Braonkast sekret

odgovora

Objavljeno

Caos,stvarno nisam znala gde da ubacim ovu temu..Ovako..ima vec dva,tri meseca kako mi se odmah posle menstruacije,zadnji dan pojavljuje braonkasti sekret koji traje samo taj dan..Da li se nekoj od vas ovo desavalo..e..da..beba mi ima 15 meseci,tako da ovo mi se ne desava bas odmah posle porodjaja..hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se pojavljuje...i to dva, tri dana prije menstruacije, pa tek onda "dobijem"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni posle menstruacije, tj. prva tri dana ide normalno, pa onda tri dana taj smeđkasti sekret. Ali ja imam spiralu, pa to pripisujem njoj. Nije to ništa strašno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citala sam da je normalan pre menstruacije,u trudnoci,i kada se koriste pilule i spirala,ali nigde nisam nasla posle menstruacije..pa sam zato pitala..u svakom slucaju Vam hvala.. i jos nesto..za Ruskinju-da li boli stavljanje spirale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citala sam da je normalan pre menstruacije,u trudnoci,i kada se koriste pilule i spirala,ali nigde nisam nasla posle menstruacije..pa sam zato pitala..u svakom slucaju Vam hvala.. i jos nesto..za Ruskinju-da li boli stavljanje spirale

Ne, apsulutno ne boli. Provereno 2x. Idi na temu "kontracepcija", tamo sam pisala o tome, a ako te još nešto zanima pitaj u pp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, koliko je vama trajalo krvarenje posle porordjaja? Meni je prododjaj uredno prosao, krvarenje je proslo za 10ak dana koliko se secam i onda se ponovo pojavilo posle 4 nedelje i sad, nakon 6 nedelja, opt se javlja na par dana pa prestane skroz ili predje u braon...da li neka od vas ima slicno iskustvo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MarinaK da ti nije poceo ciklus? Ne moj se tome iznenaditi jer to nije iskljuceno... Meni je i pored toga sto jos uvek dojim ciklus poceo cirka neki 45 dan posle porodjaja... Posizela sam :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni menzis kratko traje tako da ti poslednjih par dana uglavnom budebraonkast sekret a ne krv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam sta je,ali ipak cu morati na tu kontrolu posle 6 nedelja...a taman sam mislila da odlozim do decembra :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam sta je,ali ipak cu morati na tu kontrolu posle 6 nedelja...a taman sam mislila da odlozim do decembra :rolleyes:

nemoj odlagati nista,je jedva cekam da prodje tih 6 nedelja pada odem.toliko sam zaokupljena bebom,da slabo obracampaznju sta se tamo dole dogadja,tako da bas hocu da vidim kakvo je stanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nemoj odlagati nista,je jedva cekam da prodje tih 6 nedelja pada odem.toliko sam zaokupljena bebom,da slabo obracampaznju sta se tamo dole dogadja,tako da bas hocu da vidim kakvo je stanje.

Idem sutra i to cu probati da se provucem kao hitan slucaj jer krvarim vise od 40dana...uzas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

porodila sam se pre 3 meseca,krwarila sam mesec i po dana a sad imam uwecan sekret i to bas uwecan i braon je boje,da li neko zna sta je u pitanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

porodila sam se pre 3 meseca,krwarila sam mesec i po dana a sad imam uwecan sekret i to bas uwecan i braon je boje,da li neko zna sta je u pitanju

Pa posto si se javila i u temi bol u stomaku,spoki problem znaci bol u stomaku i braon sekret.Ja ne znam da ti odgovorim,ali mozda nekom drugom bude asocijacija.Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

porodila sam se pre 3 meseca,krwarila sam mesec i po dana a sad imam uwecan sekret i to bas uwecan i braon je boje,da li neko zna sta je u pitanju

Može da bude početak ciklusa. Nemoj se iznenaditi. Ukoliko nemaš nikakav svrab i peckanje mislim da je ciklus. Moj prvi ciklus posle porođaja je bila u vidu tog braonkastog sekreta i to u 3 mesecu posle porođaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ali imala sam menzu,i to nisam dobila odmah nije bilo redowno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ali imala sam menzu,i to nisam dobila odmah nije bilo redowno

A da li ovulacija moze biti pracena tako necim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je skoro preko 6 meseci bila neredovna (ciklus je trajao nekad 26 a nekad i do 32 dana), praćen izuzetno jakim bolovima u stomaku i obilnijom nego ranije. Ali čim su se hormoni malo sredili sve se vratilo u normalu kao pre porođaja. Samo mi je prvi ciklus bio praćen sa velikim bolovima u stomaku i branokast "sekret".

Ajde sačekaj bar još 3 dana ako i dalje budeš imala obilan sekret, otiđi na kontrolu. Pazi nisam nikakav stručnjak već pišem samo iz ličnog iskustva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Može da bude početak ciklusa. Nemoj se iznenaditi. Ukoliko nemaš nikakav svrab i peckanje mislim da je ciklus. Moj prvi ciklus posle porođaja je bila u vidu tog braonkastog sekreta i to u 3 mesecu posle porođaja.

Sve je vrlo individualno, devojke su ti vec rekle, moze piti ciklus, potrebno je vreme da se ustali, moze biti i ovulacija, jednostavno, nekom menstruacija krene pre, nekom posle, nekom redovno, nekom neredovno, stvarno je individualno. Meni je dr rekao doklegod dojis moguca su neredovna krvarenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.