Kako smo se upoznali..

odgovora

Objavljeno

Le le... ja sam mislila da ovo postoji samo u spanskim serijama! :D :D :D

Bas... B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i mene...

Mi smo se upoznali na poslu,radili u istoj firmi na razlicitim mestima ali nekako smo se stalno sretali,nisam posebno obracala paznju na njega jer sam bila u dugoj vezi koja je manje-vise pucala.stalno smo vodili neke bezvezne razgovore posle kojih ja odlutam i duze vreme razmisljam o njemu.Kada sam uhvatila sebe da ja(lenstina) jedva cekam da odem na posao sve mi je bilo jasno :wub: kada je video da delimo ista osecanja poljubio me je U MAGACINU! :lol: vidjali smo se tako krisom,sto je bilo jos sladje,dok ja nisam ostavila bivseg!i eto nas sad srecni ko i tada!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i mene...

Mi smo se upoznali na poslu,radili u istoj firmi na razlicitim mestima ali nekako smo se stalno sretali,nisam posebno obracala paznju na njega jer sam bila u dugoj vezi koja je manje-vise pucala.stalno smo vodili neke bezvezne razgovore posle kojih ja odlutam i duze vreme razmisljam o njemu.Kada sam uhvatila sebe da ja(lenstina) jedva cekam da odem na posao sve mi je bilo jasno :wub: kada je video da delimo ista osecanja poljubio me je U MAGACINU! :lol: vidjali smo se tako krisom,sto je bilo jos sladje,dok ja nisam ostavila bivseg!i eto nas sad srecni ko i tada!

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: :wub: :wub:

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi se nismo ni upoznali, jos uvek se upoznajemo :)

Stvarno, nismo imali zvanicno upoznavanje, dugo smo "prolazili jedno pored drugog", onda sam ja pocela raditi u kladionici, on se poceo kladiti :) i eto... nakon 15 dana sam ja dala otkaz i presla da radim u sadasnjoj firmi, pa u sali kazemo da sam u kladionici pocela raditi samo da bi se sa njim pocela zabavljati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigla i ja da vam ispričam priču hehe..Ovako..bilo je to u vreme kraja moga braka, kada su razmirice postale već svakodnevne, ljubav iščezla načisto...tih dana stvarno sam bila onako..prazna, sa bezizražajnim licem..pošto smo živeli kod mojih, u istom dvorištu, ali različitim kućama, veći deo dana sam provodila kod mojih..znatew onaj osećaj samo da pobegnete bar negde, da zaboravite na sve probleme..moja sestra je već dugo bila aktivni korisnik interneta, tako da sam i ja malo po malo, počela visiti tu..dogovorile smo se da otvorimo profile na fb, čisto eto radi razonode i zabave..ona je otvorila svoj profil, a pošto smo imale istu mejl adresu, a ja u to vreme nisam znala da otvorim drugu, nije mi se dalo da otvorim svoj fb profil..umesto toga, otkucam ja u googlu dopisivanje..izadje mi mnoštvo sajtova, a jedan od njih je bio ljubavni sastanak..iskreno, bila sam zaintrigirana sadržajem sajta..sve mi je bilo novo..počela sam da forumašim, chatujem..u mnoštvu likova bio je moj meda..totalno neprimetan u masi onih koji su eto pričom pokušavali da se nametnu, ma to samo može razumeti neko ko je nekada posetio sajtove toga tipa..i tako moj meda, onako stidljivo, bojažljivo, krene nekako u komunikaciju sa mnom, najpre preko postova na forumu, a kasnije i preko chata..dopala mi se ta njegova povučenost, ozbiljnost, ma to je bilo baš ono neko čudno osećanje..virtuelni svet je jako neobičan..polako, malo po malo, moj meda mi je postao utočište, beg iz surove realnosti svadja, agresije, ma svega..jedva sam čekala ako mi verujete da sednem za komp i kuckam sa njim..trajalo je to...chat, pa msn..čuli smo se i telefonom, po prvi put čuli jedno drugom glas..tada smo razgovarali sat vremena..znate onaj osećaj kao da nekoga znate celi svoj život..postao mi je potreba, moja navika, spas, ma sve..uskoro je došlo i do razvoda..ako verujete u tom momentu, ja sam bila ravnodušna, ravna crta ..uskoro smo se i upoznali, lično..i eto..trajemo već skoro osam meseci, volimo se i čuvamo našu ljubav..meda je prihvatio moga sina, zavoleo ga, a i on njega..sada čekamo jedan božiji dar, plod naše ljubavi, početkom oktobra..Ja stvarno nekada mislim da su čudni putevi gospodnji, da na različite načine ukrštaju puteve ljudi..eto, mi možemo biti zahvalni internetu, što je naše ukrstio sudbine :)

