Braxton Hicks lažne kontrakcije

odgovora

Objavljeno

mene zanima da li koja i pored terapije partusistema oseti to grcenje par puta na dan,vise je neprijatno nego bolno,inace mi je skracen grlic pa me zanima koliko te kontrakcije uticu na grlic,inace sam usla u 27 nedelju i na mirovanju sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mene zanima da li koja i pored terapije partusistema oseti to grcenje par puta na dan,vise je neprijatno nego bolno,inace mi je skracen grlic pa me zanima koliko te kontrakcije uticu na grlic,inace sam usla u 27 nedelju i na mirovanju sam

Ja sam pila ginipral od osmog meseca i povremeno sam osecala kao da me probode nesto kroz grlic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mene zanima da li koja i pored terapije partusistema oseti to grcenje par puta na dan,vise je neprijatno nego bolno,inace mi je skracen grlic pa me zanima koliko te kontrakcije uticu na grlic,inace sam usla u 27 nedelju i na mirovanju sam

Ја сам осећала иако сам имала терапију (Гинипрал), а пила сам га од 4. месеца па до краја, оба пута

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pila ginipral od osmog meseca i povremeno sam osecala kao da me probode nesto kroz grlic.
Ја сам осећала иако сам имала терапију (Гинипрал), а пила сам га од 4. месеца па до краја, оба пута

znaci mogu se osetiti i pored terapije,jos pijem na svaka 4 sata i jos ih osetim pa sam se uplasila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sladjo i ja ih osjecam isto i ako pijem terapiju ginipral od 23 nedelje a sad sam 27 dok god je to poveremeno dobro je :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sladjo i ja ih osjecam isto i ako pijem terapiju ginipral od 23 nedelje a sad sam 27 dok god je to poveremeno dobro je :*

i ja ih pijem od 23 nedelje,ali me nervira sto to terapija neresava mada mi je moja dr rekla da te tablete imaje efekta tek posle 30 nedelje a da ih doktori daju ovako rano cisto da ti nesto daju da se ograde zamisli

to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto svasta cu da cujem,,znam dosta zena koje su bile na mirovanju strogom ili po laganom pa su na kraju jedva rodile jer su se toliko od giniprala zabetonirale da bez indukcije nije bilo moguce otvaranje...i znam da sigurno ginipral pomaze sad odma ili nakon 30 nedelje neznam ..al volim da mislim da pomazu sad jer mi je lakse izgurati dalje..ljubim te ;)

sladja84 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam povremeno te lazne kontrakcije, ne pijem nista, normalna je to pojava ako su retke..meni se jave jednom u par dana, i ne bole samo se stegne stomak kao kamen i prodju kad disem lepo ili promenim pozu.

Krenule se negde pocetkom osmog meseca..pre toga nisam imala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja danas cijeli dan imam kao neka grcenja u stomaku a malena je jako nemirna..mozda su i lazne kontrakcije neznam samo znam da se ne mogu namjestiti nikako sve mi je teska dole i pravi pritisak..kako kod vas izgledaju lazne kontr.pusaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

javljajte bilo sta ..pusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.