Kako smo se upoznali..

odgovora

Objavljeno

Ovu temu otvaram specijalno zbog NineNs, jer sam radoznala da saznam kako se upoznala sa mužem hehehhe..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovu temu otvaram specijalno zbog NineNs, jer sam radoznala da saznam kako se upoznala sa mužem hehehhe..

Jel ti znaš ono što mi ne znamo... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ti znaš ono što mi ne znamo... :wub:

Ma jok, al želim da saznam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel čekamo NINU ili pišemo svoja iskustvag1603.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel čekamo NINU ili pišemo svoja iskustvag1603.gif

Pišemo naravno i svoja iskustva..ja se šalila sa ninom..pišite kako ste se upoznale/i sa vašim voljenim osobama..ja samo da usisam kuću pa ću vam ispisati svoje iskustvo.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti...

Pa ovako...ukratko...ha,ha,ha

To je bilo u avgustu 2000 god. Jedne letnje veceri...i ja i moj suprug smo voleli jako da izlazimo ali tog 12. 08. 2000 god meni se nije islo u grad a i ni njemu. Mene je nagovorila sestra da izadjem a inace ona nikada nije bila za izlazak u grad a njega su nagovorili drugovi. Sestra i ja smo otisle u jedan klub gde bas i nisam volela da idem i tamo sam ugledala prelepog momka koji je stajao za sankom i gledao me, da...to je bio on. Malo smo se gledali i posle izvesnog vremena, on mi je prisao i tu smo se upoznali. Pricali smo cele veceri kao da se znamo 100 god. Bilo mi je jako cudno sto nije pokusao da me poljubi, kako to obicno oni umeju, na rastanku sam mu dala br telefona i to mi je bio prvi put da strancu dam broj od kuce. Nazvao je sutradan i poceli smo da se vidjamo...i to svaki dan a poljubio me je 3 dan. Negde 5 dana zabavljanja smo napisali spisak imena za nasu decu... i tu mi je rekao prvi put da me voli, naravno nisam mu poverovala. Prvi put sam prespavala kod njega 3. 09.2000 I tako smo polako poceli da zivimo zajedno. E sad ono sto je cudno s'obzirom da nas niko nije upozna, vec eto slucajnost...moj krsteni kum i njegov naj drug su bili zajedno u vojsci ( njih dvoica su nas vencali ), Najprijatelji njegovih roditelja su moji stric i strina, za koju sam cula ali je nisam poznavala. Najdrugarica njegove rodjene strine je moja ujna. i td.

Na praksu u toku srednje skole sam isla u firmu koja je par metara od njegove kuce.

1997 smo u istom kaficu gledali kosarkasku utakmicu i sedeli blizu jednog drugog, ali sam ja tada bila sa tadasnjim momkom koji je jako nervirao mog sadanjeg muza...

Njegovi deda i baba su se druzili sa mojim dedaujakom kao mladi i tako ..Jako nam je familija povezana a zivimo u velikom gradu Novom Sadu i slucajno smo se upoznali...eto..

blesava voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovu temu otvaram specijalno zbog NineNs, jer sam radoznala da saznam kako se upoznala sa mužem hehehhe..

i ja,i ja,i jaaaaaaa

pricaj NinaNS! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ostala sam bez komentara,DIVNO! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene klasika...

Pošto sam uvijek voljela flertovati, tako sam i zapazila mladića koji je neprestano gledao u mom pravcu(a duša moja uvijek je bio stidljiv i povučen)...Skontala sam da on meni neće prići, ali da postoji neka hemija(JA INAČE TO UVIJEK OSJETIM)...

I tako, u diskoteci, skontala sam da moj bivši priča sa njim, pa sam ga zamolila da me upozna sa drugom kad ovaj već nema snage...

To je bilo davne 99-te...Izašli nakon par dana, kupio mi buket rozih gerbera(to mi je bio prvi buket u životu)...U vezi smo bili do 2007 kada smo se uzeli...

