Da li biste se ponovo udale za vase muzeve?

odgovora

Objavljeno

Bas sam radoznala i to puuuno, priznajem...ali me bas interesuje da li ste razmisljale nekada o ovome? Ja bih ali ovog puta bih na plazi...ne u kupacem ako ste to pomislile...romantik u dusi eto to sam ja...

Objavljeno

Nemam pojma, ovo sam već prošla, možda nešto novo...

Objavljeno

Ne znam...najverovatnije bih ali bi malo bolje razmislila o zivotu u zajednici i bilo bi pod nekim mojim uslovima!

Objavljeno

Ne znam...najverovatnije bih ali bi malo bolje razmislila o zivotu u zajednici i bilo bi pod nekim mojim uslovima!

U ti si bas stroga...

Objavljeno

mislis za drugog coveka ili kao ovaj najnoviji zapadni trend,,obnavljanje brazcbih zaveta``?

mi se jos nismo vencali u crkvi ,pa bih to volela da iskoristim kao povod za jos jedno slavlje :) videcemo sta mm kaze o tome i da li ce biti (finansijske prilike)

za drugog coveka se ne bih udavala,ako je to bilo pitanje

Objavljeno

U ti si bas stroga...

Kamo srece da jesam!

Objavljeno

Haha..ovo izgleda nije tema za mene :unsure:

Objavljeno

Ja bih se ponovo udala za svog supruga. Iako smo imali male trzavice, sve je to proslo i zaista ka jaaakooo volim i znam da i on mene voli. Nas je sudbina spojila, kada bi vam pricala a jednom hocu kako smo se upoznali i koliko nas stvari i situacija spaja ne bi verovale. DA udala bi se ponovo i ponovo jedino sto bi malu ranije rodila.love0034.gif f055.gif

Objavljeno

ako neko zapocne temu kako smo se upoznali, cucete nasu pricu, a verujem da ima i zanimljivijh...

Objavljeno

ako neko zapocne temu kako smo se upoznali, cucete nasu pricu, a verujem da ima i zanimljivijh...

Pa pocni tu temu, bas me interesuje...kazem vam ja puuuno sam radoznala...

Objavljeno

Pa pocni tu temu, bas me interesuje...kazem vam ja puuuno sam radoznala...

Udavicu vas...pricom

Objavljeno

Udavicu vas...pricom

Otvorila sam ti temu..pa izvoli :lol: :lol:

Objavljeno

Da, bez razmisljanja, posebno danas na nasu trecu godisnjicu :wub:

Inace se i jesam "opet" udala za njega jer smo imali dva vencanja u dve zemlje sa 6 dana razlike. Jedno opstinsko, drugo crkveno, dve skroz razlicite svadbe i dva dana za pamcenje! Sad i dve godisnjice slavimo- danas on mene razmazi, u sledecu sredu cu ja njega! :wub:

Obnovu zaveta na desetogodisnjicu planiramo jer smo propustili da napravimo knjigu gostiju a mm-u to od svega vezanog za nasa vencanja fali :rolleyes::lol: Blesa moja!

Objavljeno

Prosle godine 18. jula smo imali gradjansko vencanje, zbog trudnoce nisam htela u crkvi. Ove godine 18. jula, dakle na godisnjicu planiram da se ponovo udam za istog coveka :D ali u crkvi i to u prisustvu deteta.

Tada bih i krstenje Alekse obavili ;)

Objavljeno

.

Objavljeno

t5509.gif

Objavljeno

Prosle godine 18. jula smo imali gradjansko vencanje, zbog trudnoce nisam htela u crkvi. Ove godine 18. jula, dakle na godisnjicu planiram da se ponovo udam za istog coveka :D ali u crkvi i to u prisustvu deteta.

Tada bih i krstenje Alekse obavili ;)

e bas lepo. I ja planiram da napravimo ponovo svadbu za 15 god braka. Ali videcemo.t5524.gif

Objavljeno

Da, bez razmisljanja, posebno danas na nasu trecu godisnjicu :wub:

Inace se i jesam "opet" udala za njega jer smo imali dva vencanja u dve zemlje sa 6 dana razlike. Jedno opstinsko, drugo crkveno, dve skroz razlicite svadbe i dva dana za pamcenje! Sad i dve godisnjice slavimo- danas on mene razmazi, u sledecu sredu cu ja njega! :wub:

Obnovu zaveta na desetogodisnjicu planiramo jer smo propustili da napravimo knjigu gostiju a mm-u to od svega vezanog za nasa vencanja fali :rolleyes::lol: Blesa moja!

SREĆNA GODIŠNJICA!!!

Objavljeno

Zar ne mislite da malo promijene dobro dođe???t4307.gif

Mislim u nekom drugom životu...

Objavljeno

Đe, me nađe...ček da porazmislim...DA,DA,DA...i ništa ja tu ne bih menjala, sve kao i prvi put, jer je bilo fantastično...

Objavljeno

Da definitivno..Zajedno smo sedam i po god. od toga u braku tri...i medju nama,da nisam sa njim bila bih 100% sama :) A nas dvoje smo inace dva razlicita sveta...nebo i zemlja ;)

Objavljeno

Zar ne mislite da malo promijene dobro dođe???t4307.gif

Mislim u nekom drugom životu...

