Kako smo se upoznali..

odgovora

Objavljeno

Zivela sam i radila u NS od pocetka 2009 do polovine prosle godine. Ja tako rinatala danonocno u firmi i nisam spavala uopste 3 dana i 2 noci. I cekam ja tog 29.07.2010. da iscuri radno vreme i da odem kuci da se konacno naspavam. Kad, gle cuda, zvoni mi mobilni...zove drugar iz BG i kaze da je u NS, sa svojim drugom, pa bi voleo da se vidimo i da se javim kad zavrsim sa poslom. Zavrsimo mi razgovor i ja krenem da se nerviram, gde bas sada, zar nisu mogli neki drugi dan, ali kontam, OK, popice kafu, klopamo nesto i oni put pod noge, a ja u carstvo snova.

Stignem ja kuci, dovedem se malo u red (vise i ne licim na sebe, izoblicila se od nespavanja), pa nazovem druga i kazem da sam u stanu i da dodju. Nakon 5 min, zvoni neko, ja otvaram, a na vratima moj Ivan sa Milkom sa celim lesnicima (ne valja ici prvi put nekom u kucu praznih ruku), a iza njega se smeje nas drug. I tako smo se mi upoznavali celu noc i ja opet nisam spavala, ali nije mi zao.

Posle se ispostavilo da smo isli u istu osnovnu, samo suprotna smena. A tog naseg zajednickog druga ja poznajem ceo zivot, a Ivan je isao sa njim u razred. I Ivan je radio u jednoj prodavnici na BB, gde sam ja stalno isla. JEDNOSTAVNO SMO SE MIMOILAZILI DOK NIJE DOSLO NASE VREME

:wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zivela sam i radila u NS od pocetka 2009 do polovine prosle godine. Ja tako rinatala danonocno u firmi i nisam spavala uopste 3 dana i 2 noci. I cekam ja tog 29.07.2010. da iscuri radno vreme i da odem kuci da se konacno naspavam. Kad, gle cuda, zvoni mi mobilni...zove drugar iz BG i kaze da je u NS, sa svojim drugom, pa bi voleo da se vidimo i da se javim kad zavrsim sa poslom. Zavrsimo mi razgovor i ja krenem da se nerviram, gde bas sada, zar nisu mogli neki drugi dan, ali kontam, OK, popice kafu, klopamo nesto i oni put pod noge, a ja u carstvo snova.

Stignem ja kuci, dovedem se malo u red (vise i ne licim na sebe, izoblicila se od nespavanja), pa nazovem druga i kazem da sam u stanu i da dodju. Nakon 5 min, zvoni neko, ja otvaram, a na vratima moj Ivan sa Milkom sa celim lesnicima (ne valja ici prvi put nekom u kucu praznih ruku), a iza njega se smeje nas drug. I tako smo se mi upoznavali celu noc i ja opet nisam spavala, ali nije mi zao.

Posle se ispostavilo da smo isli u istu osnovnu, samo suprotna smena. A tog naseg zajednickog druga ja poznajem ceo zivot, a Ivan je isao sa njim u razred. I Ivan je radio u jednoj prodavnici na BB, gde sam ja stalno isla. JEDNOSTAVNO SMO SE MIMOILAZILI DOK NIJE DOSLO NASE VREME :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Sudbina je čudo....samo je trebalo sačekati vreme koje je zapisano!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zivela sam i radila u NS od pocetka 2009 do polovine prosle godine. Ja tako rinatala danonocno u firmi i nisam spavala uopste 3 dana i 2 noci. I cekam ja tog 29.07.2010. da iscuri radno vreme i da odem kuci da se konacno naspavam. Kad, gle cuda, zvoni mi mobilni...zove drugar iz BG i kaze da je u NS, sa svojim drugom, pa bi voleo da se vidimo i da se javim kad zavrsim sa poslom. Zavrsimo mi razgovor i ja krenem da se nerviram, gde bas sada, zar nisu mogli neki drugi dan, ali kontam, OK, popice kafu, klopamo nesto i oni put pod noge, a ja u carstvo snova.

Stignem ja kuci, dovedem se malo u red (vise i ne licim na sebe, izoblicila se od nespavanja), pa nazovem druga i kazem da sam u stanu i da dodju. Nakon 5 min, zvoni neko, ja otvaram, a na vratima moj Ivan sa Milkom sa celim lesnicima (ne valja ici prvi put nekom u kucu praznih ruku), a iza njega se smeje nas drug. I tako smo se mi upoznavali celu noc i ja opet nisam spavala, ali nije mi zao.

Posle se ispostavilo da smo isli u istu osnovnu, samo suprotna smena. A tog naseg zajednickog druga ja poznajem ceo zivot, a Ivan je isao sa njim u razred. I Ivan je radio u jednoj prodavnici na BB, gde sam ja stalno isla. JEDNOSTAVNO SMO SE MIMOILAZILI DOK NIJE DOSLO NASE VREME :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Divna pricaaaa :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divna pricaaaa :wub:

Pomagaču :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam svog dragog muzica upoznala preko fb na bilijaru 5 septembra u 8 ujtru odvela sam klinca u skolu (samohrana majka sam bila) vratila se skuvala kafu i sela za komp usla na fb na bilijar i cekala ``zrtvu`` da odigram koju partiju uz kafu on je prihvatio i krenulo je dopisivanje na bilijaru pita me za god i odakle sam a ja po prvi put kazem istinu (ima ih svakojakih pa sam malo lagala :P ) sta mi bi da mu kazem istinu neznam jednostavno sam rekla i jos mu kazem da sam samohrana majka decaka od 7 god e super i ja sam razveden imam dva sina kao stvoreni jedno za drugo tu sam se slatko nasmejala iskreno pogledala mu profil na fb i svideo mi se lajkovala mu neke slike i on mi kaze da kad sam vec lajkovala da mu posaljem zahtev za prijateljstvo iskereno malo sam se neckala :huh: ali poslala dopisivali se da bi oo 12 sati razmenili brojeve telefona i culi se uvece malo je popio ali smo irekli jedno drugom volim te i pustali pesme i to je krenulo prvi put ``uzivo`` smo se videli sredinom oktobra dosao je kod mene i prenocio drugi put smo se videli 4 novembra a treci put sam dosla kod njega na slavu ostala nedelju dana da bih se vratila kuci posle 3 dana spakovala stvari i preselila se kod njega evo sad ce 2 godina naseg braka i jednostavno ne mozemo da funkcionisemo jedno bez drugoga :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.