Da li biste se ponovo udale za vase muzeve?

odgovora

Objavljeno

ja se nisam ni udala, biggrin.gif a imamo dete,i mnogo je bolje ovako,verujte mi,zivimo zajedno,sve je super,jedino sto mi je krivo je da nisam obukla vencanicu,ali nista drugo

Iskreno ne znam...Sa njim imam ispunjen i kvalitetan život ( da ne cepidlačim sad oko nekih sitnica ) i mislim da je osoba sa kojom mogu da se zamislim i za 10 ili 20 godina. Ali...kada bih mogla da menjam prošlost njega verovatno ne bi bilo u mom životu jer bih se udala za nekog koga sam ostavila i samim tim jako povredila, a nije trebalo.

Mada...možda je baš tako trebalo biti i možda je dobro što prošlost ne možemo menjati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oh, dzulija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bi, jel smo najveca podrzka jedan drugome. Kolko se mi volimo i postujemo to ne mogu da vam opisem. Nas svaki problem koji imamo zblizi jos vise. Naravno ne medjusobni, takvih problema vise nemamo. Volimo svaki dan posle njegovog i mog posla da sednemo dva-tri sata da se ispricamo, a onda veceramo i legnemo pa se jos sat-dva mazimo. Ovoliku ljubav i neznost, kao i zastitu nisam osetila niotkog i nisam osetila nipremakome.

C*I*C*A*N*A i Tangerine volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno.

Mnogo volim da cujem,vidim ,procitam da se dvoje vole.Nema nista lepse od toga.Mm i ja se i posle 5 god neizmerno volimo,svaki poljubac,zagrljaj,sex nam je kao prvi put jedva cekamo da se vidimo,iako se odvajamo samo kada on radi.Ljubomorni smo ali ne po pitanju prevare tu imamo apsolutno poverenje,vec smo ljubomorni na svaki minut koji ne provedemo jedno sa drugim. :D

Pudlica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana podsetila si me na ono, Budite ljubomorni, ne jedno na drugo, već na svoj brak - to Radovicevi stihovi sto maticari citaju :D

Ja se bih ponovo udala za mog muza, da. Nije trenutan izbor niti hir ikad bio, nego sam bas trazila dugo nekog takvog, ko me razume, odgovara mi u svemu, cita misli, zna kako da me usreci, i ne moze to da se promeni sad za godinu-dve ili 10...

My happiness i C*I*C*A*N*A volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana podsetila si me na ono, Budite ljubomorni, ne jedno na drugo, već na svoj brak - to Radovicevi stihovi sto maticari citaju :D

Ja se bih ponovo udala za mog muza, da. Nije trenutan izbor niti hir ikad bio, nego sam bas trazila dugo nekog takvog, ko me razume, odgovara mi u svemu, cita misli, zna kako da me usreci, i ne moze to da se promeni sad za godinu-dve ili 10...

Kad su dvoje srecni i kad se vole posle par godina pocnu da lice jedno na drugo, tj. stapaju se u jedno.Kad sam se poradjala pre mesec dana u 5 mesecu trudnoce nisam nikome javljala nista cak ni njemu. Trpela sam bolove i prolazila kroz jako teske trenutke celu noc. Verujte mi kad sam mu javila da su me porodili u 10 sati samo mi je rekao "meni celu noc nije nesto bilo dobro i nisam mogao da spavam."A koliko se puta desilo da samo pomislim da ga nazovem i da mi zazvoni telefon, isto kao i njemu. takve situacije stvarno treba doziveti.

C*I*C*A*N*A voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo kako godine prolaze sve više vezani i sve bliži jedno drugom. I mi smo izgubili bebu u petom mesecu i ja sam se osećala izgubljeno dok nisam videla u kabinetu genetičarke kako se on grčevito drži za dasku od stola i kako mu drhte ruke. Znala sam da neće izdržati ako se i ja slomim i zato sam tada i tamo odlučila da budem jaka za oboje. Kad smo došli kući, legli smo zajedno na trosed i malo šmrcali i zaključili da sad moramo više nego ikad da budemo jedno uz drugo. Posle mi je rekao da je tada shvatio da se više nikada nećemo posvađati.

Naši prijatelji su se razveli jer žena nije mogla da zatrudni. I to niko u njihovoj okolini ne osuđuje. Moj muž ne može da shvati da nisu ni pomislili na usvajanje dece nego odmah na razvod! Kad smo mi mislili da nikad više neću biti trudna, samo smo gledali koje još opcije postoje da dobijemo decu. Nije mu ni palo na pamet da me, kao taj naš prijatelj svoju ženu, otera. Njemu ne treba rađalica, nego mu trebam ja.

A to što kažeš da parovi vremenom sve više liče jedno na drugo -- živa istina! I nama su to rekli.

Potpuno si u pravu. Sad posle svega vidim kolko je u njegovoj glavi puklo. Pazi na mene kao na dete. I njemu je sigurno puklo pred ocima, jer je meni zivot bio u opasnosti, serklaz je mogao da mi pokida grlic materice i da iskrvarim skroz.U poslednjem momentu su mi ga skinuli uz moju dozvolu, jer to bez moje dozvole nisu smeli da urade jer su bebe bile zive. Cini mi se da se uplasio da me ne izgubi. Vise mu nije vazno ni da li je kuca sredjena, ni da li ce da ima sta da jede samo da je meni dobro.A to sto se tice vasih prijatelja mi nikako ne ide u glavu. valjda su prvo zajedno zato sto se vole,a onda da bi radjali decu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama isto govore da licimo :D A realno ne licimo ako gledas crtu po crtu lica, mozda samo oci i obrazi..

A to za citanje misli nam je nekako od pocetka veze, ja pomislim nesto - on kaze..toliko se ovo cesto dogadja, ajde sad kad smo par duze vreme, nego i pocetku veze..e koliko god bilo slucajnost, ili neko misli da je previse sladunjavo, ja sam shvatila da je on moja srodna dusa vec posle par meseci...prosto me skapirao odmah, kao da se znamo ceo zivot..

majat i C*I*C*A*N*A volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja bih,ponovo sve isto.....od pocetka.... :wub: mozda koji detalj vise ili manje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja bih se na keca opet udala za ovog mog. sedam godina smo zajedno, sjajno funkcionišemo a ponašamo se kao da smo tek počeli da se zabavljamo. :)

blesava voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bih,kad god spava samo ga osmatram i svaki put shvatim koliko sam srecna sto ga imam i sto je moj,ja sam tu da budem besna i nervozna,da se derem i svadjam a on da sve to smiri,i sada ne bi bili zajedno da nije njega,jer ja sam od njega odustajala mnoooogo puta,dok on od mene nije ni jednom.I kad smo prolazili jako tezak period ja sam i tada htela da ga ostavim,a on je govorio da smo zajedno u svemu i ljuti se kada kazem ja sam kriva,ja sam ovo,ono,uvek kaze ne nisi sama MI SMO. :wub:

bikica85, *andjelcic* i BgB volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sto? :(

Nervira me <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nervira me <_<

da ga nema nebi bilo ko da te nervira :P posle bi ti bilo dosadno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da ga nema nebi bilo ko da te nervira :P posle bi ti bilo dosadno

A i to sto kazes :D

*andjelcic* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prije dvije godinice sam napisala kako bih ponovo. Sad ne bih nikako, lijepo je sve super, ali kad moram da budem u braku sa jos pola njegove familije, a sama sebi sam previse, nije mi dobro. :D

Udaja i odlazak pred maticara mi je bio najveci promasa u dosadasnjem zivotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.