Veza kao veza...usponi i padovi...da sam sada u tim godinama nikada ne bih htjela dugu vezu...

blesava voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmm..Nasa prica je malo ,tj.malo vise komplikovana... Inace mi se znamo jos od kad sam ja imala oko 10godina,a nisam ni slutila da cemo biti zajedno.Moja majka i njegov otac su poceli da zive zajedno ,vencali se i dobili dvoje dece,kad je on dolazio iz Svajcarske mi smo se super druzili,i sve je bilo super ,ja sam bila jos dete..Ali jedno leto,pravili smo krstenje da kazem nasoj braci,posto se malo njega malo moja braca(mnogo je komplikovano,nadam se da neko razume),i ja sam bila u selo gde smo pravili i nôn je kanije dosao i tu nesto smo pricali,zezali se ,meni je u pocetku bio samo kao drug,a ja mlada i luda imali momke koliko hoces,,..NikAD NISAm ni pomisljala da cemo samo nekoliko meseci kasnije biti zajedo,i on mi biti prvi...Ali evo sad 6godina kasnije mi imamo 2dece,zivimo zajedno u Swiss,imali smo uspone i padove i to dosta,i dosta bili razdovjeni,bili pred razvodom,ma svasta,ali LjUBAV JE NA KRAJU POBEDILA,A svi su bili protiv nase veze,i imali smo mnogo problema,najvise zbog toga sto sam ja maloletna... Ali sve se super zavrsilo...

blesava voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti...

Pa ovako...ukratko...ha,ha,ha

To je bilo u avgustu 2000 god. Jedne letnje veceri...i ja i moj suprug smo voleli jako da izlazimo ali tog 12. 08. 2000 god meni se nije islo u grad a i ni njemu. Mene je nagovorila sestra da izadjem a inace ona nikada nije bila za izlazak u grad a njega su nagovorili drugovi. Sestra i ja smo otisle u jedan klub gde bas i nisam volela da idem i tamo sam ugledala prelepog momka koji je stajao za sankom i gledao me, da...to je bio on. Malo smo se gledali i posle izvesnog vremena, on mi je prisao i tu smo se upoznali. Pricali smo cele veceri kao da se znamo 100 god. Bilo mi je jako cudno sto nije pokusao da me poljubi, kako to obicno oni umeju, na rastanku sam mu dala br telefona i to mi je bio prvi put da strancu dam broj od kuce. Nazvao je sutradan i poceli smo da se vidjamo...i to svaki dan a poljubio me je 3 dan. Negde 5 dana zabavljanja smo napisali spisak imena za nasu decu... i tu mi je rekao prvi put da me voli, naravno nisam mu poverovala. Prvi put sam prespavala kod njega 3. 09.2000 I tako smo polako poceli da zivimo zajedno. E sad ono sto je cudno s'obzirom da nas niko nije upozna, vec eto slucajnost...moj krsteni kum i njegov naj drug su bili zajedno u vojsci ( njih dvoica su nas vencali ), Najprijatelji njegovih roditelja su moji stric i strina, za koju sam cula ali je nisam poznavala. Najdrugarica njegove rodjene strine je moja ujna. i td.

Na praksu u toku srednje skole sam isla u firmu koja je par metara od njegove kuce.

1997 smo u istom kaficu gledali kosarkasku utakmicu i sedeli blizu jednog drugog, ali sam ja tada bila sa tadasnjim momkom koji je jako nervirao mog sadanjeg muza...

Njegovi deda i baba su se druzili sa mojim dedaujakom kao mladi i tako ..Jako nam je familija povezana a zivimo u velikom gradu Novom Sadu i slucajno smo se upoznali...eto..

Ovo se dešava 1:1000000. DIVNO!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmm..Nasa prica je malo ,tj.malo vise komplikovana... Inace mi se znamo jos od kad sam ja imala oko 10godina,a nisam ni slutila da cemo biti zajedno.Moja majka i njegov otac su poceli da zive zajedno ,vencali se i dobili dvoje dece,kad je on dolazio iz Svajcarske mi smo se super druzili,i sve je bilo super ,ja sam bila jos dete..Ali jedno leto,pravili smo krstenje da kazem nasoj braci,posto se malo njega malo moja braca(mnogo je komplikovano,nadam se da neko razume),i ja sam bila u selo gde smo pravili i nôn je kanije dosao i tu nesto smo pricali,zezali se ,meni je u pocetku bio samo kao drug,a ja mlada i luda imali momke koliko hoces,,..NikAD NISAm ni pomisljala da cemo samo nekoliko meseci kasnije biti zajedo,i on mi biti prvi...Ali evo sad 6godina kasnije mi imamo 2dece,zivimo zajedno u Swiss,imali smo uspone i padove i to dosta,i dosta bili razdovjeni,bili pred razvodom,ma svasta,ali LjUBAV JE NA KRAJU POBEDILA,A svi su bili protiv nase veze,i imali smo mnogo problema,najvise zbog toga sto sam ja maloletna... Ali sve se super zavrsilo...

