Da li biste se ponovo udale za vase muzeve?

odgovora

Objavljeno

Pazi nikad nije kasno! :)

Mada znas sta, to sto je stariji i kao ozbiljan, nikad zapravo ne znas sta bi te cekalo da zivis sa njim.....

Sigurno bolje nego sada.On me je jedini razumeo u potpunosti.Kad bi me neko pitao zbog cega sam se udala za Jocu ne bih znala da odgovorim...Mislim volim ja Jocu ali...U pocetku je bio totalna suprotnost onoga sto je sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne bi je imala uopste :)

E onda te razumem... ;) Da ti nije on bio prva ljubav?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E onda te razumem... ;) Da ti nije on bio prva ljubav?

Pa nije,vukli smo se skoro 2 godine.Kad je imao vremena vidjali smo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, udala bih se ponovo za njega! Bez razmisljanja :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da. Pre njega nisam srela nikoga ko bi bio konkurencija, posle njega samo jednog. Ali avaj... stvar je vec resena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nikd se vise ne bi udala za ovu svinju bezobraznu!mozda to sad pricam zato sto sam besna na njega zato sto smo izginuli danas ali cini mi se da sam birala goreg ne bi ga nasla to potpisujem!dzaba ga bilo! :angry:

volim ga ali bre sve mi zivce pokida!

Opet te nervira?????? :angry::angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad je sneg na krovu, vatra je u kući :lol::lol::lol:

Toooooooo :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, i sve bi isto ..sve bi opet ponovo,na-na-nanana-na-na-nana-na-na-na... :D

iako ponekad bude rafalna paljba po kuci p0220.gif

ipak je sve to za ljude...mislim da boljeg za sebe nisam niti cu ikada sresti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma bre bezobrazan je ne daj boze nikome!

samo na sebe misli!neznam bre sta mu je svega mi ali ako ce ovako da mi bude ceo zivot onda nek ide sve u pm!pa bre on ne moze da sastavi tri meseca da bude normalan!izludjuje me covek!a sto je najgrdje sto posle svadje svu krivicu svali na mene i onda sam ja i nenormanla i sizofrenicarka i trebam da se lecim a on ispadne pametan a on zapocne svadju bezobraznik jedan!uuuuuuuuuuuuuuuuuuu :angry:

razbila bi mu glavu da mi je sad ovde!mrzim sebe sto ga toliko volim sto nemam snage da sve ovo u ovakvim trnucima prekinem i pocnem da zivim novim i normalnim zivotom!

U celoj situaciji vi sklopite 3 mecesa a mi ni tri dana,iste mozda cak i jos gore epitete dobijem od mm...

U braku smo svega par meseci a vec mu je dosadno i bezi iz kuce te na jezero te u grad te na pice te ima posla smucio mi se!!! :angry: :angry: :angry: Kajem se sto sam se udala i sad pravim cirkus od svog zivota i jos vise se kajem sto ce sutra sve to dete da mi slusa!!!

Nemam petlju da se razvedem a inace sam dete razvedenih roditelja i znam sta to znaci.Ne prodje dan da me ne iznervira a tek sam u trecem mesecu i molim Boga da mi se dete ne rodi sa nekakvom posledicom tolikog nerviranja!!!

Da slucajno neko ne zna gde se nalazi bracni savetnik? I koliko kosta jer sam na svojoj zaradi tj bolovanju koje kasni... :(

I ne ne bih se nikada udala za njega!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ako cemo o udaji tu bas ne mogu puno da kazem, jer mi ni nismo vencani, godinama smo se zabavljali, sad ce tri godine kako zivimo zajedno, i jos malo pa cemo da se prosirimo za jednog malog bucnog clana :wub:

Bilo je kod nas svega, i lepog i ruznog, ali ruzno se zaboravi a ljubav nam uvek ostaje, i da trebam da ponovim, opet bih sve isto i ne bih ga menjala nikad :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad bez šale. Javite se ovde. Oni imaju sve potrebne savete, kako psihološke, tako i pravne. Takođe, mogu vas uputiti u bračno savetovalište, a sve je BESPLATNO.

