Spisak tata

odgovora

Objavljeno

Ne razumem.Tema "Specijalno pitanje" ima 38 stranica.Kod mene je sve ok,ali sam sada bas zbunjena :blink:

Bar kod mene ima 38 stranica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima 51 stranicu...m1703.gif

Kod mene su 38 :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene su 38 :blink:

Au :o

Meni se uključuje 'upozorenje' na mnogim temema koje otvorim..... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PHOENIX gdeeeee si????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PHOENIX gdeeeee si????

S. O. S.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedno pitanje: Od danas je poceo racunar da mi izbacuje upozorenje da softver moze da mi osteti komp.To mi izbacuje samo na temi specijalna pitanja od broja stranice 48,49,50,dok ispod tih brojrva(stranica)47,46,45,44,radi sve super.Ocekujem odgovor

Kod nas ne prikazuje nikakvo upozorenje na stranama koje ste nabrojali. Ali svakako ćemo detaljnije ispitati o čemu se radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U svakom slučaju, bez brige. Ako i ima nešto, verovatno su samo spam linkovi u pitanju koji su se potkrali negde na nekoj stranici!

Trebaće malo više vremena da se sve ispregleda i nađe gde je problem, ali ne treba da vas brine upozorenje!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene su 38 :blink:

U svojim podešavanjima foruma u okviru Moje kontrole si sigurno izabrala veći broj poruka po strani da ti se prikazuje i otuda nepodudaranje broja stranica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da budem precizniji upozorenje mi izbacuje za stranice 48,49,50,dok stranice ispod 48-me mogu citati bez problema kao i stranicu 51.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage forumašice (i forumaši),

nisam pisao dugo na forumu, čitao sam tu i tamo, ponešto, mada, prilično je sve, kako bih rekao, konfuzno, mnogo različitih i ne potrebnih tema, puno off topic a i sl, ali ne marim, bitno je da je raspoloženje dobro!

Mislim da bi bilo u redu da se G-đa Ruskinja ne oseća loše, jer nije ona kriva zbog toga što sam napustio dopisivanje na forumu, nego uglavno, ono što sam napisao u predhodnoj rečenici! Kada se tome doda, da su ovde prisutne uglavnom žene, koje ili treba da se porode ili su se tek porodile, sa emocijama na maksimumu, onda čovek zaista treba da se zapita da li mu je tu mesto. Nemam ništa protiv toga, naprotiv, sve mi je to simpatično, čak i poučno ali, ne osećam da pripam tu, bar ne u onoj meri u kojoj sam pisao (postovao).

Inače, pored posla, i u kući je još jedan posao, sladak, ali mora da se obavi, pa to dodatno utiče na vreme provedeno na forumu!

Obično kada nešto kažem, to tako bude, u smislu da držim reč, pa ponekad i bez potrebe, na svoju štetu uradim nešto što ne bi trebalo, ali, ako sam rekao, jbg, rekao sam. Međutim, da ne ispadne da je samo G-đa Ruskinja kriva, ja snosim veći deo odgovornosti, jer sam se tako osećao, i tako reagovao.

Izinjavam se pre svega njoj, a onda i ostalim članovima foruma, želim Vam uspešan rad i odgajanje svoje dece, a za sve što Vas interesuje, pitajte, ako nađem vremena, odgovoriću Vam!

Hvala na pažnji,

prijatno veče :)

(kao na dnevniku RTS1 u 19:30) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Too BG SINDIKAT !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ohoo, znači nije mi više zabranjeno komunicirati sa tatama... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage forumašice (i forumaši),

nisam pisao dugo na forumu, čitao sam tu i tamo, ponešto, mada, prilično je sve, kako bih rekao, konfuzno, mnogo različitih i ne potrebnih tema, puno off topic a i sl, ali ne marim, bitno je da je raspoloženje dobro!

Mislim da bi bilo u redu da se G-đa Ruskinja ne oseća loše, jer nije ona kriva zbog toga što sam napustio dopisivanje na forumu, nego uglavno, ono što sam napisao u predhodnoj rečenici! Kada se tome doda, da su ovde prisutne uglavnom žene, koje ili treba da se porode ili su se tek porodile, sa emocijama na maksimumu, onda čovek zaista treba da se zapita da li mu je tu mesto. Nemam ništa protiv toga, naprotiv, sve mi je to simpatično, čak i poučno ali, ne osećam da pripam tu, bar ne u onoj meri u kojoj sam pisao (postovao).

Inače, pored posla, i u kući je još jedan posao, sladak, ali mora da se obavi, pa to dodatno utiče na vreme provedeno na forumu!

Obično kada nešto kažem, to tako bude, u smislu da držim reč, pa ponekad i bez potrebe, na svoju štetu uradim nešto što ne bi trebalo, ali, ako sam rekao, jbg, rekao sam. Međutim, da ne ispadne da je samo G-đa Ruskinja kriva, ja snosim veći deo odgovornosti, jer sam se tako osećao, i tako reagovao.

