Čime vas vaše dete obraduje

odgovora

Objavljeno

Ja kod svog Filipa najviše volim kada se probudi, skloni ogradicu i traži nas pogledom...kada nas ugleda to je najljepši osmijeh na svijetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja zaista ne znam sta bih mogla izdvojiti,volim njen osmeh,ima 8 zubica od 6,5meseci,prelep osmeh ima i smesan istovremeno,volim kada me zagrli,premda to jos nije onaj pravi zagrljaj,ali ja se istopim,volim kad se probudi ujutru i kada se mazimo,doduse kad je raspolozena za to,VOLIM SVE!!!!!!!!!Sada mi se raduje sve vise,i to je zaista prelep osecaj,kad znate da ce vam se neko(vama najbitniji u zivotu)uvek obradovati i nasmejati vam se!!!!b0306.gifja sam ovaj smajlic po pitanju NJE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

posto sma trenutno trudna-najvise me obradujem kad osteim da me moj bebac sutka.tad znam da je budan i uvek malo prodrmam tibu i pomilujem je i kazem mojoj bekici nesto lepo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pošto smi i mi još uvek u stomaku, bebana i ja stalno "razgovaramo". Milujem stalno svoj "stomačić" a ona se na svaki dodir pomeri i naravno uvek mi izmami osmeh. Juče me je toliko golicala kad sam legla da sam se glasno nasmejala! Mm me je samo pogledao :blink::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pošto smi i mi još uvek u stomaku, bebana i ja stalno "razgovaramo". Milujem stalno svoj "stomačić" a ona se na svaki dodir pomeri i naravno uvek mi izmami osmeh. Juče me je toliko golicala kad sam legla da sam se glasno nasmejala! Mm me je samo pogledao :blink::lol:

preslatko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sama njena pojava je za mene radost! Sta god da uradi ja sam srecna i smejem se!! ;) Ali pored svega osmeh i dodir je neprocenjiv :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj to sto kazete- sve me veseli! Svaki minut, svaki zagrljaj, svaki poljubac!

Recimo danas kad je u vrticu doletela do mene, ja cucala, ona me oborila na pod zagrljajem i onda kaze drugarici "rekla sam ti da ce moja mama doci po mene" :lol:

Odusevljava me sto sad ona meni tepa ko sto ja njoj, sto mi totalno spontano kaze koliko me voli i da hoce da me mazi... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje kako je to sve slatko što ste napisale...Ni prema kome nisam to osjetila što sad osjetim kada me Filip pogleda onim svojim krupnim okama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Osmehom uvek. A pošto spava samnom u krevetu, volim onaj osećaj kad se privuče noću kraj mene i prisloni glavu uz moju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Osmehom uvek. A pošto spava samnom u krevetu, volim onaj osećaj kad se privuče noću kraj mene i prisloni glavu uz moju.

e,i to isto,moja beba i jA taKodje spavamo zajedno,vec punih 6 meseci,divno je nocu kada se nasloni na mene ili dodje na moj jastuk,zagrli mi ruku i ne pusta celu noc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj sin ima 21 mesec...volim kad traži da me poljubi, kad me zagrli, a tako čvrsto me stegne, kad se udarim, a on pita da li boli, kad kažem da , on hoće da ljubi...kad se ujutro probudi i svojom rukicom traži moju kroz rešetke krevetića i pita "mama pava"...kada počne crtani, a on pita "mogu gedam" i gleda me umiljato sa osmehom. Kao što neko reče sama pojava me njegova razneži da bi ga samo stiskala i ljubila...kad dođem po njega u vrtić, on skoči kad me vidi, pa ide polako pognute glave, a kad se približi nasmeje se i zagrli me i kaže "mama bubi"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim svaki pokret moje bebe. Rastopim se svaki put kad vidim pokrete moje bebice. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo njegovo postojanje je za mene ne izreciva radost i sreca!SVE u vezi njega me raduje,ali ako bi morala nesto da izdvojim, to bi onda bio njegov osmeh i smeh i njegova radost svaki put kad me ugleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obraduje me cim ga osetim!obozavam kada me probudi ujutru i kada mu ne da vise da leskarim! Ma prosto jedva cekam jà njega/nju Malo da zadirkujem;)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pocetku, kada se rodila, radovao me je svaki njen zvuk, pogled pokret. Mislila sam da je nesto najlepse kad mi se nasmeje ali sada kada je porasla...joj nema nista lepse na svetu od njenog zagrljaja, poljubca i recenice "mama volim te".

Narocito kada se igra i iznenada dodje do mene, samo da bi me poljubila i rekla da me voli i onda nastavi sa svojom igrom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije beba, ali... cesto puta me iz cista mira zagrli i kaze: "Mama, ja tebe volim", ili kad je buka ili se svadjaju: "Bolil te glava?"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malopre me je bas obradovao jer je pojeo 2 cele kasice,bas slabo jede zbog zubica sto ga muce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jana je od skora pocela da me grli i ljubi bas pravi poljubac. Nekada me jako stisne kad me zagrli,bas kao i ja nju :D ,zivot moj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve gore navedeno.A vec 10 dana dodje joj kao iz vedra neba,privije glavu uz svoje rame,nezno nas pomazi po licu i kaze "epa mama" ili "daaga tata" i onda nas poljubi.Mi se ukakimo od srece,naravno.Pogotovo sto do sada nije bila tip deteta koji iskazuje na taj nacin neznost. ZIVOT JE LEP!!! :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Njegov osmeh sa dva zubica.. kada cici od srece.. kada mi gura cuclu u usta i smeje se.. kada prica tatatatattatatatatta, a danas je rekao i mama.. kada me najsladje pogleda onim njegovim kupinicama.. sreca u okicama kada vidi da idemo napolje, a tek kada vidi macu ili kucu.. kada puzi a ja vicem:stizem te, stizem, stizem!, a on se smeje i bezi da ga ne uhvatim.. ukapirao je da kada duva u pistaljku, cuje se neki zvuk i sada to stalno radi.. ma sreca moja mila!!! t6205.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Time sto se rodila i sto je u opste takva kakva je :rolleyes: i hvala joj sto me je "odabrala" da joj budem mama :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U poslednej vreme mi stalno prica o tome koliko joj nedostajem kada ide na balet (ja sam je jednom vodila i otad bi da sam tamo stalno) i kada sam na poslu... Mila moja maza, ljubi je majka :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kada me zagrli i kaze "sreca mamina" , jer ja to njemu stalno govorim :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad joj kazem:"Obozavam te,ljubicice moja!" A ona mi se nasmeje od srca kao da me razume! <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj Filip ne samo mene da obraduje, već cijeli komšiluk. Nije što je moj, ali ima neki "opasan" osmijeh, totalno te razoruža...

Ma koliko da smo nervozni...osmijeh liječi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.