S.O.S.

odgovora

Objavljeno

:blink::blink::blink:

bila sam ubjedjena .....

..... kao i moja doktorica .....

..... kao i svi oko mene ......

i evo, vec 10-ak sati primirje, kao da se nista nije desilo ..... ne kontam ...... :unsure:

malenac odlucio da mu je ipak lijepse kod mame :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel se i beba umirila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel se i beba umirila?

Da, juce sam ga samo u dva navrata osjetila u toku dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I to ti je jedan od simptoma...ja sam tipovala 25.12.2010.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nani, uskoro ćeš ti, držim palčeve da sve dobro prođe! SREĆNO!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) :) .... moguce je, moguce .... samo da me do 25, ne muci onako, ona dva dana su mi bila pakao :(. Sa Anastasijom je bilo totalno drugacije .. pukao vodenjak, ona ispala nakon dva napona .... ovo je ..... muciona prava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma muško odmah počne da zaj... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma muško odmah počne da zaj... :lol:

... ljubi ga mama ..... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma muško odmah počne da zaj... :lol:

:lol: Tačno, znam iz iskustva!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma muško odmah počne da zaj... :lol:

i ja ovo potpisujem! :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene da priupitam nesto,u 33coj sam nedelji trudnoca mi je zasad stvarno super napredovala i nisam nikakve komplikacije i probleme imala sem-vec par nedelja osecam bol ispod desne dojke,izmedju stomaka i dojke bas ,bolno je na dodir a i ovako nemogu da nosim nista sto me steze pa cak ni brushalter pa bih da znam dali je jos neko imao takav problem i dali je to za cika doktora ili....nadam se da nisam pogresno pitanje postavila u pogresnu temu.POZZZZ i Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene da priupitam nesto,u 33coj sam nedelji trudnoca mi je zasad stvarno super napredovala i nisam nikakve komplikacije i probleme imala sem-vec par nedelja osecam bol ispod desne dojke,izmedju stomaka i dojke bas ,bolno je na dodir a i ovako nemogu da nosim nista sto me steze pa cak ni brushalter pa bih da znam dali je jos neko imao takav problem i dali je to za cika doktora ili....nadam se da nisam pogresno pitanje postavila u pogresnu temu.POZZZZ i Hvala

Taj bol je sasvim normalan. Sire ti se rebra. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imala sam isti bol i nista zabrinjavajuce....Sto rece YelenaC sire ti se rebra ili se bebac malo proteze.Trazi dete vise mesta :P...bez brige

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma bebac ti pritiska rebro najverovatnije, posto nema mesta vise....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja mislim da se bebica malo raširila ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala na savetima garant je to posto je ovo malo cudo nemirno jos u stomaku ni sekundu nema mira :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taj bol je sasvim normalan. Sire ti se rebra. ;)

eeeh sta sve necu nauciti u trudnoci,ovo mi je prva trudnoca i iskreno nisam ni slutila sta me sve ceka i sta sve tokom ovih meseci moze da se desi sa mojim telom heh :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eeeh sta sve necu nauciti u trudnoci,ovo mi je prva trudnoca i iskreno nisam ni slutila sta me sve ceka i sta sve tokom ovih meseci moze da se desi sa mojim telom heh :blink:

Cek' jos koji dan pa kad pocnu da te bole kukovi, krsta... sve ti je to, draga, u rok sluzbe. No, vrati se to sve na svoje mesto. Ne brini. I slobodno pitaj sve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj zene, please, pomozite. Ja sam u 20-toj nedelji. U toku sedmice sam bas osecala bebu, ali od jednom se umirila. Preksinoc sam sanjala da se pomera i stomak me je u toku noci boleo, kako kad se nasloni na neki zivac, i yato mislim da sam ga osetila tad, mada nisam sigurna, al' od tad nisam nista osetila. Sad pokusavam da ga razdrmam drmajuci stomak, al' slaba vajda. Sestra je zatrudela pre mene, i ona mi se nekad i nekad zali da se beba umirila, al' traje dana i sutra opet po starom. Da li ste i vi imale slicno iskustvo, da se brinem ili ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mala mazo...legni na leđa i opusti se...mogla bi se tada pokrenuti...duboko udiši na usta i kratki izdah na nos...Svi smo prošli kroz te strahove...javi kada se mrdne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Osetila sam ga, mada slabo, al' sam ga osetila. Hvala ti. Nadam se da ce se danas razdrmati, bas me je iscimao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene, SOS juče me je noću probudio jak bol u stomaku sa desne strane. Materica je bila tvrda. Bol je trajao nekih pola sata, s tim da je materica omekšala ranije a bol se lagano gasio. Bila sam juče kod dr. ona na pregledu se videlo da je sve ok. Pitala sam je za taj bol, ona kaže da to nije normalno, ali da je moguće da je to bila ili kontrakcija ili pesak iz bubrega. Da li ste osetile tako nešto? A noćas me je boleo desni deo leđa, mm kaže da je to zbog opterećenja na leđa. Uf, da li se vama dešavaju slične stvari?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Osetila sam ga, mada slabo, al' sam ga osetila. Hvala ti. Nadam se da ce se danas razdrmati, bas me je iscimao.

Drago mi je...uf kako oni znaju uplašiti svoje mame...

Žene, SOS juče me je noću probudio jak bol u stomaku sa desne strane. Materica je bila tvrda. Bol je trajao nekih pola sata, s tim da je materica omekšala ranije a bol se lagano gasio. Bila sam juče kod dr. ona na pregledu se videlo da je sve ok. Pitala sam je za taj bol, ona kaže da to nije normalno, ali da je moguće da je to bila ili kontrakcija ili pesak iz bubrega. Da li ste osetile tako nešto? A noćas me je boleo desni deo leđa, mm kaže da je to zbog opterećenja na leđa. Uf, da li se vama dešavaju slične stvari?

KIKIRIKI..mene je isto stalno nešto pred kraj boluckalo...ne znam šta bih ti rekla, ali ako se nastavi mogle bi biti kontrakcije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki a jel imaš problema sa bubregom? Jer je stvarno moguće da te u stvari to boli. Moju drugaricu je to nateralo da ode ranije u bolnicu jer je mislila da su kontrakcije kad ono pesak u bubregu a i još pride beba se "naslonila" na bubreg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Osetila sam ga, mada slabo, al' sam ga osetila. Hvala ti. Nadam se da ce se danas razdrmati, bas me je iscimao.

Moguće je da se malo primirila... Ako u toku današnjeg dana je ponovo ne osetiš ja bih pozvala ginekologa (ako imaš njegov broj) ili otišla do hitne. Pa se napravi blesava i slaži i iskarikiraj malo kako bi hteli da te prime na UZ

Ana...nisi u toku...pomjerila se i ja sam pomoooogla....jupiiii...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.