Jastuk

odgovora

Objavljeno

U sto mi je dobar novi jastuk koji sam kupila u magmi na snizenju za samo 499din...izgleda sasavo ali mene ledja vise ne bole...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam onaj anatomski i skroz je OK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dormeo...nisam verovala da cu se navici na njega, al' mi je super!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dormeo...nisam verovala da cu se navici na njega, al' mi je super!

Moja sestra je kupila isti i prezadovoljna je, ja spavam na obicnom malom jastuku i odgovra mi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imam i dormeo i sve i svasta, ali jastuk drzim 2 minuta a onda ga bacam na dno kreveta.....jer spavam na stomaku i onda mi ne prija nista....komplikacije zive :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imam obicni jastuk a pre mesec-dva smo bili na nekoj prezentaciji,znate ono,dobijete pozivnicu na adresu za vas i jos jednu ili tri osobe,imate veceru i odslusate prezentaciju a na kraju dobijete promotivno jastuce,tu smo dobili neko poput onih za vrat kad se vozite autom koje se stavi na vas jastuk,meni nije prijalo kas sam probala,ali prosle nedelje me je pred spavanje strasno boleo vrat i ramena i ja stavim to i evo od tad ga ne pomeram,ekstra mi je,kad sam ga isprobavala,nisam u stvari znala da ga namestim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi imamo dormeo clasicod sitnih komadica memorijske pene - nezamenljiv je !!!

osecam se kao oni u reklamama , npr Goca Trzan , kad legnem prosto utonem...

i Luka ih obozava pa se navukao na nih i sad samo spava sa nama u krevetu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi spavamo na Tempur-ovim od memorijske pene i nezamenjivi su nam ;) I ja spavam na stomaku pa sam zato njihov Classic Queen uzela. Mm ima Traditional model.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi imamo dormeo clasicod sitnih komadica memorijske pene - nezamenljiv je !!!

osecam se kao oni u reklamama , npr Goca Trzan , kad legnem prosto utonem...

i Luka ih obozava pa se navukao na nih i sad samo spava sa nama u krevetu :lol:

I nas sin predjde kod nas u pola noci,a nekad nece uopste u svoj krevet,a 100%sam sigurna da je dormeo dusek krivac... :D Vidno lepse spava na njemu,ma dormeo je zakon. :) Sad sled.ned.narucujemo i njemu dormeo... :)

A jastuk,ja koristim jedan ultra mali,Teodor spava bez,a muzic je dosad koristio ooogromne jastuke i jedne noci je spavao na mom ultra malom pa sad i on koristi minijaturni... :lol: Ali jedva cekam da se porodim i prodje period dojenja pa da se bacim na stomak-moja poza,joj bas mi fali ta poza... :rolleyes: Od 2008.(od kad sam 1.put zatrudnela) sam samo 1mesec spavala na stomaku... smlc.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre 3 nedelje sam kupila anatomski jastuk od memorijske pene i mogu vam reci da sam oduuuusevljena...sad se budim max.2-3 puta u toku noci :)

Sledeca stavka je prostirka za dusek :) ...a dusek ce da priceka... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dormeo...nisam verovala da cu se navici na njega, al' mi je super!

takodje!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iako sam od Dormeo duseka nasla bolji, jastuk mi je definitivno najbolji Dormeo Memosan Classic... Stvarno odlican jastuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila sam jastuk za dojenje, i obožavam ga! Ne znam kako bih spavala bez njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila sam jastuk za dojenje, i obožavam ga! Ne znam kako bih spavala bez njega.

E ja hocu to da kupim, samo ne znam gde to mogu da nadjem... A posto je ne idem nigde moracu muza da posaljem u potragu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ja hocu to da kupim, samo ne znam gde to mogu da nadjem... A posto je ne idem nigde moracu muza da posaljem u potragu :)

Ja sam dobila od drugarice iz FR. Ali našla sam i ovde, pazi mora da bude unutra sa nekim sitnim kuglicama a ne kao običam jastuk. Imaš u fensi radnji u Ziri i u Beograđanci neka FR radnja ali tamo košta oko 50eur. A naši poznanici su naručili preko neta i koštao je oko 3000. Kumova žena sad treba da kupi pa ako ona nađe povoljniji a isto sa tim kuglicama javljam ti!

Naravno taj u fensi radnji je mnooogo sladak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DORMEO....I SAMO DORMEO...Dormeo-MEOMSAN-PLUS_b.jpg

Moracemo da uzmemo i Lenuski posto nece nijedan drugi jastuk samo na njemu spava...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ja hocu to da kupim, samo ne znam gde to mogu da nadjem... A posto je ne idem nigde moracu muza da posaljem u potragu :)

Pa naruci online tako sam i ja a imas i putem telefona BELUGA jastuk,ja spavam na dormeo anatomski,nema bolje a moj muz ga ne podnosi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ja hocu to da kupim, samo ne znam gde to mogu da nadjem... A posto je ne idem nigde moracu muza da posaljem u potragu :)

Bebo, pa imas i po prodavnicama za bebe... :) JA imam problema sa ledjima pa mi nijedan jastuk ne odgovara... Sad koristim mali najmanji i on mi nekako najvise odgovara za sad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupila sam ja odmah preko neta , istog dana u Aksi... Savrsen je....

Zene, hvala!!!!

Milenice znam ja da ima u radnjama za bebe, ali znas da ja lezim... Kako da odem do radnje? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ih perem jednom godišnje, ljeti, jer se jako teško suše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam dva pernata jastuka,ne koristim ih stoje u ormaru pa me interesuje koliko cesto se oni peru ?

Ja ih perem jednom godišnje, ljeti, jer se jako teško suše.

Ako su manji, lepo se osuše i na radijatoru...ali u principu se duuuugoooo suše...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.