Ko mi bude rekao da internet ne valja , ispricacu mu ovu pricu :) salim se :) divna prica, i zelim ti puno srece!

Ja i mm smo se upoznali, preko moje drugarice, oni su kumovi, a ja se sa njom druzim dosta dugo. I tako, krenuli da izlazimo, i ozbiljno se zaljubili :) Nama je prepreka bila, njegov fakultet, studirao je u drugom gradu, ali eto, ja resila da ce veza na daljinu funkcionisati. I funkcionisala je :) Posle 4 god zabavljanja, vencali smo se, i u braku smo 7 godina. Imamo dva zvrka, Saru i Veljka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i mene...

Mi smo se upoznali na poslu,radili u istoj firmi na razlicitim mestima ali nekako smo se stalno sretali,nisam posebno obracala paznju na njega jer sam bila u dugoj vezi koja je manje-vise pucala.stalno smo vodili neke bezvezne razgovore posle kojih ja odlutam i duze vreme razmisljam o njemu.Kada sam uhvatila sebe da ja(lenstina) jedva cekam da odem na posao sve mi je bilo jasno :wub: kada je video da delimo ista osecanja poljubio me je U MAGACINU! :lol: vidjali smo se tako krisom,sto je bilo jos sladje,dok ja nisam ostavila bivseg!i eto nas sad srecni ko i tada!

Sweet :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko mi bude rekao da internet ne valja , ispricacu mu ovu pricu :) salim se :) divna prica, i zelim ti puno srece!

Ja i mm smo se upoznali, preko moje drugarice, oni su kumovi, a ja se sa njom druzim dosta dugo. I tako, krenuli da izlazimo, i ozbiljno se zaljubili :) Nama je prepreka bila, njegov fakultet, studirao je u drugom gradu, ali eto, ja resila da ce veza na daljinu funkcionisati. I funkcionisala je :) Posle 4 god zabavljanja, vencali smo se, i u braku smo 7 godina. Imamo dva zvrka, Saru i Veljka :)

Internet je čudo :lol:Hvala ti od srca.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naša priča donekle liči na Clarinu... I ja sam se razvodila, živela u košmaru...