Ovo je zaista zanimljivo. Držim palčeve da ljubav dugo traje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm i ja smo se upoznali na plaži. Od nekoliko hiljada devojaka, zapazio je baš mene. Prišao i počeli neobavezno razgovarati. Nije bio napadan i laskavac, i to mi se kod njega najviše dopadalo. Odmah sam znala da je on onaj pravi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigla i ja da vam ispričam priču hehe..Ovako..bilo je to u vreme kraja moga braka, kada su razmirice postale već svakodnevne, ljubav iščezla načisto...tih dana stvarno sam bila onako..prazna, sa bezizražajnim licem..pošto smo živeli kod mojih, u istom dvorištu, ali različitim kućama, veći deo dana sam provodila kod mojih..znatew onaj osećaj samo da pobegnete bar negde, da zaboravite na sve probleme..moja sestra je već dugo bila aktivni korisnik interneta, tako da sam i ja malo po malo, počela visiti tu..dogovorile smo se da otvorimo profile na fb, čisto eto radi razonode i zabave..ona je otvorila svoj profil, a pošto smo imale istu mejl adresu, a ja u to vreme nisam znala da otvorim drugu, nije mi se dalo da otvorim svoj fb profil..umesto toga, otkucam ja u googlu dopisivanje..izadje mi mnoštvo sajtova, a jedan od njih je bio ljubavni sastanak..iskreno, bila sam zaintrigirana sadržajem sajta..sve mi je bilo novo..počela sam da forumašim, chatujem..u mnoštvu likova bio je moj meda..totalno neprimetan u masi onih koji su eto pričom pokušavali da se nametnu, ma to samo može razumeti neko ko je nekada posetio sajtove toga tipa..i tako moj meda, onako stidljivo, bojažljivo, krene nekako u komunikaciju sa mnom, najpre preko postova na forumu, a kasnije i preko chata..dopala mi se ta njegova povučenost, ozbiljnost, ma to je bilo baš ono neko čudno osećanje..virtuelni svet je jako neobičan..polako, malo po malo, moj meda mi je postao utočište, beg iz surove realnosti svadja, agresije, ma svega..jedva sam čekala ako mi verujete da sednem za komp i kuckam sa njim..trajalo je to...chat, pa msn..čuli smo se i telefonom, po prvi put čuli jedno drugom glas..tada smo razgovarali sat vremena..znate onaj osećaj kao da nekoga znate celi svoj život..postao mi je potreba, moja navika, spas, ma sve..uskoro je došlo i do razvoda..ako verujete u tom momentu, ja sam bila ravnodušna, ravna crta ..uskoro smo se i upoznali, lično..i eto..trajemo već skoro osam meseci, volimo se i čuvamo našu ljubav..meda je prihvatio moga sina, zavoleo ga, a i on njega..sada čekamo jedan božiji dar, plod naše ljubavi, početkom oktobra..Ja stvarno nekada mislim da su čudni putevi gospodnji, da na različite načine ukrštaju puteve ljudi..eto, mi možemo biti zahvalni internetu, što je naše ukrstio sudbine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigla i ja da vam ispričam priču hehe..Ovako..bilo je to u vreme kraja moga braka, kada su razmirice postale već svakodnevne, ljubav iščezla načisto...tih dana stvarno sam bila onako..prazna, sa bezizražajnim licem..pošto smo živeli kod mojih, u istom dvorištu, ali različitim kućama, veći deo dana sam provodila kod mojih..znatew onaj osećaj samo da pobegnete bar negde, da zaboravite na sve probleme..moja sestra je već dugo bila aktivni korisnik interneta, tako da sam i ja malo po malo, počela visiti tu..dogovorile smo se da otvorimo profile na fb, čisto eto radi razonode i zabave..ona je otvorila svoj profil, a pošto smo imale istu mejl adresu, a ja u to vreme nisam znala da otvorim drugu, nije mi se dalo da otvorim svoj fb profil..umesto toga, otkucam ja u googlu dopisivanje..izadje mi mnoštvo sajtova, a jedan od njih je bio ljubavni sastanak..iskreno, bila sam zaintrigirana sadržajem sajta..sve mi je bilo novo..počela sam da forumašim, chatujem..u mnoštvu likova bio je moj meda..totalno neprimetan u masi onih koji su eto pričom pokušavali da se nametnu, ma to samo može razumeti neko ko je nekada posetio sajtove toga tipa..i tako moj meda, onako stidljivo, bojažljivo, krene nekako u komunikaciju sa mnom, najpre preko postova na forumu, a kasnije i preko chata..dopala mi se ta njegova povučenost, ozbiljnost, ma to je bilo baš ono neko čudno osećanje..virtuelni svet je jako neobičan..polako, malo po malo, moj meda mi je postao utočište, beg iz surove realnosti svadja, agresije, ma svega..jedva sam čekala ako mi verujete da sednem za komp i kuckam sa njim..trajalo je to...chat, pa msn..čuli smo se i telefonom, po prvi put čuli jedno drugom glas..tada smo razgovarali sat vremena..znate onaj osećaj kao da nekoga znate celi svoj život..postao mi je potreba, moja navika, spas, ma sve..uskoro je došlo i do razvoda..ako verujete u tom momentu, ja sam bila ravnodušna, ravna crta ..uskoro smo se i upoznali, lično..i eto..trajemo već skoro osam meseci, volimo se i čuvamo našu ljubav..meda je prihvatio moga sina, zavoleo ga, a i on njega..sada čekamo jedan božiji dar, plod naše ljubavi, početkom oktobra..Ja stvarno nekada mislim da su čudni putevi gospodnji, da na različite načine ukrštaju puteve ljudi..eto, mi možemo biti zahvalni internetu, što je naše ukrstio sudbine :)

