Čime vas vaše dete obraduje

odgovora

Objavljeno

Osmeh posle budjenja , to je nesto najlepse i najmilije na svetu . Uzivam u tom mazenju posle budjenja :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poceo je da mi svaki dan peva-didan dan,odendan i ljubi me...nadje tacnice od rodjendana i peva mi rodjendansku pesmicu. :D

Kad ga pitam gde je mamino srce i dusa,a on stavi rukicu sebi na grudi i kaze tu... :wub::wub::wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smeh i kad se ljubi tako što me liže :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma obraduje me samim svojim postojanjem,sve mi je lepo kad vidim njegove okice,rucice,osmeh,kad vidim da je srecan i zadovoljan,a svaki dan je neka nova radost,kad mi zagrli stomak,kad nesto novo nauci,kad me zagrli,kad igra,kad mi da igracku ili svoju dudu :lol: ....ma deca su zakon :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obraduje me svaki novi pokret, svaki osmeh, kad kaze mama, kad me mazi, grize, pruza rucice ka meni.. Ma kao sto kaze bikica usrecuje me svojim postojanjem... Najveca radost i sreca u zivotu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tijana se obicno probudi oko 5-6 ujutru da siska i onda je ostavim sa nama u krevetu kad se ponovo probudi pocne da sapuce, e to treba videti i osetiti, obraduje me svaki poljubac, istopim se kad je uzmem u narucje, aona mi stavi glavu na rame i mase nozicama, obraduje me svaka "rec", korak, ma sve...

Teodora me obraduje svakim crtezom koji nameni meni ( a ima ih puno) i na svakom sam okruzena cvecem, leptiricima i srcima.

Moje dve najvece radosti su upravo TiT bas takve kave jesu!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Raduje me svaki njegov osmeh. Volim kada nam iznenada pridje i poljubi nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aleksa izmislio pesmicu....imam dve Aleksandre, jednu veću moju dragu mamu i jednu malu u vrtiću, koja me ljubi...peva po ceo dan... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Osmeh! Istopim se kada se nasmeje, a taaako je mali! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obraduje me poljupcem od koga mi srce raste i cini mi se da mogu da poletim! Boze, kako je to divan osjecaj!

Kada mu kazem "volim te", a on ponovi "noite", pa me jako zagrli, pomazi po licu i kaze "mama" ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obraduje me poljupcem od koga mi srce raste i cini mi se da mogu da poletim! Boze, kako je to divan osjecaj!

Kada mu kazem "volim te", a on ponovi "noite", pa me jako zagrli, pomazi po licu i kaze "mama" ...

:wub: :wub: gde ćeš veće radosti :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obraduje me poljupcem od koga mi srce raste i cini mi se da mogu da poletim! Boze, kako je to divan osjecaj!

Kada mu kazem "volim te", a on ponovi "noite", pa me jako zagrli, pomazi po licu i kaze "mama" ...

Mamin sin :rolleyes:

I Pavle isto ponavlja ono sto ja njemu pricam...

Kaze "Jubavi, gili me" i onda me stegne oko vrata i grize me za nos il ljubi! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ima svega, a najvise se istopim kad je pitam "Volis ti svoju mamu?", a ona kaze "DA!"ja je onda pitam koliko, a ona rasiri ruke koliko god moze, i kad me poljubi. Ili kad pokze gdje je njena beba, pa poljubi bebu (moj stomak).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sada kad mi se onako siroko nasmeje i uz to jos gukne nekako,ja gotova moze raditi od mene sta hoce :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Mamice volim te ovojikooo"!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Mamice volim te ovojikooo"!!!

Srce medenooo :):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim kad se ujutru probudi i pozove me a cim me ugleda to je osmeh od uva do uva i obavezno siri rukice da je uzmem,zagrli me i poljubi. A tek radost kad me vidi da dolazim s posla...... Neopisiva radost!

Kad pocne da se mazi i kaze: "Mami,mami" i siri ruke da pokaze koliko me voli.

Ma,obraduje me svakim pogledom,osmehom i poljupcem.

A ponosna sam na svaku novu rec koju izgovori na sve novo sto nauci. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Mamice volim te ovojikooo"!!!

:wub: :wub: :wub:

Volim kad se ujutru probudi i pozove me a cim me ugleda to je osmeh od uva do uva i obavezno siri rukice da je uzmem,zagrli me i poljubi. A tek radost kad me vidi da dolazim s posla...... Neopisiva radost!

Kad pocne da se mazi i kaze: "Mami,mami" i siri ruke da pokaze koliko me voli.

Ma,obraduje me svakim pogledom,osmehom i poljupcem.

A ponosna sam na svaku novu rec koju izgovori na sve novo sto nauci. :)

:wub: :wub: :wub:

Da, to je ono za šta vredi živeti. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sada kad mi se onako siroko nasmeje i uz to jos gukne nekako,ja gotova moze raditi od mene sta hoce :D

Isto!! Nasmeje se i vrisne!nda stegne pesnice i zgrci se kao da hoce da mi pokaze koliko me voli! U ujutru kada se nagnem iznad kreveca a on se smeje love0031.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nas definitivno kad pocne da zove tatu... nije bitno da li ga vidi ili cuje, cim se tata oglasi ili pojavi on pocne da ga zove, mi se totalno istopimo. Tata malo vise, da ne kazem tata se sav rastopi, sto kazete: moze posle raditi sta hoce :)

Mada sam se ja iznenadila kad je video strica i izvalio "tata". Jujuju, njemu izgleda svako musko ima da bude "tata"? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nas definitivno kad pocne da zove tatu... nije bitno da li ga vidi ili cuje, cim se tata oglasi ili pojavi on pocne da ga zove, mi se totalno istopimo. Tata malo vise, da ne kazem tata se sav rastopi, sto kazete: moze posle raditi sta hoce :)

Mada sam se ja iznenadila kad je video strica i izvalio "tata". Jujuju, njemu izgleda svako musko ima da bude "tata"? :lol:

Moj Aleksa je imao tu "fazu" kada je po GSP-u svakog muškarca zvao tata...a ja u zemlju propadam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj Aleksa je imao tu "fazu" kada je po GSP-u svakog muškarca zvao tata...a ja u zemlju propadam...

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj Aleksa je imao tu "fazu" kada je po GSP-u svakog muškarca zvao tata...a ja u zemlju propadam...

:lol::lol::lol: crkoh od smeha, mogu te zamisliti

Jana me skroz raspilavi kad mi kaze "hvala ti majcice, najbolja si na svetu". Mada ne volim te njanjave fore al racunam ajd jos je mala, procice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj Aleksa je imao tu "fazu" kada je po GSP-u svakog muškarca zvao tata...a ja u zemlju propadam...

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje dete me najvise rastopi kad u sred njenog igranja,dok ja gledam tv,odjednom se uspravi i kaze "mama ja te vovim do neba",pridje,zagli me i poljubi...i tako vise puta na dan...koliko to moze da me obraduje,recima ne mogu opisati... :wub: ali ima i njene cake,kad zezne nesto,pridje i isto kaze "mama vovim te,ne bini (brini) nista".. :lol: i naravno sve zaboravim sta je uradila :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.