... Onda me je jedna drugarica upoznala sa jednim svojim drugarom, za kog sam od ranije preko još nekih naših zajedničkih prijatelja znala da postoji, jer su ga spominjali, ali nisam obraćala pažnju... Ispostavilo se da je on mene i pre toga viđao i raspitivao se o meni, ali mi nije hteo prići jer sam bila udata. Znao je i da imam sina. Kad smo se upoznali, to je bilo više na nekakvoj poslovnoj osnovi, jer su meni za organizaciju nekog događaja trebali volonteri, a on je pristao da učestvuje. Nakon toga smo nastavili da se družimo, bez nekih pretenzija, ali to je kratko trajalo tako, jer su se pretenzije pojavile, hihihi... Odlučili smo da budemo zajedno, a moj razvod je već bio izvestan, i eto nas. Prihvatio je mog sina, mada posle skoro dve godine braka, njih dvojica još uvek uče da žive zajedno... Ima dosta rivalstva od strane obojice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Price su sjajne...zao mi je sto sada nemam vremena da i ja napisem moju...moram do biroa da se prijavim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sve price su divne i posebne... :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigla i ja da vam ispričam priču hehe..Ovako..bilo je to u vreme kraja moga braka, kada su razmirice postale već svakodnevne, ljubav iščezla načisto...tih dana stvarno sam bila onako..prazna, sa bezizražajnim licem..pošto smo živeli kod mojih, u istom dvorištu, ali različitim kućama, veći deo dana sam provodila kod mojih..znatew onaj osećaj samo da pobegnete bar negde, da zaboravite na sve probleme..moja sestra je već dugo bila aktivni korisnik interneta, tako da sam i ja malo po malo, počela visiti tu..dogovorile smo se da otvorimo profile na fb, čisto eto radi razonode i zabave..ona je otvorila svoj profil, a pošto smo imale istu mejl adresu, a ja u to vreme nisam znala da otvorim drugu, nije mi se dalo da otvorim svoj fb profil..umesto toga, otkucam ja u googlu dopisivanje..izadje mi mnoštvo sajtova, a jedan od njih je bio ljubavni sastanak..iskreno, bila sam zaintrigirana sadržajem sajta..sve mi je bilo novo..počela sam da forumašim, chatujem..u mnoštvu likova bio je moj meda..totalno neprimetan u masi onih koji su eto pričom pokušavali da se nametnu, ma to samo može razumeti neko ko je nekada posetio sajtove toga tipa..i tako moj meda, onako stidljivo, bojažljivo, krene nekako u komunikaciju sa mnom, najpre preko postova na forumu, a kasnije i preko chata..dopala mi se ta njegova povučenost, ozbiljnost, ma to je bilo baš ono neko čudno osećanje..virtuelni svet je jako neobičan..polako, malo po malo, moj meda mi je postao utočište, beg iz surove realnosti svadja, agresije, ma svega..jedva sam čekala ako mi verujete da sednem za komp i kuckam sa njim..trajalo je to...chat, pa msn..čuli smo se i telefonom, po prvi put čuli jedno drugom glas..tada smo razgovarali sat vremena..znate onaj osećaj kao da nekoga znate celi svoj život..postao mi je potreba, moja navika, spas, ma sve..uskoro je došlo i do razvoda..ako verujete u tom momentu, ja sam bila ravnodušna, ravna crta ..uskoro smo se i upoznali, lično..i eto..trajemo već skoro osam meseci, volimo se i čuvamo našu ljubav..meda je prihvatio moga sina, zavoleo ga, a i on njega..sada čekamo jedan božiji dar, plod naše ljubavi, početkom oktobra..Ja stvarno nekada mislim da su čudni putevi gospodnji, da na različite načine ukrštaju puteve ljudi..eto, mi možemo biti zahvalni internetu, što je naše ukrstio sudbine :)

Sve najlepse vam zelim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Price su sjajne...zao mi je sto sada nemam vremena da i ja napisem moju...moram do biroa da se prijavim...

Kad se vratis... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja i mm smo se upoznali na venčanju moje sestre. On je bio drug mog zeta ali se nikada do tada nismo sreli. Verovatno ni tada ne bi bio tu ( bilo je to venčanje za vrlo mali broj ljudi ) da se sestra i zet nisu nekih 2-3 meseca doselili nedaleko od njega, pa su se on i zet tada baš intenzivno počeli da druže. Na venčanju smo se samo gledali ali se ništa nije desilo. Ništa od toga ne bi ni bilo ( on je živeo u Bgd a ja tu samo dolazila na dan - dva kad imam ispit) da moja sestra nije bila pri kraju trudnoće, pa sam nekih mesec dana posle venčanja došla da bih bila uz nju kada se porodi. Tih dana je mm sve češće svraćao kod njih pa smo tako ja i on počeli da izlazimo. I evo, već smo 5 god. zajedno, a 3 u braku i volim ga najviše( duša moja) f025.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Internet je čudo :lol:Hvala ti od srca.. :)