Clara, suze radosnice mi krenule...Želim vam sve naj, naj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tvoja priča bi mogla poslužiti za filmski scenario...g1613.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

b0304.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Clara, suze radosnice mi krenule...Želim vam sve naj, naj...

i ja isto, ljubav je zakon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel čekamo NINU ili pišemo svoja iskustvag1603.gif

ala si bezonanaaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmm..Nasa prica je malo ,tj.malo vise komplikovana... Inace mi se znamo jos od kad sam ja imala oko 10godina,a nisam ni slutila da cemo biti zajedno.Moja majka i njegov otac su poceli da zive zajedno ,vencali se i dobili dvoje dece,kad je on dolazio iz Svajcarske mi smo se super druzili,i sve je bilo super ,ja sam bila jos dete..Ali jedno leto,pravili smo krstenje da kazem nasoj braci,posto se malo njega malo moja braca(mnogo je komplikovano,nadam se da neko razume),i ja sam bila u selo gde smo pravili i nôn je kanije dosao i tu nesto smo pricali,zezali se ,meni je u pocetku bio samo kao drug,a ja mlada i luda imali momke koliko hoces,,..NikAD NISAm ni pomisljala da cemo samo nekoliko meseci kasnije biti zajedo,i on mi biti prvi...Ali evo sad 6godina kasnije mi imamo 2dece,zivimo zajedno u Swiss,imali smo uspone i padove i to dosta,i dosta bili razdovjeni,bili pred razvodom,ma svasta,ali LjUBAV JE NA KRAJU POBEDILA,A svi su bili protiv nase veze,i imali smo mnogo problema,najvise zbog toga sto sam ja maloletna... Ali sve se super zavrsilo...

bogami, kao u spanskoj seriji. lepo sam ja rekla da ima i zanimljivijih i cudnijih prica od moje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti...

