Čime vas vaše dete obraduje

odgovora

Objavljeno

Moje dete me najvise rastopi kad u sred njenog igranja,dok ja gledam tv,odjednom se uspravi i kaze "mama ja te vovim do neba",pridje,zagli me i poljubi...i tako vise puta na dan...koliko to moze da me obraduje,recima ne mogu opisati... :wub: ali ima i njene cake,kad zezne nesto,pridje i isto kaze "mama vovim te,ne bini (brini) nista".. :lol: i naravno sve zaboravim sta je uradila :rolleyes:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ančica me obraduje svojim izvalama i provalama i izlvima ljubavi, mažnje i svega ostalog.

S me najviše obraduje kada se probudi prije mene i počne da me budi - poljupcima. Med mali, provalio je da me tako najlakše probudi jer ustanem sa osmjehom na licu.

A najljepši gest mi je kada ON ustane prije Ane, napravim mu mlijeko i onda se sve sa flašicom uvuče kod A u krevet i probudi je da bi se mazili i gledali crtiće

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joše je mala al jako me obraduje svojim milim pogledom i osmjehom..Nikada pre nisam videla iskreniji osmjeh od Sofijinog..Obraduje me kako me ščepa ručicom dok sisa,obuzme me toplina i milina..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aleksa izmislio pesmicu....imam dve Aleksandre, jednu veću moju dragu mamu i jednu malu u vrtiću, koja me ljubi...peva po ceo dan... :)

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zalim se da me boli ruka.Ogi mi pridje i pita me:"Mamice da ti poljubim ruku da ti prodje?" :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zalim se da me boli ruka.Ogi mi pridje i pita me:"Mamice da ti poljubim ruku da ti prodje?" :wub::wub::wub:

Jaoj dusicaaaa <3 <3 <3 pun ljubavi i neznosti :)))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U poslednje vreme mi obavezno imami osmeh kad kaze :"Mami,mamice,Ninica voji tebe puno! " I naravno,obavezan je zagrljaj i poljubac. Mazulja moja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj dusicaaaa <3 <3 <3 pun ljubavi i neznosti :) ))))

Velika je maza,cesto mi kaze:"Mama uzmi tvoju malu macu da je mazis" :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sada kad mi se onako siroko nasmeje i uz to jos gukne nekako,ja gotova moze raditi od mene sta hoce biggrin.gif

Za taj njegov krezubi osmeh i gukanje dok mu pričam, pevam ili ljubim malene nožice dok ga presvlačim bih dala čitav svet...I kada se tek probudi i proteže i čuje moj glas pored krevetca pa se nasmeje...Ili kada mi zaspi u naručju pa se sav opusti i onako jednim brkom smeška, a ručicama obgrli moju ruki ili me drži za prst ja se topim i često i suzu pustim... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je moja danas zagrlila i rekla : " Mama vojim puno" :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.