Stvarno jeste.ja nikada nisam verovala da tako nesto moze da opstane,ali eto ti si me razuverila ;) .zelim vam svu srecu! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dosla ja i evo u kratkim crtama moje price...jos kao brucos sam upoznala svog muza ali ni na kraj pameti mi nije bilo da ce on biti taj...u to vreme sam imala momka i niko drugi me nije interesovao a brat mm se zabavljao sa mojom cimerkom i to bila ljubav veeelika...posle 12g moja druga cimerka koja je u medjuvremenu otisla za daleku nam Australiju dodje na odmor i napravi sjajnu zurku za rodjendan na koju pozove ne mm vec njegovog brata, koji se u medju vremenu ozenio ali ne sa mojom drugom cimerkom vec nekom drugom...i tako kad je ve zurka bila pri kraju dodje mm da vozi brata kuci i tu pocne neka prica i prica a onda crno vino i ...hoces da vidis moj auto pita mene mm a ja naravno da necu i izadjemo na terasu i toljubimo se onako pripiti...dam mu br tel i dogovorimo se da se vidimosutra... sutradan ja dobijem i od bolova nisam mogla da hodam a on na utakmici iskrene nogu...htela sam da zovem i da odlozim vidjanje ali nisam a on jedva dosao autom da se vidimoi da ne duzim rodila se ljubav i ljuuubav i deca....i divan je i volim ga i verujem u sudbinu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Vec posle ove recenice suze su mi posle na oci od smeha...sa tobom uvek smeha.Kao ti Ogi poraste napisi autobiografiju smile.gifsmile.gifsmile.gif Dobrovoljno se prijavljujem da je distribuiram po BG-u

Nasa prica nista specijalno,klasika.Slava kod mog druga...mene drustvo pokupilo pravo sa posla,ja mrtva umorna,hocu idem-necu idem.A oni ne bi li me ubedili "ma ajde...i onako cemo tamo biti samo mi.." Kad tamo 3 nova tipa.Ja i mm se smekali celo vece, a jednu jedinu recenicu smo samo progovorili ( neku nebuloznu) i to pred kraj,dok sam se sa njegovim drugom sita ispricala.Moj drug mu dao moj broj,on me zvao da mi cestita N.G.ja ga pozvala da prekosutra dodje na moj rodj.Moja sestra razbila vinjak,trebao neko da kupi novi,a jedino mm bio sa kolima i nije bio pijan,krene on,ja poletim ka njemu da idem i ja...u kolima se smuvali i od tada do danas se nismo razdvajali.

Inace moj drug i mm su isli zajedno u srednju skolu koja je na 5min.od moje kuce.Mm je bio DJ na 18.rodj.moje sestre,ali sam ja tad bila sa drugim deckom,a on me nije ni zapazio(sram ga bilo tongue.gif )

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve priče su jako zanimljive, srceparajuće :wub:

Moj muž i ja smo se upoznali 2005. god. na poslu, tj. ja sam već radila četiri godine u školi kada se on zaposlio u istoj. Nije mi bio interesantan jer sam bila u vezi a on veren :blink: I tako, dani su prolazili a mi smo sve više razgovarali. Jednog dana je rekao jednoj koleginici i meni da ga je verenica ostavila i otišla sa drugim (2006.). Ostala sam bez teksta! U međuvremenu, i ja sam raskinula sa momkom. U šali sam mu rekla da imam drugaricu za njega ako on meni nađe nekog slatkog druga. Ali, onda mi je sinulo, zašto ne bi bio moj :rolleyes: Isto je i on skontao!

Posle par dana, otišla sam sa decom na rekreativnu nastavu sedam dana. Jedva sam čekala da se vratim. Igrom slučaja, u agenciji preko koje smo išli na rekreativnu, radila je žena od njegovog najboljeg druga. I tako se nas dve upoznamo i oduševimo jedna drugu toliko, da su nas oni venčali 2008. god.!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve najlepse vam zelim

Hvala :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno jeste.ja nikada nisam verovala da tako nesto moze da opstane,ali eto ti si me razuverila ;) .zelim vam svu srecu! :rolleyes:

Ma sudbina je čudna stvar..prosto ni meni nekada nije jasan splet svih okolnosti, jedino što znam, što u stvari osećam..kao da je moja slagalica dobila poslednji deo..eto baš tako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sudbina je čudna stvar..prosto ni meni nekada nije jasan splet svih okolnosti, jedino što znam, što u stvari osećam..kao da je moja slagalica dobila poslednji deo..eto baš tako :)

A posle kazu kako internet ne valja. Razdvaja ljude... Nije, brate, tacno.

