Slana soba

odgovora

Objavljeno

Da li ste cule za slanu sobu? Mozda je neka vec bila?

Cula sam da boravak u toj sobi od 40 min zamenjuje boravak na moru u trajanju od 3 dana i da je veoma dobar za astmaticare i osobe koje imaju problema sa disanjem...imate li nekih informacija? Da li u Nisu postoji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti puno. Nadam se da ce uskoro i u Nisu biti otvorena ova soba. Sve sto sam danas procitala u vezi ove sobe je sjajno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PRVI PUT SAM SADA CULA ZA NJU.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Konano u Niskoj Banji pocela sa radom slana soba...ako nekog zanima neka mi se javi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super, jos da mi je Niska banja blizu :)

Drago mi je Micika zbog tebe!! Koristi sad to, mada ja ne znam puno o njoj :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Banjaluka dobila prvu slanu sobu ;). Na reklamnom materijalu pise da pomaze asmaticarima i svima koji imaju smetnje sa disanjem (kako odrasilima tako i deci), deci sa c. paralizom i drugim poremecajima, sluzi kao relaksacija....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I u Pancevu postoji. Nazalost,u Pancevu je stvarno preko potrebna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav,interesuje me gde se u Pančevu nalazi slana soba?

Ja sam iz Kovačice pa mi je bliže nego BG.

Inače ja sam vodila kćerkicu(ona je astmatičar),ali samo jednom u slanu sobu,to ipak nije dovoljno da bi imalo uticaja na zdravstveno stanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav,interesuje me gde se u Pančevu nalazi slana soba?

Ja sam iz Kovačice pa mi je bliže nego BG.

Inače ja sam vodila kćerkicu(ona je astmatičar),ali samo jednom u slanu sobu,to ipak nije dovoljno da bi imalo uticaja na zdravstveno stanje.

Mi smo bili u Zmaj Jovinoj 2, cula sam da ima i u gradu ali ne znam tacno gde. Jednom ti nije nista, savetuju od 5 do 10 puta uzastopno, onda jedno vreme prekid pa opet. Takodje kupite himalajsku lapmu, negde su oko 2000din, zavisi od velicine, pa stavite u deciju sobu, i neka bude upaljena u toku nocu, isto dosta dobro deluje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na odgovoru.

Znam da jedanput nema nikakvog značaja,ali eto nismo više išli,sad pošto nam je do Pnčeva bliže i lakše sigurno ćemo ići.

A za himalajsku lampu zaista sada prvi put čujem,hvala.

Potražiću na netu nešto više o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mi smo poceli sa tretmanom u slanoj sobi, meni je ono bas cool za opustanje je dobro, samo sto kratko traje,

mi idemo zbog dece, pa ako njima bude bolje onda cemo sledeceg meseca uplatiti i za nas velike,

deca uzivaju u igrannju sa " peskom " tj krupna so iz mrtvog mora, ceo pod je prekriven, zidovi ..ma super je ,

ja sam priemtila da evo vec posle drugog puta je krenuo nos tj sinusi da mi se ciste, samo lije, maleckoj isto, a joca mnogo bolje spava o odnosu na pre neki dan, ne hrce toliko .

Citala sma iskustva drugih po netu svi hvale, da je deci bolji imunitet, pa videcemo

SLANA SOBA SMEDEREVO

evo linka pogledajte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se nadovezem , evo posle mesec dana nanica je super , ni kijanja nicega,

joki isto, cak smo od samo jedne ture lekova uspeli da izbacimo bakteriju iz nosa, a mucimo se vise od 2meseca, hrkanje se definitivno smanjilo na min, krvna slika je super, tako smo sinoc uradili operaciju III krajnika, jer smo zbog tog problema prvenstveno i krenuli u slanu sobu.

I moj prst je posle operacije vrlo lepo se zalecio, cak nemam ni oziljak na mestu seckanja....mogu reci da je nama pomoglo tih 10 tretmana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel' išao neko u slanu sobu?

Pavlu je često zapušen nos, hrče... pa sam mislila da ga vodim. A i meni bi dobro došlo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.