.

Stignem ja kuci, dovedem se malo u red (vise i ne licim na sebe, izoblicila se od nespavanja), pa nazovem druga i kazem da sam u stanu i da dodju. Nakon 5 min, zvoni neko, ja otvaram, a na vratima moj Ivan sa Milkom sa celim lesnicima (ne valja ici prvi put nekom u kucu praznih ruku), a iza njega se smeje nas drug. I tako smo se mi upoznavali celu noc i ja opet nisam spavala, ali nije mi zao.

Posle se ispostavilo da smo isli u istu osnovnu, samo suprotna smena. A tog naseg zajednickog druga ja poznajem ceo zivot, a Ivan je isao sa njim u razred. I Ivan je radio u jednoj prodavnici na BB, gde sam ja stalno isla. JEDNOSTAVNO SMO SE MIMOILAZILI DOK NIJE DOSLO NASE VREME :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

blesava i Ivana84 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.