Pa ovako...ukratko...ha,ha,ha

To je bilo u avgustu 2000 god. Jedne letnje veceri...i ja i moj suprug smo voleli jako da izlazimo ali tog 12. 08. 2000 god meni se nije islo u grad a i ni njemu. Mene je nagovorila sestra da izadjem a inace ona nikada nije bila za izlazak u grad a njega su nagovorili drugovi. Sestra i ja smo otisle u jedan klub gde bas i nisam volela da idem i tamo sam ugledala prelepog momka koji je stajao za sankom i gledao me, da...to je bio on. Malo smo se gledali i posle izvesnog vremena, on mi je prisao i tu smo se upoznali. Pricali smo cele veceri kao da se znamo 100 god. Bilo mi je jako cudno sto nije pokusao da me poljubi, kako to obicno oni umeju, na rastanku sam mu dala br telefona i to mi je bio prvi put da strancu dam broj od kuce. Nazvao je sutradan i poceli smo da se vidjamo...i to svaki dan a poljubio me je 3 dan. Negde 5 dana zabavljanja smo napisali spisak imena za nasu decu... i tu mi je rekao prvi put da me voli, naravno nisam mu poverovala. Prvi put sam prespavala kod njega 3. 09.2000 I tako smo polako poceli da zivimo zajedno. E sad ono sto je cudno s'obzirom da nas niko nije upozna, vec eto slucajnost...moj krsteni kum i njegov naj drug su bili zajedno u vojsci ( njih dvoica su nas vencali ), Najprijatelji njegovih roditelja su moji stric i strina, za koju sam cula ali je nisam poznavala. Najdrugarica njegove rodjene strine je moja ujna. i td.

Na praksu u toku srednje skole sam isla u firmu koja je par metara od njegove kuce.

1997 smo u istom kaficu gledali kosarkasku utakmicu i sedeli blizu jednog drugog, ali sam ja tada bila sa tadasnjim momkom koji je jako nervirao mog sadanjeg muza...

Njegovi deda i baba su se druzili sa mojim dedaujakom kao mladi i tako ..Jako nam je familija povezana a zivimo u velikom gradu Novom Sadu i slucajno smo se upoznali...eto..

e da zaboravila sam da dodam da su nam ocevi radili u istoj firmi kao mladi, ali su oboica umrli tako da ne znamo da li su se poznavali, i godinama sam putujuci kuci iz skole prolazila pored kuce gde se udala njegova sestra i gledala u nju pitajuci se ko tu zivi a ni sama ne znam zasto, kuca ko kuca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmm..Nasa prica je malo ,tj.malo vise komplikovana... Inace mi se znamo jos od kad sam ja imala oko 10godina,a nisam ni slutila da cemo biti zajedno.Moja majka i njegov otac su poceli da zive zajedno ,vencali se i dobili dvoje dece,kad je on dolazio iz Svajcarske mi smo se super druzili,i sve je bilo super ,ja sam bila jos dete..Ali jedno leto,pravili smo krstenje da kazem nasoj braci,posto se malo njega malo moja braca(mnogo je komplikovano,nadam se da neko razume),i ja sam bila u selo gde smo pravili i nôn je kanije dosao i tu nesto smo pricali,zezali se ,meni je u pocetku bio samo kao drug,a ja mlada i luda imali momke koliko hoces,,..NikAD NISAm ni pomisljala da cemo samo nekoliko meseci kasnije biti zajedo,i on mi biti prvi...Ali evo sad 6godina kasnije mi imamo 2dece,zivimo zajedno u Swiss,imali smo uspone i padove i to dosta,i dosta bili razdovjeni,bili pred razvodom,ma svasta,ali LjUBAV JE NA KRAJU POBEDILA,A svi su bili protiv nase veze,i imali smo mnogo problema,najvise zbog toga sto sam ja maloletna... Ali sve se super zavrsilo...

Le le... ja sam mislila da ovo postoji samo u spanskim serijama! :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti...

