Da li biste se ponovo udale za vase muzeve?

odgovora

Objavljeno

Da, bez razmisljanja, posebno danas na nasu trecu godisnjicu :wub:

Inace se i jesam "opet" udala za njega jer smo imali dva vencanja u dve zemlje sa 6 dana razlike. Jedno opstinsko, drugo crkveno, dve skroz razlicite svadbe i dva dana za pamcenje! Sad i dve godisnjice slavimo- danas on mene razmazi, u sledecu sredu cu ja njega! :wub:

Obnovu zaveta na desetogodisnjicu planiramo jer smo propustili da napravimo knjigu gostiju a mm-u to od svega vezanog za nasa vencanja fali :rolleyes::lol: Blesa moja!

Srecna vam godisnjica! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, bez razmisljanja, posebno danas na nasu trecu godisnjicu :wub:

Inace se i jesam "opet" udala za njega jer smo imali dva vencanja u dve zemlje sa 6 dana razlike. Jedno opstinsko, drugo crkveno, dve skroz razlicite svadbe i dva dana za pamcenje! Sad i dve godisnjice slavimo- danas on mene razmazi, u sledecu sredu cu ja njega! :wub:

Obnovu zaveta na desetogodisnjicu planiramo jer smo propustili da napravimo knjigu gostiju a mm-u to od svega vezanog za nasa vencanja fali :rolleyes::lol: Blesa moja!

Srecna vam godisnjica! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bih ali bi dosta toga promenila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daaaaaaaaaaaaaa! I pored sitnih trzavica, ponovo bih se udala za mm. On je tako...hm tako...jedinstven.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na cestitkama ruskinja i Taki!!! Veliki poljubac od nas!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na cestitkama ruskinja i Taki!!! Veliki poljubac od nas!!! :wub:

cestitke i od mene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, bez razmisljanja, posebno danas na nasu trecu godisnjicu :wub:

Inace se i jesam "opet" udala za njega jer smo imali dva vencanja u dve zemlje sa 6 dana razlike. Jedno opstinsko, drugo crkveno, dve skroz razlicite svadbe i dva dana za pamcenje! Sad i dve godisnjice slavimo- danas on mene razmazi, u sledecu sredu cu ja njega! :wub:

Obnovu zaveta na desetogodisnjicu planiramo jer smo propustili da napravimo knjigu gostiju a mm-u to od svega vezanog za nasa vencanja fali :rolleyes::lol: Blesa moja!

SRECNA GODISNJICA!!! Da imate sto vise lepih trenutaka zajedno!!!

I ja bih se opet udala za istog coveka!!! Svadjamo se, mirimo se ali se i volimo DO LUDILA!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Al ste vi neki fini zenskaci! Ja se vise ne bi udala ni za svog ni za *tudjeg* (citaj drugog).

Sto bi rekla Mima sis iz audicije : da ja nekom kuvam, pusim, peglam. Hvala lepo! Zivela bi sa svojim ali samo onako kao kada smo se zabavljali - odvojeno. Cisto da bracna svakodnevica ne pokvari romantiku koja je bila dok smo se zabavljali. Eto toliko od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaha, ja ne bih ni u ludilu! Ali možda već i jesam luda, pošto mi je ovo drugi muž po redu! (Sin mi je iz prvog braka.) E sad, samo da ne ispadne kako sam razmažena, pa mi niko ne valja!? Nisam, nego ne znam da izaberem! Ili sam možda ipak razmažena, pa mi niko ne valja... Šalu na stranu, stvarno je potrebno mnogo truda, kompromisa, obostrane zrelosti emocionalne pre svega, da bi se lepo živelo u zajednici. A niko nas ne uči kako! Onda kako da uspemo bre!? Opet, može se sazrevati i u toku bivanja u braku, samo to je teži način. E onda, da bih svoju decu poštedela razočarenja, lutanja ili samoukosti, bolje da im objasnim neke stvari na vreme, jel' tako!? Ali nije ni to jednostavno. Zaključak je da je sve, kako god da okreneš - komplikovano, pa sad još i dati jasan odgovor na pitanje da li bi ili ne bi ponovo za istog... Ušas! Nekad je bolje ne ustajati ujutru iz kreveta, ako se baš ne mora, pa si pojednostaviti stvari za neko kratko vreme, makar prepodnevno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala veliko Nina ns i Tamara! CMOKIC!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NARAVNO DA DA

g13208.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zar ne mislite da malo promijene dobro dođe???t4307.gif

Mislim u nekom drugom životu...

