Da li biste se ponovo udale za vase muzeve?

odgovora

Objavljeno

Sve po zasluzi... ;)

Šalim se...ne znam zašto imam tako negativan stav. Vjerovatno odgovor leži u trenutno nezadovoljavajućujoj situaciji. Kriza je uveliko doprinijela...nemamo vremena jedno za drugo, odavno nisam čula neku lijep riječ, trčimo na sve strane, neorganizovanost...

Mislim da će nam još dosta vremena trebati da sve "legne" na svoje mjesto...Zasad još uvijek nisam pronašla sebe. Zanimljivo je što smo mi bili 7 godina u v

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu vjerovati da mi ne izbaci cijeli post...

NASTAVAK:

Zanimljivo je što smo mi bili 7 godina u vezi, stvarno je sve besprijekorno funkcionisalo, ali brak je stvarno nešto sasvim drugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu vjerovati da mi ne izbaci cijeli post...

NASTAVAK:

Zanimljivo je što smo mi bili 7 godina u vezi, stvarno je sve besprijekorno funkcionisalo, ali brak je stvarno nešto sasvim drugo.

E sa ovim se u potpunosti slažem!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu vjerovati da mi ne izbaci cijeli post...

NASTAVAK:

Zanimljivo je što smo mi bili 7 godina u vezi, stvarno je sve besprijekorno funkcionisalo, ali brak je stvarno nešto sasvim drugo.

da brak je nesto drugo, ali niko te ne uci tome dok si mlad..... :lol:

bitno da ucimo koliko ovaca ima u australiji, ali sta je brak, niko :lol:

jellena sta si u horoskopu?

ja generalno mislim da ima ljudi koji su za brak i oni koji nisu.....ali kako da znas ako ne probas :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu vjerovati da mi ne izbaci cijeli post...

NASTAVAK:

Zanimljivo je što smo mi bili 7 godina u vezi, stvarno je sve besprijekorno funkcionisalo, ali brak je stvarno nešto sasvim drugo.

Skoro toliko sam ja bila u vezi sa bivšim mužem..brak nam je doneo samo razočaranje..da sam tada znala.. :unsure: Mada, kada razmislim, šta zna dete od 17. godina..eh godine, godine.. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BIK sam u horoskopu...a zašto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BIK sam u horoskopu...a zašto?

pa eto pitam...bikovi su jako realni, pa sam pretpostavila iz prethodnog posta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uvijek realno sagledavam situaciju, ali to me katkad košta. Ne mogu se opustiti i uživati u momentu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, znas kako. Shvatam da je brak institucija u kojoj treba da postoje kompromisi i tolerancija da bi dobro funkcionisao. Takodje, poverenje i razgovor su jako bitni.

Moj suprug je jako konzervativan , sto ne kazem da nije lose u nekim situacijama, ali u nekim osecam da me jako sputava.

Osecam se sputano, ograniceno, ne znam...nekako kao da to vise nisam JA.

Nekad sam imala veliko drustvo, posao , hobi itd. sad nemam skoro nista od toga. Hvala Bogu imam dete i ne bi ga menjala za nista od toga, ali opet nedostaje mi moj zivot.

Mislim da bi sama mogla mnogo bolje da funkcionisem, eto.

Mada, mozda sam ja u nekom vidu depresije, mozda mi se sve ovo sa brakom i detetom brzo desilo, pa me ne treba mozda potpuno ozbiljno ni shvatiti, jednostavon kriza indetiteta...Ko to zna!?

U svakom slucaju dobro bi razmislila kad bi se sledeci put nasla u situaciji da stanem na ludi kamen.

Mada, kako god bilo nadam se da do tog nece doci.

e to je to......mozda nam brak nije kriv, sto ti kazes mozda je neka depresija...ali da nije braka ne bih ni upadala u depresiju :lol::lol:

ali i kako da budes ona stara TI ili JA, kad se sve svede na placanje racuna, obaveze, vaspitanje dece, nose, pelene, akcije,sta ce kad da se plati i slicne gluposti......

ali dobro, tazile ste gledajte.... :lol: divim se nekim drugim mnogo sebicnijim zenama, koje prvo zadovolje sve svoje potrebe pa se posvecuju svima ostalima.

ali ja takva nisam ocigledno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pokušala sam citirati MILLAR, ali ne mogu. Uglavnom kao da sam ja pisala njen tekst. U potpunosti se pronalazim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ali dobro, tazile ste gledajte.... :lol: divim se nekim drugim mnogo sebicnijim zenama, koje prvo zadovolje sve svoje potrebe pa se posvecuju svima ostalima.

