Kako smo se upoznali..

odgovora

Objavljeno

Mi smo se upoznali na poslu, tacnije upoznala sam ga par meseci pre nego sto sam pocela da radim u toj firmi. I odmah me je zvao na kafu i odmah je ''popio'' korpu :D

E, kad sam se i ja zaposlila, cini mi se istog dana sam samo cekala da on naidje, da ga vidim, a sav razgovor se svodio na kulturno pozdravljanje pri susretu.

I tako dva meseca, ali vidim ja da on sve vise posla ima na mom spratu :rolleyes:

I onda ode na godisnji odmor tri nedelje.... Za malo me kap nije udarila kad sam to cula!

Ali, kad sudbina hoce... kolega me pozove na kafu za vreme pauze, ja odem u kafic, kad oni zajedno sede u basti! Jupiiii!

I tako, slucajno ili ne, isao je u mom pravcu, ispratio me nazad do posla, dao mi broj telefona... Drugi poziv za kafu sam odmah prihvatila, treci takodje, i KONACNO me pozove u grad da izadjemo kao sav normalan svet!

I tada - nista! Ja vec :wub: a on bi se druzio :blink:

Ali, malo po malo, lepo sam ga dovela u red, i tako vec skoro cetiri godinice, a skoro tri zivimo zajedno

I punoooo seeee vooooooliiiimmmooooo

:):):):) ..bas sam se nasmejala na ono,,a on bi se druzio`` :lol:

slatko skroz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovako... Resila sam da odem ne kaficu sa drugaricom sa kom nikad do tad nisam izlazila. Dodjemo mi u "Mojo club". Udjemo mi unutra i dobijemo od gazde kafe u belim soljama, (da bi smo gatale (srednja skola)) i plus dobijemo najmuzicare, Red Hot Chilli Peppers koncert. Sutra vece, hocu ja opet sa njom, kad mi tamo, neki novi lik... Sednemo mi, i narucimo 4 gorke i 2 slatke u belim soljama i Peppers-e. Posle pola sata (a guzve ni na kilometar) mi dobijemo 4 slatke i 2 gorke u crnim soljama a za Peppers-e je samo rekao "sad ce"... Naravno, nije ih bilo. Meni je zapala slatka kafa... To je zadnji put da sam popila slatku kafu! Sad i zrno oseti koliko mi se smucila!!! Odemo mi. Sledece vece, ja prva idem, otvaram vrata, vidim njega, ja da se vratim, drugarica me gurnu i ja iskulirah... I tu poce prica, "Cao ja sam Veljko, sta cete da pijete..." i malo je poprsavio utisak. Secam se dobro, ako da je juce bilo... Kad sam kretala odatle on me pitao dali cu doci sutra, bice uzivo svirka, da ce mi sacuvati mesto za saknom... Sta mislite, da li sam otisla?... Pa naravno, obecao mi je da ce biti Peppersi u pauzama kada se sviraci odmaraju. :D Posle 4 dana smo se "smuvali" i ete nas sad, tu smo gde smo... :P To se sve dogodilo izmedju 5 i 11 oktobra 2004, kada smo se skotali...

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

..bas sam se nasmejala na ono,,a on bi se druzio``

slatko skroz

Na pravim mukama sam ja bila... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Preko neta...duga prica..Uglavnom internet je cudo! :) <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ova tema se odnosi samo za brak ili može interesantno upoznavanje ne vezano za brak a prije braka????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pise kako ste se upoznale sa muzem... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da...ja pročitala naslov teme...

OK...onda i dalje čuvam svoju tajnu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i nas,

jedvo vece izasla sam sa bratom, jer mi drugarice nisu bile tu, a meni se bas izlazilo, sredila se i otisla u grad. posle par sati, bratu je bilo dosadno i islo mu se kuci, a meni naravno ne, pogotovo kad se bas lepo sredis i osecas. spazim jednu ne bas blisku drugaricu i pozove me da ostanem sa njom i njenom bracom, sta da radim nisam imala izbora. sedam pored decka i zapocinjemo pricu bez veze, naravno prvo smo se upoznali. posto smo se raspricali kao da se znamo 100 godina izmedju ostalog dodjemo i do toga da smo rodjeni istog dana. naravno, to je na mene ostavilo veliki utisak. neko zivi blizu tebe, a ne znas da ste rodjeni istog dana, samo je on tri godine stariji. i tako je pocelo druzenje, pa izlasci, ista interesovanja, a bio je drugaciji od svih koje sam poznavala. oblascio se onako kako ja volim, opusteno, patike, farmerice i sl.

