Da li biste se ponovo udale za vase muzeve?

odgovora

Objavljeno

[quote name='*andjelcic*' date='12.04.2012, 09:35' post='396510'

Millar ja sam se vec 2 puta udala za mm, ali sad kad razmislim ne da se ne bih udala treci put, nego ni prvi... (ljuta sam zato sto nije juce dosao kod moje sestre po bebu i mene, nego sam sama autobusom vukla bebu, kolica, 2 bebine torbe, 1 moju torbu i 40jaja za farbanje... :angry: ). Za svakoga je tu i svima je dobar, a kad meni treba da pomogne totalno je opusten, valjda zna da ja sve mogu sama?! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja mislim da se ne bih udala uopste, i onako sve radim sama tako da ako bih htela dete besplatnih donora sperme ima na svakom cosku...

Andjeo i natawyyy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za mene je to tegljenje macji kasalj. :angry: Evo, vec tri godine samo teglim i teglim. Ruke sam nabildovala samo tako. Jos kad se setim oni autobusa u Bgd-u, sto imaju one stepenice kad se ulazi sa sipkom izmedju, a ja moram da podignem kolica...grrrrr

Skoro pa kao kod mene. Isto razmisljamo.

sad ka procitam sta sam napisala bas zvucim ogorceno, ali posle toliko nespavnja dva posla i podizanja deteta bez ikakve pomoci ko ne bi bio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam dva posla, ali zivim kao da imam dva muza! Kuvam za dvojicu, perem za dvojicu, ugadjam dvojici koji sta voli da jede i kome se kad koji kolaci jedu...

Da da, pomognu oni meni, cak sam se i hvalila time, dok nisam skontala da bi mi ipak mnogo lakse bilo da zivim sama sa bebom bez njihove pomoci. Jednu stvar pomognu, a tri stvari mi zacrtaju kao obavezu... <_<

Upravo to ne bi imala njihovu pomoc,a kad bolje razmislis ne bi ti ni trebala jer za promenu bar ne bi morala da skupljas za njima...ja razmisljam kako sam se znalazila dok je bio u inostranstvu i onda skapiram da ja za sobom skoro uvek odmah sklonim i lakse je srediti manji nered

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa.. Iskreno, ne da se ne bih udala za njega, nego se ne bih udavala uopšte! Dete bih naravno imala, po mogućstvu s' njim, isto kao ovog malog anđelka. Inače, volim svog muža, ali brak ko brak je precenjen. Veza nam je bila predivna, a brak malo dosadan :D:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa.. Iskreno, ne da se ne bih udala za njega, nego se ne bih udavala uopšte! Dete bih naravno imala, po mogućstvu s' njim, isto kao ovog malog anđelka. Inače, volim svog muža, ali brak ko brak je precenjen. Veza nam je bila predivna, a brak malo dosadan :D:lol:

PiP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sad kad sam procitala sta sam napisala mislim da sam malo preterala :D

i ja bih ovo potpisala...

Posle svega sto smo prosli zajedno (vremenski ne toliko dugo, ali stvarno puno stvari), posle toliko puno zajednicki donesenih bitnih odluka i toliko velikih koraka u zivotu napravljenih zajedno... Bih se udala opet, jer se nadam da cemo zajedno tek imati lepih trenutaka i dobrih odluka!

Posle svake bure dodje i zatisje... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa.. Iskreno, ne da se ne bih udala za njega, nego se ne bih udavala uopšte! Dete bih naravno imala, po mogućstvu s' njim, isto kao ovog malog anđelka. Inače, volim svog muža, ali brak ko brak je precenjen. Veza nam je bila predivna, a brak malo dosadan :D:lol:

POTPISUJEM,tacno je sve od reci do reci samo mi nije dosadno u braku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bih , uvek ,,, ali prvo bih neke stvari promenila , npr mesto boravka ( njemu naravno :D ) pa se tek onda udala ... Jer kad podpises ona zvezde s neba postanu tako daleke a pre braka ti ih skida klececi :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bih , uvek ,,, ali prvo bih neke stvari promenila , npr mesto boravka ( njemu naravno :D ) pa se tek onda udala ... Jer kad podpises ona zvezde s neba postanu tako daleke a pre braka ti ih skida klececi :angry:

Hahahaha, oprosti ali ovo za zvezde mi bi toliko smesno :lol: Ja sam se udala relativno skoro tako da cu na ovo pitanje moci da odgovorim nakon par godina. Zasad dobro funkcionisemo, ne vidjamo se puno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bih , uvek ,,, ali prvo bih neke stvari promenila , npr mesto boravka ( njemu naravno :D ) pa se tek onda udala ... Jer kad podpises ona zvezde s neba postanu tako daleke a pre braka ti ih skida klececi :angry:

Za ovo si definitivno u pravu,to sam i ja dozivela. :angry:

Ivana :))) i Andjeo volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaha, oprosti ali ovo za zvezde mi bi toliko smesno :lol: Ja sam se udala relativno skoro tako da cu na ovo pitanje moci da odgovorim nakon par godina. Zasad dobro funkcionisemo, ne vidjamo se puno :D

meni je druga godina braka u avgustu ... nisam ni ja davno potpisala a zvezde su bas brzo zdimile <_<

snowhite i Ivana :))) volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mozda pod uslovom da ne moram ni da upoznam njegove roditelje. Drugacije NIKAKO!

Andjeo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

(Mala_Pčelica @ 8.06.2012, 16:05)

Pa.. Iskreno, ne da se ne bih udala za njega, nego se ne bih udavala uopšte! Dete bih naravno imala, po mogućstvu s' njim, isto kao ovog malog anđelka. Inače, volim svog muža, ali brak ko brak je precenjen. Veza nam je bila predivna, a brak malo dosadan biggrin.giflaugh.gif

POTPISUJEM,tacno je sve od reci do reci samo mi nije dosadno u braku.

Ja sam 3 godine u braku i nekad pomislim, da brak uopste nije za mene, ne samo sa njim, nego za bilo koga drugog da sam se udala. Uglavnom mi funkcionisemo dobro, ali cim izbije neki problem koji moramo da resimo, tu nastaje frka, jer on ima svoju filozofiju, ja svoju, oboje tvrdoglavi, tako da tu onda nastane haos. Ne mogu da kazem da je dosadno, ali i ne moze da bude kad oboje radimo jako mnogo i onda nam ostane to vece, koje treba da provedemo zajedno u miru, a mi se jos popicimo. Oboje smo kratkog fitilja, brzo planemo, ali se brzo i ugasimo :-), valjda sve to ide u rok sluzbe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da. Potpisujem. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u svezem braku, ali zato, sto se veze i zajednickog zivota tice imamo staza pa s' toga imam vec neko misljenje o ovoj temi. Pre sam bila misljenja, kao i neke od vas, da brak kao potpisivanje papira i pojavljivanje pred maticara kao i, uostalom, cela ta ceremonija ne znaci nista osim odrzavanja nekih davnih obicaja, medjutim posle mog iskustva sam promenila misljenje jer je nama taj cin zaista oplemenio odnos. Ne mogu konkretno opisati sta se dogodilo ali su se osecanja i nasa veza promenili na bolje, barem je za sada moj utisak takav, tako da bih se, iz ovog ugla, za moga supruga udala koliko god puta da treba ponovo (ali samo za njega, jer verujem da je samo on zasluzan za moju promenu gledanja na brak).