Izinjavam se pre svega njoj, a onda i ostalim članovima foruma, želim Vam uspešan rad i odgajanje svoje dece, a za sve što Vas interesuje, pitajte, ako nađem vremena, odgovoriću Vam!

Hvala na pažnji,

prijatno veče :)

(kao na dnevniku RTS1 u 19:30) :)

Ma zlatni nemoj da zezas i begas. :) Zenske su se uglavnom porodile pa su hormoni splasli :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

preleteh ovu temu na brzinu. mislio sam da po broju strana ovde ima dosta tata, kad ono samo dvojica na ovoj temi.

da se predstavim. zovem se zivko, imam sina novaka od 3 meseca, zena mi se zove natasa i zivimo na Čeneju, selo u blizini novog sada.

inace bezuspesno sam pokusavao da se registrujem na forum nekoliko puta. da stvar bude jos gora, veceras sam poslao poruku na info@bebac.com da ne mogu da se prijavim na forum i posle nekoliko minuta, ponovo sam probao i uspesno se prijavio. inace prijavljen sam na mailing listu bebca jos dok mi je zena bila trudna.

imam skrivene namere, koje cu vam otkriti kada se malo bolje upoznamo. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

preleteh ovu temu na brzinu. mislio sam da po broju strana ovde ima dosta tata, kad ono samo dvojica na ovoj temi.

da se predstavim. zovem se zivko, imam sina novaka od 3 meseca, zena mi se zove natasa i zivimo na Čeneju, selo u blizini novog sada.

inace bezuspesno sam pokusavao da se registrujem na forum nekoliko puta. da stvar bude jos gora, veceras sam poslao poruku na info@bebac.com da ne mogu da se prijavim na forum i posle nekoliko minuta, ponovo sam probao i uspesno se prijavio. inace prijavljen sam na mailing listu bebca jos dok mi je zena bila trudna.

imam skrivene namere, koje cu vam otkriti kada se malo bolje upoznamo. <_<

dobrodosao zivko na forum!

mogao i odmah da nam kazes za skrivene namere da bi znale da li da te sa osmehom docekamo ili ne. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisam baš našao nešto o tome u pravilima, u pitanju je politika.

ono što tražim na forumu jesu strategija za popravljanje demografske slike u srbiji, koju bi uključili u program naše političke stranke koja se zove Nijedan od ponuđenih odgovora NOPO

gledao sam emisiju da, možda, ne kada je bio gost mislim i jedan od tvoraca ovog portala, pa su pričali o načinima podrške za veći priraštaj, tipa ukidanje pdva na bebi opremu, davanje punih plata trudnicama na bolovanju i drugim merama, kojima bi popravili prirodni priraštaj u srbiji.

namere su mi iskrene. najverovatnije ću ih kontaktirati preko telefona, ako su zainteresovani za takav vid saradnje, jer želimo da nas ljudi shvate ozbiljno, a to možemo samo sa konkretnim predlozima i idejama iz raznih oblasti, pa tako i ove po meni jedne od najznačajnijih u srbiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Добро дошао још један борац за права нас, родитеља, породице, пре свега ...

И ја сам на мејлинг листи још од када је супруга остала трудна, и доста ми помаже, упоређујем са "стварним стањем ствари на терену" :) :) :)

Срећно

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala na dobrodošlici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zlatni papagaj, Zmaj, Comi....

A ostali...? Niko ne piše... Bilo bi lepo da se češće javljaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zlatni papagaj, Zmaj, Comi....

A ostali...? Niko ne piše... Bilo bi lepo da se češće javljaju.

Pa sto ne nagovoris tm-a? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima... :) Evo i mene da pojacam populaciju tata na forumu ;)

Jasno je da mame ipak vise vole da komuniciraju o svemu... ali ima i nas... koji uz pivo i utakmicu pricamo i o nasoj deci ;)

A sada odoh u obilazak tema...

Jos jednom POZDRAV :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodošao tata... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima... :) Evo i mene da pojacam populaciju tata na forumu ;)

Jasno je da mame ipak vise vole da komuniciraju o svemu... ali ima i nas... koji uz pivo i utakmicu pricamo i o nasoj deci ;)

A sada odoh u obilazak tema...

Jos jednom POZDRAV :D

Bravo tata! Dobrodosao! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima... :) Evo i mene da pojacam populaciju tata na forumu ;)

Jasno je da mame ipak vise vole da komuniciraju o svemu... ali ima i nas... koji uz pivo i utakmicu pricamo i o nasoj deci ;)

A sada odoh u obilazak tema...

Jos jednom POZDRAV :D

Još jednom - dobrodošao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima... :) Evo i mene da pojacam populaciju tata na forumu ;)

Jasno je da mame ipak vise vole da komuniciraju o svemu... ali ima i nas... koji uz pivo i utakmicu pricamo i o nasoj deci ;)

A sada odoh u obilazak tema...

Jos jednom POZDRAV :D

WELCOME!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.