Promena nije na odmet, ali ipak kad razmilim, opet bi se za istog udala. Mozda bi samo imala malo vise pre njega...ha,ha,ha

Objavljeno

I ja sam se dva puta udavala za istog coveka tj mm. Prvi put u decembru 2008 - gradjanski brak,a drugi put u januaru ove godine - crkveni brak i krstenje nase princezice. Mislim da bi se i treci put udala za mm uz neke male korekcije - sto rece Nina,zajednica i tako to

Objavljeno

opet i uvek samo za njega :wub: :wub: :wub:

Objavljeno

Uvek... bez razmisljanja. :wub: :wub: :wub: On je jedno DIIIVNOOO stvorenje! :wub: :wub: :wub:

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Porodilište "Gradska bolnica Zvezdara" - Beograd
      Započeo/la Stomačić · Objavljeno
      Ćao. Ja sam za Gradsku dobila iste “vesti”. Odnosno da je puno lekara otišlo posle kovida i da su sada sve mladji i manje iskusni… Ipak, vodila sam trudnoću tamo tri meseca, a sada prelazim kod dr privatno. 
      Moja dr je V. Stojanović (ne znam da li smem da napišem imena, prezimena i slične informacije, ako ne smem neka admini obrišu post). Svratila sam izmedju ostalog da čujem iskustva sa porodjaja i sa njom. Hvala na odgovorima…
      Započeo/la Stomačić · Objavljeno
      Ćao. Ja sam za Gradsku dobila iste “vesti”. Odnosno da je puno lekara otišlo posle kovida i da su sada sve mladji i manje iskusni… Ipak, vodila sam trudnoću tamo tri meseca, a sada prelazim kod dr privatno. 
      Moja dr je V. Stojanović (ne znam da li smem da napišem imena, prezimena i slične informacije, ako ne smem neka admini obrišu post). Svratila sam izmedju ostalog da čujem iskustva sa porodjaja i sa njom. Hvala na odgovorima…
      Započeo/la Palčić · Objavljeno
      Pozdrav, Pošto vidim da odavno niko nista nije pisao na ovu temu, znacila bi mi pomoc. Pokusavam da se odlucim gdje cu se poroditi u dec 2022. U KBC Zvezdara sam se porodila 2016 i imam pozitivno iskustvo, pa sam razmisljala opet o njima. Dr Sonja, koja mi je tada vodila trudnocu i porodila me, otisla je u penziju i sada je u MediGroup-u.  Kada sam se raspitala u DZ za njih, posavjetovali su me da mozda bolje da ne idem gore, jer je porodiliste pred "gasenje" i non stop se mjenjaju  doktori i svi su mladi (sta god to znacilo). Da li je neko skoro imao iskustvo sa njima ili trenutno vodi trudnocu kod njih?  
    • Drugi trimestar
      Započeo/la Aleksandra93. · Objavljeno
      Pozdrav svima.  Nova sam ovde, mada odavno vas citam. Vidim da je ova tema najaktivnija pa resih da se ovde oglasim, ako administrator smatra da sam pogresila, molila bih da me preusmere.  Naime, imam sina od 3,5 godine. Pokusavamo da dobijemo i drugo dete. Ali jos nikako. Pre 9 godina sam imala vanmatericnu (ruptura desnog jajnika), porodjaj mi je bio carskim rezom , a pre godinu dana sam imala biohemijsku. Zadnja menstruacija je bila 04.07. Na dan kad sam tradila dobiti uradila sam test ali uvece , pokazao je pozitivno. Ujutru sam uradila ponovo (s tim da sam se probudila oko pola 6 a apoteka se otvorila tek oko 8) i taj test mi je pokazao jedva,jedva vidljivu donju crtu. Otisla sam taj dan (02.08.) kod ginekologa, naravno ne vidi nista u materici, endometrijum debljine 10mm. Kaze moze biti ili ne mora. (sumnjao je na biohemijsku). Juce sam vadila betu, njena vrednost je 335. Zvala sam doktora, kaze ne moram ponovo da vadim betu jer bi on mogao sa tim rezultatom da mi potvrdi trudnocu s tim da racunam da je ovulacija bila kasnije i da ovo nije 'skolska trudnoca'. I da dodjem u cetvrtak na uz.  Ali.... Mi zene ne bi bile zene kad nas ne bi nesto cackalo iznutra.  Ja se sada bojim, da to nije opet vanmatericna trudnoca. Jer od simptoma nemam skoro nista, (u prvoj trudnoci je sve bilo po ps-u), a oko datuma menstruacije ledja su me jako bolela, muka, osetljivost na mirise, odlazak u wc, sad kao da je to sve prestalo. Po racunici, ja sam negde u 4+ nedelji trudnoce. Interesuje me, ako je neko imao slicno iskustvo da je ovulacija bila kasnije, samim tim da je do zaceca doslo kasnije i da je beta tako mala (jer sa prvim detetom beta mi je na prvo vadjenje bila preko 1000)?  P.S. Krvarenja nemam ni u tragovima, ni bolova. I bolovi su prestali u tom periodu kad sam ocekivala ciklus. Izvinjavam se ako sam pisala nejasno, ali pokusala sam da hronolski priblizim situaciju. Hvala svima na odgovorima. 
    • Budjenje nocu
      Započeo/la zoran4496 · Objavljeno
      Ljudi, sta je starijom decom, nama sin ima 2 god i 4 meseca i bukvalno se budi na svaka 2h i sabije 240mm mleka - hipp3 organic uglavnom, place, bacaka se, nema sanse da zaspi dok ne dobije mleko, da li je kod nas u krevetu ili krevecu svom, svakako je tako. Recimo u 20h zaspi, oko 9:30 prvo mleko, 12h naredno, i tako skoro do jutra, PAKAO, popije u toku nocu litar mleka, da li imate neke ideje kako da se ova situacija reshi? Preko dana spava regulare oko 2h u vrticu i to je to. Kada mu podvalim nocu vodu, naravno da nece, ceka mleko. Hvala svima unapred
  • Teme