SPAJA LJUDE!!! :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vec posle ove recenice suze su mi posle na oci od smeha...sa tobom uvek smeha.Kao ti Ogi poraste napisi autobiografiju :):):) Dobrovoljno se prijavljujem da je distribuiram po BG-u

Obavezno! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve su price zanimljive, nikada ne znas sta ce sudbina da ti priredi :)

Clara82 tako se moja drugarica sa sada vec njenim muzem dopisivala godinama!!! Ziveli su u istom gradu i nisu se vidjali, vec nakon 4godine dopisivanja se sreli, zavoleli, zabavljali jos dve godine i eto vec dve i po godine imaju sincica :)) Divno :)

Kod mene je sve prosto i bez zapleta :)

Upoznali smo se u diskoteci, ja imala momka, on devojku.. Druzili se dve godine, pa krenuli da se zabavljamo, onako neobavezno jer sam ja zivela u Moskvi, on u Pancevu i vidjali smo se povremeno.. Nakon jos dve godine zabavljanja i "trckaranja" Moskva-Pancevo smo oboje shvatili da je TO TO i da bi mogli pokusati da zivimo zajedno, tako sam ja napustila Moskvu gde sam zivela ni manje ni vise vec 22godine, posao, roditelje i bracu, drugove, nacin zivota ma sve i otisla kod njega (olaksavajuca okolnost mi je bila sto mi u istom gradu zivi sestra sa bratom i Beograd je blizu gde takodje imam rodbine i drugove). "Ispitni rok" nam je trajao malo manje od godinu dana, zatim smo se uzeli i dobili nasu cerkicu. Trajemo i nadam se da cemo trajati zauvek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MI SMO SE UPOZNALI 2005GODINE,SVIDEO MI SE U GRADU,NISAM NI SLUTILA DA SAM SE JA NJEMU SVIDELA VEC 6 MESECI RANIJE I DA JE JEDVA CEKAO DA ME VIDI PONOVO,DRUGARICA MI JE REKLA DA SE ZOVE MILAN,A JA SAM NJU UBEDJIVALA DA JE MARKO U PITANJU(ONA GA PRI TOM ZNA,A NE JA...),ONDA SAM SE RASPITALA DA LI IMA DEVOJKU/DA MI SE DZABE NE SVIDJA NEKO KO JE ZAUZET,I TAJ NEKO BEZ MOG ZNANJA MU JE DAO BROJ TELEFONA,ZVAO ME JE,IZASLI,ODMAH ZNALI DA CEMO SE UZETI,BILI ZAJEDNO 3GODINE U VEZI,SADA 2 U BRAKU,IMAMO DIVNU DEVOJCICU,NISAM NI SLUTILA DA CU TADA UPOZNATI NEKOGA KO MI TOLIKO ODGOVARA I KO ME TOLIKO VOLI!!!!!!t8616.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam mm upoznala kada sam bila u sedmom razredu. Bila sam sa drugaricom kod njene bake na selu za vikend - u kome sada zivim,dozivotni vikend-.Super smo se provodile i tako smo dolazile skoro svakog vikenda.Poceli smo intezivno da se druzimo,cak bili na moru zajedno - drugarski,ali stvarno.Bili smo najbolji drugovi,sve pricali jedan drugome,poveravali se...Posle par godina smo poceli da se zabavljamo,sasvim slucajno i to zabavljanje je trajalo ni manje ni vise nego 14 godina. Kada sam zatrudnela resili smo,sto bi rekao moj deda,da se registrujemo.Sada imamo nase cedo i planiramo drugo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.