Pa ovako...ukratko...ha,ha,ha

To je bilo u avgustu 2000 god. Jedne letnje veceri...i ja i moj suprug smo voleli jako da izlazimo ali tog 12. 08. 2000 god meni se nije islo u grad a i ni njemu. Mene je nagovorila sestra da izadjem a inace ona nikada nije bila za izlazak u grad a njega su nagovorili drugovi. Sestra i ja smo otisle u jedan klub gde bas i nisam volela da idem i tamo sam ugledala prelepog momka koji je stajao za sankom i gledao me, da...to je bio on. Malo smo se gledali i posle izvesnog vremena, on mi je prisao i tu smo se upoznali. Pricali smo cele veceri kao da se znamo 100 god. Bilo mi je jako cudno sto nije pokusao da me poljubi, kako to obicno oni umeju, na rastanku sam mu dala br telefona i to mi je bio prvi put da strancu dam broj od kuce. Nazvao je sutradan i poceli smo da se vidjamo...i to svaki dan a poljubio me je 3 dan. Negde 5 dana zabavljanja smo napisali spisak imena za nasu decu... i tu mi je rekao prvi put da me voli, naravno nisam mu poverovala. Prvi put sam prespavala kod njega 3. 09.2000 I tako smo polako poceli da zivimo zajedno. E sad ono sto je cudno s'obzirom da nas niko nije upozna, vec eto slucajnost...moj krsteni kum i njegov naj drug su bili zajedno u vojsci ( njih dvoica su nas vencali ), Najprijatelji njegovih roditelja su moji stric i strina, za koju sam cula ali je nisam poznavala. Najdrugarica njegove rodjene strine je moja ujna. i td.

Na praksu u toku srednje skole sam isla u firmu koja je par metara od njegove kuce.

1997 smo u istom kaficu gledali kosarkasku utakmicu i sedeli blizu jednog drugog, ali sam ja tada bila sa tadasnjim momkom koji je jako nervirao mog sadanjeg muza...

Njegovi deda i baba su se druzili sa mojim dedaujakom kao mladi i tako ..Jako nam je familija povezana a zivimo u velikom gradu Novom Sadu i slucajno smo se upoznali...eto..

Ja zivim u malom gradu, a i nase familije su povezane. Dosta se dugo poznaju. Moji baba i deda su se dosta druzili sa njegovim stricom i strinom. Oni zive u istom dvoristu. Njih sam poznavala i kao mala, a njega nisam znala. Saznala sam da su rodbina malo pre nego sto smo poceli da se zabavljamo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Le le... ja sam mislila da ovo postoji samo u spanskim serijama! :D :D :D

Hehehe.. E pa ovo je srpska serija!!! hehehe :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, da pocnem i ja. :)

Nasli smo se u kafani. :D :D :D

Bez zezanja, izlazili smo na isto mesto. Izlazili smo svako vece. Ja sa mojim drustvom, on sa svojim. Tu smo se upoznali. Veoma brzo mi je priras`o srcu, jer je divna osoba. Ne. Nisam se ja zagledala u njega. U to vreme sam i dalje bila zatreskana u bivseg decka. Sa ovim mi je prijao razgovor. Zaboravljala sam na sve probleme kada pricam sa njim. Posle nekog vremena, on mi je prisao i rekao da moramo da popricamo o necemu, ali malo kasnije. Posumnjala sam o cemu se radi, ali nisam mogla da verujem. Ubedjena sam bila da me on posmatra kao klinkicu koja lepo peva (to mi je svako vece pricao :) ) To KASNIJE je bilo sutra vece. Pobegli smo iz guzve, seli smo daleko od ociju drugih i onda mi je on ispricao njegovu pricu. On je meni pricao i pricao, a ja sam njega slusala. Ispricao mi je svoju zivotnu pricu da bi mi na kraju rekao kako mu je poznanstvo sa mnom vratilo veru da u zivotu mogu da se desavaju i lepe stvari. Ispricao mi je jos gomilu lepih stvari, a ja sam cutala, gledala ga i slusala ga. U ocima sam mu videla iskrenost. Gledajuci ga, postala sam ocarana njime. U trenutku mi je bivsi decko nestao iz misli. Vise mi nije bio vazan. Zagrlila sam ga i ja sam njega prva poljubila. :D On se, jadan, sve zbunio. :D Valjda nije ocekivao... Doduse, samu sam sebe zbunila! :D Posle tog poljupca on me je snazno zagrlio i tada sam, verovale ili ne, znala da je on onaj PRAVI muskarac. Od te veceri, mi smo zajedno. (pise u ticker-u koliko dugo :) ) Svaki dan smo se vidjali, izlazili, culi se telefonom. Ja sam malo bezala iz skole da bih se sto pre videla sa njim. :) Za sve ove godine koliko smo zajedno, nije ucinio ni jednu ruznu stvar, nije mi uputio ni jednu ruznu rec. Ni jednom se nismo posvadjali. On je i dan danas isti prema meni, a i ja sam takva prema njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.