P. S: I udala sam se na njegovo insistiranje, da sam se samo ja pitala to se verovatno ne bi dogodilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bih :wub:

Iskreno se nadam da se ovo nece promeniti sa godinama..bas se bojim tog upadanja u rutinu, nestajanja ljubavi, prelaska ljubavi u prijateljstvo i slicno o cemu svi pricaju...to mi jako strasno deluje :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Definitivno... bez razmisljanja :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znajuci da svaka zena svog partnera idealizuje u svojoj glavi pa i one mane koje ima budu nam simpaticne ... Kad su te neke mane pocele da vam smetaju i da kad ste ih sebi priznali ?

Mene kod mm pocinje opasno da nervira "kako cemo , lako cemo " Za sve ima vremena dok ne zagori pod nogoma a ja sam tipicna devica koja da moze sastavila bi i spisak potrebnih stvari za svoju ( Boze me sacuvaj :D ) sahranu , da nesto ne podje po zlu . Mozda ja preterujem ali volim da sam nacisto , da znam sta i cime raspolozem , da to pripremim na vreme ... Evo juce citam clanak oz prognozi za ovu zimu http://www.kurir-info.rs/stizu-razorne-ledene-oluje-clanak-413158

i vec pocinjem da razmisljam o grejanju , a plin nam je jos od prosle godine iskljucen zbog duga pa smo se prosle god grejali na drva i kazem mm-u da treba da pripremimo ogrev , tj ovaj mesec da kupimo koliko mozemo pa sledeci jos i tako ... Ali on je ubedjen da ce otplatiti dug do "zime" ( samo ne znam koje ) i sad to mene nervira jako ... Sto je najgore od svega on planira i zimovanje ove godine , i jos mnogo totalno nerealnih stvari ... Do sad sam mu uvek kod ovakvih razgovora cinjecama rusila samouverenost i optimizam ( tako on kaze ) , a od nedavo ja samo cutim kad on pocne ovako da masta i ne ulazim u dublju raspravu da ne ispadne da ja u njega i njegovu sposobnost ne verujem :P A ja vise volim da se nicemu ne nadam pa da dobijem nesto nego da se nadam pa ispadne sipak . Nama je to postalo bas problem u braku , skoro svaki razgovor nam se svede na to da sam ja pesimista i da ga ubijam u pojam :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, udala bih se ponovo za njega, nikada nisam ni pomislila drugačije.... Bila sam baš mlada kada smo se upoznali ali nekako je to uvek bilo pravo... Nismo žurili ni sa brakom, ni sa decom, i zaista sam, što se toga tiče zadovoljna.... Pre par nedelja nam je bila godišnjica zabavljanja (davno to beše) i sad sam i zvanično više od pola života sa njim.... I lepo mi je... I da, volim ga, nije da je ljubav postala neko prijateljstvo.....

Violeta i Tangerine volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, udala bih se ponovo za njega, nikada nisam ni pomislila drugačije.... Bila sam baš mlada kada smo se upoznali ali nekako je to uvek bilo pravo... Nismo žurili ni sa brakom, ni sa decom, i zaista sam, što se toga tiče zadovoljna.... Pre par nedelja nam je bila godišnjica zabavljanja (davno to beše) i sad sam i zvanično više od pola života sa njim.... I lepo mi je... I da, volim ga, nije da je ljubav postala neko prijateljstvo.....

Ovo bih ja potpisala :)

Jedina razlika sto ste vi koliko vidim 19 godina zajedno a mi 12:)

majat voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

maybe hvala ti na odlicnom savetu koji sam ja donekle vec sprovela u delo . Sve te njegove optmisticne ( vecinom nerealne ) ideje sam prestala da rusim svojim "pesmizmom"(iako ja to ne bih tao nazvala) a pocela da zapisujem na spisak obaveza koji nam visi na frizu. Neke su sitne i u mogucnosti smo da ih ispunimo ali su tako stajale i cekale dok nisu stavljene na taj papir :) Sad valjda da bi mi dokazao da sve to moze da se uradi vec juce je krenuo sa precrtavanjem,zamenio je crevo na bojleru koje kaplje vec duuuuugo,duuuuugo ...

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.