ali ja takva nisam ocigledno.

ja im se nekada divim,nekada ih mrzim,nekada im zavidim...a najcesce ih ne razumem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Udala sam se za njega jer je bio najbolji, nekako smo odmah oboje shvatili da je to to, prepoznali smo se. Sve je bilo super i divno, i sad nije lose, ali ja se nikad ponovo ne bi udala !!! Ni za njega niti bilo koga drugog -_-

Potpisujem <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bih se ja udala opet za njega, iako se svađamo i imamo i problema i svega. Duugo sam duuugo dresirala sebičnu ženu u sebi, i to stvarno pali. U vezama sam se osećala kao u kavezu koji je zaključan, dok nisam shvatila da je ključ u meni a da sam taj kavez sagradila sama! I da nesebičnošću samo ubijam ljubav i vezu. Ma kako to čudno zvučalo. Jer muškarac se zaljubi i zavoli ženu koja je imala svoj život, a i mi ostajemo sa njim dok nam je lepo. A ako iza nesebičnosti sakrijemo popuštanje u stvarima koje nas čine srećnim i zadovoljnim dobićemo nezadovoljne i isfrustrirane žene kao rezultat, a sve smo to radile da bi njemu jedinom voljenom podarile trenutak sreće što je tog puta bilo po njegovom a u stvari smo sa gomilom tih trenutaka izgubile nešto mnogo vrednije, sebe kao ženu koju je on zavoleo. To se dešava i ako se muškarac previše prilagođava...postaje nam dosadan...Praktično činimo sebi medveđu uslugu, i od drveta ne vidimo šumu. A mnoooogo je teško ostati svoj i imati svoje mišljenje, društvo, interesovanja kad bi radije bila sa njim, videla mu osmeh na licu zbog tople večere, pomogla mu oko neke njegove obaveze...a sve nam to na kraju grupno izađe na nos! Moj muž nosi pantalone, i ne da se i kad pokušavam da mu nešto nametnem, naravno na racionalne zahteve sa kojima se i on slaže ima pozitivne reakcije. Ali sam i ja tvrdoglava kao magarac, i nekad uhvatim sebe da hoću nešto da uradim ali se zaustavim jer u edukativne svrhe bolje da to on uradi. Sve u svemu mnogo poštovanja i kompromisa održi brak, ali pazite da ti kompromisi budu ravnomerno raspoređeni, i ne pravite kompromise sa svojom srećom!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Je bi 80% rekla NEEEEE....

Isto i ja...Kakvu sam priliku propustila pre njega!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas sam radoznala i to puuuno, priznajem...ali me bas interesuje da li ste razmisljale nekada o ovome? Ja bih ali ovog puta bih na plazi...ne u kupacem ako ste to pomislile...romantik u dusi eto to sam ja...

Naravno, bez razmisljanja.. :rolleyes: . Samo ovog puta u vencanici posto nam tad situacija to nije dozvoljavala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isto i ja...Kakvu sam priliku propustila pre njega!

Ti si blesava skroz.... ko zna kakav bi bio taj.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isto i ja...Kakvu sam priliku propustila pre njega!

Zasto tako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti si blesava skroz.... ko zna kakav bi bio taj.....

Uh da znas kakav dasa :) Stariji,ozbiljan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh da znas kakav dasa :) Stariji,ozbiljan...

Kad je sneg na krovu, vatra je u kući :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh da znas kakav dasa :) Stariji,ozbiljan...

nemoj tako, posle ne bi imala tako divnu sveki... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nemoj tako, posle ne bi imala tako divnu sveki... :P

Ne bi je imala uopste :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh da znas kakav dasa :) Stariji,ozbiljan...

Pazi nikad nije kasno! :)

Mada znas sta, to sto je stariji i kao ozbiljan, nikad zapravo ne znas sta bi te cekalo da zivis sa njim.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne bi je imala uopste :)

Al ne bi imala ni Ognjena. Mozda drugu bebu, al ne bi bila Ognjen, zar ne? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Al ne bi imala ni Ognjena. Mozda drugu bebu, al ne bi bila Ognjen, zar ne? ;)

U pravu si :) On se valjda ozenio,srela ga je moja mama skoro,pa su se ispricali...Malo mi je krivo sto se ozenio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.