Da li biste se ponovo udale za vase muzeve?

odgovora

Objavljeno

Bas sam radoznala i to puuuno, priznajem...ali me bas interesuje da li ste razmisljale nekada o ovome? Ja bih ali ovog puta bih na plazi...ne u kupacem ako ste to pomislile...romantik u dusi eto to sam ja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam pojma, ovo sam već prošla, možda nešto novo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam...najverovatnije bih ali bi malo bolje razmislila o zivotu u zajednici i bilo bi pod nekim mojim uslovima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam...najverovatnije bih ali bi malo bolje razmislila o zivotu u zajednici i bilo bi pod nekim mojim uslovima!

U ti si bas stroga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislis za drugog coveka ili kao ovaj najnoviji zapadni trend,,obnavljanje brazcbih zaveta``?

mi se jos nismo vencali u crkvi ,pa bih to volela da iskoristim kao povod za jos jedno slavlje :) videcemo sta mm kaze o tome i da li ce biti (finansijske prilike)

za drugog coveka se ne bih udavala,ako je to bilo pitanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U ti si bas stroga...

Kamo srece da jesam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haha..ovo izgleda nije tema za mene :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih se ponovo udala za svog supruga. Iako smo imali male trzavice, sve je to proslo i zaista ka jaaakooo volim i znam da i on mene voli. Nas je sudbina spojila, kada bi vam pricala a jednom hocu kako smo se upoznali i koliko nas stvari i situacija spaja ne bi verovale. DA udala bi se ponovo i ponovo jedino sto bi malu ranije rodila.love0034.gif f055.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ako neko zapocne temu kako smo se upoznali, cucete nasu pricu, a verujem da ima i zanimljivijh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ako neko zapocne temu kako smo se upoznali, cucete nasu pricu, a verujem da ima i zanimljivijh...

Pa pocni tu temu, bas me interesuje...kazem vam ja puuuno sam radoznala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa pocni tu temu, bas me interesuje...kazem vam ja puuuno sam radoznala...

Udavicu vas...pricom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Udavicu vas...pricom

Otvorila sam ti temu..pa izvoli :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, bez razmisljanja, posebno danas na nasu trecu godisnjicu :wub:

Inace se i jesam "opet" udala za njega jer smo imali dva vencanja u dve zemlje sa 6 dana razlike. Jedno opstinsko, drugo crkveno, dve skroz razlicite svadbe i dva dana za pamcenje! Sad i dve godisnjice slavimo- danas on mene razmazi, u sledecu sredu cu ja njega! :wub:

Obnovu zaveta na desetogodisnjicu planiramo jer smo propustili da napravimo knjigu gostiju a mm-u to od svega vezanog za nasa vencanja fali :rolleyes::lol: Blesa moja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prosle godine 18. jula smo imali gradjansko vencanje, zbog trudnoce nisam htela u crkvi. Ove godine 18. jula, dakle na godisnjicu planiram da se ponovo udam za istog coveka :D ali u crkvi i to u prisustvu deteta.

Tada bih i krstenje Alekse obavili ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t5509.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prosle godine 18. jula smo imali gradjansko vencanje, zbog trudnoce nisam htela u crkvi. Ove godine 18. jula, dakle na godisnjicu planiram da se ponovo udam za istog coveka :D ali u crkvi i to u prisustvu deteta.

Tada bih i krstenje Alekse obavili ;)

e bas lepo. I ja planiram da napravimo ponovo svadbu za 15 god braka. Ali videcemo.t5524.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, bez razmisljanja, posebno danas na nasu trecu godisnjicu :wub:

Inace se i jesam "opet" udala za njega jer smo imali dva vencanja u dve zemlje sa 6 dana razlike. Jedno opstinsko, drugo crkveno, dve skroz razlicite svadbe i dva dana za pamcenje! Sad i dve godisnjice slavimo- danas on mene razmazi, u sledecu sredu cu ja njega! :wub:

Obnovu zaveta na desetogodisnjicu planiramo jer smo propustili da napravimo knjigu gostiju a mm-u to od svega vezanog za nasa vencanja fali :rolleyes::lol: Blesa moja!

SREĆNA GODIŠNJICA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zar ne mislite da malo promijene dobro dođe???t4307.gif

Mislim u nekom drugom životu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Đe, me nađe...ček da porazmislim...DA,DA,DA...i ništa ja tu ne bih menjala, sve kao i prvi put, jer je bilo fantastično...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da definitivno..Zajedno smo sedam i po god. od toga u braku tri...i medju nama,da nisam sa njim bila bih 100% sama :) A nas dvoje smo inace dva razlicita sveta...nebo i zemlja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zar ne mislite da malo promijene dobro dođe???t4307.gif

Mislim u nekom drugom životu...

Promena nije na odmet, ali ipak kad razmilim, opet bi se za istog udala. Mozda bi samo imala malo vise pre njega...ha,ha,ha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam se dva puta udavala za istog coveka tj mm. Prvi put u decembru 2008 - gradjanski brak,a drugi put u januaru ove godine - crkveni brak i krstenje nase princezice. Mislim da bi se i treci put udala za mm uz neke male korekcije - sto rece Nina,zajednica i tako to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

opet i uvek samo za njega :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uvek... bez razmisljanja. :wub: :wub: :wub: On je jedno DIIIVNOOO stvorenje! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.