Nije FIZIČKO NASILJE jedino nasilje u braku. Ono je poslednje pribežište nasilniku da nad nama uspostavi kontrolu. Prvo pokušavaju psihičkim/emocionalnim nasiljem, ekonomskim..., pa u krajnjem slučaju i fizičkim, a tu je i seksualno. Ne treba trpeti niti jedan jedini oblik nasilja, - nemojte čekati batine!

Javite se stručnim ljudima, obrazujte se o tome šta je nasilje, a šta je partnerstvo! Ako trpite nasilje, postoji izlaz! Hoću već neko vreme da otvorim posebnu temu o ovome, a to ću i uraditi, no sada ste me podstakle, vas nekoliko svojim komentarima, da se obratim u vezi ovoga na ovoj temi! Verujte mi kada kažem, da izlaz postoji, ali se morate aktivirati odmah, vrlo svesno, i učiniti našto dobro i potrebno za sebe i svoju decu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma bre bezobrazan je ne daj boze nikome!

samo na sebe misli!neznam bre sta mu je svega mi ali ako ce ovako da mi bude ceo zivot onda nek ide sve u pm!pa bre on ne moze da sastavi tri meseca da bude normalan!izludjuje me covek!a sto je najgrdje sto posle svadje svu krivicu svali na mene i onda sam ja i nenormanla i sizofrenicarka i trebam da se lecim a on ispadne pametan a on zapocne svadju bezobraznik jedan!uuuuuuuuuuuuuuuuuuu :angry:

razbila bi mu glavu da mi je sad ovde!mrzim sebe sto ga toliko volim sto nemam snage da sve ovo u ovakvim trnucima prekinem i pocnem da zivim novim i normalnim zivotom!

Jeko beko pa zasto se onda nerviras oko zatrudnjivanja....da ne mislis mozda da ce se dolaskom bebe i on promeniti????Rascisti ti sa njim`vuk dlaku menja al cud nikad`,mlada si i bice vremena za dete,pa vi sad treba da se volite i u ljubavi da pravite bebu,razgovarajte zrelo i onda ti odluci,covek sam kroji svoju sudbinu,ja sam dete razvedenih roditelja i ovo ti govorim kao sestri,nemoj dozvoliti da dodje do toga da ti sutra dete pati zbog toga sto si ti volela nekog tamo stvora!!!Imas moju podrsku za sve,pa i za ovakve stvari t4516.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne mogu da verujem da dosad nisam pisala na ovu temu :o

ja bih se ponovo udala za mm UVEK!!! kao prvo sa njim osecam i zivim kao sto nisam verovala da se moze ziveti. valjda su oko mene sve neki losi brakovi, losa komunikacija ili sta vec.. mi jesmo kratko u braku ali ni jednog trenutka nisam osetila neku promenu, kao naviku i dosadu.. on je jedan divan covek kome je porodica uvek na prvom mestu, zenu ceni i obozava. svakodnevno me usrecuje. da napomenem, naravno, od kako je doslo dete vise je obaveza i nismo po ceo dan zagrljeni i priljubljeni jedno uz drugo, nemamo sex svako vece i ne provodimo bas svo slobodno vreme zajedno ali oboje imamo slobodu i nisu nam za sve potrebne reci. jednostavno se dopunjujemo u recima, delima, mislima..

od kako sam ga upoznala gotovo sam sigurna da svako ima svoju drugu polovinu koja mu je potrebna da funkcionise kako treba..

obozavam ga.. toliko je lepih stvari iza nas, toliko lepih gestova i neznosti, toliko ljubavi koja nas ispunjava..

pre mm sam imala dosta momaka, mada i ne bas dosta , ali sam imala vezu od 6god koja je bila sve samo ne zdrava veza. valjda tako godinama okruzena losim vezama i ljudima mislila sam da je to kao normalno, da su lepe veze i brakovi price za malu decu..

drago mi je sto sam akter takve price i sto mogu da svedocim da ljubav igra glavnu ulogu u srecnom braku. nema braka bez razumevanja i tolerancije ali bez ljubavi nema nicega !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih se za mogu udala jos milijardu puta!!!!

