Vlažne maramice

odgovora

Objavljeno

Mislim da sam skoro tj.pre nove godine videla u RODA Megamarketu na Novom Beogradu,proveri,bilo ih je u aksi,ali na Medaku

Inace i ja koristim njih i u poslednje vreme iskljucivo Nannys fresh,fenomenalno mirisu i moze da se nadje pakovanje od 80 kom.koje ima na sebi plasticni poklopac

sli-84CCAE.jpg

jaoj ove nannys su mi SUPER!!! jednom sam ih u beogradu probala i tako su velike i divan je miris....ali znate sta je najgore???sto su one grcke a ovde ne mogu nigde da ih nadjem...ahahaha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pampers Sensitive od početka u kući, a za u šetnji Nivea Sensitive (manje su pakovanje, pa mi lakše da strpam). Probala sam svašta od marki do no-name, ali nekako mi nisu dovoljno vlažne ili su nekako krute pod rukom, tako da ostajem pri Pampers-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala zvoncice..:)

potrazicu..:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoj ove nannys su mi SUPER!!! jednom sam ih u beogradu probala i tako su velike i divan je miris....ali znate sta je najgore???sto su one grcke a ovde ne mogu nigde da ih nadjem...ahahaha.

Citam i nemogu da verujem :huh: ,

a kad sam kucala bas sam pomislila na tebe,rekoh ti sigurno znas :lol::lol:

ni kod nas ne mogu bas svuda da se nadju,ali definitivno su odlicne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citam i nemogu da verujem :huh: ,

a kad sam kucala bas sam pomislila na tebe,rekoh ti sigurno znas :lol::lol:

ni kod nas ne mogu bas svuda da se nadju,ali definitivno su odlicne

svi pomisle na mene kad vide te maramice :lol: , ali ja ih nigde ne nadjoh ovde ,iako ima nannys pelena itd, ali maramica nema :lol:

imaju miris najjaci i vece su od pampersa. kod pampersa me uvek nerviralo sto su male ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

svi pomisle na mene kad vide te maramice :lol: , ali ja ih nigde ne nadjoh ovde ,iako ima nannys pelena itd, ali maramica nema :lol:

imaju miris najjaci i vece su od pampersa. kod pampersa me uvek nerviralo sto su male ....

Da,stvarno su super.Ovde ih ima u Aksi.E, skoro sam kupila neke nivea sa kamilicom i umalo nisam pala u nesvest.Smrde!I to bas smrde!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ognjenu perem guzu kada kaki,a ovako koristim nannys i pampers sensitive.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oliveri sam koristila nivea i pampers, a Kristini sad koristim i perfex.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maramice koristim samo kad negdje idemo inace je operm! Izbjagavam ih zato sto znam da nisu bas najzdravije. Jednom sam kupovala Pampers, i radnica u apoteci mi kaze da ih ne uzimam jer se razgovara o tome da se povuku iz prodaje, posto nesto dr-vr ne znam :lol: ! Ja sam "pokupila" Becutan, zahvalila se i otisla!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja koristim za mog Luku Pampers sensitive vl.maramice, ali kad kaki, onda obavezno ide pod cesmu.

Jednom sam probala Pampers Baby fresh (plavo-zeleno pakovanje) i nisu prijale bebi.. ojedao se od njih.. Ali sa Sensitive je sve OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da su bez alkohola i da ne mirisu jako, sve smo probali i sve su mi bile manje vise iste, i ni od jednih se nije ni osula ni bila crvena. Inace trosimo ih more pa gledam da je veliko pakovanje mada bi mi na kraju najbolje bilo da je perem jer cemo na maramicama i pelenama bankrotirati :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maramice koristim samo za rukice ili,eventualno,za guzu kada smo van kuce.Imam jedne Chicco (zbog mirisa :) ) i jedne Becutan koje su mi isto super,bez alkohola su i imaju dosta kreme u sebi.

Sina sam do godinu i nesto prala kad god se ukaki,a cerku cu prati dok ne skine pelene,jer mislim da je devojcicama bas zeznuto da ih brises vlaznim maramicama.Zdravije je oprati ih,kakica im ulazi u ribicu,pa ne verujem da se maramicama bas sve ocisti.A i cim bebi dodirnem ribicu maramicama ili bilo kakvom kremom,ona se pomalo ospe,.....samo pantenol podnosi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

za sad koristimo pampers sensitive.. Luki sam pampers te plavo zelene fresh i ok su bile uvek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pampres - one narandžaste - mada kad je lepo vreme - peremo guzu, pogotovo što dete ne bi izlazilo iz vode, pa i pranje guze bude zabava. Kad se rodio u prvih 6 meseci sam ga prala... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam nekako najzadovoljnija sa maramicama Bebe K-Plus iz Idee, meke su, nezne i nisu nekako previse natopljene, a i cena im je skroz ok. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da sam skoro tj.pre nove godine videla u RODA Megamarketu na Novom Beogradu,proveri,bilo ih je u aksi,ali na Medaku

Inace i ja koristim njih i u poslednje vreme iskljucivo Nannys fresh,fenomenalno mirisu i moze da se nadje pakovanje od 80 kom.koje ima na sebi plasticni poklopac

sli-84CCAE.jpg

e ove smo i mi počeli da koristimo i super su, inače sam pre njih koristila Becutan i Nivea sensitive

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo dugo koristili pampers, al sad smo presli na becutan i super su ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne verujem! Pampers vlažne maramice su uskisle!! :blink::o Upravo sam bacila 3 neotvorena pakovanja! :-/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne verujem! Pampers vlažne maramice su uskisle!! :blink::o Upravo sam bacila 3 neotvorena pakovanja! :-/

:blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne verujem! Pampers vlažne maramice su uskisle!! :blink::o Upravo sam bacila 3 neotvorena pakovanja! :-/

Ja bi ih vratila u radnju gde sam kupila.

Tako smo jednom vratili Pampres pelene Sleep and Play, jer nisu mogle da se otvore . bile su zalepljene i cepale su se... Kad smo videli da je svako drugo pakovanje loše, vratili smo se na ActiveBaby... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MI koristimo Johnson's,roze i te su mi savrsene,bas su vlazne i lepo obrisu.Koristila sam i niveine ali su suve.A jednom sam kupila mama&baby(u lily),i super su,odusevila sam se kako za male pare ipak imas da kupis nesto sto valja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MI koristimo Johnson's,roze i te su mi savrsene,bas su vlazne i lepo obrisu.Koristila sam i niveine ali su suve.A jednom sam kupila mama&baby(u lily),i super su,odusevila sam se kako za male pare ipak imas da kupis nesto sto valja.

Jesu jeftine, ja kupila malo pakovanje za kad negde idemo, i baš su ok.

Ni suve, ni previše vlažne, a imaju i blag miris...

Eto, mogla bih i da promenim... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupila sam lumpi maramice i nisam zadovoljna :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja one Lilly, videla dosta majki ih u parkiću koristi kad ono...katastrofa su... Ne preporučujem ih nikako. Do sada nam je Bekutan bio zakon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja one Lilly, videla dosta majki ih u parkiću koristi kad ono...katastrofa su... Ne preporučujem ih nikako. Do sada nam je Bekutan bio zakon.

Potpisujem, ne menjema vise ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.