Čime vas vaše dete obraduje

odgovora

Objavljeno

Radujm se dok ga gledam kako raste i napreduje. Svaka faza, svaka nova stvar koju uradi, izmami mi osmeh. Raduje me njegovo gugutanje. Ponekad mi izmami osmeh i kad ja kažem NE, a on mi se nasmeje i nastavi ono što je započeo. A kada se smeje naglas ili kada zagnjuri lice na moje grudi, jer hoće da se mazi, tad se prosto istopim! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad me trenutno najvise raduje kad pocne da me ljubi,i to da pukne :wub: Uporan je bio da nauci kako da nas ljubi,to je bilo lizanje,balavljenje i konacno je naucio dusica...Nista lepse nego kad docekate zagrljaj i poljubac deteta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obradovala me je i bas iznenadila kada je ponovila recitaciju od tri strofe sa po cetiri stiha posle mog treceg ponavljanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf, tesko je ovo pitanje, ne znam sta bih izdvojila. Ujutru je preslatka kada se probudi, nasmeje mi se i kada je uzmem cvrsto me zagrli. Kada tata dodje na rucak , cim cuje da se vrata otvaraju, juri prema njemu, hvata se za noge, ustaje i pruza rucice da je uzme i zagrli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma obraduje me osmjehom i ujutru kad ustane pa me onako slatko pogleda i nabaci neki umiljati kez. Ali najdraze mi je kada je uzmem i ljubim, a ona krene da me ispipava i da mi kao uzvrati, pa me ubalaviiii i onda se odmakne sva srecna sto je uspjela. :lol: Ma obraduje me cim je vidim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad hoće samovoljno da ode kod tate :lol:

:lol: :lol: :lol:

Carice!

Moja beba me obraduje svojim krupnim okama kojima me dugo ispituje, rucicama kojima me dira po kosi, nosu, ocima (trepavice su mu posebno zanimljive), usnama kojima se najsladje smije i glodje moje rame, bradu ili ruku...

Boze, da mi je neko rekao da ovako izgleda biti roditelj, ne bih mogla povjerovati! Ovoliko njeznosti nisam nikada bila u stanju osjecati!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod moje Milice me najviše obraduje njen osmjeh, često puta me rasplače svojim osmjehom. Divno je biti roditelj i uživati u osmjehu svoje bebe....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad kad rece Vukadinka i mm i ja smo pre neki dan zasuzili. Jana nas oboje zagrlila i kaze ja sam srecna. Ej srce da mi pukne, majke mi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad kad rece Vukadinka i mm i ja smo pre neki dan zasuzili. Jana nas oboje zagrlila i kaze ja sam srecna. Ej srce da mi pukne, majke mi

Divno malo stvorenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad kad rece Vukadinka i mm i ja smo pre neki dan zasuzili. Jana nas oboje zagrlila i kaze ja sam srecna. Ej srce da mi pukne, majke mi

Joj kako je to ljepo....evo i mene ste raznježili sada....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim kad mi Petar kaze: Hvala mama na divnom rucku, uvek spremis ono sto mi volimo. Volim kad Vanja ujutru tiho udje u sobu ponese Luku i kaze(misleci da ja ne cujem): bato tiho nek mama spava jos malo. I volim kad Luka hoce da me ljubi pa mi lizne obraz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad dodjem sa posla dodje do mene da ga uzmem, pa me on zagrli i poljubi.

Kad me pomazi po obrazu i kaže MO'A MAMA! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svako jutro, dan i noc me obraduje pogled na moju decu. Dovoljno je da ih pogledam i da budem i vise nego srecna :wub:

Svako vece pred spavanje, posle citanja pricice, doze mazenja, grljenja i ljubljenja meni Vesna kaze: "mama puno te volim i obecavam da cu sutra biti dobra" sto je naravno daleko od realnog stanja stvari :lol: jednostavno deci nije u opisu radnog mesta da budu dobra :lol: ali meni je puno srce, da li zbog onog "mama volim te" ili obecanja nebitno je. Vesna je takva, ume da "kupi" pogledom, mazulja je i zna jako dobro sta mene moze da obraduje a narocito raznezi :wub: Sa Ogijem je opet malo drugacije, on je jos uvek mali, raduje me sve novo sto nauci, raduje me kada je veseo i raspolozen, ali u svakom slucaju kada vidim deciji osmeh shvatim da sam ispunjena, u potpunosti, to mi da snage da nista ne moze da me izbaci iz koloseka, to me pokrece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ujutru kad se probudi i guguce iz krevetca dozivajuci nas a kad nas ugleda , to je osmeh kji topi dusu :wub: ...

i kad je imao tvrdu stolicu pa uspe sam da kaki posle pet dana :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad se probudi ujutru, izvadi cuku i kaze: mama tu dam ( mama uzmi me ) istopim se :). Kad hoce kao da me golica, kad mi skida papuce i donosi patike da idemo napolje. Kad je pitam sta si ti mamino a ona kaze suce (srce).... i tako jos svasta nesto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad se ujutro probudi, gleda nas iz kreveca i osmehuje se, ustane a onda se onako sanjiv opet baci na jastuk... Onda traži da ga stavimo da legne u krevet da se mazimo i čeka moje pitanje: da te mama pojede? Odma viče DA i kreće jutarnje igranje...

Ma ima mnooogo toga...

Kad ga grdim on krene da se mazi najneverovatnije... Obori me s nogu, jedva se uzdržim da se ne smejem....

Sve se slažemo da su nam ujutro najslađi i najviše nas raduju...

Duše naše malle!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<_< E ovako..kad me iz kreveca pogleda i nasmeje se,a okice mu se zaklope od smeha i kaze 'meko'..tako slatko zvuci kad kaze 'meko'..i kad krene da me mazi i ljubi tj.izbalavi me..

a najvise me obraduje kad ga vidim kako docekuje tatu kad dolazi sa posla..tako su mi slatki kad se zagrle i poljube... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos uvek je mali...ali nema nista lepse nego kad se ujutru probudi, ja mu kazem "dobro jutro sine moj"a on mi nabaci najsladji osmeh na svetu... ceo svet bih mu dala i jos nesto vise!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad krene da se smeje onako hahahhahah :D pojela bih ga, mali njam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Njenim osmehom,ujutru kad se probudimo,i mahanjem rukicama i nogicama kada se odusevi kad me vidi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moja bebaca je sada 3metra sama prehodala...dusa moja...topim se... :wub:

Bravo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Već danima me zasmejava rečenicom: "Mama, ti si skonpodin (gospodin), a ja gospođa!" i onda se ja hvatam za glavu i govorim Neeeee, a on se smeje do besvesti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovih dana jedno Š me tako uveseli kao da mi donese diplomu nekog univerziteta svaki put!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad pitam Luku sta si ti mami, a on kaze - Dusa, sreca, najveca sve lubav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jedva cekam da krene sa izlivima neznosti :) Poceo je da se smeje i cim se nasmeje kao luda sedim i gledam ga narednih sat vremena i topim se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.