Covek za pozeleti ga...

Nemanjka mi ni ljubavi, ni srece, ni zadovoljstva sa njim... Od kako ga znam u fazonu sam " GOSPODE ZAR OVAKAV MUSKARAC HODA OVOM PLANETOM"

Uvek me je mazio i pazio, a od kako sam se porodila specijalno..

Sa nama zivi i njegova sestra, znaci jos jedno zensko u kuci, ali naravno ona nista... Sve on... Od ciscenja, pranja, kupovine, posla, preko toga da mi ispuni svaku zelju... Zao mi ga bilo koliko sam ga prvih 3 nedelje iscimala.... Prodavnice, apoteke, donosenje svega u krevet...

Ranije je obozavao da izlazi i tako to , mislim voli i sada, ali ipak ostaje uz nas..

Stvarno uvek je tu za sve i u svakom trenutku... I uvek ima prave reci u pravo vreme....

OBOZAVAM GA...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mozda da mi postavite ovo pitanje za 20 godina?mislim da bi bilo onda realnije odgovarati na njega.... ;) imam zaista lep brak pun ljubavi i razumevanja ali , da li ce biti takav kad oboje pobrljavimo od hormona..pogubimo brdo zivaca...i deca nam odu od kuce ami ostanemo ko dva penzionera sto igraju sah :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne bih!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uvek. I samo ON. 15 godina smo zajedno i mislim da tolerantniju osobu nisam upoznala, niko drugi ne bi istrpeo moje bubice, a ima ih tako mnogo. Pazljiv je muz, i najvaznije otac. Tih i stalozen, sto mi je u trenucima bilo kakve krize jako vazno. Pogledam ga i znam da ce biti sve ok. On je moja snaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uvek,kada bih zivela naredne zivote volela bih samo njega za muza,on je moja dusa najvecat4712.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se udam, ne! Imam fobiju od papira i ovo sto smo obavili na brzaka bilo je zbog drzavljanstva i ostalog. Ali da zivim sa njim bez papira i bez svega, da. Mi super funkcionisemo, i lijepo se slazemo, ali nikad nisam bila za to da izadjem pred maticara i izasla sam! A za ovo kratko vrijeme, koliko smo u braku, ne znam da li smo se par puta posvadjali, do sada se sve dalo rijesiti mirnim putem. Volim ga najvise na svijetu, ali kada bi se kako mogli razvesti sporazumno i ostati da zivimo zajedno, bilo bi mu nekeko lakse! :lol: Nenormalno i sebicno sa moje strane, ali sta da se radi! Takva sam naopaka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sigurno da ne bih ostala trudna nakon godinu dana.... Jer cesto ma koliko to lose bilo, pomislim kakvu sam gresku napravila :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sigurno da ne bih ostala trudna nakon godinu dana.... Jer cesto ma koliko to lose bilo, pomislim kakvu sam gresku napravila :(

Stashice,zasto tako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih se udavala za mog muza svake godine bar jednom :) Tako nam je lepa svadba bila.......ahhhh......o tom danu sam citav zivot sanjarila.....i bilo je kao iz maste......

Cesto kazem mm kako mi je zao sto je svadba prosla i kako bih volela sve ispocetka da planiramo i organizujemo.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Udala bih se za mm još sto puta ako treba... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DA! Mi smo svezi u barku, a da ne ureknem pppp :lol: , slazemo se mnogo lepo, cak i bolje nego dok smo se zabavljali... :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.