i od septembra 2000 godine nasa ljubav traje.

kada sam pricala da cu naci decka rekla sam da mora da ima mekano uvo, jer mnogo volim da diram usi, to sam jos radila kao mala mami pre spavanja.

kada smo se upoznali i videla da ima lepo i mekano uvo znala sam da je to to :lol: , a i isto dana smo rodjeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde me nadje radoznalu...jos kad povezem neke tvoje postove sa drugih tema...ajde bre pricaj...ili ipak da cekamo ruskinju da se vrati :) ?

Sta mislis o novoj temi "Jellenine tajne" ili "zanimljiva upoznavanja":D:D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni jednu tajnu nećete bolje sačuvati od one koju svako nagadja. Autor: Dzordz Bernard So

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde me nadje radoznalu...jos kad povezem neke tvoje postove sa drugih tema...ajde bre pricaj...ili ipak da cekamo ruskinju da se vrati :) ?

Sta mislis o novoj temi "Jellenine tajne" ili "zanimljiva upoznavanja":D:D :D

hahahaha...ruskinja ce to vesto iscackati :lol: ajde jelo!!kazi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ništa baš nešto posebno ali evo...

Već sam pomenula da je meni hemija čudna stvar...

U prolazu sam vidjela jednog lika koji mi je odmah uzdrmao vene(znači nikada ga nisam prije vidjela) :huh:

Kopkalo me je par dana koje on???

Znala sam da je povezan sa jednom strankom i odem ja na neki party...znala sam da će biti tamo. Stala sam u blizini toaleta(znala sam da će morati proći u toalet tokom večeri, pretpostavljam sam).

I nakon par sati ide famozan lik...

Žene moje...ja sam njega povukla za moj stol i otvoreno: KO SI TI?

Tako je krenulo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...i ? :) :) :) da samo pretpostavljamo ili... ;) Skini taj osmeh sa lica :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I...eto...mjesec dana nezaboravnog provoda...

Sve što je slatko kratko traje!

Moram mijenjati NICK...nadam se da ovo ne čita niko moj...

Predložite šifre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve što je slatko kratko traje!

Ne bi ni bilo tako slatko da traje duze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jello,definitivno si moj idol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moj :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao al smo razvratnice,a samo nam malo fali da nas neko pogura,bruka :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ništa baš nešto posebno ali evo...

Već sam pomenula da je meni hemija čudna stvar...

U prolazu sam vidjela jednog lika koji mi je odmah uzdrmao vene(znači nikada ga nisam prije vidjela) :huh:

Kopkalo me je par dana koje on???

Znala sam da je povezan sa jednom strankom i odem ja na neki party...znala sam da će biti tamo. Stala sam u blizini toaleta(znala sam da će morati proći u toalet tokom večeri, pretpostavljam sam).

I nakon par sati ide famozan lik...

Žene moje...ja sam njega povukla za moj stol i otvoreno: KO SI TI?

Tako je krenulo...

ti si opasna :D svaka ti cast...da li si kojim slucajem nekli vatreni znak u horoskopu???

prava si zena od akcije! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao al smo razvratnice,a samo nam malo fali da nas neko pogura,bruka :rolleyes:

kao ljubitelj narodnih umotvorina,reci cu samo ,,ispod mire 100 djavola vire`` :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I...eto...mjesec dana nezaboravnog provoda...

Sve što je slatko kratko traje!

Moram mijenjati NICK...nadam se da ovo ne čita niko moj...

Predložite šifre...

hahahahah...ovde smo sve nase...nema ,,ubacenih elemenata`` :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kao ljubitelj narodnih umotvorina,reci cu samo ,,ispod mire 100 djavola vire`` :lol::lol:

ahaaaaaaaa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ova tema se odnosi samo za brak ili može interesantno upoznavanje ne vezano za brak a prije braka????

Žene moje, pa navela sam da je prije braka... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A BIK sam u horoskopu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.