Čime vas vaše dete obraduje

odgovora

Objavljeno

Moje dete me najvise rastopi kad u sred njenog igranja,dok ja gledam tv,odjednom se uspravi i kaze "mama ja te vovim do neba",pridje,zagli me i poljubi...i tako vise puta na dan...koliko to moze da me obraduje,recima ne mogu opisati... :wub: ali ima i njene cake,kad zezne nesto,pridje i isto kaze "mama vovim te,ne bini (brini) nista".. :lol: i naravno sve zaboravim sta je uradila :rolleyes:

:lol: :lol: :lol:

Objavljeno

Ančica me obraduje svojim izvalama i provalama i izlvima ljubavi, mažnje i svega ostalog.

S me najviše obraduje kada se probudi prije mene i počne da me budi - poljupcima. Med mali, provalio je da me tako najlakše probudi jer ustanem sa osmjehom na licu.

A najljepši gest mi je kada ON ustane prije Ane, napravim mu mlijeko i onda se sve sa flašicom uvuče kod A u krevet i probudi je da bi se mazili i gledali crtiće

Objavljeno

Joše je mala al jako me obraduje svojim milim pogledom i osmjehom..Nikada pre nisam videla iskreniji osmjeh od Sofijinog..Obraduje me kako me ščepa ručicom dok sisa,obuzme me toplina i milina..

Objavljeno

Aleksa izmislio pesmicu....imam dve Aleksandre, jednu veću moju dragu mamu i jednu malu u vrtiću, koja me ljubi...peva po ceo dan... :)

:wub:

Objavljeno

Zalim se da me boli ruka.Ogi mi pridje i pita me:"Mamice da ti poljubim ruku da ti prodje?" :wub::wub::wub:

Objavljeno

Zalim se da me boli ruka.Ogi mi pridje i pita me:"Mamice da ti poljubim ruku da ti prodje?" :wub::wub::wub:

Jaoj dusicaaaa <3 <3 <3 pun ljubavi i neznosti :)))))

Objavljeno

U poslednje vreme mi obavezno imami osmeh kad kaze :"Mami,mamice,Ninica voji tebe puno! " I naravno,obavezan je zagrljaj i poljubac. Mazulja moja!

Objavljeno

Jaoj dusicaaaa <3 <3 <3 pun ljubavi i neznosti :) ))))

Velika je maza,cesto mi kaze:"Mama uzmi tvoju malu macu da je mazis" :wub::wub::wub:

Objavljeno

Za sada kad mi se onako siroko nasmeje i uz to jos gukne nekako,ja gotova moze raditi od mene sta hoce biggrin.gif

Za taj njegov krezubi osmeh i gukanje dok mu pričam, pevam ili ljubim malene nožice dok ga presvlačim bih dala čitav svet...I kada se tek probudi i proteže i čuje moj glas pored krevetca pa se nasmeje...Ili kada mi zaspi u naručju pa se sav opusti i onako jednim brkom smeška, a ručicama obgrli moju ruki ili me drži za prst ja se topim i često i suzu pustim... :)

Objavljeno

Mene je moja danas zagrlila i rekla : " Mama vojim puno" :wub:

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Porodiliste "Narodni Front" - Beograd
      Započeo/la Maslina · Objavljeno
      Neko misljenje o doktoru Radomiru Anicicu?
    • Najraniji simptomi trudnoće
      Započeo/la Tea1994 · Objavljeno
      Postovane, ja pokusavam oko 4 meseca da ostanem trudna i ne uspeva. Naravno opterecena Sam time, verovatno zato i nece. Ovaj mesec mi je poslednja menstruacija Bila 29.10. I obicno su tacne na 28 29 Dana. Pocele su grudi ranije da me bole nego inace I bradavice su mi osetljivije. Medjutim vec 4 5 Dana u nazad osecam da sam vruca tj kao da imam temp. I stvarno pre neki Dan Sam imala 37.2, pa sam ponovo merila pa Sam imala 37. I tako se vrti oko 37. Ili 36.9. Da li mislite da je moguca trudnoca. Inace trebam za 3,4 dana da dobijem. I sad me Malo bolucka stomak tj kao neki pritisak vise nego bol. Mozda je to samo zato sto toliko zelim pa Sam umislila simptome.
      Postovane, ja pokusavam oko 4 meseca da ostanem trudna i ne uspeva. Naravno opterecena Sam time, verovatno zato i nece. Ovaj mesec mi je poslednja menstruacija Bila 29.10. I obicno su tacne na 28 29 Dana. Pocele su grudi ranije da me bole nego inace I bradavice su mi osetljivije. Medjutim vec 4 5 Dana u nazad osecam da sam vruca tj kao da imam temp. I stvarno pre neki Dan Sam imala 37.2, pa sam ponovo merila pa Sam imala 37. I tako se vrti oko 37. Ili 36.9. Da li mislite da je moguca trudnoca. Inace trebam za 3,4 dana da dobijem. I sad me Malo bolucka stomak tj kao neki pritisak vise nego bol. Mozda je to samo zato sto toliko zelim pa Sam umislila simptome.
    • Ultrazvuk, povraćaj novaca od socijalnog
      Započeo/la sdd · Objavljeno
      То је да, а још више увек стално седите код куће, тако да мислим да је опција за клађење погодна за вас, још увек постоји доста опција за зараду на Интернету KladioniceTV можете прочитати више, трудноћа не значи да морате остати код куће и не радити ништа, моја супруга је чак и путовала на посао до последњег
  • Teme