Vlažne maramice

odgovora

Objavljeno

Mi smo u prvo vreme koristili pampers, pa nivea i onda odustali, sada ne koristimo ni jedne.

Kada dođe vreme za presvlačenje, onda ga lepo odnesemo u kupatilo, fino se opere i nema problema sa ojedom i higijenom :) :)

pozdrav

p.s. za put možda su neophodne ali u kući ... ne treba, HVALA :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti to u množini...jel ga i ti nosiš u kupatilo i pereš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do prvog rodjendana kombinacija pampers i nivee,do 18mes.bekutan,pa smo onda nasli u IDEI "be be" (njihova marka), i sasvim su ok...postoje dve varijante,od 100din i od 120din.Sa obzirom da mama neracionalno trosi vl.maramice cena nam je idealna :D .

A nekima ce verovatno zvucati cudno,ali mi Lei za 22 meseca niti jedan jedini put nismo oprali guzu.Cak i kad se ukaki pre kupanja,ja je prvo dobro obrisem maramicama pa na kupanjac.

I jos uvek ne znamo kako izgleda crvenilo i ojed :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti to u množini...jel ga i ti nosiš u kupatilo i pereš?

[/q

Jelena, Jelena :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo u prvo vreme koristili pampers, pa nivea i onda odustali, sada ne koristimo ni jedne.

Kada dođe vreme za presvlačenje, onda ga lepo odnesemo u kupatilo, fino se opere i nema problema sa ojedom i higijenom :) :)

pozdrav

p.s. za put možda su neophodne ali u kući ... ne treba, HVALA :)

Slazem se! I mi tako radimo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala za ono da ih drzim naopako, probala sam i stvarno su bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi smo koristili sve zive marke vlaznih maramica, ali sada kako je doslo lepo vreme peremo guzu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam probala pampers,niveu,bekutan,neke turske i albine iz tempa,mogu vam reci da su mi one najbolje a uz to i najjeftinije 90 din a i mi od kako je lepo vreme premo guzu,maramice koristim samo kad smo van kuce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do prvog rodjendana kombinacija pampers i nivee,do 18mes.bekutan,pa smo onda nasli u IDEI "be be" (njihova marka), i sasvim su ok...postoje dve varijante,od 100din i od 120din.Sa obzirom da mama neracionalno trosi vl.maramice cena nam je idealna :D .

A nekima ce verovatno zvucati cudno,ali mi Lei za 22 meseca niti jedan jedini put nismo oprali guzu.Cak i kad se ukaki pre kupanja,ja je prvo dobro obrisem maramicama pa na kupanjac.

I jos uvek ne znamo kako izgleda crvenilo i ojed :)

I mi isto,i nikada nije bila ojedena.A kako ,bre,stignete kad su onako mali ,da ih non stop perkate?Ja ,iskreno,ne bih mogla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi isto,i nikada nije bila ojedena.A kako ,bre,stignete kad su onako mali ,da ih non stop perkate?Ja ,iskreno,ne bih mogla.

nisam je ni ja perkala kad je bila bas mala,pocela sam od pre nedelju-dve,nista lakse,pustis vodu iznad kade ili tusa,nasteljes i stavis joj guzu ispod cesme :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do dve godine koristili Niveine, i ponekad pampers. Od njihovog mirisa mi je muka. Sad uzimam Ultra kompakt, plave ili u Liliju njihove, belo pakovanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do skoro smo koristili Pampers, a sada presli na Niveu sensitiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na pocetku sam koristila Nivea senstitiv, a sada Violetine isto sensitiv (jer je mm bio iskljuciv- koristicemo istu marku maramica kao i pelena :blink: )...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama je jedno pakovanje maramica trajalo po 2 meseca samo zato sto smo joj od starta uvek prali guzu. I kad izadjemo ako imamo uslova i soba za presvlacenje beba to dozvoljava ja je radije operem nego da je brisem. Uvek sam sa sobom nosila po par muslina za susenje i dete gotovo za cas.

Maramica smo koristili par vrsta, ali najvise Nature Babycare Eco Sensitive maramice jer su prirodne, bez kojekakve hemije. Par puta smo kupili i Huggies Aloe kad ne bi nasli nijedne organske, al' smo prvima i dan-danas verni za poneti, brisanje ruku isl.

E sad u kupatilu koristimo Earth Friendly Kids vlazne maramice za klince koji se sami brisu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada sam kod kuce perem bebu,ali kada idemo negde koristim Pampers maramice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Becutan, fantasticno mirisu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PENATEN SENSITIVE,ujedno su i za lice i za telo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

malena je imala atopijski dermatitis (ekcem) pa smo morali koristiti iskljucivo one bez alkohola i parfema. Kad se rodio sin, on nije imao nikakvih problema s kozom, ali smo se mi navikli na neutralne maramice da su nam obicne onda imale prejak miris. Cak toliko da su nam neke i smrdile. Tako da sad i dalje nastavljamo koristiti maramice bez parfema i alkohola. Njihova prednost je sto ih mozemo koristiti i za lice. Pa cak i ja sminku skidam s njima :rolleyes: Sto se marke tice, ona nam i nije toliko bitna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PENATEN SENSITIVE,ujedno su i za lice i za telo.

odlicne su.obozavam penaten!! ali ovde je dosta skup. a sad kad sam bila u austriji vidim ima ih svuda i skoro duplo je jeftinije nego ovde. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi koristimo od pocetka Pampers Sensitive. Mada ja ne volim da budem lojna takvim stvarima sada kada smo veliki, vec uvek kupim one koji su na snizenju te nedelje. Tako da ili koristimo Pampers Sensitive ili Nivea Sensitive ili Baby Care ili Chicco ili Penaten ili Johnson Sensitive. Znaci skoro sve :lol:

Ali najvise Pampers sensitive smo koristili kao beba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pretezno perem bebu,a kad ami je tesko da nosim vodu na sprat onda ga izbrisem vaticama nakvasenim vodom.Od rodjenja zbog cestih ojeda guze,nismo upotrebljavali maramice,ali sad ponekad korstimo nivea soft...

Za cerkicu ,posto je vec velika koristim svakojake,ali i to ponekad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od pocetka koristimo NIVEA BABY TODDIES maramice i odlicne su!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sa troje starije dečice koristila vlažne maramice u ogromnim količinama.....al' sada sa Anđom ih imam u torbi samo za svaki slučaj....uvek joj perem guzu,od kada mi jedermatolog objasnio šta sve sadrže vl.maramice,naježila sam se i zaobilazim ih u širokom luku :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nivea baby todies...Toddies%20refil.jpg

super su stvarno...ako nema njih onda pampers zelene ili plave....

a jel zna neko gde mogu da nadjem todies maramice u kutiji...posto trazim vec neko vreme ali nesto ih nema?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nivea baby todies...Toddies%20refil.jpg

super su stvarno...ako nema njih onda pampers zelene ili plave....

a jel zna neko gde mogu da nadjem todies maramice u kutiji...posto trazim vec neko vreme ali nesto ih nema?!

Mislim da sam skoro tj.pre nove godine videla u RODA Megamarketu na Novom Beogradu,proveri,bilo ih je u aksi,ali na Medaku

Inace i ja koristim njih i u poslednje vreme iskljucivo Nannys fresh,fenomenalno mirisu i moze da se nadje pakovanje od 80 kom.koje ima na sebi plasticni poklopac

sli-84CCAE.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.