zubici ili nesto drugo

odgovora

Objavljeno

Nama je dr. konstatovala isto tako blagu upalu grla, ali kad je videla trojke, rekla je da je to sa grlom vezano za zube, pa nam nije davala antibiotik. Zato je savetovala da mu nekad dam protiv bolova nesto.

Ko vam je dr.? I mi smo u vasem domu zdravlja zadnjih pola godine.

Vidis i nasa je pitala za petice, ali se one uopste ne vide, samo kad gurnem svoj mali prst :D mogu da se opipaju. Dr.Mladjenovic. Bas je cenim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidis i nasa je pitala za petice, ali se one uopste ne vide, samo kad gurnem svoj mali prst :D mogu da se opipaju. Dr.Mladjenovic. Bas je cenim.

Divno! Takodje! Ona je nasa od pocetka ;) Mnogo je volim!

Pozdravite je od Petra Cekica ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno! Takodje! Ona je nasa od pocetka ;) Mnogo je volim!

Pozdravite je od Petra Cekica ;)

Jel ova dr.radi na Banovom Brdu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ova dr.radi na Banovom Brdu?

Radi u Zarkovu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radi u Zarkovu.

Jeste li se to vratili iz DZ,sta vam je rekla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ova dr.radi na Banovom Brdu?

Bila je na Banovom Brdu, ali je zadnjih 7-8 meseci u zarkovu.Mi smo prebacili karton zbog nje u Zarkovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste li se to vratili iz DZ,sta vam je rekla?

Do srede Palitrex, u cetvrtak na kontrolu. Jos joj je crveno grlo, a za zubice nije nista posebno naglasila.

Bila je na Banovom Brdu, ali je zadnjih 7-8 meseci u zarkovu.Mi smo prebacili karton zbog nje u Zarkovo.

Od kud ti? Malo pre te nije bilo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila je na Banovom Brdu, ali je zadnjih 7-8 meseci u zarkovu.Mi smo prebacili karton zbog nje u Zarkovo.

Na B.Brdu imaju novog pedijatra,dr.Jugoslav Mijovic,odlican je!Mi smo njega izabrali,bas nam se dopao.Sinu mi je bila dr.Vujovic,ali smo i njega prebacili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Priznajem da vise cenim muske dr od zenskih, za sve oblasti.. Nama je prvi pedijatar bio dr.Ivan Roganovic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo superiska dr.Bogdanovic na NBG i kod nje se zakazuje ali meni to vise odgovara.Sto se tice zubica nama raste peti i zbog toga nece da mi jede nista.Malo sam zabrinuta ali mi svi govore da je to ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od januara kad nam je izasao 6. zubic nista....ja joj stalno zagledam, ali se nista ne desava...gornje dvojke deluju kao da su spremne, mada tako izgleda i donja cetvorka...ko ce prvi? Videcemo...valjda nece svi u isto vreme... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JUce izbila cetvorka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je neka od vas,mama,stavljala detetu ogrlicu od cilibara za ublazavanje tegoba pri izbijanju zubica i kakva su vam iskustva?

Mi smo je stavili pre par dana i cini mi se da je manje nervozna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslednjih 5-6 je nepodnosljiv,dodje mi da iskocim iz koze,da li su petice krenule(mada sam mu gledala desni i ne djeluje mi da su nesto specijalno otekle) ili je nesto drugo u pitanju,ali ako ovako nastavi definitivno cu da siznem!afraid-male-afraid-frightened-smiley-emo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslednjih 5-6 je nepodnosljiv,dodje mi da iskocim iz koze,da li su petice krenule(mada sam mu gledala desni i ne djeluje mi da su nesto specijalno otekle) ili je nesto drugo u pitanju,ali ako ovako nastavi definitivno cu da siznem!afraid-male-afraid-frightened-smiley-emo

Moguće da su petice... Ne možeš ni videti, one znaju da izlaze i mesec dana... Nama su donje izlazile više od tri nedelje... Nije bio nepodnošljiv, al je zato bio slinaaav... Uf... Sve vreme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslednjih 5-6 je nepodnosljiv,dodje mi da iskocim iz koze,da li su petice krenule(mada sam mu gledala desni i ne djeluje mi da su nesto specijalno otekle) ili je nesto drugo u pitanju,ali ako ovako nastavi definitivno cu da siznem!afraid-male-afraid-frightened-smiley-emo

Draga, ja otvorila temu "petice" bas iz tog razloga koji spominjes. Neces ti ni videti otekline niti ista, samo nervozu i bes uglavnom. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moguće da su petice... Ne možeš ni videti, one znaju da izlaze i mesec dana... Nama su donje izlazile više od tri nedelje... Nije bio nepodnošljiv, al je zato bio slinaaav... Uf... Sve vreme...

Draga, ja otvorila temu "petice" bas iz tog razloga koji spominjes. Neces ti ni videti otekline niti ista, samo nervozu i bes uglavnom. :(

Joooooooooooj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.