Sto u drugom zivotu promena uvek dobro dodje ... Ja ne varam svog muza i volim ga ali ne garantujem da nesto ne moze da se promeni sa moje ili njegove strane. Ko zna sta nosi dan a sta noc :):rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaha, ja ne bih ni u ludilu! Ali možda već i jesam luda, pošto mi je ovo drugi muž po redu! (Sin mi je iz prvog braka.) E sad, samo da ne ispadne kako sam razmažena, pa mi niko ne valja!? Nisam, nego ne znam da izaberem! Ili sam možda ipak razmažena, pa mi niko ne valja... Šalu na stranu, stvarno je potrebno mnogo truda, kompromisa, obostrane zrelosti emocionalne pre svega, da bi se lepo živelo u zajednici. A niko nas ne uči kako! Onda kako da uspemo bre!? Opet, može se sazrevati i u toku bivanja u braku, samo to je teži način. E onda, da bih svoju decu poštedela razočarenja, lutanja ili samoukosti, bolje da im objasnim neke stvari na vreme, jel' tako!? Ali nije ni to jednostavno. Zaključak je da je sve, kako god da okreneš - komplikovano, pa sad još i dati jasan odgovor na pitanje da li bi ili ne bi ponovo za istog... Ušas! Nekad je bolje ne ustajati ujutru iz kreveta, ako se baš ne mora, pa si pojednostaviti stvari za neko kratko vreme, makar prepodnevno.

slazem se u potpunosti!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto u drugom zivotu promena uvek dobro dodje ... Ja ne varam svog muza i volim ga ali ne garantujem da nesto ne moze da se promeni sa moje ili njegove strane. Ko zna sta nosi dan a sta noc :):rolleyes:

naravno....treba biti iskren........ ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kao prvo ja nisam udata, zivim sa mm....ali ajde da uzmemo da jesam......da moram opet da se udajem - NE BIH se nikad udavala!!!!!

nisam feminiskinja, naprotiv, i volim mm ,ali ova svakodnevnica je.............a i nisam takav tip ....ranije sam drugacije razmisljala ali onda zivot te nauci drugim stvarima.....

da se ja pitam udala bih se u sezdesetim, cisto da ostarim uz nekog i da imam nekog za po stare dane.....pre toga, no no!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vec sam pomislila da sam najgora. Konacno su se javile zene koje, po meni, imaju malo vise *mracnog* odnosno bracnog iskustva. Nije ni taj *mrak* toliko los, ali.... I upravo zbog tog *ali* meni nesto fali (to zbog stiha). Pozdrav ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se nisam ni udala, :D a imamo dete,i mnogo je bolje ovako,verujte mi,zivimo zajedno,sve je super,jedino sto mi je krivo je da nisam obukla vencanicu,ali nista drugo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih.. Volim ga svakim danom sve vise i vise! Naravno da nije uvek sve idealno, i mi se ponekad posvadjamo, ali to je sve normalno.. On je prvi i jedini momak koji me je ikad zanimao, ostali su bili cisto zezanje.. Volim sve njegovo, okice, usne, miris, neznost i brigu prema detetu i meni, njegov nacin razmisljanja, poljupce, dodir.. I to sto me trpi ovako ludu.. t4747.gift4757.gift4710.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

..............

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

UPS POGRESNA TEMA!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

STOSE OVE TEME TICE,MISLIM DA UOPSTE NIJE BITNO DA LI IMATE PAPIR ILI NE,VI I DALJE ZIVITE u zajdenici koja je u sustini brak.predpostavljam da je aspekt teme bio-DA LI BI IZABRALE ISTU OSOBU?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vec sam pomislila da sam najgora. Konacno su se javile zene koje, po meni, imaju malo vise *mracnog* odnosno bracnog iskustva. Nije ni taj *mrak* toliko los, ali.... I upravo zbog tog *ali* meni nesto fali (to zbog stiha). Pozdrav ;)

ja nemam mracnog iskustva kao sto si ti rekla, ali sloboda je najdivnija na svetu.....e sad sve zavisi kako smo zivele pre braka...ja ne volim ovu svakodnevnicu,,,,jedino dobro u braku su deca, sve ostalo je sta ja znam....kazem opet, brak mi je kad napunis 50 godina, da imas nekog skim da ostaris i delis racune i slicne probleme...pre toga mi je totalna glupost ali ipak zbog dece pravis neku zajednicu.....ali opet, nisam merodavna da dajem savete...sa mm sam tek 8 godina, i vec sam u fazonu "gde sam ja zurila?!".......cekj da vidimo sta se desava za 20 godina....e tad mozemo da pricamo o braku......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nas bracni staz je kratak, ali prije udaje sam zivjela u takvom okruzenju da te bukvalno svi pripremaju da se jednog dana udas... (Slusala savjete tipa- to ce ti trebati kada se udas... imaces svekrvu, pa se nauci strpljenju... i slicne stvari)

Sada mogu reci da mi je brak dosao kao prirodno stanje stvari nakon zabavljanja i izlazenja sa mm.

I pored nasih razlicitosti, slazemo se jako dobro i funkcionisemo kao da smo oduvijek zivjeli zajedno, tako da... Ja bih se ponovo udala samo za njega, jer je on upravo ono sto sam zeljela! t5519.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DA, DA SIGURNO DA BIH SE PONOVO UDALA ZA NJEGA! u potpunosti mi odgovara,dopunjujemo se i mislim da odlicno funkcionisemo! B) B) B) B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.